דיוני סדרות לתחילת שבוע

Don Nirtin

New member
רוזי אמרה שתהיה עסוקה בקרוב

ויש תקופת מבחנים ועבודות תיכף בפברואר. קח בחשבון את זה.

זה לא אותו דבר בלי רוזי, אבל ננסה

מה שאמרו על הביצוע של רינת היה כל כך נכון. זה פשוט לא היה זה. היא עשתה הכל כדי להקפיץ, אבל משהו לא היה שם.
הביצוע של האווי היה מרגש ונהדר. אהבתי מאוד.
לגבי שי וגלעד ההפקה שמה להם רגל. מי שולח צמד לשיר דואט עם זמר? שלושה קולות כל כך שונים ששרים יחד נשמע זוועה. שכולם שרו ביחד הסכמתי עם סטטיק בלאגן. זה פשוט נשמע גרוע והקולות ממש לא השתלבו. עם חוסה זה היה נהדר. בעיקר שהשיר היה בחציו בספרדית, והוא דובר את השפה.
השיר שריקי שרה יא מאמא, חרשו אותו כל כך הרבה בכל הריאליטי של המוסיקה לין שרה אותו באקס פקטור, עוד זמרת שלא עברה לנבחרת שרה אותו בכוכב הבא ועכשיו ריקי. יש קושי גדול לקהל להתחבר לשיר שהוא לא מבין את המילים, ולא שהמנגינה כזו יחודית. כן? עיקר השיר הזה זה במילים, ואם אתה לא מבין את המילים, איך תתרגש?
לגבי רינת, זה היה די ברור עוד מהפרסומות, שהראו קטע קטן, שהיא הולכת לפרוש והאמת שאני בכלל לא מבינה למה היא באה. סליחה, אני כן מבינה. היא באה לעשות קאמבק. היא באה להזכיר לכולם שהיא עדיין קיימת ושרה ושאנשים שכבר שכחו אותה, שזה בעצם כולם, יזכרו בה שוב. היא רצתה להעצים את הקריירה שלה. זה מה שאני חושבת. והגיוני שעכשיו אחרי שהיא חזרה להיות בשיח היא תפרוש.

הייתי ביוון :)

הי באמת לא התאימה לתוכנית ולדעתי היא השיגה את מה שרצתה...אני באמת חושבת שהיא טובה ויכלה אפילו לנצח..הסכמתי עם עברי..

איזה כיף לך מקווה שנהנית

היא באמת לא התאימה לתוכנית, ואני מקווה שעכשיו היא תמלא אולמות כי אנשים יזכרו בה שוב. עברי חזק עלייך, מה? כי בכוכב הבא כנראה מדובר באסף. שבאמת חשב שהיא טובה ויכולה לנצח

חחחח כן התבלבלתי בין השמות חחחח

ישנתי ב4 ימים10 שעות חחחחחח וגם בלי זה אני גרועה בשמות :)
&nbsp
היה מדהים...תודה רבה

אקס פקטור- הטופ 12 מופיעים

או ליתר דיוק הטופ 13

דניאל- היה הכי סתם, וכמה שמחתי שהוא הודח

ים- נתן ביצוע טוב מאוד! ובכלל היה נראה כמו כוכב.
הברינקס- גם נתנו ביצוע מרשים, ואהבתי שכתבו מילים קצת אחרות ושרו אפילו בצרפתית!
לין- נתנה ביצוע ממש מרגש לשיר מאוד יפה של יובל דיין.
חוני- הוא כל פעם שר סגנון אחר, ובצורה טובה- שאפו לו!
תמנע- אני חושב שבחירת השיר לא הייתה טובה. אלו שאוהבים אותה מצפים שהיא תשיר שירים בסגנון אחר, ויכול להיות שבגלל זה היא מצאה את עצמה בבוטום.
אלמוג ועידן- עידן לא נשמע טוב בכלל, וזה לדעתי מה שבעיקר פגע בהם.
אלירז- איזה נסיך הוא, ונהיה גבר-גבר! לא סגור על בחירת השיר (אולי היה עדיף שישיר שיר לא כזה ישן) אבל יצא מזה כמו גדול.
גיא- לא הצליח לשמוע את עצמו, ונאלץ להתחיל מחדש, וחבל. אבל חוץ מזה היו לו קטעים ממש טובים!!
אוריאן- חזרה לתחרות! דווקא שמחתי שחזרה, אבל מצד שני היה לה ביצוע לא טוב

