הכל נהרס לי

שלום לכולם.. אני חייבת לשתף משהו שעובר עליי ועל הבן זוג שלי בזמן האחרון.. ואני כבר חסרת אונים הכרנו לפני שנה וחצי אני גרושה בת 29 הוא הבן זוג הראשון שלי לאחר הגירושים, הוא בן 36 רווק, התחלנו לצאת ולאחר 3 חודשים הוא חווה משבר ולא היינו מקיימים יחסי מין במשך כמה חודשים .. הוא לא שיתף שהוא לא מסוגל והיה ממציא לי תירוצים , לאט לאט הביטחון שלי ירד והתחלתי לאבד את עצמי.. המשפחה והחברים עזרו לי אמרו לי להיפרד ממנו ולא הקשבתי לאף אחד.. שהכרנו הייתי שואלת אותו על העבר שלו בתמימותי והייתי מאמינה לכל מילה שלו.. הוא אמר לי שהיה רק במערכות יחסים רציניות ולבד הרבה מאוד זמן.. שאלתי אותו פעם אחת שהיינו בדירה שלו אם היו אצלו נשים והוא אמר שלא..
לפני כחודש התחילו לשלוח אליי הודעות אנונימיות של מלא שמות של בחורות ושל קשרים שהיו לו.. הודעות על סקס ממנו לחבר שלו ופירוט על כל בחורה ובחורה שהייתה לו .. אני חייבת לציין שמדובר בבן אדם מאוד סגור שלא הרבה לשתף על מה שעובר עליו.. היה עסוק הרבה בספורט ופחות בבית, עברנו לגור ביחד לפני 5 חודשים.. הייתי רואה את ההודעות וכל פעם הייתי שואלת אותו, הרבה פעמים הוא היה אומר לי שהוא לא מכיר ואז מחוסר אונים הייתי שולחת הודעה לאותה בחורה ומסתבר שתמיד היה בינהם סקס, היו הרבה שמות של בחורות, מסתבר שהבן אדם היה יוצא הרבה עם נשים וזה בסדר זה העבר שלו והוא הצטייר כמשהו אחר לגמרי.. שיקר לי והסתיר. הסתבר לי שגרה אצלו בחורה בת 22 שבוע והוא עשה למענה דברים שהוא בחיים לא עשה בשבילי.. לקח אותה החזיר אותה בישל לה.. דברים שבחיים הוא לא עשה איתי.. הוא אמר לי שהוא בחיים לא התאהב ושאיתי זאת הפעם הראשונה ואז גיליתי שהוא ניסה ליצור איתה קשר שוב פעם אחרי שהיא חתכה ממנו..לאחר מכן גיליתי שהוא היה מדבר עם עוד מישהי בערך שבוע לפני שהכרנו והם היו שולחים אחד לשני תמונות מחרמנות.. דבר שהוא בחיים לא ניסה לעשות איתי למרות שאני רציתי וניסיתי לפעמים ליצור שיחת סקס בהודעות, אני מרגישה כאילו רימו אותי ולא סיפרו לי את הדברים כמו שהם, כמובן לא צריך לפרט אבל להגיד את הדברים ולא להצטייר כמשהו אחר .. אני סובלת מסיוטים, חטפתי טראומה, אני מדמיינת אותו כל הזמן שוכב עם נשים אחרות ועל ההודעות שהוא זיין בחורה כמו בפורנו שהוא שלח בהודעה לחבר שלו ואיתי הוא לא העז לשכב במשך 3 חודשים ולא שיתף.. אני שואלת את עצמי איך איתן היית פתוח ואיתי לא? הוא טוען שאני אהבת חיי ומאוד נלחם עליי בימים האלו.. הוא פוחד מאוד לאבד אותי, בוכה מלא, בקיצור קיבל כאפה.. ניסינו לפנות למשטרה לגבי ההודעות אבל אין איך לעזור לנו, מצד אחד אני רוצה להיפרד ולפתוח דף חדש עם בן אדם שבאמת יהיה כנה איתי מצד שני הוא רוצה שנתמודד עם הדברים ונלך לטיפול, כי אני סובלת מהמחשבות, גם שאני שוכבת איתו אני מדמיינת אותו עם מישהי אחרת .. אני אשמח לעזרה ולהסתכלות מהצד לגבי הדברים.

מריוס זכריה

Member
מנהל
טיפול רעיון טוב.

הסיפור שאת מספרת באמת מוזר ולא הגיוני.
וללא ספק יש שם בעייה כלשהי.

אבל זה לא רק שהמעשים שלו נשמעים מוזרים ולא מובנים.
גם את נשמעת קצת לא מובנת, ועולה לי חשד שאולי גם קריאת המציאות שלך לא במאה אחוז מהימנה.
לא שאת חלילה משקרת, אלא שיש יותר מדי שאת לא קולטת.

כמו, למשל, מה זה ההודעות האלה ששולחים לך? מי שולח? אם שולחים לך בוואטסאפ או סמס, יש שם מספר טלפון. אפשר לדבר עם המקור.
ואיזה משבר הוא עבר אחרי 3 חודשים? את אמורה לדעת מה עבר עליו...
ועוד ועוד.
בקיצור, יותר מדי דברים שם מעורפלים ולא מתחברים להיגיון פשוט.

לכן אני גם לא יכול לייעץ "תעשי ככה" או "אל תעשי ככה", כי אני ממש לא מבין מה קורה שם.
ולכן טיפול זה בדיוק הרעיון הנכון. צד שלישי שישאל את השאלות המתבקשות ויקשיב באוזן ביקרותית.

טיפול רעיון טוב.

הסיפור שאת מספרת באמת מוזר ולא הגיוני.
וללא ספק יש שם בעייה כלשהי.

אבל זה לא רק שהמעשים שלו נשמעים מוזרים ולא מובנים.
גם את נשמעת קצת לא מובנת, ועולה לי חשד שאולי גם קריאת המציאות שלך לא במאה אחוז מהימנה.
לא שאת חלילה משקרת, אלא שיש יותר מדי שאת לא קולטת.

כמו, למשל, מה זה ההודעות האלה ששולחים לך? מי שולח? אם שולחים לך בוואטסאפ או סמס, יש שם מספר טלפון. אפשר לדבר עם המקור.
ואיזה משבר הוא עבר אחרי 3 חודשים? את אמורה לדעת מה עבר עליו...
ועוד ועוד.
בקיצור, יותר מדי דברים שם מעורפלים ולא מתחברים להיגיון פשוט.

לכן אני גם לא יכול לייעץ "תעשי ככה" או "אל תעשי ככה", כי אני ממש לא מבין מה קורה שם.
ולכן טיפול זה בדיוק הרעיון הנכון. צד שלישי שישאל את השאלות המתבקשות ויקשיב באוזן ביקרותית.

מריוס זכריה

Member
מנהל
אוקיי. אבל המידע הזה לא ממש מקדם את המצב, נכון?
לכן המלצתי בעינה עומדת.

למעלה