הבוקר עלתה לי דמעה בעין כשקראתי את יגאל סרנה

puma141

New member
באותה שניה

שאובמה עזב את סוריה, והרוסים נכנסו- זה מה שצפיתי לגמרי!
זה בהחלט מפחיד!
ההליך הוא כזה:
הרוסים בלחץ כלכלי אדיר! ממש משבר שעוד לא היה להם.
הדבר היחיד שיכול להציל אותם כרגע, זה עיסקות נשק עם מדינות עשירות.
האירניים היו בסנקציות ורוסיה לא רצתה להרגיז את העולם.
מיסטר אובמה חתם הסכם עם האירנים, שמסיר מהם את הסנקציות
*ומסכן אותנו בצורה חסרת תקדים* ואירן מתחילה לעשות הסכמים של הון עתק עם כל אירופה ומתחילה להחזיר לעצמה את ההון האדיר שלה.

ומי רוצה מההון הזה? מי צריך כמו אוויר לנשימה את ההון הזה? נכון, הרוסים!
והנה פוטין והאיראני מתחברים, תוך כדי עזיבתו של אובמה את סוריה,*למרות הרצח וההרג שמתרחשים שם, מנהיג העולם בחר לפרוש* ומשתלטים בתחבולות על האזור הסורי, כשהכוונה הסופית היא- ישראל.

עכשיו תחשבי מי אשם. הרי חצי עולם תקף את ביבי כשהוא דיבר על ההסכם הזה....או על אובמה. בקטע הזה אני איתו לגמרי!

superman1234

New member
מעניין מניין המומחיות הזו שלך ביחסים בינלאומיים ....

אומרים לך מומחים (משלנו) שאין למדינת ישראל סכנה קיומית מאירן.
אומרים לך מומחים (משלנו) שאבו מאזן מעוניין לקיים דו שיח איתנו.
אבל את יודעת יותר טוב מכולם ומבינה יותר טוב מכולם, מי טוב ומי רע.

את יודעת, מדינת ישראל עם הנשק הגרעיני שלה
ועם הממשלות הימניות/חרדיות/משיחיות שמקצינות כל הזמן תהווה סכנה קיומית לעולם החופשי יותר מאירן.

puma141

New member
אני הרבה יותר טובה מהם!

סתם, אני לא.....רעדת קצת? חשבת שיהיה לך מה להגיד לי.....? :)

אני לא מומחית, אבל למדתי מגיל קטן דווקא, לחשוב לבד....
לא תמיד אני צודקת- אבל זו הייתה התחושה והחשיבה שלי לגבי איך
עובדים הדברים. הלוואי שאני טועה, אני אשמח מאוד...

לגבי החרדיות, ימניות ושות'- תמצא לך עץ אחר לטפס עליו.....
זה פחות מעניין אותי, בטח כשזה בא ממך, ובטונים האלה. חפשו לכם *או תמציאו*
מישהו שכביכול מתנגד לדעות שלכם, ואתם יכולים לתקוף!

או שתתאמצו מספיק, כדי שיהיה משהו שיעניין אותי, ואז תגיעו לסיפוק המצופה!

בברכה

*עוד מישהו, משהו........?*

superman1234

New member
ת'שמעי חביבתי.

את כנראה משכילה , בעלת מידע רב בתחום היחסים הבין לאומיים.
אני מניח שכתבת כמה עבודות מחקר שזכו לפרסום בינלאומי בתחום ואת נחשבת לאורים והתומים בנושא.
זו כנראה הסיבה שקטונתי מלהבין מה את בדיוק רוצה לומר בפוסט שמעלי.