עדן- שוב בחירה לא הכי טובה של שיר (למרות שזה אחד השירים האהובים עליי), לדעתי עדיף היה לתת לה שיר חדש יותר (או לפחות שיר של וויטני/מאריה/כריסטינה וכו')
אורי וטירל- גם הם לצערי הרב לא נשמעו טוב בכלל, אפילו עם זיופים וכנראה שבגלל זה מצאו עצמם בבוטום.
רעות- ביצוע מעולה לשיר די קשה (בכלל השירים של רובי קשים לביצוע לרוב), וכל הכבוד לה.
&nbsp
אז כאמור דניאל הודח, והיום אורי וטירל יתחרו מול תמנע על מקום בתחרות.
&nbsp
&nbsp

Reutk

Active member

בקשר לתמנע אני דווקא אהבתי את הביצוע שלה אבל אני מבינה מה שאתה אומר, נראה לי ששירי שכנעה אותה ללכת לסגנון שידבר אל הקהל הרחב או משהו כזה.

אלירז, פחות אהבתי את הביצוע שלו היום אבל אני מאוד אוהבת אותו אז שמחתי שהוא עבר, אהבתי גם את התגובה שלו. עברי הכניס את כל הנבחרת היה ברור מהתחלה שהם הנבחרת הכי חזקה.

עדן, אני מסכימה איתך בחירה לא טובה של שיר, יותר מדי מבוגר בשבילה.

רעות, פחות אהבתי, היא שרה מדהים, אבל פחות אהבתי. אגב זה לא שיר מקורי של רובי הוא עשה לו קאבר שנה אחרי שworld party הוציאו אותו. אני לא מכירה אותם אבל הבנתי את זה מזמן אחרי שהביצוע שלהם היה בפרק אחד בדוסון קריק, ועכשיו בדקתי את השם שלהם.

יאא לא חושב שידעתי שרובי עשה לזה קאבר

וגם לא זכרתי שזה היה בדוסון קריק

1Shir

New member
אתם מדברים על She's The One,נכון? זוכרת את הסצנה בדוסון קריק

רשמים שלי מהתחרות

זה נראה כאילו עברו חמש שנים משידור הפרק האחרון לשידור הזה, כי אחרת איך אפשר להסביר את השיער הלבן של משה ככה בקצוות? את הזקן של אלירז?
ולמה על ההתחלה מדיחים שניים? למה לא אחד, כאילו מה הלחץ?
ואז עלה דניאל. לא הבנתי למה הלבישו לו פיג'מה. ואז משה אמר שחושבים שהוא שוויצר והוא נעלב מזה. מה יש לו להעלב? זאת הדמות שבחר לבוא איתו לתוכנית, ככה הוא מציג את עצמו אז זה מה שחושבים עליו.
היה ברור שעברי לא ירפה כל כך מאוריאן, הרי הוא שרוף עליה, אז הוא מצא דרך להכניס אותה לתחרות. דבר אחד לא הבנתי, כל פעם שיש לה טלפון, היא מצלמת את עצמה, או מצלמים אותה? אלק לא ידעה. הביאו צוות צילום במיוחד כדי לצלם אותה. באמת מעניין למה עברי רוצה לדבר איתה.
ובאיזה מקום בתוכנית פתאום קלטתי את בר מתרגשת.
אני לא אהבתי את הבגד של תמנע הוא נראה כמו שק עליה ובכלל לא החמיא לה.
חיכיתי מאוד להופעה של אורי וטיריל ומאוד התאכזבתי שהוא עלה ללא הגיטרה. אכן משהו התפספס בהופעה ואני מאוד מקווה שהם יעברו הלאה.
גיא חוץ מהתקלה שקרתה לו, הוא גם שכח את המילים,ומעניין שאף שופט לא העיר לו על זה.

