האם הדבר שפחדנו קורה? דילול משמעותי במספר הנוסעים ברכבת העמק

מצב
הנושא נעול.

asmopil

New member
כפר יהושע

באיזו תחנה מדובר?
כפר יהושע
בוטל השירות בקו 22 לקראת הרכבת של 07:26. יש רק מאוחר יותר או מוקדם יותר.
בנוסף, אין שירות בקו זה לכל הרכבות המגיעות מחיפה דבר שמקשה מאד על הגמישות בשימוש ברכבת. לפיכך, אני מעדיף את הגמישות של 301/ 320 ולעתים אפילו את קווי 331/332/338 על פני הרכבת.

gsi13579

New member
תנסה לפנות לסופרבוס ומשרד התחבורה בטופס מקוון

כפר יהושע
בוטל השירות בקו 22 לקראת הרכבת של 07:26. יש רק מאוחר יותר או מוקדם יותר.
בנוסף, אין שירות בקו זה לכל הרכבות המגיעות מחיפה דבר שמקשה מאד על הגמישות בשימוש ברכבת. לפיכך, אני מעדיף את הגמישות של 301/ 320 ולעתים אפילו את קווי 331/332/338 על פני הרכבת.
בנוסף - תחנת כפר יהושע בשעות עומס בעייתית בגלל פקקים בצומת התשבי, כמובן שלא תפספס את הרכבת, במיוחד בגלל שקו 22 לא עובר שם, אבל נגיד קווים כמו 118 ו117 שמגיעים מיקנעם עלולים להתעכב ולהגיע לתחנת הרכבת בזמן ממש גבולי
בכל מקרה - מציעה לך לפנות למשרד התחבורה לגבי זה, עם זאת - קו 22 אינו רציף (הכוונה שאינו בתוכנית של קו רציף) לכן זאת עלולה להיות הבעיה

asmopil

New member
פנייה

בנוסף - תחנת כפר יהושע בשעות עומס בעייתית בגלל פקקים בצומת התשבי, כמובן שלא תפספס את הרכבת, במיוחד בגלל שקו 22 לא עובר שם, אבל נגיד קווים כמו 118 ו117 שמגיעים מיקנעם עלולים להתעכב ולהגיע לתחנת הרכבת בזמן ממש גבולי
בכל מקרה - מציעה לך לפנות למשרד התחבורה לגבי זה, עם זאת - קו 22 אינו רציף (הכוונה שאינו בתוכנית של קו רציף) לכן זאת עלולה להיות הבעיה
פנייה
לסופרבוס פניתי בכתב בדוא"ל הם ענו לי ממש מהר ואמרו שיעבירו זאת לתפעול,
אבל הם אמרו לי לפנות למשרד התחבורה וטרם עשיתי זאת.

מצב
הנושא נעול.
למעלה