האם מישהו יודע אם בטאבלט הזה יש רדיו מובנה כמו בטלפונים של שיאומי

לוייםLEVIM

Well-known member
כן רכשתי את הטלפון הזה אז איך אני מעביר לנגן סאנדיסק מהטלפון שיש לו חיבור בצד אחד גדול והחיבור שמתחבר לusb הקטן שזה לנגן אז אני צריך כבל לא גם אם יש לו otg כדי לחבר את הנגן לא
אז יש לך כבל או תרכוש כבל תואם
יש לך טלפון שתומך בOTG
מכניסים צד אחד לC של הטלפון וצד נקבה לנגן MP3 או C או MUSB
מראש אמרו לך שחייבים כבל מיוחד אם צריך

hamma23

Member
אז ככה שכחברתי את הנגן לטאבלט הוא אמר לי שהוא טוען את הנגן הראה את השם שלו אבל לא הצלחתי להעביר בטאבלט השני את הקובץ לנגן אז מה זה אומר בגלל שהיה רשום שהוא בטעינה אז לא יכולתי להעביר אליו אני כבר מבולבל

לוייםLEVIM

Well-known member
אז ככה שכחברתי את הנגן לטאבלט הוא אמר לי שהוא טוען את הנגן הראה את השם שלו אבל לא הצלחתי להעביר בטאבלט השני את הקובץ לנגן אז מה זה אומר בגלל שהיה רשום שהוא בטעינה אז לא יכולתי להעביר אליו אני כבר מבולבל
מה זה משנה
העיקר שבסוף הצלחת

hamma23

Member
אין שום הבדל. סמארטפון הוא טאבלט עם כרטיס סים, זה הכול. מחברים את הנגן לטאבלט, פותחים את מנהל הקבצים, מאתרים קובץ כלשהו שרוצים להעביר ומעבירים.

נכון שיש לך כבל שמתחבר לנגן מצד אחד ולשקע USB במחשב מהצד השני? אז את החלק השני של כבר מחברים לכניסה של כבל OTG, זה כל הסיפור.
אז איך אני מעביר הוא רשום העבר אל משהו כזה אבל בגלל שהוא אומר שהוא מטעין את הנגן לא יכולתי להעביר לשום דבר
מה זה משנה
העיקר שבסוף הצלחת
הצלחתי חלקית

לוייםLEVIM

Well-known member

אז איך אני מעביר הוא רשום העבר אל משהו כזה אבל בגלל שהוא אומר שהוא מטעין את הנגן לא יכולתי להעביר לשום דבר

הצלחתי חלקית
עכשיו תלמד להעביר מהטלפון לנגן
זה הרבה יותר מעניין וחשוב
כמובן שצריך כבל תואם

hamma23

Member
מהטאבלט לנגן אני רוצה להעביר אז למה הוא לא נותן מהטאבלט להעביר לנגן

למעלה