דיוני סדרות #127

limors2

Active member
אבל כולכם כאלה בזבוז שדילגתם דווקא על עונה 2 היחידה שבה היה זוג שווה|מאוהב|
לגמרי!!!! לקח לי זמן להגיע לסדרה וצפיתי בעונה הראשונה באיחור, ואז התחלתי את השניה אבל אחרי חצי פרק לא היה לי כוח להמשיך. סתם. הייתי טיפשה. היא באמת הכי הכי טובה.

limors2

Active member
מממ אותו דבר, לקולין יש כריזמה של מלפפון מה זה. כאילו זה לא שהוא לא נאה על הנייר אבל הוא כ"כ לא סקסי.
אבל לפחות קיבלנו שיר של טיילור|מאוהב|

למה אמור להיות לי אכפת מהמתארגף הזה שנהיה מיוחס? למה יש להם עלילה?

אני קצת מרחמת על קרסידה אני מקווה שיצליח לה עם הלורד הזה שנפנף את פנפלופי.

גיזס ילדים שם בכרכרה ככה לא מתנהגת ליידי מה יקרה אם יראו אותם??
זה כזה מצחיק איך בעולם שלהם זה "התמזמנו פעם אחת זמן להתחתן":-D

ראיתי בטעות שניה מהטריילר לחצי הבא ולפחות אנתוני וקייט חוזרים!!!!

ובכן זה לא היה המתח של הפרק האחרון אבל אני מהמרת שזה עדיין יהיה המשבר העיקרי בחלק השני. אחרי המשבר הראשון שהוא ודפאק אתה מתחתן איתה קולין מצד המשפחה שלו וכל הטון.
כל מה שאמרת, כן.

לא יעזור המייקאובר של קולין, הוא עדיין אח קטן ולא סקסי. וגם מעיק כשהוא בציבור.

המתאגרף ואשתו.... אפלייה מתקנת? לא יודעת. באמת לא מעניינים בשיט.

מקווה שקרסידה תלך עם לורד חסה ותפטור אותנו (ואת אלואיז) מהעול שלה, במהרה בימינו אמן.

לגבי ה״בואי נתחתן״ אחרי המזמוז בכרכרה, נראה לי שזה יותר היה בקטע של ״אוקיי הבנתי שאני רוצה ואוהב אותך יאללה חבל על הזמן בואי נתחתן ואז לא נצטרך להתחבא על הדרך״. מניחה שהמשבר בחלק השני של העונה יהיה הגילוי שהיא וויסלדאון, או שהיא תגלה לו או שאלואיז תעשה את זה, ואז הוא יכעס וישנא אותה אבל עדיין ירצה אותה ויהיה לנו סקס כועס (איכס לא רוצה לראות אותם הם כמו אחים קטנים) ואז הם יהיו ביחד בלה בלה. לא מענייןןןןןןןןןןןןן

Aranel Nenharma

Well-known member
איזה עונה משעממת
איפה ג'ונתן שלי:mad: איך רימו אותנו, נתנו לנו אותו בפרק הראשון והוליכו אותנו שולל שהוא יופיע כל העונה
לפחות אני מתנחמת בזה שהוא לא מופיע כי הוא עסוק עם הקריירה המצליחה שנהייתה לו בשנים האחרונות...... עד מתי wicked

לגבי קולין ופלנופי, :sleep: זוג כל כך לא מעניין ואין שום כימיה בין השחקנים. גם קולין לא כזה חתיך, כאילו הוא לא מכוער או משהו אבל אין לו את החתיכות שהבמאי מנסה להוציא ממנו. גם אין שום מתח לגביהם כי ברור שהוא יגלה שהיא גברת וויסלטון וברור שהוא יסלח לה והם יחיו באושר

אני מאוד מקווה שיעשו איתם מה שעשו עם דפני והדוכס ועם אנתוני וקייט ושבעונות הבאות לא נראה אותם יותר (אבל שכן יזכרו שאנתוני עדיין אדון הבית ולכן צריך לראות אותו יותר)

* איך בכלל משווים את הסצנה הזו לסצנה שקולין עוזר עם כדור הפורח (סצנה כל כך מגוחכת בכל כך הרבה רמות)

didalf

Well-known member
לגמרי!!!! לקח לי זמן להגיע לסדרה וצפיתי בעונה הראשונה באיחור, ואז התחלתי את השניה אבל אחרי חצי פרק לא היה לי כוח להמשיך. סתם. הייתי טיפשה. היא באמת הכי הכי טובה.
תודה!!!!!1

לא יעזור המייקאובר של קולין, הוא עדיין אח קטן ולא סקסי. וגם מעיק כשהוא בציבור.
בדיוק!
גם אין לו אופי מה זה.

