דייט שלישי ואין התקדמות לשום מקום. יש טעם להמשיך?

puma141

New member
טל......

פעם אחרי פעם כמעט בכל פוסט שעולה כאן, אתה מציין את הצד הכספי
בדייט. מי משלם על הקפה מי משלם על האוויר שנושמים...

אז כמו שיש אנשים כמוך- שמסתכלים על כל שקל בראש ובראשונה,
יש גברים שלא מסתכלים שזה שולי להם!
ותתפלא שאצלם זה טבעי ומשני. הם ממש לא יוצאים "פריירים" מכל זה.
אני מציעה שמה שתעשה כדי שדבר כזה לא יטריד אותך וימלא אותך לפני דייט- פשוט תגיד לדייטים שלך "את משלמת חצי, לא משנה על מה שנזמין". ככה תהיה רגוע ותוכל באמת אולי להתמקד בזו שתבוא איתך לדייט, ולא תסתכל על השולי
והפחות חשוב כשאתה הולך להכיר בחורה...

הסתייגות:
יתכן שאני לא מכירה את כמות הדייטים שאתם יוצאים אליהם, והמערך הכללי
הכספי בלבל הדייטים מהסוג הזה.
אבל אי אפשר שלא לשים לב שאתה תמיד חוזר לקטע הזה, כעיקר....

tal902

New member
הגבתי לאקסליבריס. רלוונטי גם למה שכתבת

יש קאפיש?

tal902

New member
ותיזהרי שלא אבקש ממך השתתפות גם על תגובות כאן.... :)

וביתר רצינות. זה עיקרון כזה אצלי. אני יכול לצאת עם מישהי נגיד פגישה שלישית או רביעית וללכת ברחוב לראות איזה פריט יפה שהיא תראה בקסטרו נניח ולקנות לה, ככה כי בא לי ועדיין בקטע של התשלום בבית קפה אחרי
(או לפני) אני אראה בעיין לא יפה אי השתתפות שלה. גם אם מתמתטית הפריט בקסטרו שלא הייתי חייב לרכוש לה יקר מהמנה בבית קפה/בר.
&nbsp
כל אחד והשריטות שלו....

puma141

New member
ההההההההבנתי! עיקרון? :)

תראה, מה שאני יכולה לכתוב כדי להקל עליך אולי, זה ש"דייט" שלי שונה מ"דייט" שלך בכל פרמטר. עולם אחר כנראה.....
עקרונות חמוצי, הם רק החלטות שלנו שמוקצבות בזמן, אלא אם אנחנו מתעקשים עליהם בגלל בעצם-האופי שלנו.
תפסיק לספר לי על ה"פריט בקסטרו" או במקום אחר חחחחחחחח
דין פרוטה כדין מאה. אני רואה בזה עיקרון מיותר, שולי, לא משמעותי ואפילו כזה אחד שהוא תירוץ קצת קטנוני לדבר אחר.
אבל שוב- זה מהמקום שלי. יתכן שהמקום שלך בדייטים שונה...
היות וכבר היינו ב"דיון" הזה, נראה לי שנפסיק כאן כי זה מוביל לאותו מקום......
ועוד חינם! לא בא לי

tal902

New member
שלא תביני

גם לקחתי פעם לדייט ראשון להצגה. .אז לא צריך להתנפל..... ועוד פומה שתתנפל...
:)
&nbsp
אגב, במה כל כך שונים הדייטים הראשונים שלך? מוכן לחתום שהם דיי דומים לשלי.

puma141

New member
שתבין

אני מבינה! חחחח
שונים לדעתי. :) במהות, כולל דרכי ההכרות........

puma141

New member
למה

אתה אף פעם לא שם שיר?

לא צריכה לשכנע..........מקסימום אני חושבת לעצמי ואתה לעצמך.
אנחנו כן מסכימים שעקרונית אנחנו לא מסכימים.
מסכים?

tal902

New member
ברור שאחלה

למה היה לך ספק? מה, חשבת שאשים לך קישור לטודו בם?

tal902

New member
ולעניין הליידי

לא פלא שאת לא מכירה אותה. כי את לא כזאת...

ExLibris499

New member
אין לי

שום כוונה לרדת להעלבות ולפסים אישיים.
אתה לא מכיר אותי ולכתוב לי שאני לא ליידי זה חסר טעם ומלמד יותר עלייך מאשר עליי.
מכל מה שכתבתי על גברים ועל נושא השיוויון - שוב בחרת להתייחס רק לתחשיב הכספי ולמונח "קמצן" - כנראה שהנקודה לוחצת לך במקום רגיש.......

tal902

New member
ממש לא לחצת על נושא רגיש

הבחורות שאיתן יצאתי ובוודאי אלו שהיו בנות הזוג שלי, היו באותו הראש שלי. ואפילו בחלקן זה בא מהן. או איך אמרה לי מישהי מהן פעם: אני לא רוצה להיצמד להגדרות של "הגבר של פעם" ושישלם עלי. קודם כל כי אני עצמאית. ושנית כי "הגבר של פעם" גם ירצה שאני אשב בבית ואבשל לו ואנקה לו ואתרוצץ סביבו כי הוא "שילם" עלי (ומשלם עלי....)
&nbsp
ולכאלו אני יותר מתחבר ומרעיף עליהן ממה שיש לי. ויש לי....
&nbsp
או במילים אחרות. את בודקת אם הגבר קמצן (עאלק) אני בודק אם היא לא נצלנית וחושבת שהכל מגיע לה מעצם היותה אישה ו/או שנסיכה שהסכימה לצאת איתי אז מעכשיו צריך לממן אותה. (וכפי שאמרתי דייט ראשון ברור שהגבר משם. אלה הקודים).
&nbsp
ומי שאני מזהה שהיא לא מאלו שחושבות שהכל מגיע להן, והקשר נמשך, על כאלו אני בכיף לארג,. יש קאפיש?

