דיוני סדרות לתחילת שבוע

dory141

New member
בהצלחה בהכל+ביקורת סדרה שאני רואה

אני זוכר את ימיי באוניברסיטה וקצת מתגעגע אליהם (סיימתי ב-2013, תואר שני ללא תזה במזרח תיכון).
בעניין סדרות:
1. פסיפס- הפרק האחרון הסתיים בצורה טיפה מאכזבת. למה ג'ואל הודה ברצח אם טום ושותפו אשמים? הוא מחפה עליהם? לדעתי גם היו צריכים להראות את קטע ההודאה, מה שלא קרה.
2. הרשימה השחורה- מקווה להתחיל ראות בקרוב את עונה 4, שלא הספקתי בשל עומס. זו אחת הסדרות הראשונות בתקופה המודרנית, שעסק בחדירה של גורמים רוסיים לגופי ביטחון אמריקאיים, ועוד הרבה לפני הבחירה של טראמפ.

1Shir

New member
מטומטמת עונה 2, אתמול ראיתי פרק 21, היום 22-23
אולי

מאוחר יותר אסיים את הסדרה
שני פרקים לפני הסוף הכל מסתדר טוב (אז אולי עוד יש זמן שהכל ישתבש)
3 הדמויות הכי שוות מתקבצות לעבוד ביחד - אסף, תמי
ומוריס
לירז וניסו האיחוד הצפוי
שירי ואסי סוף של אהבה (אחרי שכבר חשבנו שלא אחרי שחשבנו שכן)
סוף סוף עמוס נופל בפני המשטרה דווקא ע"י זוהר

Reutk

Active member
זאת לא מריחה

חשוב להסביר לקהל בבית שהפרק הבא יהיה אינטרקטיבי מה זה בדיוק אומר ומה הם צריכים לעשות, כי זה דבר חדש מאוד שהקהל בבית לא נתקל בו בכל ריאליטי שני שקיים כולל האקס פקטור ששודר לא מזמן במקביל לכוכב (ונגמר כבר לפני שבוע!).

במילים אחרות גאד דמט אנחנו יודעים איך להצביע גם אם מסבירים לנו את זה 5 דקות בתחילת התוכנית וגם אז לא נעשה את זה, אז תשלחו כבר מישהו לאירווזיון הזה כבר לא משנה לי מי מצידי שזה יהיה עמוס.

חחחחחחחחחח

ומה לעזעזל רותם, ריקי (יחסית לאחרות היה עוד סביר) ונטע לבשו???
&nbsp
לא צפיתי וראיתי רק את השניות האחרונות..נשמע שמנסים להחיות את הקריירה של אירמי (או מה שמו...)..

ארץ נהדרת

הפאנל הראשון שדן באירן/סוריה וכו היה מעולה!!!
"הטוס סתם התרסק, ככה בכיף שלו.." חחח
ברלרד ושני היו ממש טובים!!!
אופירה וברקו הפכו לקועים?...

נתניהו היה מעולה כהרגלו חחח
&nbsp
מה נסגר עם דנה ורוני וכל הדיויים??
כשראיתי את הקטע עם רוני האמיתי, ישר אמרתי שזה יהיה בארץ נהדרת..
&nbsp
גם הקטע עם הטיסות בחופשת הפסחעם נוגה ניר נאמן היה מצחיק!!
סוף סוף אשר וחני חזרו :) חני קצת השמינה....

&nbsp
אהבתי את הקטע עם יום המשפחה...תמר ונדב היו מעולים!!!
ציפי הייתה מעולה ואסי מעצבן כרגיל חחח בולכמו המקור...
ציפיתי שיהיה משהו על גואל רצון...
&nbsp
ואין על הטורטלים!!! חילופי זוגות

תגיות המחיר חחחחחחחחחחחחחחח
&nbsp
איזה חמוד היה הבונה או הלוטריה או מה שזה לא היה...
&nbsp
גם הקטע עם סופר נני היה מצחיק...
&nbsp
פרק טוב!!!
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

noamlah

New member
אההה....