מקווה שקרסידה תלך עם לורד חסה ותפטור אותנו (ואת אלואיז) מהעול שלה, במהרה בימינו אמן.
לורד חסה:-D:-D
דווקא התחלתי טיפה לחבב אותה העונה. החיים שלה קצת עצובים וגם היא באמת נחמדה לאלואיז.
אה גם רציתי להגיד שמעצבן אותי שמתייחסים לאלואיז כזאת שלא בסדר שפתאום ניתקה קשר עם פנלופי והשאירה אותה כזאת בודדה והתחברה דווקא עם קרסידה, בעוד שאלואיז צודקת לחלוטין ועוד עושה לפן טובה בכלל שהיא לא חושפת אותה. אבל איכשהו אלואיז יוצאת הלא בסדר פה|שפם|

לגבי ה״בואי נתחתן״ אחרי המזמוז בכרכרה, נראה לי שזה יותר היה בקטע של ״אוקיי הבנתי שאני רוצה ואוהב אותך יאללה חבל על הזמן בואי נתחתן ואז לא נצטרך להתחבא על הדרך״.
חחחחחח כן אבל בגלל הנוהג של התקופה זה ליטרלי מזמוז אחד וזה מספיק:-D

מניחה שהמשבר בחלק השני של העונה יהיה הגילוי שהיא וויסלדאון, או שהיא תגלה לו או שאלואיז תעשה את זה, ואז הוא יכעס וישנא אותה אבל עדיין ירצה אותה ויהיה לנו סקס כועס
יאפ
(איכס לא רוצה לראות אותם הם כמו אחים קטנים)
חחחחחחחחחחחחחחחח בדיוק:-D:-D איו:-D

ואז הם יהיו ביחד בלה בלה. לא מענייןןןןןןןןןןןןן
ועדיין כאילו אני לא מספיק סובלת כדי להפסיק לצפות יש בי צורך להמשיך משומה:-D
איזה עונה משעממת
איפה ג'ונתן שלי:mad: איך רימו אותנו, נתנו לנו אותו בפרק הראשון והוליכו אותנו שולל שהוא יופיע כל העונה
לפחות אני מתנחמת בזה שהוא לא מופיע כי הוא עסוק עם הקריירה המצליחה שנהייתה לו בשנים האחרונות...... עד מתי wicked
נכון מאד!
אני באמת שמחה שלפחות הוא נהיה מצליח אז יש לו תירוץ טוב להעדר כי הוא מצלם לי דברים חשובים יותר כמו פלו טרוולרס ו-וויקד.

לגבי קולין ופלנופי, :sleep: זוג כל כך לא מעניין ואין שום כימיה בין השחקנים.
ממש. כל הטוויטר מתלהב ולדעתי הם ממש שקרנים לעצמם. או שהם סתם מיעוט שהטוויטר מתעקש להראות לי.
גם קולין לא כזה חתיך, כאילו הוא לא מכוער או משהו אבל אין לו את החתיכות שהבמאי מנסה להוציא ממנו.
וואי ממש.
גם אין שום מתח לגביהם כי ברור שהוא יגלה שהיא גברת וויסלטון וברור שהוא יסלח לה והם יחיו באושר
כן אה?|בוקס|
אבל היא תפסיק להיות וויסלדאון? רק כי אני תוהה מה יקריין את העונות הבאות.

אני מאוד מקווה שיעשו איתם מה שעשו עם דפני והדוכס ועם אנתוני וקייט ושבעונות הבאות לא נראה אותם יותר (אבל שכן יזכרו שאנתוני עדיין אדון הבית ולכן צריך לראות אותו יותר)
נכון ונכון!

