ההצעות שלי לטיפול ברצועת עזה.

ai21

New member
ההזיות שלך מחמירות. זה שאת מפגרת במיוחד,

לא אומר שיהפכו אותך למורה של מפגרים.

סתוונית333

Well-known member
היית רוצה שיהיו לי הזיות ,

אבל לשמחתך אתה המאותגר מבין שנינו.

ai21

New member
הייתי רוצה שהזיותייך יפסקו

ותוכלי להשתקם ולהפוך לאזרחית התורמת לחברה...

סתוונית333

Well-known member
יאללה אני הולכת ללמד את המאותגר שלך

ואתה תמשיך לרבוץ כאן בפורום ולכתוב על הפנטזיות שלך.
צ'או

הפרבולה

New member
ישראל במילכוד גדול ואינה יכולה לממש את הצעתך

רוב הצמרת הבטחונית והשלטונית ( כולל ביבי וליברמן) שבויה בקונספציה השמאלנית שאבו מאזן אמור לקחת שליטה על עזה, ואת הטרור יש לחסל... על ידי הגברת הסיוע ההומניטרי.

עם הלך מחשבה כזה פשוט אי אפשר להשמיד תשתיות של החמאס כי ישראל היא זאת שמשקמת אותם ומתחזקת אותם, זה סותר את הקטע "ההומניטרי" שתקוע למנהיגינו בראש .
האבסורד הגדול הוא ש"השמדת תשתיות החמאס" מחייבת בין היתר להשמיד את תשתית האספקה לאויב כלומר את מעבר כרם שלום, אתה מבין את האבסורד - לפי השיטה שלך חיל האוויר צריך להפציץ את שירת המשאיות שכל בוקר מזרימות אספקה לאויב מ.... ישראל עצמה.
הצמרת הבטחונית והשלטונית מנסה בכוח לתחזק את הקונספציה השגויה הזאת עם ההנחה שכאילו יש את החמאס הרשע ויש את ה"בלתי מעורבים" או החפים מפשע, זאת הפרדה היפוטטית שלא ממש קימת במציאות, החמאס והגיהד הוא חלק אינטגרלי מתושבי עזה, ובכלל הפאתח גם הוא יורה עלינו ( כן הפאתח של אבו מאזן שהטיפשים אצלינו מקווים שהוא יושיע אותנו ).

אז איזה תשתיות אתה רוצה שיפציצו ? את תחנת הכוח בעזה שישראל היא זו שמספקת לה סולר ? אז לכן לכל היותר מפציצים "עמדת תצפית" שזה אוהל ריק עם 2 כסאות ודגל על גבעה.

אפילו במלגת העבודה יש כאלו שכבר השתחררו מהקישקוש הזה של ההומניטרי והבינו מה המטרה האמתית של ערביי עזה ( ולא רק החמאס )

השלטון שלכם שבוי בקונספט אוסלו.

כל הזמן המצרים והאירופאים דואגים להחזיר את השלטון שלכם לחרבון אוסלו.
אבל אני מדבר כרגע ברמה המבצעית איך מרחיקים את המחבלים מגדר הגבול ברצועה.
הדרך פשוטה. מיקוש.
עצירת האספקה לרצועה.
חיסולים ממוקדים .
ועין תחת עין.
הייתי מטרטר אותם ומזיין לחמאס את הצורה ככה שהיה יוצא להם החשק לתקוף אתכם.
לצערי השלטון שלכם כל כך מושחת ורקוב שאין לו חשק לפתור הבעיה.

הפרבולה

New member
זה הבעיה - חרבון אוסלו מונע מלהלחם בחמאס

גם ברמה המבצעית.
שהמטרה של השלטון זה לחכות לאבו מאזן שיחליף את החמאס בעזה אז אי אפשר לעשות כמעט כלום.
הממשלה לא יכולה לעצור את האספקה לעזה כי לדעת "בכירים" זה יחזק את החמאס ( אם השכן רעב אז הוא תומך בחמאס כביכול ).
שנים מזרימים אספקה לעזה כי למתן אותם ושום דבר לא עוזר. גם אי אפשר בדיוק להלחם בחמאס כי אין באמת הפרדה בין החמאס ל "בלתי מעורבים" או ל"מוסתים", לך תדע אם אותו מפגין מול הגדר הוא חמאסניק או גיהדיסט או תומך בגדודי אל אקצא ( שזה אבו מאזן ).
לדעתי חיסולים ממקודים לא יעזרו , כל תושבי עזה הם אויב ולא רק איסמעיל הניה.

ועוד בעיה זה הצפיה שמצריים תושיע אותנו , שזה שטות אחת גדולה, מצריים היא אויב שמנסה לדחוף את ערביי עזה לתוך פלסטין הכבושה על ידי הציונים מבחינתם.
במקום לדרוש ממצרים שהיא זאת שתדאג להומניטרי של עזה אנו עוד דורשים ממנה שלא תספק מוצרים, המיצרים לא מאמינים לכמה שאנחנו טיפשים ואכן מפילים עלינו את כל ההומניטרי ובמקביל ממשיכים לספק אמל"ח לעזה.

