דיוני סדרות לתחילת שבוע

Don Nirtin

New member
הם כאלה!

יש גם BROTHER VS BROTHER שזה אחד מהספין אופים שלהם. הם לוקחים 5-6 חבר'ה לכל TEAM, ומתחרים ביניהם מי ינצח בבניית הבתים. הTEAM שנשאר עם הכי פחות הדחות הוא המנצח.
&nbsp
אבל ספציפית פרופטי בראדרס זה בידור קליל וחמוד. לפעמים יש גם משפחות שממש בא לך לחבק אותם מרוב שהם חמודים.

panda0zombie

New member
ציידי הצללים עונה 2 פרק 15

אם יש משהו שאני שונאת זה כשאנשים מתחמקים מעונש על משהו לא בסדר שהם עשו כי "הם טובים בפנים" עדיין צריך לתת עונש מסויים. במקרה הזה מדובר סיימון, נכון הוא לא רצח את הבחורה (לא שמישהו חשב שכן, ידעתי שזה קווין בשנייה שאמרו רצח) אבל הוא עדיין עשה משהו לא בסדר.
קלרי מעצבנת אותי ממש להגיד את האמת. סיימון לא במצב טוב להתעקש לבוא אם לוק רק כי את מרגישה רע עם עצמך זה אנוכי.כולם הופכים את קלרי למן צדיקה אבל תכלס היא כל כך לא
&nbsp
אלק
אלק ומגנוס

&nbsp
בחיי שלא הבנתי את כל הקטע של סבסטיאן. רק עכשיו קלטתי שההוא במוחבא בארון וההוא שמסובב ברחוב הם אותו בן אדם. או שפשוט שכחתי.. בכל זאת הפעם האחרונה שראיתי פרק הייתה לפני כמה חודשים
&nbsp
שכחתי איך סיימון הפכת לדיי לייטר

panda0zombie

New member
ציידי הצללים עונה 2 פרק 16

אהבתי שעשו פרק על יום כיפור.. ממש נחמד
מאיה טובה בהלמציא דברים על המקום עם הבלייד ראנר הזה
&nbsp
סבסטיאן וולנטיין ביחד עכשיו. לא יכול להיות טוב
&nbsp
תכלס אין לי הרבה להגיד על הפרק

the.last.man.on.earth.s04e03

מזל שגייל שכחה את משקפי השמש לשה על האי אחרת לא היו שמים לב שגספר נשאר שם!!
פמלה נופלת מסירת הגומי חחח וגלן מצליח לשכנע אותם לעלות אותה לספינה כדי שיתקדמו יותר מהר...היא ממש עצבנה אותי כשניסתה להתחנף כל הזמן..
היא וגלן מתקרבים...ושוכבים בקולי קולות אותן היא מנסה להסביר בצורה דיי גרוע...
הם הופכים לזוג..
&nbsp
הם מגיעים כנראה למקסיקו וכל החוף מלא גופות מכוסות

גלן קצת מתחרפן (הגיוני...)ופמלה בטוחה שהוא משחק אותה כדי שהאחרים לא יגלו עליהם. פמלה נפגעת ובוכה....וקרול שמתכננת איך לעצב את בית החולים, יוצאת אליה.
&nbsp
בארוחת הערב, גלן מנסה להעיף אותה
וקרול מגנה עליה (בערך...) ומזמינה אותה לארוחה וגורמת לכולם לתת לה הזדמנות נוספת, חוץ מגלן. כשהיא מתעמתת איתו, הוא אומר לה שהוא מתנהג ככה כי הוא עוזב מחר...
&nbsp
לבסוף פמלה וגלן עוזבים יחד....

