החלפת בעלות של בית

mimeli

New member
החלפת בעלות של בית

שלום לכם! התגרשתי(די מזמן) והבית המשותף שלנו אמור לעבור להיות תחת שמי בלבד. מה הפרוצדורה לרישום הבית על שמי בלבד? למי לפנות? כמה זה אמור להעלות? בתודה מראש, mimeli

michael48

New member
תשובה מלאה

מימי שלום, רישום הבית על שמך כרוך בפרוצדורה לא פשוטה. כמו כן, משאלתך לא ברור האם יש פסק דין הקובע כי הבית יעבור על שמך בלבד, האם גרושך נכון לחתום על מסמכים להעברת הבית על שמך וכד'. אני מציע כי תפני אל עורך דין מומחה עם כל המסמכים וכל הנתונים ותשמעי מהי חוות דעתו. בברכה, עורך דין מיכאל גנון

כללי האתיקה? איסור שידול לקוחות??

כנראה שהפורום הזה קיבל פטור מיוחד מהכללים...

michael48

New member
../images/Emo191.gifעיניים ירוקות וצרות

כנראה שבמקום לקרוא לעצמך עיניים ירוקות, אתה צריך לקרוא לעצמך עיניים צרות !!

עיניים צרות במי שנאלץ לקושש לקוחות בפורומים??

קצת נספחת. רק חבל שבגלל שכמותך כל עורכי הדין סובלים מסטיגמות.

פרל דוד

New member
לעורכת הדין עם העיניים הירוקות-תגובה.

איני מכירך או את עוה"ד שהגיב,אבל...רציתי להגיב על תרבות התגובה הלא רציולית של אלה שאינם רוצים לסייע לשואלים מסיבותיהם,אך טורחים להגיב על התגובה,סוג של "טרוליזם". אז אני מבין שאת עו"ד [עפ"י הצהרתיך] בת 108 [עפ"י הצהרתיך ] עם עיניים ירוקות [כפי שאת קוראת לעצמיך] ואת מנסה לפגוע בעו"ד אחר הכותב תוך זיהוי מלא עפ"י מיטב ידיעתו הבמקצועית , את יכולה להוסיף או שלא, את יכולה להזדהות או שלא, אבל כולנו,קהל הכותבים מקבלים תגובות לא רציונליות,ולכן הגבתי כפי שהגבתי. ניתן לנהל ויכוח ער ותרבותי על למשל דמותו של עוה"ד,איך לדעתיך עליו לייצג את המקצוע ועוד נושאים ברומו של יום ...או שלא. ושוב,כדאי לחזור לתרבות ויכוח עניינית ללא חשש וללא משוא פנים.

תשובה לתגובה

כל מה שכתבתי בכרטיס שלי (למעט הגיל), נכון. לא הייתי מעירה לעו"ד המלומד לו היה כולל גם תשובות לגופן של השאלות. אלא שמרפרוף בתשובותיו בעמוד זה עולה כי כל תשובתו מתמצית בכך שהשואל נזקק לעו"ד "מומחה", אשר הפלא ופלא מצא זמן להקדיש לשואל זמנו על מנת להפנותו...אל העו"ד המלומד. דבר זה הינו אסור על פי כללי האתיקה אליהם כפופים כל בעלי רישיון עריכת דין בארץ ולדעתי גם ממש אינו משרת את מטרת הפורום. רק לידיעתך, בין שאר עיסוקי אני גם מנהלת פורום משפטי אי שם ברשת (בשמי המלא וללא ציון מס' טלפון, כתובת, הפניה לאתר וכיו"ב).

למעלה