דרושה קוראת רצינית!

מיה אחת

New member
דרושה קוראת רצינית!

החלטתי לחזור לכתיבת הרומן הרומנטי שלי, והייתי מעוניינת לחלוק את הטקסט עם קוראת רצינית אחת או יותר, שאוהבת את הז'אנר ונהנית לדסקס את הנושא. בעיקר חשוב לי שמי שתקרא תעשה זאת ברצינות מתוך אהבה והיכרות עם סוג הספרים המדובר, ותתן לי הערות בונות ומעמיקות שיעזרו לי בהמשך הכתיבה. כמו-כן, אשמח לקרוא ולבקר כל ניסיון ספרותי שלכן. מי שמעוניינת, מוזמנת לחזור אלי לכתובת המייל: [email protected]

JCD

New member
../images/Emo50.gif

לצערי כרגע כמעט אין לי זמן לקרוא, לכן לא אוכל לקרוא את כתיבתך. אני מקווה שתתמלאי השראה ושהמילים יזרמו תחת ידך... בהצלחה!

yeli2002

New member
בהצלחה עם זה!!!

אף פעם אבל לא הבנתי איך מתיישבים לכתוב ספר... שמישהו יסביר לי... :)

מיה אחת

New member
הממ.

אף פעם לא ראיתי את עצמי כמי שמתיישבת לכתוב ספר. רץ לי בראש רעיון מסוים, ואז אני יושבת וכותבת אותו. לרוב, סיפורים קצרים. הפעם רציתי לכתוב רומן רומנטי (כך ש..כן מסתבר שהתיישבתי לכתוב ספר). התחלתי בפרק 1, המשכתי ל-2, נעצרתי כשהתחשק לי והמשכתי כשהתחשק לי. אני לא לוקחת את זה כפול-טיים ג'וב. רק כמשהו שאני נהנית ממנו ויכולה לזנוח כל אימת שבא לי.

חדשה באזור...

אני חושבת שקרוב לאלף פעם בחיי, מהיום שלמדתי לכתוב..ניסיתי לכתוב ספר...הוא מעולם לא יצא לאור
. אז קודםפ כל..שיהיה בהצלחה... ושנית, אני אשמח לקרוא את הפרקים שכבר נכתבו... לילוש.

למעלה