ray donvoan s05e10

ריי דיי שבור מהרצח של נטלי על ידיד בעלה לשעבר.
&nbsp
דאג סוחט את סאם אחרי שאומר לה שהוא יודע שהיא אחראית רצח אותו ניסתה להציג כהתאבדות של תום. הם מצליחים להגיע להסכם, לפחות ככה זה נראה בנתיים. סאם מתקשרת לריי ואומרת לו שלא יזכיר את נטלי כשהמשטרה תחקור אותו. הוא מנתק לה.
ריי מספר לחוקרת שנטלי היתה בהריון מדאג..
&nbsp
מיקי חווה בעיות עם הויאגרה הזולה שקנה
לאחר שלחמם אותו עם הפן לא עוזר, הוא ודריל מחליטים סוף סוף לסוע לבית החולים. הוא משתמש בתסריט כדי להסתיר את הזה שלו חחחחח הוא מעדכן את דריל בשיחה שלו עם ג'יי. בזמן שמיקי נכנס ל"דיק דוקטור", דריל מקבל שיחה מגיי והולך לפגוש אותו
מיקי מנסה להתחיל עם האחות המסכנה...
&nbsp
טרי לוקח את באנצי לטאי ומבקש ממנו לעצור את הדימום, הוא לא רוצה לקורא לאף אחד...לבסוף טרי מתקשר לריי ומספר לו מה קרה..ריי לוקח את באנץ לוטרינר (כמו בש"ש). ריי מעביר לבאנצי דם בעירוי (אני אחרי בדיקת דם היום וכמעט מתתי
).
באנצי מבקש שריי וטרי יעזרו לו להשיג את הכסף חזרה.
&nbsp
ברידגיט מנסה לגרום לאחראים לניתוח לעשות לו את הניתוח...כל הכבוד לה!!!
ואז היא פורצת לבית של דר ברגנשין ומאיימת עליה עם אקדח שתעשה משהו כדי להציל את סמיתי, היא מבטיחה לעזור. השוטרים לוקחים אותה...
&nbsp
טרי מספר לבאנצי על מה שהיה עם אבי ולמה ריי היכה אותו..ריי שוכר רכב.
הם מגיעים לבית של הגנבים ומן הסתם הם לא שם, ריי רואה כלב תלוי :( (מטאפורה לטום אולי??) והוא מוצא את הכסף במחסן ואחד הגנבים מתנפל עליו..טרי יורה בו בשנייה האחרונה...
&nbsp
גרי גורם לדריל להודות שהוא לא רצה לרצוח אף אחד וזאת הייתה תאונה ושמיקי החליט לקצוץ אותו ולזרוק אותו לאוקוינוס. דריל מבטיח לו שהקלטות לא יצאו ממיקי. ואז העורך דין של ג'יי יוצא....
מיקי מגיע לג'יי...דריל בדיוק מתקשר אליו ואומר לו לעוף משם. השומר לא מכניס את מיקי שמבין שמשהו לא בסדר..
&nbsp
החוקרת מרטינז מגיעה לחקור את דאג...סאם נראת מאוכזבת, לדעתי היא דיי שמחה.
&nbsp
באנצי חוזר הביתה למריה ותרזה עם הכסף...טרי מנסה להסביר לריי למה עשה מה שעשה...ריי עדיין לא מוכן לסלוח לו למרות שטרי הציל את חייו.
&nbsp
מיקי מנסה להרגיע את דריל ואומר שהם לא הרגו אף אחד, הם רק "ניקו" אחרי ג'יי...הוא חושד שדריל לובש מכשיר הקלטה/האזנה ודריל מכחיש. מיקי מחבק אותו כדי לוודא ודריל מתעצבן דשהוא לא מאמין לו...לי נראה שדריל החליט להלשין ולשתף פעולה עם גיי ופרקליטות.
&nbsp
סאם קופצת לביקור באולם האגרוף של ריי המופתע שלא מבין איך היא מצאה אותו.. היא דיי מופתעת מהקטע עם דאג וטוענת שעשה את זה כדי להרגיז אותה. היא מספרת לו שלפני מעשיו, הגיע להסכמה עם דאג של חצי חצי ועכשיו דאג רוצה הכל. היא מבקשת ממנו להרוג אותו והוא מסרב ב"נימוס". סאם אומרת שנתנה לו עבודה והיא מצפה שיעשה אותה ועוזבת....
&nbsp
באמת עבר על ריי יום לא משהו...והוא עדיין לא שמע על ברידגיט