חתיכי|מאוהב|

* איך בכלל משווים את הסצנה הזו לסצנה שקולין עוזר עם כדור הפורח (סצנה כל כך מגוחכת בכל כך הרבה רמות)
מי משווה????
כאילו כן שתיהן תאונות קצת מגוכחות אבל לפחות עם אנתוני זה נגמר בצורה סקסית:-P:
וכאילו בכללי האירועים החברתיים של האנשים האלה קצת מגוכחים:-D

Lhuna3

Well-known member
מרפי כמובן לא מוכן להשלים עם זה שגלסמן הולך למות ומתעקש לחפש לו פתרון רפואי.
הוא מוצא (בעיקר בעזרת מה-שמה האוטיסטית השניה) אפשרויות טיפול שיכולות לקנות לו קצת יותר זמן, אבל יהיו כרוכות בסבל.
גלסמן מעדיף (בצדק בעיני) לבלות את חודשי חייו האחרונים בנעימים ככל האפשר ובזמן איכות עם משפחתו.
לוקח למרפי זמן + שיחה שליאה עושה לו, אבל בסוף הוא מבין שהוא חייב לכבד את החלטתו של גלסמן ולנצל לטובה את הזמן שנשאר להם יחד.

במקביל המצב של קלייר מסתבך מאוד, עד כדי שנראה שהברירה היחידה היא להכניס אותה לתרדמת, שממנה היא עלולה לא להתעורר.
אז מרפי צריך לפתור בהקדם גם את הבעיה הזאת.
וגם לזה, שוב בעזרתה של מה-שמה האוטיסטית השניה, הוא מגיע לפתרון שיכול להציל את חייה, אבל זה בגדר טיפול ניסיוני וה-FDA לא מאשר להם אותו.
מרפי מקבל החלטה לעשות את זה בכל זאת באופן לא חוקי, על אף שהוא יודע שהוא יאבד את הרישיון לעסוק ברפואה.
המזל הוא שהוא מודיע על כך מראש לליאה ולגלסמן, וגלסמן מתנדב כמובן לעשות את זה במקומו.
כי מה זה כבר משנה לו לאבד את הרישיון כשנשאר לו רק כחצי שנה לחיות? (אני מניחה שזה מה שטוב בלדעת שאתה הולך למות בקרוב).
וכמובן שזה מציל את חייה.

פאסט פורוורד:
גלסמן כמובן איננו. קלייר ומרפי מנהלים יחד קרן על שמו לקידום אוטיסטים (או שונים מכל מיני סוגים) בתחום הרפואה.
למרפי וליאה יש כבר 2 ילדים, וזה לא נאמר במפורש, אבל נראה לי שסטיב הוא אכן אוטיסט והבת השניה לא. בכל אופן הם נראים מאושרים למדי.
גם קלייר וג'ראלד יחד ויש להם ילדה.
נראה שגם ג'ורדן ופרז יחד.
לג'רום יש חבר חדש.
דר' לים טסה לאוקראינה כמתנדבת באיזה ארגון רופאים ללא גבולות או משהו.
פארק ורזניק כמובן אימצו את הילדה שלהם.
האוטיסטית השניה התקדמה במחלקה וחונכת צעירים חדשים.
הסטודנט השני שהגיע איתה והיה מתעלף למראה דם - נהיה רופא במרפאה קהילתית.

והאם הייתי אמורה לזהות מי זאת?
1716392983162.png
(יש מצב שזאת אמא שלו? או מישהי מהבי"ח מעונות ראשונות? או אחת האחיות בבי"ח בעצם? כי אני לא זוכרת את הפרצופים שלהן בכלל.)