לא משהו
עדיין תוהה מה נסגר עם ברלד וההפקה ולמה נותנים לו מקסימום איזה הופעה לדקה וחצי פעם בשבועיים
ההסבר היחידי שלי ליחס הזה הוא שהוא נמצא כנראה באיזה חוזה שההפקה לא יכולה להוציא אותו אז מקטינים אותו למינימום האפשרי
גם הקטע היה חלש, הוציאו מהדמות הזאת את הפאנץ' של "מיהו, מיהו, אלן דילון" כנראה בגלל התביעה שהייתה אז נגדם אבל בלי הפאנץ' הזה הדמות סתם לא עושה כלום

הדמות של יעקב פרי הייתה טובה, היחידה שאהבתי הפרק
מאמסלם נמאס לי
רוני דניאל הוא חיקוי טוב אבל לא אהבתי את התוכן

גם אני חושב שזה הפרק הראשון שלהם אחריי הרבה מאוד עונות בלי ביבי, הוא לא הופיע פעם אחת הפרק

את הטורטלים אני לא אוהב, המערכון מיצה את עצמו מזמן ולא הבנתי בדיוק מה הפואנטה שהם ניסו להעביר עם הטניס, שזה ספורט של גניחות?
נשמע כאילו כתב את זה ילד בכיתה ד' או זרחוביץ'
שכמובן איך לא מופיע לנו בסוף עם סופרנני, עוד דמות מהתכנית שלו שהוא מנסה בכח לדחוף לתכנית וזה בכלל לא מצחיק
אוףף, שבנט יתחיל לעשות איזה משהו, אפילו שיהפוך את כל בתי הספר לדתיים אם זה יגרום לכך שכל זמן המסך של זרחוביץ' יתמקד בו אני מוכן
מתגעגע לימים שהתכנית הייתה בלעדיו אבל אז גם ליאת לא הייתה אז לא יודע מה עדיף

אוז עונה 4- פרק 5

טוב עוד פרק די מטורף ויש לי הרבה מה להגיד אז בלי למרוח (בניגוד למירוץ למיליון) בואו נתחיל:
- לעיר הברקת מגיע אסיר שהוא למעשה שוטר שסרח שמזהה את מובה, והוא מאיים עליו שאם לא ישמור עליו הוא יחשוף את האמת לגביו. מובה, שכזכור צריך להרוג מישהו על מנת שאדביסי ושות' יסמכו עליו,
כמובן בוחר לרצוח אותו, ואף ממשיך להשתמש בסמים...
- דיאן מתקשרת למקמנוס אבל הוא לא מוכן לדבר איתה, ואף רב עם מרפי שלא עמד לצידו.
- מגיע אסיר נוסף בשם קווין קצ'ם, אבל בינתיים לא קרה איתו יותר מדי...
- קוורנז (המחליף של מקמנוס) מבטל את "המועצה" וממנה במקומם את אדביסי, צ'אקי ומורלס, ובנוסף מעבירים את הארים והאופנוענים לכללית, ומרפי מתעצבן עליו.
- פטריק קינו שאנס את גלוריה, מגיע גם הוא לאוז ופוגש את ריאן (קל לראות איך הגלגלים של ריאן כבר מתחילים לפעול
).
- ריאן VS ניקולאי- סיבוב 2 יוצא לדרך. ריאן מצליח לתקוע טריז בין ניקולאי לבין האופנוען (ברח לי השם שלו), ומצליח גם להשיג את הפלאפון שלו.
- קלר ובוב מגינים על ביצ'ר. בוב בכלל מתחיל לאבד את זה ולא מפחד להתגרות באסירים אחרים, והוא גם אומר למורלס שהוא מבקש את רשותו לרצוח מישהו נוסף...
קלר מנסה לטפל ולדאוג לביצ'ר (כזה נסיכי
), בעוד שילינגר ממשיך בתוכניתו ומורה להאנק לרצוח את הבן של ביצ'ר

(אחרי שביצ'ר שומע על כך- "לא נותרו לי דמעות"
).
ביצ'ר שואל את קלר אם הוא הרגיש ככה כלפי גבר אחר בעבר, וקלר עונה שלא, וביצ'ר טוען שהוא משקר.
הכומר ריי מחליט להתערב ומגלה לשילינגר שביצ'ר יצר קשר עם האנק כדי לנסות ליישב את ההדורים בינו לבין שילינגר, ומבקש ממנו לרחם על בתו של ביצ'ר.
ביצ'ר מגלה בחקירה שלו שהעקבות מובילות לכך שקלר הוא זה שאחראי על רצח בנו (ידעתי שיפלילו אותו!!!!!!! אוףףףףףף
),
וביצ'ר בתגובה מנסה לרצוח את קלר והם מתקוטטים.
לפחות בסוף הפרק רואים את שילינגר אומר להאנק להחזיר את הבת של ביצ'ר חיה, תודה לאל.

והציטוטים המשעשעים של הפרק-

# מובה שואל את אוגוסטוס בלילה אם הוא ער, והוא עונה לו- "לא.. שמעת? אני נוחר"

ואז כשמובה מספר לו שאדביסי רוצה שהוא ירצח מישהו והוא צריך את העזרה של היל,
אז היל אומר לו- "אתה רוצה שאני אתנדב ושתהרוג אותי?"

