הישרדות עונה 35

Heroes

New member
BBUS19 - פרק 1-5

טוב אני בהשלמת ריאליטי שלא ראיתי הרבה זמן, אז הגעתי ל-BB...

וואלה מבואס מזה שקמרון הודח ראשון, ראיתי בו פוטנציאל טוב לעונה והוא נראה הרבה יותר מעניין מ-80% מהאנשים שם...
ופול. אני כבר לא כזה זוכר את העונה הקודמת אבל לא נראה לי שהתגעגעתי. כשג'ולי אמרה fan favorite חשבתי שזה באמת יהיה פייבוריט. דיי מיותר.

הקטע עם שרשרת החסינות מגוחך. קודם כל לתת לקהל להצביע כ"כ מהר - ברור שהם יצביעו לבנאדם היחיד שהם מכירים שזה פול (במיוחד אם הוא "פייבוריט")! לא נתתם לשאר הזדמנות בכלל.
דבר שני זה overpowered לחלוטין... 3 שבועות חסינות?! זה מגוחך!
והקטע עם הפיתוי ועונש - מה אכפת לפול אם מישהו אחר מהבית מקבל עונש? זה לא נוגע אליו בכלל. העונשים צריכים להיות אישיים למי שזכה אחרת מה השיקול בכלל.
אם עכשיו פול הולך להיבחר כל שבוע (כי אני מבין שזה משהו שבועי) זה יהרוס את כל המשחק.

קודי יצא מטומטם במהלך השבוע הזה ואין לו מושג איך לשחק את המשחק.
מייגן מסכנה. האמת ציפיתי יותר מהבחורה שטענה שהיא חוקרת או מה שזה לא יהיה. היא נשברה מהר מדיי אבל גם כולם יצאו עליה זה היה הזוי. לא הבנתי אם היא פרשה או שבאמת כמו שהמכתב אמר "משהו אישי דחוף"(?)
וג'יליאן גם מסכנה, נראתה חמודה

זה אכן משהו שבועי

אבל ברגע שמתמודד נבחר פעם אחת, הוא לא יכול להיבחר יותר על ידי הקהל פעם נוספת...

NP23

New member
יואו קטע ראיתי לא מזמן

זה עונה מאוד שנואה אבל אני נהניתי דווקא
לדעתי פול היה נשאר בכל מקרה בשבוע הראשון כי קודי אדיוט
מייגן ממש מסכנה הייתי בהלם. חבל שפרשה . לדעתי זה תירוץ הקטע האישי.

Heroes

New member

כן אבל להפקה אין סיבה להמציא בשבילה תירוץ....
&nbsp
ופול אולי היה נשאר בשבוע הראשון אבל עצם העובדה שהוא בכלל לא היה אופציה ב-3 שבועות הראשונים לעלות למועמדות להדחה נתן לו בוסט רציני למשחק.

Heroes

New member
אגב,

אני אשמח אם תימנע/ו מדעות כוללניות על העונה או משהו כזה, אני מעדיף שלא לדעת. בגלל זה אני מעדיף להימנע מהודעות של אנשים שראו כבר את העונה כי אני מתחיל לפרשן מה זה אומר חח סתם הורס לי

NP23

New member
בטח שיש סיבה

קודם כל הם רוצים לכבד אותה ובטח שביקשה לצאת התחננה שלא יציגו אותה כפורשת כי היא מתביישת לפרוש והיה כאן עסק גם ככה עם מישהי שמתמודדת לא בקלות עם מה שעברה בבית וההפקה לא תרצה להוסיף לה לתיק הנפשי.
&nbsp
ענין שני מעריצים וקהל מסתכלים על זה בעין לא טובה שיש מתמודד שפורש .. וזה מוציא רע את ההפקה שגם ליהקה אותה וגם נתנה לזה לקרות אז זה לטובת כולם להגיד שהיה איזה נושא אחר שבגללו יצאה..
&nbsp
לגבי פול.. זה אחד משני הכיסויי תחת של ההפקה שפול לא יעוף להם איך שהגיע (השני היה החזרת מודח)
אני לא אוהב את הטוויסט אבל הרבה פעמים שחקן מרוויח מטוויסט באח הגדול.
אני מרגיש שפול היה נשאר גם בלי זה. ואם היה צריך לעוף היה עף שבוע או שניים אחרי שנגמר לו החסינות כמו שקרה באיזה עונה קנדית..

Heroes

New member

קצת מוזר לי שהם ייפו את זה.

ואני חושב שזה נתן לו את הביטחון שהוא היה צריך בשלושת השבועות האלה - לבסס את כל החברויות/בריתות שהוא עשה, כשהוא לא יכול טכנית לעלות למועמדות גם אם מישהו ירצה.
ובשבועות אחרי זה הוא כבר היה מספיק מבוסס.