אני חייב להתוודות שזו לא הפעם הראשונה שאינני מבין מה דעתך בנושא הנידון, אבל כנראה שהכתיבה שלך כל כך מתוחכמת שרק מתי מעט מסוגלים להבין ולפענח את התוכן המופלא שבדברייך. למשל - ששק'ה.

puma141

New member
סופרטראמפ

אתה יכול לקפוץ לי, בכיף

ממרום מעמדך הרם והנישא, איני חושבת שמגיע לי בכלל שתקרא או תגיב לפוסטים שלי.
חזור למגדל השן שלך שעשוי כולו משוקולד מריר, ותתייחס הוד רוממותך, רק לפוסטים נעלים שמדברים על דברים שאתה מסכים איתם.

puma141

New member
חחח יותר קל לך לדבר במושגים

של ״מגדר״ כזה או אחר, זה ה״כח״שאתה
חושב שיש לך :)
כי אין לך שום כלום אחר בעצם, ולהערכתי גם לא השכלה.
לא יתכנו ככ הרסה שגיאות כתיב לאדם
״משכיל״ כמוך. אבל! אם אותן שגיאות כתיב היו בתוך מלל עם תוכן מינימלי-ניחא.
אין כלום. רק גזענות, סוג של מרירות, התנשאות-שאין לה שום משקל

וזה לא שלא חיפשתי, תבין. אני אוהבת לדעת מאיפה באים דברים...:)
כלום. ״המגדר״האנושי הכללי אליו אתה שייך,שווה כלום. ולדעתי אתה גם יודע את זה, משם מגיע התסכול שלך. משם ההיאחזות שלך במגדרים, או בעצם שלילתם, כי התוכן שלך לא מלא במיוחד...
והתדמית שבנית לך דרכה אתה מנסה לתפוס את עצמך, לא שווה הרבה.

חייבת להגיד לך שתוך כדי כתיבתי את השורות האלה, אמרתי לעצמי:
״זה סבא לנכדים,תרגיעי. כי במציאות שלך לא היית מדברת אליו ככה״.

מקווה ש...הרגעתי באמת...

puma141

New member
ודבר קטן אחרון :)

יש דיסוננס גבוה ביותר, בין מה שאתה כותב עלי כאן- לבין מה שכתבת במקום אחר.
גם לזה התרגלתי פה :)

מזל שאני מכירה אותי קצת.......

superman1234

New member
חזרנו ל SQUARE ONE !!

וזה היה צפוי.
1. אדם מעוצב בהתאם לחינוך ולגנים שהוא קיבל מהוריו.
2. מסכנות ורחמים עצמיים הם תולדה של עברו וההווה של אותו אדם.
בשני המקרים נכשלת !

puma141

New member
טוב:)

נשבעת שאני שמחה מאוד להיות מחוץ לטעמך ה״מגדרי״ צר האופקים....

עכשיו עשה u ומצא לך איזה מישהו מהמגדרים השונים, לספר לו כמה נעלה אתה...:)

בהצלחה.

ששון72

New member
זה לא חדשה מרעישה שאינך מבין במה מדובר, אנו כבר רגילים לכך..

גם קטע פשוט לקריאה מן האינטרנט הוביל אותך למסקנה "המוצלחת" שבן גוריון העריך שננצח במלחמת העצמאות

כאחד שמנת המשכל שלו ממוצעת ומטה, קצת מפתיע שאתה מעז להעביר ביקורת על רמת האינטילגנציה של גולשים אחרים.
יש להוסיף את אוסף השגיאות המביכות שלך דוגמת ..."בפהרסיה" "אוטנטי" "פטלוגי"...ולמרות שגיאותיך הלא מעטות, אתה עוד מעז לבקר שגיאות של כותבים אחרים.

שים לב שאני מככב כמעט בכל פוסט שלך
....ממש אובבסיבי אליי......

