הבדלי שכר בין בני הזוג טוב או רע

Magnetic89

New member
היי פורטי

העניין שהכרנו בדיוק בתקופת ה-3 שבועות האלה שאני מובטל בהם ואנחנו לא בני זוג,אני רק אומר שאני חושב שהוא נרתע מלהכנס עימי לקשר מהסיבה הזאת(גם בגלל שכתב על הנושא בבלוג שלו)שאין לי הכנסה קבועה כרגע והוא "מעדיף" מישהו שנמצא על מסלול בחיו ויודע מה הוא רוצה לפי ציטוט מהבלוג,זה שאני לא נמצא שם עדיין כי רק השתחררתי לפני חצה שנה ואני כרגע עובד רק בשביל לממן את עצמי בכל מיני דברים אז באמת הוא לא ראוי לי ואתה צודק..יש עוד הרבה אי שם,נפלתי עליו כי הוא מושך אותי מאוד ובדיוק הטעם שלי מבחינה חיצונית אבל זה לא מה שישבור אותי.. תודה על שיתוף דעתך

אתה מובטל רק 3 שבועות והוא כבר שופט אותך?

זה קצת נחפז מצידו. הוא צריך לתת לך צ'אנס כמה חודשים ואז להחליט אם עלית על מסלול בחיים.

yosef 30

New member
פורטי אני ממש לא מסכים איתך בעליל!

וחבל שאתה מתח אצל הנער אגו עד לשמיים - זה ממש לא יילמד אותו שום דבר על החיים. כן אתה צעיר, כן אתה לא מסודר בחיים, כן אין לך עדיין כיוון לאן אתה רוצה ללכת ללמוד, לטוס, וכו' וכו'. גם אני לא הייתי נכנס איתך לקשר זוגי - הוא עבר הרבה דברים בחייו שאתה עדיין לא ולא משנה כמה תגיד שאתה בוגר. זכותו המלאה לא להיכנס לקשר עם בחור שלא באמת יודע לאן הוא הולך. אולי הייתה לו חוויס קודמת שהוא היה מאוהב בבחור צעיר ופתאום אותו בחור החליט לקום ולעשות טיול בעולם. אולי הוא רצה לעשות דברים יחד עם בן זוגו אך כל פעם זה נעצר בגלל בעיות כספיות. יש אנשים שלא מוכנים לוותר על זה - וזה לא הופך אותו לא ראוי לך. אם תתחיל להגיד על כל אחד שהוא לא ראוי לך והוא לא שווה כי הוא לא רצה אותך - אתה תמצא את עצמך בבעיה מאוד גדולה בעתיד ואם אתה בוגר - אז תנסה לחשוב קצת גם מהנעלים שלו - ולא רק משלך בהצלחה ידידי יוסף.

למה לא נוצרת זוגיות? בגלל שיפוט חפוז

לא פעם מחמיצים בחיים הזדמנויות ליחסים זוגיים נפלאים משום מפעילי איזה כלל שרירותי.

למעלה