אם הוא יכל להסתדר בלי? אולי.. בכל אופן נראה לי קצת overpowered. לפחות תתנו את זה באמצע העונה למישהו שאמריקה באמת אוהבת חח

Heroes

New member
אני רק אציין

שאם זה היה פייבוריט שאכפת לי ממנו, אז בטח הייתי שמח מהדבר הזה, כי גם להחזיר פייבוריט רק כדי שיודח בשבוע ראשון/שני זה באסה.
אבל בגלל שזה היה פול... חח ובמיוחד שזה הפך ל"עונת פול"

Heroes

New member
BBUS19 - פרק 17

חברים, לקודי יש רגשות!

זה מהפרקים שאני אוהב, תמהיל נכון של משחק / דרמה / רגשות.

ג'וש פשוט בן אדם הזוי, הוא ממשיך לעשות טרור בבית ולהתנפל על אנשים (מזכיר קצת את אמנדה צוקרמן ברגעיה הלא-שפויים) וזה התחיל ממש מהפרק הראשון. יחד עם זאת בכל פעם שאומרים לו משהו קטן הוא הולך לפינה ובוכה. ועוד אנחנו אמורים לרחם עליו? זה ניהיה משעשע.
ואיפה שאר בני הבית? מרוצים מזה שהם עושים בשבילם את העבודה המלוכלכת, ויחד עם זאת מגדיל את המטרה על עצמו. אז למה לא.

פול מעצבן אותי. העונה הזאת מזכירה לי את העונה של בוסטון רוב (לא שאני זוכר יותר מדיי, רק את התחושה), מהעונות האלה שאני צועק העל המסך "מה נסגר עם החבורת מטומטמים האלה שפשוט זורמים עם השליט של הבית".
ממשיכים לסמוך עליו ולהאמין לו, למרות שאין שום סיבה. מקווה שהוא לא ישרוד יותר מדיי.

מארק - מאחורי הגוף המנופח הזה יש לב רך, הוא פשוט בחור חמוד! נורא רציתי שהוא ידפוק לג'וש מחבת בראש.

קודי הראה רגשות בפרק הזה וזה היה מקסים לשם שינוי, ראו אותו באמת מנסה. הרגשתי קצת שאני צופה ברייצ'ל וברנדון - אני אמור לשנוא אותם אבל אני מחבב אותם.
ג'סיקה הצד היותר השפוי ואסטרטגי אבל גם היא יכולה להיות מגזימה ומעצבנת בתגובות שלה, לא כל דבר קודי אשם.

אם ג'סיקה סרייסלי שוקלת לא להשתמש ב-HEX הזה, אני חושב שהיא תצא טיפשה, במיוחד אם היא עדיין על הבלוק - כי מבחינת הבית יש מצב שהרבה יותר חכם להם להדיח אותה כבר.

NP23

New member

לא סבלתי את ג'ס וקודי. בעיקר אותו. ברור שיש לו רגשות אבל הוא דוחה.
ג'וש ילד מסכן ומטומ.. :)
פול . לא היה צריך 4 עונות כדי לשלוט כמו בוסטון רוב אלא 2 וגם בעונה הראשונה שלו שיחק אדיר.
הוא מעולה והוא גם קורע מצחוק לא מבין את השנאה אליו.
בעיה שלהם שהם הולכים אחריו בעיוורות.
&nbsp
השימוש בהקס.. זה מסוג הדברים שזה הימור . בלי קודי בבית היא ללא ספק היתה במעמד טוב יותר.

noamlah

New member
להמשך כל העונה

הבעייתיות במשחק של פול זה הליצנות שהוא יצר מהמשחק, בין היתר בהודעות פרידה שהמשיך לשקר ולאמר "אם הודחת אז מישהו בגד בנו בענק ואני אנקום את לכתך"
בלי הדבר הזה ויותר אמירות מכבדות כמו "היית שחקן חזק והייתי צריך לעשות את מה שעשיתי כי אני רוצה להגיע רחוק במשחק הזה" הוא היה צובר הרבה יותר אהדה לפי דעתי והיו זוכרים לו את החברויות
בעיקר שהאופציה השניה היא ג'וש, אולי אפילו היה זוכה פה אחד

