האמת על יחסי ישראל והעמים

TaL53

New member
טענת שמותר להביע כאן כל דעה

אז גם תהיות לגבי ההסכמה בשתיקה לעבירות על חוקי המדינה הן דעה חופשית, לא?
&nbsp
1. עבירה על חוק כבוד האדם וחירותו- אין פוגעים בחייו, בגופו, או בכבודו של אדם באשר הוא אדם.
&nbsp
2. עבירה על עקרונות מגילת העצמאות- מדינת ישראל תהא פתוחה לעליה יהודית ולקיבוץ גלויות; תשקוד על פיתוח הארץ לטובת כל תושביה; תהא מושתתה על יסודות החירות, הצדק והשלום לאור חזונם של נביאי ישראל; תקיים שויון זכויות חברתי ומדיני גמור לכל אזרחיה בלי הבדל דת, גזע ומין; תבטיח חופש דת, מצפון, לשון, חינוך ותרבות; תשמור על המקומות הקדושים של כל הדתות; ותהיה נאמנה לעקרונותיה של מגילת האומות המאוחדות.
&nbsp
3. עבירה על חוק לשון הרע- לבזות אדם בשל גזעו, מוצאו, דתו, מקום מגוריו, גילו, מינו, נטייתו המינית או מוגבלותו;

ivgy1980

New member
אנא עיין היטב בסעיף השני שכתבת

העליה היהודית לא מאפשרת עליה ערבית. זה לא דמוקרטי!
לנביאי ישראל לא היה חזון של "חירות, צדק ושלום".
חופש דת, מצפון, לשון וכו' - זה באמריקה.

תכ'לס, אתה לא אשם. כולנו גדלנו עם אפס חינוך יהודי.

TaL53

New member
העובדה שאתה מעוות את היהדות

כדאי שתתאים לדעות הגזעניות שלך לא הופכת אותך ליותר יהודי ממני או ממישהו אחר.

ivgy1980

New member
אל תצחק על עצמך - הכל כתוב בתורה

אותה תורה שניתנה לך ולי. כי אם אין תורה - אז יהדות מהי ויהודי מיהו? ממה שהבנתי, היהדות מוגדרת בתורה ע"י המצוות - ויהודי הוא מי שמקיים את המצוות הללו. אם לדעתך אני טועה - בבקשה תסביר איך להיות יהודי בדרך הנכונה. כי אני מעדיף להיות יהודי ולא גוי.

ivgy1980

New member
ברשותך - אתייחס, אפרט ואנמק

ראשית, חוקי המדינה - מתייחסים אכן לאזרחי המדינה. יושבי עזה ואיו"ש - אינם אזרחי המדינה היהודית ובהחלט בע"ה לעולם לא יהיו. אנחנו מוכנים, לפנים משורת הדין, לקנות את הנדל"ן שהם עדיין מחזיקים בו - וכך יוכלו הישמעאלים ללכת שמחים ועשירים למקום אחר.

שנית, יש קונפליקט אדיר במגילת העצמאות - והרי זו כביכול החוקה של המדינה היהודית. מחד, אין התייחסות לארבעה יסודות יהודיים עיקריים - התורה, העם, הארץ והלשון. מאידך, יש נאמנות לעקרונותיה של מגילת האומות המאוחדות של הגויים. זה עצוב, חמור ומסוכן - ובלי נדר, בסיעתא דישמיא, ייתוקן בהקדם!

חבל שאין פורום\קומונה עברי\ת לתרבות רוסית ליברלית

ivgy1980

New member
התורה הישראלית והתרבות הרוסית

1. תורת ישראל ו"תורת הגזע" שונות בתכלית השוני: תורת ישראל מבקשת מהעם היהודי בדלנות וייחודיות (קדושה), בבחינת "הן עם לבדד ישכון" וכן "והייתם לי ממלכת כהנים וגוי קדוש".

"תורת הגזע" (נדמה לי, לא בקיא בתחום ולא מתעניין בו) דיברה על עליונות העם הגרמני והשמדה של אחרים (יהודים, צוענים, כמרים ועוד).

חשוב להדגיש שוב את ההבדל הכ"כ בסיסי: תורת ישראל אומרת לגרש את הגויים. תורת הגזע אומרת להשמיד את כל האחרים. לכן, ברור שאין מקום להקבלות.

2. התרבות הרוסית (הייתה פה שאלה גם על השימוש בשפה) מעניינת (אישית, פשוט כי אני שולט בשפה) כאלמנט בידורי בלבד: דהיינו - סרטים, מוזיקה, סטאנדאפ, ספרים - והרי בביתו כל אחד עושה כרצונו.

אולם במדינה היהודית אין מקום ולעם היהודי אין צורך באף תרבות זרה ונוכרית אחרת - בהן גם התרבות הרוסית.

