האם יכול להיות שאתר שמאפשר גלישה וכתיבה בשבת וחג

יקירי, אתה קצת סובל משגעון גדלות :). לא כל שאני כותב בפורום הזה קשור אליך, למקרה שאינך מודע לכך.
ברור אבל פוסט 19 הוא מענה אלי.
אכן, למרבה הצער. אולם יש בי תקווה שתפסיק עם זה בקרוב. בכל מקרה תודה על העדכון והצהרת הכוונות שלך, שעל אף היותו מיותר משהו, בהחלט מצביע לכל הפחות על יושרה וכנות. אשריך על כך.
לא אני המשלשל.

Harrington

Well-known member
מנהל
ברור אבל פוסט 19 הוא מענה אלי.

לא אני המשלשל.
מיצינו יקירי. אין לי עודף עניין להטיל את תגובותי לשגעון הגדלות שלך. נראה לי עדיף שהשרשור יחזור לדיון המקורי בו (לפחות על-פי הכותרת המעניינת שבחרת).

Harrington

Well-known member
מנהל
כצפוי ללא תשובה עניינית כשמראים לך שאתה טועה
אם זה מה שחשוב לך לכתוב, עלי הכל מקובל :).
עדיין כאמור מעלה, מיצינו. יש גבול כמה אפשר להתכתב בדברי הבל ושטות ולהשתתף בנסיונות להעביר בכח את האווירה בפורום :). אז אם חשוב לך לכתוב שטעיתי, הנה כתבת. לא שזה נכון, אבל אתה לגמרי מוזמן לחזור על זה עוד 8 פעמים אם זה מה שעושה לך טוב :).

raya

Well-known member
אוקיי. והגולשת קיבלה את תגובתי לדבריה אלו. אלא אם כן נבחרת לייצג אותה או משהו, הרי שקשה לראות בדבריך תרומה מיוחדת לגולשת או לפורום בכלל. בכל מקרה, בטוחני שהגולשת תדע להשמיע דעתה על דברי אם תחשוק בכך. תצטרך לסלוח לי שבהיעדר ייפוי כוח מסודר ורשמי, דבריך פשוט בלתי רלוונטיים (כאילו, עוד נסיון לנגח וזה בסדר גמור. כל אחד וצרכיו לשחרור בעיותיו ומצוקותיו. אבל קצת לא רלוונטי כאן בתת-השרשור הזה).
ראיתי עכשיו את התגובה שלך למה שכתבתי.
אז כמובן שאני לא מזדהה עם הנכתב, למרות שאתה כרגיל מנסה לייפות את הדברים.
מצב החטופים, השבויים המבוגרים ומי שעוד נמצא בתופת הזו, מצריך יותר תשומת לב של הציבור מאשר למשל "ספירת העומר".

Harrington

Well-known member
מנהל
ראיתי עכשיו את התגובה שלך למה שכתבתי.
אז כמובן שאני לא מזדהה עם הנכתב, למרות שאתה כרגיל מנסה לייפות את הדברים.
מצב החטופים, השבויים המבוגרים ומי שעוד נמצא בתופת הזו, מצריך יותר תשומת לב של הציבור מאשר למשל "ספירת העומר".
לא יודע מה נחשב אצלך "ייפוי" של משהו, אבל בשום מקום לא ראית אותי חולק על המשפט האחרון שכתבת כאן. אם לטעמך משהו (ולא משנה בכלל מה) "מצריך יותר תשומת לב של הציבור", את, בדיוק כמו כל גולש/ת אחר כאן, יותר ממוזמן לפתוח על כך שרשור (יומי, שבועי, חודשי, כאוות נפשך). לא כתבתי שום דבר אחר בשום מקום אחר.

raya

Well-known member
לא יודע מה נחשב אצלך "ייפוי" של משהו, אבל בשום מקום לא ראית אותי חולק על המשפט האחרון שכתבת כאן. אם לטעמך משהו (ולא משנה בכלל מה) "מצריך יותר תשומת לב של הציבור", את, בדיוק כמו כל גולש/ת אחר כאן, יותר ממוזמן לפתוח על כך שרשור (יומי, שבועי, חודשי, כאוות נפשך). לא כתבתי שום דבר אחר בשום מקום אחר.
כרגיל תשובה שהיא לא תשובה. אין לי שום כוונה לפתוח שרשור, בכל נושא שהוא.

