הבהרה כללית

• פותח הנושא Lizz
  • פורסם בתאריך

Lizz

New member
הבהרה כללית

למה אני לעתים רחוקות קוראת פה פיק? כי אתם מעלים קבצי DOC, קבצי וורד, דברים שאני בד"כ לא מורידה מהרשת בגלל סיכוני וירוסים. זה רק טקסט ואין סיבה לא לעשות copy&paste ולשים אותו כאן שלא בצורת קובץ. יש לי אמנם אנטי-וירוס מעודכן, אבל אני לא אוהבת לקחת סיכונים בלי סיבה מוצדקת. כי קשה לי לקרוא משהו מלא טעויות - לא כולם פה, אבל חלק - אני לא מדברת על טעות הקלדה או שתיים, אלא על פיקים שלמים שכתובים בשפה שהקשר בינה ובין עברית (או אנגלית) קלוש למדי. כי אני לא נוטה לקרוא het , ואני קוראת gen רק אם יש לי סיבה מצוינת והמון המלצות - וזה כבר הטעם האישי שלי, אבל אני לא באה להתלונן אלא להסביר למה אני (והרבה אחרים, כנראה) לא נוטים להגיב פה בפורום על פיקים. כי בכל שרשור אנשים שואלים את העולם, "למה אתם לא עונים לי?!" ואני רק מציינת שיש לכל אחד סיבות משלו לא לקרוא או לא לענות. אם בא למישהו להוסיף לשרשור את הסיבות שלו, אני אשמח. אם בא למישהו לקטול אותי - חופשי. מה שמשמח אתכם. אבל בבקשה, ביקורת לעניין, ולא סתם צעקות. תודה מראש.

visbond

New member
תרוץ עלוב וירוס../images/Emo13.gif ../images/Emo107.gif

עם את מפחדת מוירוס אז יש לי דבר קטן להגיד לך וירוסים לא נכנסים לגודל של קבצי DOC אבל עם זה מפריע לך אז את יכולה לבקש שיפרסמו בפורום את הפיק ואני באמת מבין למה את מתכוונת כשאת אומרת שיש פיקים גרעוים שאי אפשר לקרוא למרות שנתקלתי באלא רק באנגלית

Lizz

New member
למעשה

קבצי DOC מאוד מסוכנים כי אפשר להחביא בהם EXE. רק לידע כללי. סנדרין צודקת, קבצי TXT בטוחים. תודה לך :)

visbond

New member
אבל וורד פשוט יכתוב שהוא לא יכול

לקרוא אותו אבל תמיד אפש לבקש

סנדרין

New member
../images/Emo142.gif עצה בנושא: ../images/Emo142.gif

במקרה והפיק, או הפרק, ארוך מדי בכדי להכנס להודעה, פשוט מאוד - העתיקו אותו ל-NotePad, כקובץ טקסט. אמנם בקובץ טקסט אין הדגשות, סימנים, תמונות וכולי, אבל לא יכולים להיות בו ווירוסים. צירפתי את קובץ הטקסט של הפיק שלי ושל נעה, "סוף מעשה במחשבת תחילה."

למעלה