# סעיד רואה שקוורנז קרא את הספר שלו, ושואל אותו מה הוא חשב עליו, אז קוורנז עונה לו-
"לא עניין אותי במיוחד, צדקני מדי "

# כשהחבר'ה מרכלים על בוב, והוא פתאום מתקרב אז ניקולאי אומר להם- "ששש הוא מגיע".
זה קרע אותי כי אנחנו תמיד עושים קטעים כאלה אפילו כשלא מדברים על מישהו וסתם הוא מתקרב

# כשבוב אומר למורלס שהוא מבקש את רשותו לרצוח מישהו נוסף, אז רואים את החפרפרת עוקב אחריו ומוציא את הראש כזה מאחורי הקיר כמו בסרטים המצוירים בעיקר

# קלר מנסה לשכנע את האב ריי לדבר עם סיסטר מארי שתעזור לביצ'ר, ואז הוא גם אומר לו שהוא יודע שכנראה בגללו היא לא מוכנה לדבר עם ביצ'ר. בתגובה, האב ריי אומר לקלר-
"אתה אולי תופתע לשמוע את זה, אבל לא הכול קשור אליך", ואז עוברים ישר לסצינה הבאה
שהאב ריי ניגש לסיסטר מארי והיא ישר אומרת לו- "קלר צודק, זה בגללו"

&nbsp
קיצר שוב יש מצב שאלו דברים ששעשעו רק אותי, אבל זה מה יש

didalf

Well-known member
לא רק אותך

אני אפילו לא זוכרת את רובם אבל זה נשמע מצחיק

&nbsp
רגע רק עכשיו מעבירים את הארים לאוכלוסיה כללית? שילינגר לא שם ממזמן? או ששילינגר שם ממזמן ועכשיו העבירו את כולם?
&nbsp
וואי איזה ארוכה הסאגה של ריאן, ניקולאי והטלפון
אני זוכרת רק משהו אחד לגבי זה.
&nbsp
אוף הקטעים עם הבן של ביצ'ר

"ביצ'ר שואל את קלר אם הוא הרגיש ככה כלפי גבר אחר בעבר, וקלר עונה שלא, וביצ'ר טוען שהוא משקר" - שיר שאלה לגבי זה למה ביצ'ר אמר שקלר משקר, ומה בכלל הייתה המטרה של השאלה הזאת, ולא הגענו למסקנה חד משמעית. מה דעתך?
ואאררגגג הנבלה הזה שאומר לטובי שזה קלר. גם פה יש לנו דעות חלוקות כי שיר ממש כעסה על זה שטובי לא מאמין לקלר, או יותר נכון כן מאמין שקלר מסוגל לזה. ולי זה מאד כואב שהוא מאמין לזה אבל אני גם לא יכולה לגמרי להאשים אותו שהוא לא מסוגל לסמוך על קלר עד הסוף. וגם הוא בסערת רגשות ולא חושב בהגיון וגם על זה אני לא יכולה לכעוס עליו. ודבר שלישי זה הגיע ממישהו כביכול חיצוני שטובי לא ידע שקשור לארים. לפחות שילינגר הורה להחזיר את הילדה

&nbsp

שילינגר בכללית כבר ממזמן, ועכשיו העבירו את האחרים.
כשחושבים על זה באמת הסאגה עם הפלאפון הייתה ארוכה

&nbsp
אני גם לא כ"כ הבנתי מאיפה ביצ'ר החליט שקלר משקר כשהוא עונה לו שלא... אולי הוא לא רצה להאמין (בקטע של לטמון את הראש באדמה, גם כדי להגן על עצמו שבעתיד לא ייפגע וכו')
או שבאמת הוא מצליח לקרוא את קלר וזיהה שהוא משקר לו כי יכול להיות שבעבר קלר אהב ככה גבר אחר?
אני גם התבאסתי מאוד שביצ'ר לא האמין לקלר, אבל כמו שכתבת אני לגמרי יכול להבין אותו בייחוד כשמישהו שהוא בעצמו פנה אליו גילה לו שקלר הוא זה שעומד מאחורי הכול- אז למה שיחשוד בכלל? והרי ביצ'ר גם ככה כל הזמן בחששות וקשה לו להאמין לקלר
אחרי התרגיל שהוא עשה לו
פול מי וואנס שיים און יו, פול מי טווייס שיים און מי

1Shir

New member
אם ככה אז מה שאתה בעצם אומר זה

שמלכתחילה למערכת היחסים ביניהם אין ולא היה ולא יהיה סיכוי
ואם כולכם חושבים ככה
אז מה בעצם אנחנו עושים פה?

