הישרדות 40 - מנצחים במלחמה - פרק 10

B R A Y E R

New member
מנהל

מישל טוענת בטוויטר שארבעתם דווקא כן ניסו לקום ולשמוע על מה הם מתלחששים
מניח שהם כן הצליחו לשמוע כי מישל הימרה נכון על להצביע נגד טייסון
&nbsp
ולגבי האליל והפיצול
הפיצול לא היה 3-3-3 כמו שהיה אמור להיות, לא ברור אם זה תכנון גרוע של החמישייה או שזה טוני/ניק מצביעים לא נכון לטייסון במקום לדניס
ככה שבמידה וקים הייתה מהמרת נכון ושמה את האליל על טייסון, ובמידה ומישל הייתה מצביעה סופי כמו שהייתה צריכה - סופי הייתה עפה (הם לא חשפו את זה שהם מצביעים לסופי, אז לא יודע אם היא הייתה משתמשת באליל על עצמה)
&nbsp
ולגבי מה שרשמת על אחרי מה שקרה אחרי שג'רמי עזב אני מסכים איתך וגם לי זה הפריע, אבל מניח שההפקה העדיפה את האקשן שקרה במועצה אחרי זה..
ולגבי שרה זה די היה ביניהם מי ממצמץ ראשון, וחבל שג'רמי היה הראשון להשתמש ביתרון שלו. אני לא מאמין ששרה הייתה פשוט הולכת להצבעה בלי להשתמש ביתרון שלה (כי אחרת זה יכל להגיע להגרלת אבנים) ואם היא הייתה משתמשת על ג'רמי - יכל להיות מקרה מצחיק שהוא יכול לקום וללכת ולבזבז לה את היתרון

Robbed Goddess

New member

אם מישל הצליחה לשמוע למה קים לא השתמשה באליל עליו?
וגם אם קים מהמרת נכון ויש תיקו 2-2 בין דניס לסופי, לא נראה לי שהחמישייה תתהפך ותצביע נגד סופי בהצבעה חוזרת גם אם הבריתות גמישות
&nbsp
אם שרה הייתה משתמשת על ג'רמי זה היה קורע, לטעמי עשתה נכון שבכל זאת שמה את זה על דניס והטעתה את קים

סטילהוק

New member

למישל לא השתלם ללכת עם הברית של קים. ברגע שג'רמי פרש מהמועצה היא עשתה חישוב מחודש והבינה שעדיף לה לחבור לברית הרוב ולא לסמן לעצמה מטרה על הגב. ואני חושב שהיא פעלה נכון, ג אני הייתי נוהג כמוה במצב כזה. עוד שהיא פרילנסרית וככזו היא לא מחוייבת לאף ברית. ובכלל, למה לה להסתכן בשביל טייסון? אם כבר עדיף לה שהאולדסקולר הזה יודח, כי רוב המודחים/מושבעים על אי ההכחדה הם אלדסקולרז. ככה היא מרוויחה פעמיים, גם חוברת לברית הרוב וגם מדיחה את האולדסקולר האחרון שחזר למשחק. קים עשתה שטות גדולה כי רצתה לעשות "ביג מוב", או כמו שהיא עצמה אמרה לבת בריתה דניס "אני הולכת על כל הקופה או שאזכה או שאגיע לאי ההכחדה". מישל לא צריכה להתאבד ביחד איתה. שורד חכם יודע מתי לנטוש ספינה טובעת.

B R A Y E R

New member
מנהל

כנראה שקים חשבה שזו הטעיה.. כמו שלשים על דניס את הגניבת קול זה היה ספק הטעיה ספק הפוך על הפוך
ואם מישל הייתה מצביעה נגד סופי וקים הייתה מהמרת נכון זה היה נגמר 3-2 וסופי הייתה מודחת

טמטום של מישל והימור שגוי של קים

למעלה