דיוני סדרות לתחילת שבוע

צודקת

שריל בטוח סובלת ממשהו שצריך לאבחן.
ייתכן שבטי לא התכוונה באמת לשחרר את ההקלטה של האבא הורג את האח. אם היא הייתה עושה את זה באמת, אז זה היה צעד יותר מידי.
&nbsp
אגב, לא הבנתי בדיוק למה שריל הראתה את ההקלטה לאמא שלה. היא אמרה שזה ייתן לה "סגירה" אבל לא הבנתי אם היא עושה את זה למעשה כדי לענות אותה, או לא.
&nbsp
אגב, לגבי מידג' ומוס - לא בטוח שהם מתו באמת. או לפחות לא בטוח ששניהם באמת מתו.
אבל הקטע הזה שבו כל פרק נגמר עם הבחור במסיכה הורג מישהו - זה ממש הופך את זה לסדרת אימה כמו צעקה. אני לא בטוח איך אני מרגיש כלפי זה.

panda0zombie

New member
אני לא חושבת שזה ימשיך ככה

שהבחור במסכה הורג אנשים בסוף של כל פרק.. זה ככה רק כדי להראות את הנושא של העונה בהתחלה
&nbsp
אולי שריל מראה לאמא שלה ולעצמה את ההקלטה זה מן קטע של "כדי להתמודד עם הפחד צריך לקפוץ אליו"
&nbsp
אני מקווה שמידג' ומוס לא באמת מתו..

didalf

Well-known member
The Gifted פרק ראשון
(וגם
לסרטי אקסמן)

איך זה שלא כתבתם על זה פה עדיין?

&nbsp
זה היה נחמד כזה. ראיתי כמה ביקורות ממש טובות אז אולי הן העלו לי את הציפייה יותר מידי. כלומר, לא ציפיתי שזה יהיה מטורלל אבל יפה ויזואלית ומבריק כמו ליגיון, אבל אולי לטיפה יותר זה היה קצת גנרי כזה. בכל מקרה אני אמשיך בינתיים. כי אני אוהבת עכשיו כל דבר שקשור באקסמן

&nbsp
היו כל מיני רפרנסים לאקסמן, כשהאהוב עליי היה זה שהצלצול של אחד המוטנטים זה המנגינה של הסדרה המצויירת

חוצמזה הזכירו את האקס-מן ואת האחווה (של מגניטו).
עכשיו, אני לא יודעת אם יש לזה באופן רשמי קשר לסרטים או לא, אבל נראה לי מאד קל למקם את זה בציר הזמן של הטרילוגיה הראשונה, אחרי אקסמן 3. בהנחה שהם מתרחשים בשנים שבהם הם יצאו, כלומר אקסמן 3 ב2006 והסדרה ב2017. נאמר שהאקסמן נעלמו, הגיוני כי הפרופסור, סקוט וג'ין מתו, ואני לא זוכרת מה קרה עם האקדמיה אבל הגיוני שהם התפרקו. גם האחווה לא קיימת, שוב הגיוני כי מיסטיק כבר לא שם ולמגנטו אין כוחות (אבל הם חזרו, אבל אולי זה לא עזר, או שסתם נמאס לו, או שהוא פשוט מת כי עברו 11 שנים והוא זקן). והגיוני שלאחר אירועי הסרט הזה והבלגן שהמוטנטים עשו יחמירו את החוקים נגדם, וגם האבא מציין שהמוטנטים נלחמים זה בזה והרבה חפים מפשע נפגעו, שזה מה שקרה שם. וגם שירות הסטינל זה כמובן לקוח מהסטינלים של DOFP (סתומרת אני מניחה שזה קיים בקומיקס אבל אני מכירה רק את הסרטים) והגיוני שזה יוביל לעתיד שראינו בסרט הזה. אז זה מגניב