נערך לאחרונה ב:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מרפי כמובן לא מוכן להשלים עם זה שגלסמן הולך למות ומתעקש לחפש לו פתרון רפואי.
הוא מוצא (בעיקר בעזרת מה-שמה האוטיסטית השניה) אפשרויות טיפול שיכולות לקנות לו קצת יותר זמן, אבל יהיו כרוכות בסבל.
גלסמן מעדיף (בצדק בעיני) לבלות את חודשי חייו האחרונים בנעימים ככל האפשר ובזמן איכות עם משפחתו.
לוקח למרפי זמן + שיחה שליאה עושה לו, אבל בסוף הוא מבין שהוא חייב לכבד את החלטתו של גלסמן ולנצל לטובה את הזמן שנשאר להם יחד.
אבל בהחלט מוצדק מצד שון להתעקש. במיוחד כשגם בפעם הקודמת גלסמן בהתחלה טען שאין טעם בטיפול ובסוף הוא חי עוד די הרבה שנים. וחיים טובים בשנים האלו.
חוץ מזה שבאמת ברור שיקח לשון יותר מיומיים לקבל את זה.
גם קצת הציק לי שהתייחסו לזה (בעיקר שון) באותה מידת חומרה כמו קלייר. לא בגלל שקלייר צעירה, אלא בגלל שקלייר ממש גססה בימים האלו בעוד לגלסמן יש עוד כמה חודשים. בגלל זה גם לדעתי גלסמן היה צריך להיות יותר סבלני עם שון.
במקביל המצב של קלייר מסתבך מאוד, עד כדי שנראה שהברירה היחידה היא להכניס אותה לתרדמת, שממנה היא עלולה לא להתעורר.
אז מרפי צריך לפתור בהקדם גם את הבעיה הזאת.
וגם לזה, שוב בעזרתה של מה-שמה האוטיסטית השניה, הוא מגיע לפתרון שיכול להציל את חייה, אבל זה בגדר טיפול ניסיוני וה-FDA לא מאשר להם אותו.
המה שמה האוטיסטית ממש הייתה תותחית.
היה נחמד לראות שהיא הפכה להיות רופאה של ממש בבית חולים.
וגם היה לי מאוד נחמד לראות שהסטודנט רפואה השני הפך להיות רופא במרפאה. נראה לי שדי שוכחים מרופאי משפחה כאלו בסדרות האלו.
מרפי מקבל החלטה לעשות את זה בכל זאת באופן לא חוקי, על אף שהוא יודע שהוא יאבד את הרישיון לעסוק ברפואה.
המזל הוא שהוא מודיע על כך מראש לליאה ולגלסמן, וגלסמן מתנדב כמובן לעשות את זה במקומו.
כי מה זה כבר משנה לו לאבד את הרישיון כשנשאר לו רק כחצי שנה לחיות? (אני מניחה שזה מה שטוב בלדעת שאתה הולך למות בקרוב).
וכמובן שזה מציל את חייה.
ברגע שסירבו לתת להם אישור לטיפול (לחלוטין לא ברור למה לאסור את זה למישהי שגוססת אבל לא משנה) היה לי ברור שגלסמן יעשה את זה.
אבל חשבתי שיהיה משהו דרמטי יותר שגלסמן יצטרך להתעקש יותר ולריב עם שון. הרבה יותר הגיוני באמת ששון מוכן לתת לו פשוט לעשות את זה.
פאסט פורוורד:
גלסמן כמובן איננו. קלייר ומרפי מנהלים יחד קרן על שמו לקידום אוטיסטים (או שונים מכל מיני סוגים) בתחום הרפואה.
למרפי וליאה יש כבר 2 ילדים, וזה לא נאמר במפורש, אבל נראה לי שסטיב הוא אכן אוטיסט והבת השניה לא. בכל אופן הם נראים מאושרים למדי.
תהיתי באמת לגבי הבן שלהם. אם כי ממש לא היה משהו מפורש לגבי זה. ונראה לי עדיף ככה.
שון הוא גם ראש מחלקת ניתוחים בבית החולים.
גם קלייר וג'ראלד יחד ויש להם ילדה.
נראה שגם ג'ורדן ופרז יחד.
לג'רום יש חבר חדש.
דר' לים טסה לאוקראינה כמתנדבת באיזה ארגון רופאים ללא גבולות או משהו.
פארק ורזניק כמובן אימצו את הילדה שלהם.
האוטיסטית השניה התקדמה במחלקה וחונכת צעירים חדשים.
הסטודנט השני שהגיע איתה והיה מתעלף למראה דם - נהיה רופא במרפאה קהילתית.
קצת לא ברורה הקפיצה בשנים כי את הבת של פארק ורזניק ראו רק בגיל שנתיים או משהו. חשבתי שנראה אותם עם כבר שני ילדים.*
וכאילו הטיסה לאוקריאנה היא בגלל המלחמה. אבל אני מקווה שהמלחמה לא עדיין תהיה בעוד עשר שנים.
וגם בסוף לא ידוע אם היא עברה לשיקגו בעקבות החבר שלה.

