הלו אנשים אני חדש...

הי רפאל!../images/Emo24.gif

נסיתי לשלוח לך את כל המגילה למטה למסר אישי, כמו שביקשת ממני.. להסביר לך "מזה כל התחרויות שפה?" אבל כרגיל, תפוז מסרים נדפק במכתבים ארוכים וחשובים [כי לכתוב אותם שוב זה לבזבז זמן יקר..]. הפעם שמעתי בעצתו של רוןרון והעתקתי את התוכן לפני ששלחתי, לכן הוא הוצל בנתיים [בלי לפתוח פה לשטן]. מה שכתבתי יכול לעזור גם לשאר החדשים שהגיעו בזמן האחרון לפורום וגם לישנים שלא מצליחים לעקוב אחרי כל התחרויות החדשות שצצות... מקווה שלא שכחתי כלום.. זה היה בקצה המזלג... ברוכים הבאים למושב הלצים, או בשמו הרשמי "פורום האירויזיון". אחרי שעונת המתח, הציפיות, הסקרים, והניחושים מי יקח את המקום הראשון... נשארנו עם מיחזור חומרים של האירויזיון... או כמו שכינית אותם "התחרויות". התחרויות שונות ומגוונות, אבל בבסיס הן דומות.. כל שאתה צריך לעשות הוא לדרג, עפ"י טעמך האישי את השירים/זמרים/תלבושות ומה לא בעצם? ובכך אולי לשנות את ההיסטוריה... אחרי שמבינים את הרעיון של הדירוג זה לא מסובך, אבל אתה לא חייב להשתתף בכל התחרויות [אני למשל לא משתתפת ב"זולה והזנותית" כי אני לא יכולה להגיד על הזמרות שאני אוהבת "זולות" ו/או "זנותיות"...]. ברוב התחרויות אתה נדרש לנקד לפי ניקוד האירויזיון כלומר מ1 עד 8 ואח"כ 10 ו-12 [דוז פואה] סה"כ 10 מועמדים. לדוגמא: יש תחרות של MTV100 שבה מתמודדים כל הטופ 5 של העשור האחרון.. כל מה שצריך לעשות זה לדרג [אנחנו כבר בשלבים של חצי הגמר, ואני אודה לך מאוד אם לא תוסיף לשקט שנשאר 8,10,12 נקודות!] כמו שציינתי למעלה... יש את התחרות של יורובוי שבה מוצגים 5 דואטים ואתה צריך לדרג אותם לפי 0, 1, 2, 3, 5 יש את ה"אירויזיון שלנו" שבו כל פעם מוצג אירויזיון משנה אחרת ואתה צריך רק לתת ציון מ1 עד 10. יש "מקום שלישי ראשון" או "מקום שני ראשון" או מקום ראשון ראשון" [ואפילו "מקום רביעי ראשון" ועוד היד נטויה...] בתחרות הזאת מתמודדים כל השירים שהגיעו לאותו מיקום על המקום הראשון של המיקום, תמיד נערך דו קרב בין 2 שירים. לדוגמא: בתחרות "מקום שלישי ראשון" יתחרו 2 שירים שהגיעו למקום השלישי בניקוד הסופי על המקום הראשון של השירים במקום השלישי.. מסובך? לא כ"כ.. [רק ההסבר שלי מסורבל] עכשיו התחרות היא בין שבדיה 85 לאסטוניה 2002 כי שני השירים האלה הגיעו למקום השלישי. [מי שמארגן את התחרות הזאת משתנה מפעם לפעם...] זהו מקבץ של התחרויות.. השם הזה "תחרות" לא צריך להפחיד אותך, ואם אין לך מספיק ידע או דעה לגבי התחרות אתה לא חייב להשתתף, למרות שזה ממש נחמד.. ולי יש בבית רשימות של התלבטות לגבי הדירוגים שלי בתחרויות הפורום... אה, שכחתי עוד תחרות אחת. של יורוסטאר, התחרות ההכי שווה אולי, חברי הפורום מקליטים בקולם שיר של האירויזיון ואח"כ כל הפורום צריך לנקד לפי שיטת האירויזיון ויש זוכה בסוף... ההרשמה לתחרות הזאת כבר נסגרה [אני בפנים] אבל אם אתה רוצה תפנה ליורוסטאר, ואולי הוא יסכים להכניס אותך [עם החוקים הנוקשים של התחרות]. יש פה לפעמים גם את עונת ה"תפוזינה" אבל אנחנו בדיוק אחרי "תפוזינה 8" אז עוד מוקדם להסביר עליה [אני "זכיתי" במקום 27] התחרות הבאה תהיה ב25 ליולי. יש כאן עוד תחרות שצריך לזהות את העיר/המדינה עפ"י תמונה, אבל עכשיו התחרות הזאת בהקפאה... התחרות שנפתחה אתמול, היא לשירלי קלאמפ, זמרת שוודית שנכשלת כבר 3 שנים ברציפות במלודיפסטיבלן [שזה בעצם הקדם השוודי]. וזהו.. אני לא זוכרת עוד תחרויות.... יש גם את המצעד של דנדוני אבל זה ארוך מידי להסביר אז תקרא את אחד מהנצל"שים שלו [נצל"ש= ניצול שירשור.. תמיד שואלים מזה, וגם אני בתחילת דרכי שאלתי..]. אני מקווה מאוד שתתאקלם מהר, וכל דבר שתצטרך: שאלה, בקשה, שיר [בכל גירסה שלא תהיה] וכו'.. אתה מוזמן לפנות אלי ולשאר חברי הפורום שישמחו לעזור... רק אל תגיד שלא הזהרתי... זה ממכר!!! עכשיו גיביתי את המסמך הזה בוורד ויצא לי עמוד שלם! וואו!

בן מלצר

New member
../images/Emo24.gifקאשלק!!! - אין עלייך!!!../images/Emo23.gif

כזאת משקיענית!!! כל הכבוד!!!
רפי - ברוך ההבא!

זה הראשי תיבות שהמציאו עלי

חברי הפורום [בעידכונים שלהם בסולסיק...] קאשל"ק = קים או שאתה לא קיים! כל החיים שלי ראשי תיבות!!! [ואתה יודע על מה אני מדברת]

danduni

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

"...[מי שמארגן את התחרות הזאת משתנה מפעם לפעם...]..."
על 'מקום שלישי ראשון'.

danduni

New member
../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif היי! ../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif

אני זכיתי במקום 27 בתפוזינה

E u r o s t a r

New member
ברוך הבאאאאאאאא

מקווה שתהנה בפורום אני נועם בן 17 מבת ים ומנהל תחרות יורוסטאר כפי שאתה יודע

ברוכבא ../images/Emo140.gif ../images/Emo24.gif ../images/Emo23.gif

אני יוסי , אני מרעננה ואני בספטמבר בן 15 תהנה פה, והונגריה שולטת

למעלה