NP23

New member
לכל העונה

פה אחד בטח שלא, ג'ייסון ואלכס היו ממורמרים ברמה מפחידה!!
מסכים שהיה צריך יותר לעמוד מאחורי המהלכים שלו . אבל אני חושב שבגלל שעונה קודמת זכתה ניקול שכן היתה יותר אנדר דה ריידר ו"חמודה" והוא היה מאוד בפנים של כולם אגרסיבי הוא הרגיש שזה שוב יגרום לו להפסיד.
כך או כך שיחק משחק אדיר שזה פדיחה לא לתת לו את הניצחון . בייחוד מול ג'וש. אבל אף אחד בעונה לא קרוב להיות ברמה שלו.. עם כל הטעויות שלו זה בזיון שלא זכה.
&nbsp

noamlah

New member
לכל העונה

זה שהיו ממורמרים זה נכון
אבל העניין עם ממורמרים זה שהבחירה שלהם בדרך כלל תהיה בבלונדינית החמודה שלא הייתה ממש אקטיבית אבל סך הכל אם הגיעה לסוף בטח עשתה משהו נכון וזה הרגשה טובה להצביע לה

פה יש לך את הבחירה כמו שסאותפארק אוהבים להגיד בין giant dusch ל turd sandwich

בין גוש קקי לעוד גוש קקי והם צריכים להחליט מי פחות מסריח
בסופו של דבר מה שהשפיעה סופית עליהם זה היה ההודעות פרידה
ההודעות פרידה של ג'וש המכבדות שאומרות את האמת מול הודעות הפרידה הבולשיטיות של פול

תחשוב, זה המסר האחרון שהם מקבלים מהבן אדם, זה מאוד משפיע
גם איווט לא ניצחה בעונה 6 אם אני זוכר בגלל הודעת פרידה מגעילה שהשאירה לרייצ'ל שגרם לה לעשות קמפיין נגדה במושבעים

ואני אגיד את האמת, גם אני הייתי מצביע לג'וש אם אחריי כל המשחק הקרוב שהיה לי עם פול הוא כלכך מזלזל באינטיליגנציה שלי

וזה לא שם אותו אנדר דה רדאר וזה לא היה רק בעונה הזאת
סתכל את הודעת הפרידה שלו לדוון
אותו סגנון בדיוק

NP23

New member

אני הרבה יותר אסתכל על כל המשחק מאשר על ההודעות פרידה כמושבע.
פול גם די זלזל בג'וש הוא לא האמין שיחשוף אותו
זה הקרדיט היחיד שאתן לג'וש
שקלט את פול וחשף אותו במקום לצאת עליו כמו על האחרים.
זה די מפתיע מאחד שיצא על כולם כל העונה . אז הגיוני שפול לא חשב שלג'וש יש את האופציה לחשוף אותו . אף אחד אחר לא עשה את זה . בכל מקרה.. כן פול לא שיחק מושלם חבל שלא הודה במהלכים אבל הוא כן קיבל 4 קולות יש מי שיודע לכבד את המשחק ששיחק הם כל ה4 הצביעו בעדו בהשלמה ובכבוד לא מחוסר ברירה. שזה יותר חשוב מטעות שעשה . ג'וש עשה מליון טעויות.
אם הג'ורי היה מורכב מ7 מושבעים
כמו בהרבה עונות פול היה מנצח גם ב18 וגם ב19 .
או , אני באמת מאמין, אם ג'סיקה היתה במושבעים במקום קודי.
אז בסופו של דבר יש פה גם שילוב של מזל וכן של מרמור.. ההודעת פרידה שלו למארק אלנה וקודי לא הייתה בסגנון הזה והם הצביעו נגדו.
היא כן הייתה כך לקווין והוא הצביע לו.
אני חושב שהם לא רצו לפרגן לפול והם היו מוצאים תמיד תירוץ.
אלנה לדעתי היתה מצביעה לפול בדיעבד שהיא מגלה שג'וש רצה להדיח אותה ששם אותה נגד ג'סיקה . זה סוג הבחורה שהיא.
מארק מאוד איכזב. הוא אמר שפול שיחק "יותר מדי" שיקר שלא לצורך. זה הביא אותו לאן שהביא לא?
בקיצור..אני לא בטוח כמה פול יכל למנוע את ההפסד.
&nbsp

Heroes

New member

ג'סיקה וקודי בעמדת כח היו דיי מעצבנים, במיוחד קודי כי הוא פשוט עשה דברים ולא ידע איך לשחק.
ג'סיקה וקודי בעמדת אנדרדוג, מותקפים אישית ע"י אנשים הזויים, זה מעורר אמפתיה, אין מה לעשות.
מעבר לזה קודי עשה תהליך אישי מטורף בין הרובוט שהוא היה בהתחלה לבין השליטה העצמית והגילוי רגשות שקורה עכשיו.

"בעיה שלהם" סבבה אמרתי שהם מטומטמים. זה סתם הורס את העונה אבל.
חוץ מזה שכשזה הולך כ"כ בקלות זה פשוט לא מעורר בי הערכה (ברור שיש פה משחק ואסטרטגיה טובה אבל זה לא נראה שהוא מתאמץ כ"כ כי הוא מוקף הזויים).
מעבר לזה האנשים שאני אוהב בתוכניות האלה לרוב מבוססים על אישיות ואז משחק.