חשבתי שכולנו בעד מערכת היחסים ביניהם

עוד משהו שלא הבנתי,
אז מה בעצם אתה פוסק,
לדעתך כריס שיקר (לדעתי ממש לא, כי איזה גבר בדיוק? השלושה האלה שהוא הרג?
שילינגר?!)
או אמר את האמת?
ואם הוא אמר את האמת, וכמו שכתבת, ביצ'ר לא רצה להאמין, כי הוא לא רוצה לסמוך עליו, אז למה בכלל הוא שאל אותו, כדי לשמוע משהו שהוא לא רוצה לשמוע?

אגב, אני לא חושבת שבשלב הזה זה נכון שביצ'ר כל הזמן בחששות וקשה לו להאמין לקלר, אתה בעצמך כתבת כיצד הוא הגיב בפעם הראשונה ששמו של קלר עלה כחשוד בחטיפה ע"י סוכן הFBI, הוא שלל את זה לחלוטין ובביטחון, רק את הפיתיון של שילינגר הוא בלע, אחרי שגם סוכן הFBI המשיך לעודד אותו בכיוון הזה בשמחה...

didalf

Well-known member
ברור

שאנחנו בעדם, וגם ברור שלמערכת היחסים ביניהם אין סיכוי. היא טראגית ודפוקה ברמות ויש בה רגעי חסד קטנים מאד אבל יפיפיים, והשילוב הזה זה אחד הדברים המושכים בה. זה כיף כי זה סדרה, אם טובי היה בנאדם אמיתי הייתי חושבת שהוא צריך להתרחק מקלר כמה שיותר.

1Shir

New member
אני מתבטאת בהנחה שהם אמיתיים. לא בטוחה שמסכימה עם הסיפא שלך.

תנסי להעמיד את עצמך

במקום ביצ'ר...
את היית מצליחה לסמוך על בן הזוג שלך במאה אחוז?

1Shir

New member
אני כבר כתבתי כאן פעם בהקשר הזה
שאין דבר כזה 100% ו

גם על עצמי לא נראה לי שאני סומכת ב100%... אני לא בטוחה שהייתי סומכת עליו פחות מהרגיל, אולי כן, ומצד שני, אולי דווקא להפך, דווקא אחרי שבר כזה (תרתי משמע...), ואחרי שהוא עשה הכל כדי לחזור בו, לפעמים אחרי סיטואציות כאלה, האמון דווקא מתהדק (למרות שזה לא בהכרח רציונלי)
ואם כבר ביצ'ר החליט שהוא איתו וסומך עליו, אז הוא אמור להיות די משוכנע בזה
אבל לא הייתי סומכת ב100%, גם לא על קלר, למרות שלדעתי כן אפשר לסמוך עליו ב100% (ואני יודעת שאין היגיון במשפט הזה
זה עניין רגשי)

חחח איך הגעת למסקנה

שאני לא בעד מערכת יחסים ביניהם?
אני הכי רוצה שהם יהיו זוג לכל דבר ועניין,
אבל אני מבין את כל החששות של ביצ'ר- מאיפה זה נובע ולמה הוא מתנהג כמו שהוא מתנהג...
&nbsp
אין לי פסיקה חד משמעית זה יכול ללכת לכאן או לכאן- מה גם שעוד לא ראיתי את כל הסדרה,
ואולי בהמשך מבארים חלק מהדברים שיעזרו לי בקביעה- אני כרגע לא יודע...
אבל אם היית מכריחה אותי לפסוק, אז אני טיפה נוטה לחשוב שאולי כריס באמת שיקר...
&nbsp
את קצת מסלפת את כוונתי- אני לא חושב שהוא כל הזמן בחששות, כי אם זה היה כך
אז כל דבר קטן היה גורם לו לחשוד ויוצר מריבה ביניהם והם לא היו מחזיקים דקה ביחד.
שוב אני אחזור ואומר- מבחינתי שביצ'ר וקלר יחיו ביחד באושר ובעושר לנצח נצחים
הבעיה שתמיד מצליחים להרוס להם, ומכיוון שמערכת היחסים ביניהם לא נבנתה על בסיס אמון חזק זה יוצר מצב שקל לערער את הקשר ביניהם (לצערי)
במיוחד מהצד של ביצ'ר שנכווה כבר מקלר ולכן הרבה פעמים זה מנקר לו בראש וגורם לו לחשוד בכוונות של קלר.
&nbsp

למעלה