וגם - פולאריס אמורה להיות הבת של מגנטו נכון? מעניין אם ייתייחסו לזה.
&nbsp
אוקי ועכשיו אני אנסה להתייחס לסדרה עצמה למרות שאין לי הרבה. האבא והאמא די קלישאתיים כאלה ולא ממש מעניינים. גם הילדים לא כ"כ, אבל הם דווקא חמודים. אהבתי שלמרות שהילדה מקובלת והילד לא היא לא שונאת את כל העולם ורק מתעניינת במעמד שלה אלא היא כן ביחסים טובים עם אח שלה. זה היה חמוד כשהיא ניסתה לעזור לו עם הכוחות שלו במוטל.
הקטע שם סיפרו לאמא שלהם על הכוחות היה הקבלה מאד ברורה לציאה מהארון, כדרכם של האקסמן.
חוצמזה חלק מהכוחות של אנשים לא כ"כ ברורים, נגיד פולאריס, והילד. אני לא אוהבת שהם פשוט יכולים לעשות הכל. אני אוהבת שלכל אחד יש איזה יכולת מיוחדת שהוא משתמש בה בדרכים יצירתיות וככה הם עובדים ביחד.
וכולם מדברים קצת באוברדרמטיות שקצת מעצבן אותי.
&nbsp
כל המוטנטים שהראו זה מוטנטים שקיימים בקומיקס?

Don Nirtin

New member
התייחסו קצת לזה פה. לא בהרחבה כמוך

אני מחכה לראות מי יביא את הסדרה לארץ, אם בכלל.

לדעתי זאת הסדרה החדשה הכי טובה של עונת הסתיו

הסדרה הזאת היא בעצם על מיעוט קטן שנרדף ע"י השלטונות ובמיוחד ע"י
ה-Sentinel Services (ראשי תיבות SS מזכירים משהו ?) והמאבק של מחתרת המוטנטים בהם.
ממש לא חייבים לראות את סרטי ה-X-MEN כדי להבין את ההסדרה, חוץ מכמה אזכורים
קטנים אין קשר לסרטים. נדמה לי שהדמות היחידה שהופיעה בסרטים היא בלינק אבל השחקנית שונה.
לא כל המוטנטים הם מהקומיקס, הילדים של משפחת סטרקר הם לא מהקומיקס וגם
אקליפס (מרקוס) לא.
&nbsp

צודקת שלא ממש התייחסנו

כלומר לא באופן מעמיק.
אחרי כל פרק התכוונתי לכתוב משהו, אבל איכשהו לא הגעתי לזה.
חלקית פשוט כי אני עוד לא סגול על דעתי על הסדרה.
מצד אחד - סדרה על מוטאנטים מהעולם של האקס מן זה כל מה שאי פעם רציתי!
אומנם מהמוטאנטים שלקחו מהקומיקס אין אף אחד שאני במיוחד אוהב, אבל עדיין מגניב.
*זה מצחיק שבסדרה ליג'יון יש את הבן של פרופסור X ובסדרה הזאת יש את הבת של מגנטו. (אגב, נראה לי שגם היא רוב חייה לא ידעה שהיא הבת שלו).
השימוש בכוחות בסדרה נראה ממש טוב.
אני אוהב את הרעיון של שני אחים שמגלים שהם מוטאנטים בעוד אבא שלהם עובד כתובע נגד מוטאנטים. ואז זה שהוא צריך לפנות לכיוון ההפוך.
ואני מת על איימי אקר לעד (זאת האמא)
&nbsp
אבל גם יש לי בעייות מסוימות עם הסדרה.
הכי גדולה היא פשוט המהירות של העלילה. אנחנו מקבלים איזה 3 דקות של הוואי משפחתי של משפחת סטראקר לפני שזה משתנה לחלוטין על ידי הגילוי של האם שהילדים שלה מוטאנטים. ואז דקה של עיבוד לפני שמגיעים שירותי הסנטינל והם נאלצים לברוח וחצי שניה עד שהאבא מבין שהוא צריך לשנות הכל.
כל הדברים המשמעותיים האלו הם דברים שרציתי שהסדרה תחקור יותר לעומק ופשוט קפצו איתם בשניה.
&nbsp
כמו שאמרת יש דברים מעניינים בדמויות כמו הנערה שהיא כביכול מאוד מקובלת, אבל גם ביחסים טובים עם האח החנון שלה. נראה לי שחלק מהעניין הוא שהיא בעצם שנים חיה "בארון" לגבי הכוחות שלה. היא מקובלת והכל, אבל היא יודעת שאם ידעו את האמת עליה הכל ישתנה.
&nbsp
זה אולי לא ברור כל כך כרגע מה בדיוק הכוחות של כל אחד, אבל זה לא שהם יכולים לעשות הכל. הבת יוצרת סוג של מגנים באוויר. כאילו מקשה את האוויר. פולאריס היא בעצם כמו מגנטו - שולטת במתכות בזכות כוח מגנטי. ת'אנדרבירד הוא חזק מאוד ויש לו יכולת לעקוב אחרי דברים. בלינק יוצרת פורטלים. לאקליפס יש אנרגיה חזקה כלשהי כלואה בתוך הגוף שהוא יכול לשחרר דרך הידיים שלו. הכי לא ברור זה מה הנער יכול בדיוק לעשות.
&nbsp
אני לא ממש חשבתי בכלל על היכן הסדרה בהתאם לסרטים (או בהתאם לליג'ון) כי כל הקוי זמן שם בכלל לא הגיוניים ומשתנים ומוזר. לי לא נראה שהם יתחברו לסרטים.
&nbsp
אני כן מקווה שהסדרה תביא עוד כמה מוטאנטים מוכרים מהקומיקס. אני בעיקר רוצה לראות אנול.