RubberSoul92

New member
תורת הגזע לא דיברה על השמדת כל העמים

אלא על השמדה של חלק מהעמים בנוסף לשעבוד של העמים האחרים. אתה יכול לטעון עוד ועוד שיש הבדל בין השטויות שלך לשטויות של היטלר, אבל גם הרב כהן משתייך לרב עובדיה יוסף (שמעריץ את היטלר) שטען שכל העמים האחרים נועדו לשרת אותנו היהודים.

ivgy1980

New member
ציטוט יפה - אבל ראוי לדייק במהותו

וזאת כי הציטוט שהבאת בהתלהבות שכזו - מדבר ספציפית על ימות המשיח:

על פי הרב, בימות המשיח היהודים יזכו לחיי נצח והגויים יאריכו ימים מסיבה תועלתית בלבד.

בימות המשיח היהודים יעסקו בתורה (לטובת כל העולם) - ולכן הגויים ייעבדו (לטובת כל העולם), כדי שהיהודים ימשיכו לעסוק בתורה. רצוי לקרוא את המשנה תורה לרמב"ם - ספר שופטים - הלכות מלכים ומלחמות, המתאר את אותן ימות המשיח, עליהן דיבר הרב יוסף.

אגב, נזכרתי בעוד פסוק המתייחס לימות המשיח: וְשָׁפַט בֵּין הַגּוֹיִם וְהוֹכִיחַ לְעַמִּים רַבִּים וְכִתְּתוּ חַרְבוֹתָם לְאִתִּים וַחֲנִיתוֹתֵיהֶם לְמַזְמֵרוֹת לֹא יִשָּׂא גוֹי אֶל גּוֹי חֶרֶב וְלֹא יִלְמְדוּ עוֹד מִלְחָמָה (ישעיהו ב ד). מה, לא טוב? לא יפה??

כשמביאים ציטוטים, מומלץ לקראם בתשומת לב.

RubberSoul92

New member
כדאי שתשפר את הבנת הנקרא שלך

הרב טען שהם ישרתו ולא יעבדו (האם אתה מבין את ההבדל?), בנוסף הוא טען שזה כל התכלית שלהם, להיות השרת שלך. זה מזכיר לך מישהו? גם היטלר טען שהסלאבים ישרתו את האומה הגרמנית לטובת העולם כולו. מה הייתה הטובה הזו? הסלאבים ישארו בחיים ויתרמו לכלכלה של הגרמנית של היטלר ויזכו, בצורה עקיפה, בפרותיה. זו טובה כי הגזע הארי יהיה חופשי לעסוק במשהו מועיל יותר לטובת העולם כולו, כמו פיתוח הטכנולוגיה והתרבות. הרב רק מוכיח שהוא מעריץ את חברו הגרמני.

beatman

Member
הרב עובדיה יוסף העריץ את היטלר ??

מהיכן הבאת את ההבל הזה ?

beatman

Member
דברים הזויים, איך רב יהודי יכול להעריץ את גדול האוייבים של

עמנו והאנושות ?

RubberSoul92

New member
פשוט מאוד

כמו שהוא טען שקורבנות השואה ראויים להיות קורבנות, וטוב שנספו כי עמו לא צריך אנשים כאלה. איזה אדם בריא בנפשו יטען כזה דבר נוראי?

beatman

Member
בתכל'ס, בממלכות ישראל ויהודה גרו גם אזרחים גויים

שהיו נאמנים.
התורה מתירה מגורי נוכרים בארץ, בתנאי שיהיו מקיימי 7 מצוות נח.
הציווי לגירוש 7 עמי כנען היה בתקופת כיבוש הארץ ע"י יהושע בן נון.
&nbsp
אני מבקש שתחדל מלקרוא לגירוש כל אזרח גוי החי היום בארץ רק בשל היותו שייך לעם אחר, זה כבר גובל בלאומנות.

TaL53

New member
מה פתאום נזכרת לעשות נו נו עכשיו?

כל הפורום מלא בקריאות לגירוש אנשים בגלל מוצאם.
&nbsp
על חוק יסוד כבוד האדם וחירותו שמעת?

beatman

Member
מי אתה שתגיד לי איך לנהל את הפורום

ועוד לעשות את זה על גבי הפורום, אני באמת לא אכנס לכאסח הזה עכשיו.
הודעות לגבי ניהול הפורום ימחקו.
אני בודאי שמעתי על כבוד האדם, ואני לא רואה בעיה עם מי שקורא לגרש את אלה שלא שמים על כבוד האדם ואף רוצחים בני אדם.

TaL53

New member
העובדות היבשות הן

שלמרות "אזהרותיך" הרפות הנל ממשיך בהודעות שמפרות את החוק.
&nbsp
מעניין שמה שנמחק בינתיים זאת רק ההודעה שלי..

למעלה