היחידה שלא מתחנפת ונאמנה לעצמה היא אנה.

X יו יו S

New member
טוב בואי נראה

עזאם זה תורג'י
אבל אושרי זה בטוח לא תורג'י
בקשר ליוליה
שגב רצה להדיח אז את תורג'י אבל ענת אמרה שהיא פחות סומכת על יוליה
ואז שגב אמר לה שזה סיכון גדול עבורו ואז הייתה את הבטחה שהם יהיו יחד עם נטלי ואנה ברית

X יו יו S

New member
נכון אבל הן באו לשגב ואמרו לו

שהם מעיפים את אושרי

בכל אופן אין לי מושג למה דאנג בלי אושרי אבל פלוס עזאם לא עשו ברית יחדיו
מצד שני טוב שהם לא חשבו על זה

OOOO0

New member
אבל זה היה רעיון של אנה להעיף את אושרי

מה זה משנה מי אמר את זה לשגב? עזאם חשב שהבנות איתו, שכחת? אז למה לו לעשות ברית עם דאנג? הרעיון להרדים את עזאם היה רעיון טוב, חבל שהם לא ממש ניצלו אותו. בגלל זה ההדחה המוקדמת של עזאם הייתה טעות, הם היו יכולים להשתמש בקול שלו כדי להעיף עוד אנשים ואז להעיף אותו.

X יו יו S

New member
נכון שהוא חושב

אבל אני מאמינה שאם שגב היה אומר לו לרשום תורג'י הוא היה עושה את בלי בעיות

OOOO0

New member
אבל גם שגב חשב שעזאם והבנות ביחד

זה לא שהם הרדימו רק את עזאם, הם הרדימו גם את דאנג. כולם חשבו שתורג'י מסוכסך עם הבנות ושהבנות עם עזאם. לכן אני לא רואה סיטואציה שבה שגב בא לעזאם ואומר לו להדיח את תורג'י, כי זה כאילו היה משהו מובן מאליו שהבנות יעשו בסוף. רק אם שגב היה עולה על התרגיל הוא היה מספר לעזאם את האמת ודואג שיצביע איתו. לדעתי מה שהיה הכי נכון להם אסטרטגית זה לנצל את הקול של עזאם להדיח את שגב, יוליה ובוקי ורק אחרי זה להדיח אותו.

X יו יו S

New member
לא הבנתי למה

הראה עם שגב היה מחליט להעיף אותו היה לו את עזאם(שבעצמו רצה להעיף את תורג'י באותו פרק) ואת שאר הברית שלו
ואם שגב מאמין באמת שיש ריב בין תורג'י ובנות אז עוד יותר טוב

OOOO0

New member
כי אז שגב מן הסתם היה הולך לענת

והיא הייתה מסכימה ואומרת לו שהיא כבר תסגור את זה עם עזאם ואנה, ובפועל הם היו מדיחים את שגב. למה שיילך לעזאם אם הוא חושב שהוא במילא יצביע מה שענת תגיד לו?

OOOO0

New member
איזה רוב?

מתי היה לשגב רוב במשחק הזה? תמיד הצמידים היו לרעתו.

X יו יו S

New member
מי זכה בפרק ההוא בצמידים?

בכל אופן רציתי להוסיף שלי באופן אישי לא אכפת ממי שעושה מהלכים
ואני תמיד רוצה שזה שמעניין לי יזכה
אז שגב לגמרי היה כזה

OOOO0

New member
על איזה פרק את מדברת?

אני לא זכרת ספציפית מי זכה בצמיד כל הדחה והדחה, רק שתמי היה צמיד לבן לטיניום וצמיד שחור לדאנג. כך שלשגב אף פעם לא היה רוב והוא היה חייב את ענת לכל מהלך שלו. לכן אני מעריכה את שגב יותר, הוא תמיד הצליח לפעול מתוך נחיתות מספרית וניצל את הטעויות האסטרטגיות של טיניום לטובתו.

X יו יו S

New member
נטלי לא לקחה שום צמיד לבן?

