היי

Orel ICE

New member
היי ../images/Emo9.gif

אני אור-אל, אני מכיר כמה אנשים בהוליווד רקורדס
אז אם לא מפריע לכם, אני אשרוץ פה, וגם בפורום מיילי סיירוס / האנה מונטנה. אז, בואו תציגו את עצמכם!
שם:
/
:
ראיתי כבר את הסרט?
כמה דיסקים מקוריים של האחים ג'ונאס יש לי בבית (כולל DVD, קאמפ רוק,סינגלים וכד'):
ממתי אני מכיר את האחים ג'ונאס? איך הכרתי אותם?:
שמעתי שירים של ניק לבד?:

Orel ICE

New member
וכמובן אני...

שם: אור-אל
כיתה: ז'
/
:
ראיתי כבר את הסרט? ברור
כמה דיסקים מקוריים של האחים ג'ונאס יש לי בבית (כולל DVD, קאמפ רוק,סינגלים וכד'): הרבה
קיבלתי מתנה מהוליווד רקורדס הכל, כולל סינגלים. במפגש מעריצים שנארגן בקרוב אני אחלק לכם כמה..
ממתי אני מכיר את האחים ג'ונאס? איך הכרתי אותם?:אמממממ, שיצא הסינגל When You Look Me In The Eyes בחו"ל וקיבלתי אותו
שמעתי שירים של ניק לבד?: ברור

roey406

New member
וואו,כל הסינגלים והדיסקים?!

כולל האלבום הראשון שלהם?

שלום D:

שם: נועה גיל: 13 כיתה: ח'
/
:
ראיתי כבר את הסרט? כמובן!! ונהנתי מכל רגע! כמה דיסקים מקוריים של האחים ג'ונאס יש לי בבית (כולל DVD, קאמפ רוק,סינגלים וכד'): יש לי את שני הדיסקים האחרונים. ממתי אני מכיר את האחים ג'ונאס? איך הכרתי אותם?: ראיתי בג'טיקס את הקליפ S.O.S. והחלטתי לבדוק אותם.. והשאר הוא היסט(ו)ריה P: שמעתי שירים של ניק לבד?: בהחלט!

roey406

New member
שלום

שם:רועי גיל: 14 כיתה:ח' /:זכר ראיתי כבר את הסרט?כן,ביום רביעי כמה דיסקים מקוריים של האחים ג'ונאס יש לי בבית (כולל DVD, קאמפ רוק,סינגלים וכד'): את הדיסק השני והשלישי, הדיסק של קאמפ רוק ממתי אני מכיר את האחים ג'ונאס? איך הכרתי אותם?:מתחילת הלימודים,ידידה שלי הכירה לי אותם שמעתי שירים של ניק לבד?:כן

o Unicorn o

New member
../images/Emo188.gifאני...

שם: כרם גיל: 15 כיתה: ט'
/
:
ראיתי כבר את הסרט? לא כמה דיסקים מקוריים של האחים ג'ונאס יש לי בבית (כולל DVD, קאמפ רוק,סינגלים וכד'): 2. A Little Bit Longer ולאחותי הקטנה יש את קאמפ רוק
ממתי אני מכיר את האחים ג'ונאס? איך הכרתי אותם?: מהחופש הגדול. שמעתי ב-100fm את SOS ומאז התאהבתי
שמעתי שירים של ניק לבד?: מממ לא נראלי.

Crazy Angel16

New member
היי..

שם
נטלי
ז
/
ראיתי כבר את הסרט
ברוררררררר!!!! (ניסיתי לתפוס את המפרט של ניק..)
כמה דיסקים מקוריים של האחים ג'ונאס יש לי בבית (כוללDVD, קאמפ רוק, סינגלים וכד')
יש לי את הדיסק של הסרט (ההקלטות LIVE) והורדתי את כל שאר הדיסקים שלהם (3 הדיסקים+קאמפ רוק)
ממתי אני מכיר את האחים ג'ונאס?איך הכרתי אותם?
שמעתי את S.O.S ב-100FM ופשוט התאהבתי..
והתחלתי לחפש עליהם מידע ועוד שירים!!
שמעתי שירים של ניק לבד
ברור! I
NICK JONAS (אני מנגנת בפסנתר וגיטרה את השירים שלהם!!)

למעלה