בלי קודי *לפני שחזר* היא הצליחה לשקם את עצמה קצת אבל עדיין הייתה במצב לא טוב. אחרי שהוא חזר זה כבר ממש לא משנה, להיפך, לדעתי הם היו רואים ב מטרה יותר גדולה מקודי, כי ת'כלס היא הרבה יותר טובה ממנו במשחק.

NP23

New member

לרוב אני גם בעד האנדרדוג נגיד מייגן רציתי שתצליח ! רמסיס אפילו. אבל בעיני קודי הגיע למצב הזה כי פשוט הוא לא יודע לשחק והוא גם לא אדם נחמד .לא ריחמתי עליו לשניה כל העונה לא הזיז לי שהתקיפו אותם הם לא היו שה תמים.
אני כנראה לנצח אהיה בעמדת מיעוט על העונה הזאת.

Heroes

New member
BBUS19 - פרק 18

אוף. כולם שם פשוט מטומטמים. הם כ"כ נהנים מלהיות כלים בידיו של פול.
"יאללה כולם לצאת ולמרר את חייהם של ג'סיקה וקודי" והם עושים את זה בשמחה.
הם פשוט חבורה של בהמות אין מה להגיד. ג'וש ועכשיו גם רייבן ה"מתוקה" הצטרפה לחבורה. אפילו כריסמס שחשבתי שיש בה קלאס מסוים.
הלוואי שג'וש יצא ויקבל כמויות של שנאה ויבין את ההתנהגות שלו.

הייתי ממש גאה בקודי (וגם בג'סיקה) שלא נכנעו להתקפות האלה ופשוט ישבו בשקט.
הם ממשיכים להיות אנדרדוגים שסובלים מבריונות וזה רק מעלה את רמת האהבה שלי אליהם.

לא מאמין שג'וש זכה ב-HOH.
התחרות הזאת הייתה גרועה לשלב הזה, זה 80% עניין של מזל.
לא רואה איך ג'סיקה וקודי יוצאים מזה בשלום בשלב הזה, הבית נגדם ברמה שהם לא מצליחים לעשות שום דבר נכון.
העונה הזאת מתחילה לייאש אותי.

Heroes

New member
BBUS19 - פרק 21

טוב אז בפרק הזה ג'סיקה וקודי קצת ירדו מהפסים והתנפלו על ג'וש, יש מצב שהגזימו אבל בגלל שזה ג'וש ומגיע לו כי הוא עושה את זה לכולם באופן יומיומי אז אני מבליג.
קצת חבל שהם הגיעו לרמות יאוש כאלו שהם ויתרו לגמרי על המשחק אבל אני ממש לא מאשים אותם, הם ניסו הכל ועדיין דברים לא הצליחו ואנשים בגדו בהם באופן עיקבי, ובכל אופן אני לא חושב שהתוכנית של ג'וש להדיח את אלנה הייתה באמת יוצאת לפועל, אין לו באמת מספיק כח להזיז את כל ההצבעות.

ג'סיקה הייתה מאוד עניינית בראיון הדחה ואמרה דברים נכונים.
אני לא יודע למה גם ג'ולי מתעקשת לצייר את זה ככה שקודי אשם בהכל, כי זה ממש לא נכון בעיניי.
כמו שציינתי למעלה החזרה שלו תרמה לזה מאוד אבל מאז אני לא רואה כ"כ מה ג'סיקה יכלה לעשות אחרת, ברור שהיא לא תנתק איתו את הקשר לגמרי. וגם אם זה היה קורה זה לא משנה כי הם כבר נראו כזוג חזק ומטרה עילאית של הבית.

קודי לבד בבית בלי כישורים חברתיים או משחק אסטרטגי - לא רואה הרבה תקווה, מצד שני אולי אנשים יתחילו להתעלם ממנו וללכת אחד נגד השני סוף סוף.
שג'ולי אומרת שהם מעכשיו יהיו מושבעים, כולם מתלהבים וקודי חסר הבעה - גדול.

בכל אופן, אני מקווה בשביל השניים האלו שבאמת יצליחו להיות ביחד מעבר ל-BB, אבל מאוד קשה לי להאמין. לא כי הם לא מתאימים פשוט כי מה שקורה בבית כ"כ לא מעיד על מה שיקרה במציאות, הסבירות מאוד נמוכה.
ואחרי שזה לא יצליח הם כנראה התחרטו על כל מה שקרה (ובמיוחד ג'סיקה שמרגישה שהקריבה את עצמה). זה מה שעצוב עם כל השואומנסס האלה.

למעלה