ואני מדברת על פרק שעזאם עף
עזבי יותר כיף להעריך אותו כי אדם מקסים ומשעשע

OOOO0

New member
לא, נטלי מעולם לא זכתה ב-וטו.

היא לקחה רק חסינויות.

ברור, גם בגלל זה
אם לא הייתי אוהבת את האופי שלו כנראה שהייתי מעריכה אותו פחות. הרי גם כישורים חברתיים משחקים כאן תפקיד, לא רק ראש אסטרטגי.

OOOO0

New member
וספציפית בהדחת עזאם

ענת זכתה בצמיד הלבן ושגב בצמיד השחור.

השורד

New member
לא חוכמה להיות אחראי על הדחות

צריך גם לקבל החלטות נכונות.
ההחלטה להדיח את עזאם היתה טעות גדולה, וכן ההחלטה לא לפצל קולות בהדחה של תורג'י - שגב ובוקי הצליחו להרדים אותה.
זו היתה למעשה ההחלטה שחרצה את גורלה להיות מודחת - פיצול ושגב היה מודח. אי-פיצול - וענת הודחה מועצה אחר-כך.

X יו יו S

New member
עדין לא הבנתי מה היה טעות בזה?

וצודק אי פיצול זה טעות גדולה

בכל אופן אנחנו עושים השוואה בין ענת לשגב
ואני לא יודעת מה בשבילך חשוב בזהות של מנצח אבל אם מסתכלים על הדחות אז היא מנצחת
בסדר יש מצב שחלק מהחלטות שלה לאהיו נכונות אבל לעומת 2 החלטות בלבד של שגב אני חושבת שלה יש יתרון עליו

בזמנו חשבתי שהוא טעה

כל ההתנהלות שלו בפרק הזה לא נראתה טוב, בעיקר אחרי הפרק הקודם שהוא ובוקי היו הלוזרים המנצחים חביבי העם, פתאום שוב ראינו את הצד החנפני הפחות אטרקטיבי שלו ואני רציתי שהוא ובוקי יצעדו שלובי ידיים על הגמר והתאכזבתי שהוא חתך והלך אל הבנות.
אבל... שגב פעל ממקום שכלתני. הוא ידע שעם בוקי בגמר הסיכויים שלו לא משהו, הקולות של המושבעים מדאנג (ועזאם) יתחלקו בין שניהם מה שייתן לאנה או ענת את הסיכוי הטוב יותר לנצח. והוא ידע שבוקי יהיה גיבור עממי בזכות מהלך הגניבה וישאיר אותו בצל.
אנשים טענו שהוא בגד בבוקי, אבל אם הוא היה מצביע לאנה אחרי שהוא נתן את המילה שלו לבנות שהוא לא יצביע לה זו באמת הייתה מעילה באמון. לבוקי הוא כן הודיע קודם מה הוא הולך לעשות, הוא לא רימה אותו.
הוא יכול היה להצביע אנה ולקוות שהבנות יצביעו לבוקי גם בלי שיחבור אליהן ואז לקוות שבוקי יודח באתגר אבל יש פה יותר מידי תקוות והוא העדיף ללכת על בטוח.
הטעות הגדולה שלו כפי שאני רואה את זה עכשיו הוא שהוא עשה הכל מתוך התנצלות ושפיפות, אם היה היה משדר יותר ביטחון עצמי ונחישות זה היה נראה אחרת וגם לא מתחנף כי זה כבר נראה רע בשלב הזה. לא יודעת אם העם היה סולח לו על שהדיח את יקיר האומה אבל בגדול זה היה מוציא אותו טוב יותר.

השורד

New member
עם הפיסקה האחרונה אני מסכים לצערי

וחייבים להצביע לו בלי סוף אחרת יודח ב-SMS-ים.

אבל אם היה מצביע עם בוקי, זה לא היה מסכן אותו לדעתי. גם אם בוקי היה הולך ואומר לבנות ששגב איתו, שגב יכול לטעון בפני הבנות שהוא מרדים את בוקי ואיזו סיבה יש להן לא להאמין לו?

למעלה