התקליט שלך שחוק ושרוט הגיע הזמן להחליף צד

אולי תספר לנו קצת על נפלאות הממשלה שלך במקום להתייחס כל פעם מחדש לגופם של אנשים? זה כבר משעמם ויצא לנו מכל החורים...
לא התייחסת אפילו במילה אחת לעובדה שהמדינה הזאת הופכת להיות מדינה אחרת שלא מוצאת חן בעיני הרבה אזרחים אבל דמוקרטיה לא ממש מעניינת אותך אלא רק
איך לפגוע שוב ושוב באנשים שלא חושבים כמוך כדוגמת השליטים החדשים.
ספר לנו למה למשל צריך לשלוח את כל השמאלנים לאירופה חזרה במקרה הטוב או במקרה הרע לשלול מהם את האזרחות ולבנות להם מכלאות בגבול מצריים.
ספר לנו למה צריך להחזיר את כל האשכנזים לארצות מוצאם. ראש הממשלה שלך כבר הצהיר שהוא בעל שורשים ספרדיים כי הוא כבר מבין לאן נושבת הרוח והוא לא רוצה שיום אחד יזרקו אותו מכאן כי הוא אשכנזי. אתה מבין? הוא חכם הגאון שלך.
אז קדימה, ספר לנו מה אתה מתכוון לעשות עם כל השמאלנים במדינה הזאת
ועם כל מי שלא חושב כמוך.

ששון72

New member
את מדברת על תקליטים שחוקים?:-
D

את שכל פוסט שלך מדבר על דכאון קבוע ומתמשך,התקשורת שולטת במוחך, מתפעלת אותו,מזינה את העצבות העצומה האופפת כל חלקה טובה שהייתה {אם הייתה} בחייך בעבר.
את "האמא והאבא" של כל התקליטים השחוקים
.
מעולם לא "שלחתי" ולעולם לא "אשלח" שום יהודי, תהא דעתו הפוליטית אשר תהא לשום מקום בעולם, אך מה לעשות שהאיום בירידה מן הארץ מגיע ברובו המכריע מיהודים שמאלנים "המתופעלים מוחית" ע"י תקשורת המבקשת להחזיר את השמאל לשלטון ע"י "השתלת דכאון" במוחות האזרחים וכתוצאה מכך הם זועקים על "מר גורלם" מהבוקר עד הערב, בדיוק כמוך. התקשורת מנהלת "לוחמה פסיכולוגית" באזרחיה החלשים,אלו שלא מסוגלים לחשוב באופן "עצמוני"
כמוך.
"הכל רע, אכזר,אזרחי ישראל גוועים ברעב, עדיף לרדת לברלין", ואת "בולעת" כל מילה...חוטפת דכאון...ואחר כך מספרת לנו בפורום על מצבך הנפשי,ומבקשת לעזוב את הארץ.
ראש הממשלה שלך ושלי הוא אדם חכם מאד אם הוא הצהיר כי הוא בעל "שורשים ספרדיים, בדיוק כמו "תלמידו" לפיד שלפתע פתאום מניח טלית בכותל ובמשפחתו החלו לפתע לבצע "הפרשת חלה"..{מסורת עתיקת יומין במשפחת לפיד
}
מעולם לא טענתי שיש לשלול את אזרחותו של שום יהודי, להפך,אם את אזרחותם של המרגלים השמאלנים דוגמת אהוד אדיב ושאר הגוורדיה מעולם לא שללנו, אז בטח ובטח שלא את אזרחותו של חגי אלעד ושאר השמאלנים הקיצונים.
חופש הביטוי נועד דווקא לדעות שלא נעים לנו לשמוע,
האם שמעת ממני אי פעם שצריך להחזיר את כל האשכנזים לארצות מוצאם...{שאחזיר את אשתי
}.
יש לנו תקשורת חופשית וממש לא נראה שמי מהם מפחד לתקוף את ראש הממשלה, מהבוקר עד הערב אנו שומעים על "מעלליו" של נתניהו וממשלתו, ואת יושבת בחדרך, מלקטת כל פיסת מידע,נתקפת עצבות קשה, ומפציצה אותנו כל יום עם מאמרי דעה עצובים של כל מיני "שמאלנים מטעם"......
אני מזהיר אותך,{ע"פ דעתי הבלתי מקצועית} אם תמשיכי כך, את תאבדי את שפיותך, ראי הוזהרת!

