"החצר" (טלנובלה בערוץ התכלת)

• פותח הנושא Em76
  • פורסם בתאריך

Em76

New member
"החצר" (טלנובלה בערוץ התכלת)

מה דעתכם? אתם חושבים שהיא מייצגת את המציאות?

blablash

New member
למרות שלא ראיתי אני בטוח ב90% שלא..

ב"ה גם אם הבמאי בא מבפנים, השחקנים לא. וכדי להפוך סדרת טלווזיה על חרדים להיות מציאותית, אלה שעושים אותה צריכים להיות חרדים. זה לא כמו לעשות נגיד סרט על... אפריקאים, כי אז הבמאי והשחקנים יכולים לנסוע לאפריקה לחיות שם במשך שנה ואז, לעשות סרט נהדר. אבל בשביל לעשות סרט על חצר חסידית, צריך להרגיש את זה מבפנים ובשביל זה חייבים להיות אחד מבפנים.

minzly

New member
זה כמו ש"משחק החיים" היא לא בדיוק

טלנובלה על חילונים, אלא טלנובלה על טלנובלות.
בכל מקרה תמיד טוב לראות את "נירה" (ממשחק החיים, פה שניידעל) אוספת מצרכים לנזקקים ודואגת לבעלה ולמשפחה באהבה

אני ענת

New member
ולמה נראה לי ש.....

חרדים לא צופים בטלויזיה. ומי יוכל להתיחס לזה פה בפורום חרדים?

minzly

New member
כי אין להם עניין. עכשיו לחלק...

מהדתיים יש יותר עניין לצפות בטלוויזיה, כי הנה הגיע ערוץ של יראי שמיים שהכניס לטלוויזיה תכנים יהודיים אמיתיים. אני אשמח מאוד אם לא החרדים יזדקקו לערוץ, אלא החילונים והאחרים, כי אצל חרדים דברי תורה נשמעים לרוב והם עניין שבשגרה, וזה מה שיחזק אותם ויבהיר להם באמת מהי הדת היהודית.

sarav55

New member
ומה עם

גילוי עריות שפיכות דמים עבודה זרה האם זה מותר בשביל דבר כזה???

minzly

New member
אל תדבר איתי גבוה

אתה רוצה לומר שבטלוויזיה יש שפיכות דמים עבודה זרה וגילוי עריות, אם אני לא טועה, ולכן רבים לא רואים טלוויזיה. אז כן אתה צודק. אבל כשיש לנו ערוץ של דברי תורה וקירוב לבבות ("תכלת") מי אני שלא אמס מהאהבה וההסברה שהוא מפיץ?

sarav55

New member
יכול להיות מליוני ערוצי תכלת

היד מעבירה ממקום למקום ויצר הרע עושה את שלו זה כמו שאימא תתן לילד שלה מרק חומוס עם ירקות משהו טעים אבל בפנים תכניס חרגולים היא תתן לילד שלה לאכול את זה לא (המדובר על אמא כשרה) למה יש שם חומוס והרבה דברים טובים וטעימים אבל בפנים יש חרגולים ישר איך שהיא תראה את זה היא תזרוק עבודה זרה לא מכניסים הביתה אפילו שיש שם ערוץ תכלת

minzly

New member
מי שרכש את הערוץ הוא מי שגם ככה

יש לו טלוויזיה, והערוץ באמת משביח את התכנים בטלוויזיה, ועושה לה שם טוב יותר

sarav55

New member
זה עדיין לא עושה את זה טוב

יש שם גילוי עריות שפיכות דמים ועבודה זרה

minzly

New member
גילוי עריות ושפיכות דמים?

איפה אתה רואה שם חינוך לשפיכות דמים וגילוי עריות? גם חינוך לעבודה זרה אין שם. הם מרוויחים שם כסף, וכסף לפעמים זה עבודה זרה, אבל אין שם חינוך לעבירות הללו כלל

giingiit

New member
תכלת הוקם על ידי מקימי ערוץ הסקס

הישראלי. נראה לך שכדאי להכשיר את השרץ הזה?

Em76

New member
מנכ"ל "תכלת" זה לא אורי אורבך?

קשה לי לראות אותו מקים ערוצים איך לומר. . . לא צנועים. . .

פראזניק

New member
לא זו השאלה

אתם סוטים לשאלות צדדיות. הטלוויזיה נאסרה על ידי גדולי ישראל בגלל הסכנות הטמונות בה, בלא שום קשר לערוץ שאתה צופה בו. היות וכך, הרי שגם עם הרב אלישיב, למשל, ימסור שם שיעור, עדיין המכשיר הזה אסור.

Em76

New member
זה מאד תלוי

אני לא חושבת שקיים אדם במדינה הזאת שאין לו טלוויזיה בבית והולך וקונה במיוחד רק בשביל לראות את ערוץ התכלת. הויכוח פה הוא לא על האם לראות או לא לראות טלוויזיה. ערוץ התכלת הוקם עבור אלו שכבר יש להם טלוויזיה אז אם הם כבר רואים עדיף שיראו דברים חינוכיים. לי, אגב, יש טלוויזיה בבית (אני עדיין לא גרה בבית משלי) ובחרתי לא לשלם 24 שקלים לחודש על מנת לראות את ערוץ התכלת בדיוק בגלל זה, כי אני לא רוצה למצוא את עצמי מרגישה מחוייבת לראות טלויזיה. אפרופו שאלות אמיתיות, השאלה הראשונה הייתה לא מה אתם חושבים על ערוץ התכלת אלא מה אתם חושבים על הסידרה החדשה שמספרת על חברה חרדית חסידית. הנחתי לתומי שכאן זה פורום לא רק לחרדים אלא יותר על(!) חרדים אז כן אני מצפה שיהיו כאן אנשים שצופים בזה.

SupermanZW

Well-known member
חרגולים

החרגול הוא חרק בעל 4 רגלים כמו הארבה, האם אין החרגולים כשרים? נו טוב... חרגולים לא נוהגים לצפות בטלוויזיה...

sarav55

New member
אז לא חרגולים

לטאות לא יודעת בעלי חיים יצורים לא כשרים אני רק רציתי להראות כמה שזה לא שייך

למעלה