didalf

Well-known member
כשאמרתי שהופתעתי שלא כתבו עליה עדיין

התכוונתי בעיקר לך

&nbsp
כן אני גם חשבתי לי שזה משעשע שמגנטו והפרופסור מפזרים את הילדים שלהם בכל מיני סדרות

&nbsp
דווקא לא הפריע לי שהכל רץ מהר, זה היה אחלה.
&nbsp
ואני לא יודעת מי זאת האיימי אקר הזאת שכולכם מתלהבים ממנה, אז אין לי רגשות כלפיה. אני מניחה שהיא כיכבה בעבר במשהו שגיקים סוגדים לו. באפי? פיירפליי?
&nbsp
חשבתי שפולאריס שולטת בהכל כזה, אבל אחרי שאמרת יכול להיות שזה באמת רק מתכות. עכשיו אני נזכרת בקטע שהיא תפסה לאבא את הברך כי יש שם השתלה של ברגים. יאא אז היא באמת מגניטו קטנה. הלוואי שיתייחסו לזה שהיא הבת שלו איכשהו.
&nbsp
אני גם לא חושבת שזה יתחבר לסרטים או קשור איכשהו, אבל אני לא יכולה שלא בכל זאת לתהות איפה זה ממוקם ביחד אליהם, ולעומת ליגיון פה מאד קל והגיוני לדעתי למקם את זה כמו שאמרתי. (כנראה גם יש חורים בהגיון הזה, אבל זה כבר אשמת הסרטים שסותרים את עצמם).
&nbsp
מי זה אנול?

זה יכול להיות מעניין

אם באמת ידברו על כך שאבא שלה הוא מגנטו, בעיקר כי הוא דמות כל כך שנויה במחלוקת. הוא בטוח שנוא על רבים מהמוטאנטים, אבל גיבור בשביל אחרים.
אגב, בקומיקס היא נראה לי לרוב מזווגת עם אלכס סאמרס (משחק אותו לוקאס טיל הבלונדיני בסרטים החדשים יותר).
&nbsp
איימי אקר באמת ידועה מאוד מכל מיני דברים גיקיים. בעיקר אנג'ל ולאחר מכן דולהאוס. אבל כיום במיוחד מPerson of Interest (שלא ראיתי למרות שהיא שם).
אבל גם ראיתי שהיא שיחקה בשני פרקים של מקגייוור (הסדרה שהכוכב שלה הוא לוקאס טיל - ראית איך סגרתי מעגל)
&nbsp
אני בעיקר לא חושב שיתקשרו לסרטים כי הם לא ירצו להגביל את עצמם.
&nbsp
אנול הוא מוטאנט צעיר וירוק עם כוחות לטאתיות. באחת ההרפתקאות נכרתה לו הזרוע, ואז צמחה לו זרוע חדשה ודי מפלצתית בגודלה.
והוא הומו. אני בטוח שזה לא קשור לכך שאני מאוד אוהב אותו

&nbsp
&nbsp
&nbsp
*עדיין מוזר לי שאת בכלל צופה בסדרה כזאת.
אגב, ראית את הטריילר לסרט החדש מעולם האקס מן - New Mutants?

didalf

Well-known member
אה אז אני לא רוצה את המוטנט הזה

אני לא אוהבת דברים חייזרים ולטאתיים. אבל אני בהחלט בעד מוטנט הומו.

כן גם לי זה מוזר אבל אני מקולקלת נו. בדיוק נתקלתי בהודעה שלי מלפני 3 שנים שבה דובר על סדרת אקסמן ואני התנגדתי נחרצות לכל הז'אנר. איך שהעולם מסתובב

http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/109/176685279/בידור/טלוויזיה

וכן ראיתי את הטריילר. לא אהבתי, כי אני שונאת סרטי אימה. אני מעריכה אותם על זה שהם לקחו כיוון שונה שיכול להיות מעניין ולא עשו עוד סרט גיבורי על רגיל, אבל אין סיכוי שאני אראה את זה. אני אמשיך לחכות לדארק פיניקס ואנסה להוריד ציפיות ללא הצלחה
אתה אהבת?