*אגב, כל העונה הזאת עם כל זה שפארק מאמץ ילדה ומתחתן - אבל נראה לי שבכלל לא הזכירו את הבן שלו. האם הוא לא רצה אותו בחתונה?
והאם הייתי אמורה לזהות מי זאת?
1716392983162.png

(יש מצב שזאת אמא שלו? או מישהי מהבי"ח מעונות ראשונות? או אחת האחיות בבי"ח בעצם? כי אני לא זוכרת את הפרצופים שלהן בכלל.)
חחחחחחחח
ואני חשבתי שאני גרוע עם פרצופים.
ואיך היא מבוגרת מספיק כדי להיות אמא של שון מבוגר יותר? היא נראית בגילו מינוס.
כן זאת אחת מהאחיות הקבועות מבית החולים (והאסייתית שישבה לידה היא אחות אחרת מבית החולים, אבל זכורה יותר כי היא נדקרה ויצאה עם איכשקוראיםלו שהיה מנהל בית החולים (אדוארדס?) (הייתי קרוב - זה מרקוס אנדרוז).

אוי, חבל באמת שלא הביאו את אנדרוז לפרק הסיום.
כן הצליחו להביא את פרז לביקורון עתידי שכזה.

אני הייתי בדמעות חלק גדול מהחצי השני של הפרק.
הייתי צריך לצאת רגע אחרי ועבדתי על לנקות את הפנים שלי שלא יראו את הדמעות.
אהבתי את כל האיזכורים לדברים מהעבר, במיוחד מהפרק הראשון. כמו זה שהוא רצה טלוויזיה.

Lhuna3

Well-known member
תהיתי באמת לגבי הבן שלהם. אם כי ממש לא היה משהו מפורש לגבי זה. ונראה לי עדיף ככה.
בצפיה הראשונה היה דווקא נראה לי שרומזים שהוא לא אוטיסט, אבל אח"כ עברתי שוב על כמה קטעים בשביל הסיכום והסתכלתי עליו שוב, ונראה לי שהבעות הפנים שלו יותר מרמזות שהוא כן. אבל זה אכן רחוק מלהיות חד-משמעי.
קצת לא ברורה הקפיצה בשנים כי את הבת של פארק ורזניק ראו רק בגיל שנתיים או משהו. חשבתי שנראה אותם עם כבר שני ילדים.*
וכאילו הטיסה לאוקריאנה היא בגלל המלחמה. אבל אני מקווה שהמלחמה לא עדיין תהיה בעוד עשר שנים.
וגם בסוף לא ידוע אם היא עברה לשיקגו בעקבות החבר שלה.
כי זה לא קפיצה אחת, כלומר יש קפיצה להרצאה של מרפי 10 שנים אח"כ, אבל אז מראים לנו כמה התפתחויות בתקופת הזמן שעברה מאז ועד עכשיו:
מרפי וגלסמן על הקרוסלה,
מרפי לבד על הקרוסלה,
מרפי על הקרוסלה עם ליאה בהריון שני, ואיתם סטיב בסביבות גיל 3-4, שזה מתאים גם לגיל שבו רואים את עדן ווסט פארק-רזניק (ככה קוראים לה לפי התעודת אימוץ שרואים), וזה גם יכול להיות מתי שלים טסה לאוקראינה,
ואח"כ קפיצה למרפי וליאה על הקרוסלה עם 2 הילדים גדולים יותר, שזה כנראה הזמן של ההרצאה בערך.
כן זאת אחת מהאחיות הקבועות מבית החולים (והאסייתית שישבה לידה היא אחות אחרת מבית החולים, אבל זכורה יותר כי היא נדקרה ויצאה עם איכשקוראיםלו שהיה מנהל בית החולים (אדוארדס?) (הייתי קרוב - זה מרקוס אנדרוז).
את האסייתית כן זכרתי מזה שהיא יצאה עם מרקוס.
אוי, חבל באמת שלא הביאו את אנדרוז לפרק הסיום.
כן הצליחו להביא את פרז לביקורון עתידי שכזה.
חבל שלא הביאו את רוחו של מלנדז החתיך :p

דיברגנט חדש

Well-known member
התחלתי לראות את במעבה היער, סדרה צרפתית קצרה בת 6 פרקים.
עושה רושם סדרה טובה, למרות שאני שונא את השפה.

למעלה