דעתו של אגרונום מועצת פרדס חנה כרכור:

אבי519

New member
RAID גם טוב. רק צריך לחזור על הטיפול אחת ל כמה שבועות

ולא כדאי לנשום\להריח לא את הRAID ולא את ה K300 מצטער שכחתי להזהיר מזה.

מיכי 10

Member
זה בסדר, אבי. אני יודעת שאסור לנשום את האדים של חומרי ההדברה

ויש לרסס במקומות מאווררים.
כתבת גם על ה-K300 שכדאי לרסס אותו פעם בשלושה שבועות. אז ריססתי, ואחרי שהתייבש, טאטאתי. תודה על העצה!

במטבח עדיין לא עשיתי כלום. כיוון שבחנות שאליה הלכתי לא היה Queen gel, קניתי מה שכן היה להם: פרו-ג'ל נמלים. לא היה לי זמן בחגים להתעסק בזה.
Raid לא היה להם, וחבל שלא זכרתי, כי הייתי היום בקניות ברשת גדולה, שלהם אולי יש כזה.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אני מתכבד להזמינך לטבעון. כאן חזירי הבר מסתובבים בנחילים של
מינימום 15 "חתיכות". כמה בוגרים וים של קטנים וקטנטנים.
הם הופכים תדיר את פחי הזבל והופכים את הרחוב למיני חיריה...
וכשכתבתי על כך שיש לנקוט בצעדים כנגד החזירים, השיבו לי, שאני בא במטרה
לרצוח חיות חביבות, ואני מתנכל לחיות שהיו כאן לפני ויישארו אחרי. הבנת?

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
ברור מיכי. ברור. אבל אם כבר.. אז כבר. נלך על הרע ביותר.

מיכי 10

Member
מצא חן בעיני.

drorim69

Active member
אולי תנסה להמחיש באמצעות תמונות את הצד האסוני של דבריו..

לדעתי גם האפקט של התמונות יהיה מוגבל

אנחנו תלויים ברצון הציבור ונציגיו ברשויות.....ואסטה קצת מהעניין הספציפי....ב2010 נרצחה נטע שורק ליד מנזר בית ג'מאל, שנה אחרי כן נרצחה בקרבה, כריסטין לוקן...הרצח השני זירז את פתרון ה'תעלומה', הרוצחים היו שוהים בלתי חוקיים שגרו בצורה קבועה ביער, בשטח ישראל...בתקופה הזו ביצעו שורת תקיפות, דקירות, שוד, אונס, גניבות רכב,ונסיון לרצח נוסף של בני זוג....כל זה קרה כי לא היה חשוב לנו לא לתת למי שיש לו פוטנציאל לנזק, ואסור לו להיות פה....להיות פה....אז וגם היום טושטש העניין....אנשים לא מבינים את החומרה וההפקרות שבאי שימת גבול לכל דבר מזיק... אין מודעות לנזק הגדול הנגרם כשלא לא עוצרים בעיה כשהיא קטנה.....ואם שבחי"ם מסתובבים חופשי, יש להניח כי תשומת ליבו של הציבור לא תהיה מוטרדת מעץ ירוק

אפשר להאיר המציאות טוב יותר

רק דבר אחד, משום מה חלק גדול מהכתבה מוקדש למשתלות....ואילו לצמחים הפולשים המוזכרים אין קשר למשתלות

למעלה