בוזי15

New member
לפי הביקורת שלכם נראה שאתם כועסים גם על ישראל וגם על עזתים

בפורום הזה לא קראתי בשנים האחרונות שום הערכה על השג של ממשלת ישראל
לא על הצבא שלה לא על המשטרה שלה לא על מערכת המשפט שלה
לא על מערכת החינוך שלה .ובנוסף לכעס על ישראל ברור שחברי הפורום גם כועסים על הפלסטינים וכועסים מאד גם על ממשלות ישראל בעבר וכועסים מאד מאד גם על התקשורת הישראלית ובנוסף קיים הכעס התמידי על האו"ם ומוסדותיו בקיצר צודק נתניהו שרוב העם למעשה נמצא בחמיצות רבה ונתניהו לא מאפשר לעם לשלוח מבט אופטימי לעתיד .

העזתים הם אויב. לא כועסים על אויב.

וגם לא מרחמים על האויב.
לאויב שקורא להשמיד אותך לרצוח אותך מתייחסים בקור רוח ללא רגש ובודקים את הדרכים בהם ניתן להשתמש כדי להביס אותו.

רק חיסולים ממוקדים ברור לא יעזור.

אני אומר ככה.
קוקטייל של פעולות שביחד יוציאו לחמאס את החשק להתעסק עם ישראל.
החשבון הוא פשוט.
ברגע שאתה מזרים להם חשמל ודלק ומזון ומים אתה רק עוזר להם לתקוף אותך.
ברגע שאתה מנתק להם את האספקה באופן מוחלט הם יצטרכו לדאוג לאספקה ממקור אחר כבר העסקת אותם בבעיה קיומית.
ברגע שגם חיסלת להם את סינואר הנייה ושאר הסמרטוטים שברור שאיתם אין חיי'ר אלה שיבואו אחריהם כבר מבינים שיש כללי משחק חדשים ישנים ואם הם רוצים להישאר בחיים מוטב להם שלא יתקפו את ישראל.
וכמובן לדפוק להם את התשתיות.לישראל יש בנק מטרות רציני שיכול בתוך שבוע להחליש אותם מבצעית.
אז זה הכל ביחד יכול להביא לתוצאות.
לדעתי ישראל צריכה להפסיק עם המגעים התבוסתנים האלה.ברור שמצרים רוצה שקט והאינטרס שלה שישראל תמשיך לתמוך בחמאס (זה נשמע איום ונורא) כדי שמצרים לא תצטרך לתמוך בחמאס וכמובן שהאינטרס של מצרים זה שאבו מאזן יחליף את החמאס ברצועה משהו שלא יקרה לא בדור הזה.

תראה. אני מבין מדוע נתניהו וממשלתו לא רוצים

למגר את החמאס.
כל עוד ושלטון החמאס קיים ברצועה אין מדינה פלשתינית עם רצף טריטוריאלי דרך ישראל.
החמאס לעולם לא יתפייסו עם הפת"ח ללא שום קשר לישראל.
אבל זאת לא הסיבה מדוע ממשלת נתניהו כה נרפית מול צעדות השיבה ובלוני התבערה והרקטות והמנהרות..
אפשר לטפל בבעיות האלה בלי להכניס חיילים לרצועה ובלי למגר את החמאס.

בבית הספר של פיקוד צה"ל בלוחמה נגד טרור אם תציע לצ'פר את האוכלוסיה במזון דלקים מים חשמל ועוד שדרכה ובחסותה בין אם בהסכמה ובין אם לא בהסכמה מתקיים הטרור יזרקו אותך מכל המדרגות ויסמנו אותך כלא רציני.

ההצעות שלי הן קוקטייל של פעולות שביחד יכולות להביא לשקט ולרגיעה לנגב ולתושבי ישראל .
חיסולים ממוקדים של ראשי הטרור כמו הנייה והזבל השני סינואר יחיא + חיסול קבוע ומתמשך יום יומי של מפקדים ואנשי מפתח ושל תשתית הטרור כלומר לדפןק להם מחסנים ואמצעי יצור ומפקדות בלי הודעה מראש + עצירת כל אספקה כלשהיא דרך המעברים תוציא להם את החשק לתקוף את ישראל.
מיקוש 100 מטר מגדר הגבול והפיכתו לאיזור הרג ימנע מהעזתים להגיע אל הגדר.
מוקשי נעל שניתן לחמש אותם אלקטרונית ולנטרל אותם אלקטרונית במידה וחיילי צה"ל נדרשים להכנס לשטח הזה לצורך חיזוק התשתית.

למעלה