snier 1991

New member
נורא קשה לי לפרוש מדברים באמצע וזה מעצבן אותי

כי לא מגיע לתוכנית הזו שאשאר, אני הרצתי 70 אחוזים מהתוכנית (אני לא מגזים צפיתי בשני הפרקים ב40 דקות).
&nbsp
גם השופטים גרועים (הם להערכתי אמרו לכולם אתם מדהימים) וגם המתמודדים לא מדהימים, הפכו את עדן לבת 60 (אמרתי שיש לה סכנה להיות מיושנת אז הפכו אותה לאמא שלה) תנו לה פאקינג שירים של ג'סי ג'יי, לא הבנתי את הבלבלה הזה רק הוכיח שהם לא יודעים להרים במה בלי קשה לקול שלהם וכמה המתמודדים בתחרות הזו חד מימדים, רובי וויליאמס לא התאים לרעות ולא הבנתי מה זה כל הריבועים שם על הבמה, ים רפאלי היה נראה כמו כוכב משנו ה-90 אין אף אחד שמופיע ככה כבר עשרם שנה, אלירז משדר משהו עוכר שלווה בצורה קיצונית אני נלחץ שהוא ימות על הבמה כל הזמן בזמן התוצאות זה פשוט לא היה נעים וזה לא פעם ראשונה הוא לא יכול להיות כוכב כי הוא לא מסוגל להיות בלחצים הוא צריך להיות מפיק רחוק מאד מאד מהבמה ואוריאן משעממת ויש מיליון כמוה וזה לא השתנה.
&nbsp
ארבעה ביצועים ששרדתי עד סופם היה גיא שבעייני היה מדהים ברגעים שאשקרה עשה משהו, הברינקס היו נהדרים וגדלים עליי, חוני שהיה מאד יעיל (אם כי המראה שלו לא טוב הוא הפך להיות מאד גנרי ונשכח) ולין שהייתה סבבה אבל זה קצת מתחיל לחזור על עצמו וזה מאד בעייתי, אבל אין זמרות מזרחיות בכלל אז היא תגיע רחוק.
&nbsp
וכמובן דניאל ותמנע בבוטום (הדבר הזה היה ברור לי וציינתי את זה שבוע שעבר),לא ברור מה הם עושים בתחרות בערך מאז שלב הניפויים השני, לא ברור למה אנחנו צריכים לקבל עוד שבוע מתמנע שאין שום סרט בעולם שיש לה קהל תומכים. כרגיל השופטים מחרבים את הכל אז נראה את תמנע בבוטום שבוע הבא ותודח בשעה טובה, אני מניח שאם שניים מודחים אז אוריאן ואלירז להערכתי לפחות אחד מהם יהיה בבוטום של הדו קרב אם לא שניהם, אם כי יש המון אנשים שלא מותירים חותם בכלל אז קשה לברור.

גם אני שמחתי שהודח...סוף סוף...

אפילו ב"נאום פרידה" הוא חטף את המיקרופן מבר חחחח
ומה היא לבשה????
גם השמלה של רותם הייתה הזויה..

אוז עונה 2- פרק 3

פרק קצת מוזר (בהיעדר מילה אחרת מתאימה)...
הדמות של בוסמאליס החפרפרת מצחיקה אותי

דיאן חוזרת לעיר הברקת.
קני מנסה להשתנות, אבל אדביסי מפריע לו בכך.
סעיד עוזר לאוגוסטוס לערער על פסק הדין שלו, אבל נראה שבינתיים זה לא ילך בקלות...
ריאן צריך לעבור ניתוח, וד"ר נייתן מנסה לעזור לו להשיג את הניתוח הטוב ביותר,
אבל עקב בעיות תקציביות היא נוחלת כישלון (אגב איך פתאום היא נשואה?).
ומסתבר שגם ריאן נשוי, ושיש לו אח חמודי (עם פיגור).
שילינגר יוצא מהבור אבל לא חוזר לעיר הברקת (ואף צפוי לקבל החמרה בעונש), ואחרי שהוא מקבל מכות
הוא מבין שהאחווה האירית מאבדת מכבודה, ועל מנת להחזיר עטרה ליושנה
הוא דואג לרצוח את אחד האסירים היהודים וזומם שוב לרצוח את ביצ'ר (אבל לא לפני שהוא יסבול)....

ושכחתי לכתוב שהפרק מסתיים

כששירלי בלינגר מגיעה לאוז, אחרי שנגזר עליה גזר דין מוות.

1Shir

New member

זה היה ממש מבאס הקטע עם אדביסי וקני...
לגבי ריאן לדעתי יש גם יתרון בזה שהם בחרו את הפרוצדורה הפחות אגרסיבית...

למעלה