אני גם לא חושבת שיקשרו את זה לסרטים. אני צריכה את ההקשר הזה בשביל לעשות לעצמי סדר בראש, גם אם זה לא בהכרח רשמי. וכל עוד אין משהו שממש יסתור את זה אני דובקת בתיאוריה שלי.

זה ממש גזעני

להיות נגד מישהו רק בגלל שהוא לטאתי

אבל הוא כזה חמוד. למרות שהוא הרבה פעמים מעוצבן.
&nbsp
יש גם את נורת'סטאר שהוא הומו. אבל אני לא ממש אוהב אותו.
וחוץ מזה גם אייסמן יצא לפני כמה שנים מהארון, אבל קשה לי להאמין שישימו אותו בסדרה. יורת סיכוי שיחזירו אותו לסרטים. אם כי אם הוא יחזור להיות דמות בסרטים אז הם בטח יתעלמו מיציאה מהארון שלו.

את ריקטור קיבלנו כילד בסרט לוגאן.
שאטרסטאר הוא משהו מוזר מידי.
גריימאלקין הוא אולי אופציה, אבל הוא דמות מאוד זניחה.
פרודיג'י הוא אפשרות.
דאקן הוא די נוראי. אבל הוא כנראה ההימור הכי טוב. הוא הבן של וולברין, אז אם הם אוהבים לשים "ילדים של דמויות ידועות מהסרטים" בסדרות, אז הוא מושלם.
&nbsp
https://www.google.co.il/search?rlz...0i7i30k1j0i8i7i30k1j0i8i13i30k1.0.UApMLOR1qkA

Reutk

Active member
זה גם מה שאני חשבתי

עדי תתביישי לך!

אני סתם מרפרפת על ההודעות שלכם ודווקא אנול הזה שתיארת נשמע לי הכי מעניין, כנראה בגלל שאני מתארת אותו כפריק אתלטי
שזה לא בטוח יותר עדיף מאנטי אינסקט של עדי.

didalf

Well-known member
כבר אמרתי שאני לא אוהבת יצורים בצבעים וצורות מוזרות

זה עושה לי רע משומה.
&nbsp
או שימציאו מונטנט חדש שיהיה הומו. או שיהפכו אחד קיים להומו. זה לא שהם נאמנים לקומיקס בהכל.

יותר סיכוי שימציאו דמות חדשה באמת

לא נראה לי שהם יסתכנו בלקחת דמות מוכרת מהקומיקס ולעשות לה כזה שינוי. מעריצי קומיקס יתבכיינו.
&nbsp
ניסיתי למצוא תמונה של ג'יימס מקאבוי בתפקיד כלשהו שבו הוא היה בצבע אחר ולא מצאתי.
אבל אז נזכרתי בתפקיד שלו בהמכשפה, האריה וארון הבגדים.
אז את אל אוהבת אותו שם?

didalf

Well-known member
כן כשכתבתי את זה חשבתי

על זה שמעריצי קומיקס בכיינים בטח יתלוננו אם יהפכו דמות ללהט"בית.
&nbsp
לא ראיתי את הסרט הזה. אבל ראיתי תמונות שלו משם וגם קטע קטן כי לא מזמן זיפזפתי וזה שודר ביס ואמרתי טוב אולי אני אפול על סצנה שלו ובאמת יצא לי בול. אבל לא היה לי כוח לראות הכל. אני באמת פחות אוהבת אותו ככה, זה קצת מקריפ בעיני. אבל הוא תמיד חמוד

kordilia snake

New member
התחלתי לראות את הפרק הראשון

וזה ישמע אולי קצת מפגר וילדותי, אבל למרות שעברו מלא שנים מאז "דם אמיתי" אני עדיין לא מסוגלת לקחת את סטיבן מוייר ברצינות וקשה לי לראות את איימי אקר בתפקיד שהוא לא של פסיכית רצחנית...

didalf

Well-known member
באמת רציתי להגיד ושכחתי

היה איזה שלב שהדמות שלו ממש כעסה על מישהו (טוב היו הרבה רגעים כאלה) וממש ציפיתי שהוא ישלוף ניבים וינשך (ככה כותבים?) אותו או משהו

למעלה