ExLibris499

New member
כשאתה משתמש

במילה קאפיש.....אין צורך להוסיף את ה - "יש" לפני......
השאלה היא - קאפיש? ולא יש קאפיש.

אני עובדת במשרה מלאה. יש לי תחומי עניין רבים והחיים שלי מלאים.
יחד עם זאת - אני אוהבת לבשל לגבר שלי. אני אוהבת "להתרוצץ" סביבו.
אני אוהבת להרעיף עליו פינוקים ואהבה.
ואין שום קשר בין אלו לבין העובדה שהוא שילם עליי ומשלם עליי.

בכל אופן, בהצלחה לך.

tal902

New member
היש קאפיש נאמר בסלנגית מדוברת

ולצערי, לא ירדת לסוף דעתי לעניין הגבר של פעם. גבר שלא פעם כלל סט של דברים שלבחורה המודרנית (ואני רוצה להניח שאת כזאת) פחות מתאימים. רציתי לומר שיחד עם הדברים הטובים שאת מייחסת לדבר של פעם מגעים הדברים הפחות טובים. אבל זאת עיסקת חבילה.
&nbsp
לא משנה.
&nbsp
שיהיה לך גם בהצלחה.

ExLibris499

New member
ירדתי בהחלט

לסוף דעתך.

אבל אני לא כאן כדי לשנות אותה או לשים מולך מראה לצורה שבה אתה מתבטא.

יחד עם זאת....אני חייבת להעיר:
  • לא כל אישה שחושבת שגבר צריך לשלם עליה בדייטים ראשונים היא נצלנית.
  • לא כל אישה שחושבת שגבר צריך לשלם עליה בדייטים ראשונים היא פריננסה שחושבת שמגיע לה הכל.
  • לעומת הגישה שהצגת, יש מספיק "גברים של פעם" שיודעים לקחת את היתרונות בעסקת החבילה ולאזן את החסרונות - בראש פתוח והבנה שאישה יכולה לצאת מהבית ולהגשים את עצמה.
  • לא כל אישה שמעדיפה "גבר של פעם" צריכה להיות חשודה בחוסר מודרניות או חוסר אינטלגנטיות. אישה מודרנית היא אישה שיודעת מה היא רוצה ומה ערכה. וכן, לידיעתך, גם נשים אינטילגנטיות ומודרניות מחפשות גברים של פעם - כולל היתרונות והחסרונות שבעסקת החבילה הזו.

כל הגישה הזו שלך נובעת מתפיסות הזויות או משריטות שאתה שרוט בהן (ייתכן שבגלל נשים שהכרת) ולא באמת מהמציאות כפי שהיא היום.

זה נראה כאילו את מנסה לאחוז את המקל משני קצותיו

ולסובב את המציאות ככה שתצטיירי טוב.
תביני, לי אין בעיה עם התפיסות שלך. זכותך לרצות איזה גבר שבא לך ולבחון אותו לפי איזה פרמטרים שאת מאמינה בהם.
אבל מה שכתבת נשמע כאילו אני אגיד שאני גבר מאוד מודרני ומתקדם ובעד שוויון אבל מעדיף 'אישה של פעם'. כזאת שמנקה, תולה כביסה, מכינה לי אוכל, מגדלת את הילדים, מתלבשת בצניעות ושאני בעד שתפתח קריירה כי אני מתקדם, אבל לא על חשבון גידול הילדים ומטלות הבית. נשמע לך הגיוני?
בעצם זה שאת מחפשת 'גבר של פעם' ו'ערכים של פעם' במובנים שאת מכוונת אליהם את סותרת את ענין המודרניות או הקידמה. הדברים האלה מתנגשים.
זה בלי להתייחס להגדרה שלך לגבי 'אישה מודרנית' שנשמע כמו קלישאה של ריאליטי. זאת הגדרה כללית מדי שלא אומרת כלום. הרי להגדרה הזאת נכנסות גם נשים שיודעות שהן רוצות להיות משרתות של הגבר ויודעות שערכן נמוך.
ובכלל, כמו שטל כתב, 'גברים של פעם' לרוב באים עם בנק התכונות והתפיסות שהוא ציין ואלה שאני ציינתי לעיל. ונשים נופלות פעם אחר פעם בפחים האלה. הן מתלהבות מהגבר הג'נטלמן (שזאת מילה אנכרוניסטית בפני עצמה), אבל אז מגלות שכל זה היה רק כדי להרשים ואחר כך כשהן שלו - מה שנשאר מהגבר של פעם זה דרישה לאישה במטבח.
אם זה מתאים לך - סבבה. רק אל תבואי ותטעני שאת אישה 'מודרנית'.
אגב על הקביעה שלך שלא כל בחורה שחושבת שגבר צריך לשלם עליה בדייטים ראשונים היא פרינססה ונצלנית, אפשר להגיד גם שלא כל גבר שמחפש סקס בדייט ראשון הוא נצלן ומחפש רק סקס. אפשר גם להגיד שלא כל גבר שנעלם אחרי כמה דייטים הוא מניאק. ואפשר להציג את זה בעוד דרכים גם בהקשרים שאולי לא נוחים לך כל כך.
אבל אם לא כל אישה שחושבת שגבר צריך לשלם עליה בדייטים ראשונים היא נצלנית למה כל גבר שלא מוכן לשלם עלייך בדייט נחשד כקמצן?
ובכלל, למה טל הוא זה שהזוי ושרוט לא את?

למעלה