Harrington

Well-known member
מנהל
כשהסירחון ייצא, יפתחו שרשורים.
לשיקולכם כמובן, האם אתם מעדיפים דשן במקום?
אשריך שהרגשת צורך להידחף, אך תצטרך לסלוח לי שלא אצטרף להתעקשותך להעכיר את האווירה בכוח. אשאיר לאור לגרש את החושך ולסבורים (בכנות) שיש חשיבות בפתיחת שרשורים בנושאים חשובים שעומדים על הפרק, לעשות כן (ואלו שהדבר כלל לא חשוב להם וכל עניינם הוא לנגח, יעשו זאת בשרשורים אחרים וחסרי כל רלוונטיות לעניין).

מיצינו. תצטרך לסלוח לי אם לא אקרא או אגיב על הגיגי מלחמה נוספים בתת-שרשור זה.

אבי בן 1231

Well-known member
אשריך שהרגשת צורך להידחף, אך תצטרך לסלוח לי שלא אצטרף להתעקשותך להעכיר את האווירה בכוח. אשאיר לאור לגרש את החושך ולסבורים (בכנות) שיש חשיבות בפתיחת שרשורים בנושאים חשובים שעומדים על הפרק, לעשות כן (ואלו שהדבר כלל לא חשוב להם וכל עניינם הוא לנגח, יעשו זאת בשרשורים אחרים וחסרי כל רלוונטיות לעניין).

מיצינו. תצטרך לסלוח לי אם לא אקרא או אגיב על הגיגי מלחמה נוספים בתת-שרשור זה.
מיצי ........................ שחררי אותנו ממנו!!!

Harrington

Well-known member
מנהל
"למצוא מידע"?
בכל בוקר בפתיחת שידורי היום בתחנות הרדיו (וכנראה שגם בערוצי הטלוויזיה הישראליים), מכריזים: היום יום א', כ' בניסן ה'תשפ"ד,
היום התשעים ושבעה לספירת העומר" ודי לנו בכך. וכיום, בזכות המרשתת, יש כמובן מידע על כל דבר, כולל גם ימי הספירה,
כך שכל המעוניין, יוכל למצוא זאת בקלות.
וכן. אני מודה שאיני מרבה ללכת לבתי הכנסת, אבל אני מניח שגם שם מוזכרים ימי הספירה.
אז לשם מה יש לטרוח ולהזכיר לכל החילוניים שכאן (ולמרבה הצער, רובינו כאן חילוניים)... את מספר יום הספירה הנכון להיום?
למה מה? אני מזכיר איזו ציפור העירה אותי הבוקר?

או שמא אני מזכיר איזה פרח נפתח הבוקר בגינתי?
או שאולי אני מזכיר כמה פעמים קמתי הלילה לPP?
הלוא כל מי שמכיר אותי ומתעניין במה שגם אני מתעניין, יטרח וישאל אותי (או שאני אספר לו), על כל מה עבר עלי מאמש עד עתה.
ואם את בעל הפתרונות לכל זה לא מעניין, למה שאטריח אותו בכך?
התשובה לשאלתך פשוטה והיא שיש לכך ביקוש. מה לעשות, לא כולם כאן בפורום חילונים שזה לא מעניין אותם :). כל הרעיון נולד מתוך הביקוש שהוצג למקרה שאינך מכיר את ההיסטוריה של הנושא. כך בכל שנה וכך גם בשנה זו (בה בכלל שכחתי לפתוח שרשור ספירה בתחילת הדרך ועשיתי זאת רק לאחר שהזכירו לי את הצורך/ביקוש של חלק מחברות וחברי הפורום).

חילונים שזה לא מעניין אותם, באפשרותם לדלג על נקלה על השרשורים הללו ובא לציון גואל. פשוט ברמה מחרידה :). אתה צודק אגב שהספירה מוזכרת כמובן גם בבתי הכנסת. מה זאת אומרת "מוזכרת", פשוט סופרים בתפילת מעריב, כך שאלו שטורחים להגיע לבתי הכנסת ממילא סופרים את הספירה היומית. מסתבר שהמטרה היא לא עבור אלו.