כמה דרמטיות....כמה פסימיות....

ועדיין לא ענית לי על אף שאלה

מלבד ניתוח מצבי הנפשי, לא ענית על שום שאלה.
במקום להיות דובר של המפלגה בפורומים השונים, היית צריך ללכת לעבוד במכון לבריאות הנפש של האזרחים המסכנים שדאגתם לדכא את נפשם.
המפלגה שלך הולכת בדרכם של ארדואן וצפון קוריאה.
תן לי תשובות למה המגמה הזאת לא נכונה לדעתך.
במקום לרחם עליי ועל כל השמאלנים. תן לי תשובות.

מלבד זאת אני נמצאת כרגע באופוזיציה

ותפקידי הוא למרר לך את החיים עם השאלות שלי ועם ההצקות שלי.
אתה הוא זה שנמצא בשלטון ואני באופוזיציה. אז קדימה, תן לי תשובות למה השלטון שלך הוא טוב למדינה או שהוא טוב רק לאנשי שלומך?
תפקידי הוא להעביר ביקורת ולהביא בפניך את כל העוולות שאתם מבצעים במדינה.
תפקידי הוא להשמיע בפני הציבור קול זעקה על השלטון המושחת שלכם.
זהו בדיוק תפקידי. תפקידך הוא לענות לענין ולא לגופו של בן אדם.
דרך אגב, אם הייתי רוצה לפנות ולהעליב אותך לגופך, היה לי הרבה מה להגיד אבל לא אעשה זאת. אתה עושה זאת יפה מאוד גם בלעדיי.

ששון72

New member
את לא ממררת את חיי...חח, את בסה"כ ממשיכה למרר את חייך שלך

נתניהו וממשלתו הם האופציה הגרועה פחות בעיני...וגם לי יש אי אילו ביקורות על התנהלותו והתנהלות ממשלתו. אך הימין באופן כללי הוא האופציה הפחות גרועה בעיני.
ולכן, מן הסתם, אין בכוונתי להגן על חלקים מן הביקורת המוטחת נגדו, כמו כן, אין בכוונתי גם לתמוך בביקורתך שגם אם גרעינה מוצדק את מוסיפה עליה הגזמות כה פראיות עד שלא ניתן לנהל דו שיח ראוי בנושא.

לגבייך, אני כותב רק את מה שהעלת בעצמך לפורום, איני ממציא דבר. בעבר כבר קיללת אותי אין ספור קללות...האם אי פעם קיללתי אותך בשפת רחוב?

ששון72

New member
אשתדל לחדד את תשובתי....

את טענת: "המדינה הזאת הופכת להיות מדינה אחרת שלא מוצאת חן בעיני הרבה אזרחים"
מה חדש? תמיד יהיו אזרחים שלא יהיו מרוצים מן השלטון שהם לא בחרו בו,את הדעה הזו אנו שומעים חדשות לבקרים מן התקשורת. מסתבר שמרבית אזרחי המדינה מעדיפים את הכיוון אליו המדינה בהולכת הימין ומעניקים לנתניהו פעם אחר פעם את השלטון בשל כך. דמוקרטיה במיטבה.

את שאלת: "מה אתה מתכוון לעשות עם כל השמאלנים במדינה הזאת?
ואני אומר, כולם אחים שלי {חוץ מהגזענים נוסח מפא"י ואלו שהורשעו בבגידה במדינת היהודים}.
חלקם נאיבים עד מאד {לעניות דעתי}, וכולי תקווה שעם הזמן הם יביטו למציאות בעיניים!
ואני שמח עד מאד שנציגיהם נותרים באופוזיציה.

לגבי שאר הצהרותייך/ טענותיך...עניתי בפוסט הקודם.

למעלה