לגבי שאר שאלותיך, כפי שכתבה מנהלת הפורום בשרשור אחר, אתה לגמרי יותר ממוזמן להעלות שרשור על הציפור שהעירה אותך בבוקר ואם נורא חשוב לך, גם על כמות הפעמים שקמת בלילה לשירותים. למעשה, כל מה שמעניין אותך, יכול לעניין גם אחרים. גם לגבי זה נכון לומר שיהיו כאלה שזה לא יעניין אותם. ברוך ה' רוב החברה' כאן הגיעו לגיל מבוגר מספיק, בו הם יודעים שלא להתייחס לעומק לדברים שלא מעניין אותם ולא בהכרח מרגישים צורך לתקוף במקום פשוט להתעלם :). אבל זה כנראה עניין של גיל, אולי של אופי. איש איש ומנהגיו בחיים :).

התשובה לשאלתך פשוטה והיא שיש לכך ביקוש. מה לעשות, לא כולם כאן בפורום חילונים שזה לא מעניין אותם :). כל הרעיון נולד מתוך הביקוש שהוצג למקרה שאינך מכיר את ההיסטוריה של הנושא. כך בכל שנה וכך גם בשנה זו (בה בכלל שכחתי לפתוח שרשור ספירה בתחילת הדרך ועשיתי זאת רק לאחר שהזכירו לי את הצורך/ביקוש של חלק מחברות וחברי הפורום).

חילונים שזה לא מעניין אותם, באפשרותם לדלג על נקלה על השרשורים הללו ובא לציון גואל. פשוט ברמה מחרידה :). אתה צודק אגב שהספירה מוזכרת כמובן גם בבתי הכנסת. מה זאת אומרת "מוזכרת", פשוט סופרים בתפילת מעריב, כך שאלו שטורחים להגיע לבתי הכנסת ממילא סופרים את הספירה היומית. מסתבר שהמטרה היא לא עבור אלו.

לגבי שאר שאלותיך, כפי שכתבה מנהלת הפורום בשרשור אחר, אתה לגמרי יותר ממוזמן להעלות שרשור על הציפור שהעירה אותך בבוקר ואם נורא חשוב לך, גם על כמות הפעמים שקמת בלילה לשירותים. למעשה, כל מה שמעניין אותך, יכול לעניין גם אחרים. גם לגבי זה נכון לומר שיהיו כאלה שזה לא יעניין אותם. ברוך ה' רוב החברה' כאן הגיעו לגיל מבוגר מספיק, בו הם יודעים שלא להתייחס לעומק לדברים שלא מעניין אותם ולא בהכרח מרגישים צורך לתקוף במקום פשוט להתעלם :). אבל זה כנראה עניין של גיל, אולי של אופי. איש איש ומנהגיו בחיים :).
כדאי שתרענן את הבנתך בנושא "שאלה רטורית"

Harrington

Well-known member
מנהל
ובהבנת המציאות.
בינתיים, הוא רואה שהפורום זוחל ומנסה להיות |ליצן| החצר בכדי להצחיק כפי שהראתי בתגובה #5 שלי בשרשור שהוא פתח |נחמה|
יקירי, המלחמה (הזאת בכל אופן) הסתיימה למקרה שלא שמת לב. אנא חזור לכתיבה התואמת את הפורום ושחרר מהודעות השמצה גרידא. תודה מראש על שיתוף הפעולה (אין צורך להגיב, זה לא דיון).

דיברגנט חדש

Well-known member
יקירי, המלחמה (הזאת בכל אופן) הסתיימה למקרה שלא שמת לב. אנא חזור לכתיבה התואמת את הפורום ושחרר מהודעות השמצה גרידא. תודה מראש על שיתוף הפעולה (אין צורך להגיב, זה לא דיון).
הסתיימה?
מבחינתך היא הסתיימה כי אתה מקובע בדעותך ולא רואה את ההשלכות שהפורום איבד גולשים איכותיים כפי שראינו כאן.

למעלה