מסע בין כוכבים: דיסקברי
פרק 1X05

פרק מעולה!
אולי הכי טוב עד כה.
גם עלילת הקפטן בספינת הכלא של הקלינגונים. אני הייתי די משוכנע שיתברר שהקצין סטאר-פליט האחר שם בעצם בוגד (כלומר לא שהוא היה מראש, אבל שהמירו אותו אחרי הרבה עינויים) אז הופתעתי שלא. זה שהארי מאד בגד בהם לא היה מפתיע באמת, אבל כן הופתעתי שלורקה סירב להציל אותו בסוף.
ובאופן כללי הארי מאד!!
הדמות שלו הופיעה בשני פרקים של הסדרה המקורית (כלומר עשר שנים בעתיד) והצליחו לשמור על הדמות ממש כמו שזכרתי. ריין ווילסון (המשרד) עשה עבודה טובה בתפקיד.
&nbsp
עוד איזכורים לסדרות אחרות היו בסצנה שבה סארו מבקש מהמחשב רשימה של הקפטנים הכי מוצלחים. אחד מהם היה ג'ונת'ן ארצ'ר מהסדרה אנטרפרייז. אחר היה כריסטופר פייק שהיה בפרק הפיילוט המקורי של מסע בין כוכבים המקורית.
*אני לא יודע אם לשמות האחרים (מלבד פיליפה) יש משמעות.
&nbsp
גם כל הסצנות בספינה היו טובות עם ההחלטות הקשות של סארו, והניסיון למצוא תחליף ל"יצור" בשביל הניווט היו טוב.
סוף סוף הבהירו שהדוקטור וסטאמטס הם במערכת יחסים (משהו שידעתי ממידע שפורסם לפני הסדרה). והיה גם נחמד העבודה המשותפת שלהם, יחד עם טילי ומייקל, עבור היצור.
ציפיתי שישלבו את הDNA של היצור עם מייקל בשלב מסוים. לא ציפיתי שסטאמטס יעשה את זה לעצמו.
עכשיו מה ההשפעה של זה? מה אמור להביע העניין הזה עם המראה בסוף? האם זה איזשהו עניין של אישיות נוספת כביכול? פיצול מסוים? או משהו שקשור לזמן שבגללו ההשתקפות שלו פשוט איטית יותר...
&nbsp
אחרי שכל הפרקים עד כה התמקדו במייקל היה נחמד שהפרק הזה התמקד יותר בדמויות אחרות. לא שהיא הייתה חסרה, אבל היא לא הייתה המרכז של הפרק.
אני כן רוצה שנקבל יותר התמקדות בטילי בקרוב.
באופן כללי אני מאוד אוהב את המבנה העלילתי של הסדרה. יש לחלוטין עלילה מתמשכת, אבל בכל זאת כל פרק הוא משהו אחר.

Lucifer.S03E03

סוף סוף מייז חזרה!!!!!!!!!
היא ולינדה עושות שוטים בבר חח
מייז עובדת במהצד בתור ציידת ראשים, הקטע עם הקופון היה ממש מצחיק:) היא נפגשת עם הסוכן הוררה והיא רוצה לצוד את העבריין הכי קשה שלהם- ריברס.
היא נוסעת לחפש אותו בקנדה וקלואי לא ממש אוהבת את הרעיון...במיוחד כשטרקסי מתחבאת במזוודה שלה...היה מצחיק איך ששתיהן הסתכלו עליה בקטע של "אני יכולה להצטרף למייז לרדוף אחרי פסיכופט?...בבקשה אמא...".
מייז מקבלת קבלת פנים "חמימה" מקנדי ממנו היא משאילה את המעיל שלו חחח
קלואי מקבלת דיווחים על מייז מכל רחבי קנדה :)
&nbsp
מייז יכולה להיות מעסה מקצועית...החברה של ריברס ממש סתומה ומאמינה לריברס שמספר לה שהוא נסיךוהיא בטוחה שהוא איתה כי הוא אוהב אותה ולא בגלל הכסף שלה.. מזל שהיא יפה..מייז מעסה לה את החזה חחחח אח"כ מגלים שהן שכבו...

&nbsp
מסתבר שעורכת הדין שלו מאוהבת בו והיא עזרה לו לברוח והיא שולחת לו כסף...היא אומרת שהוא מלא כריזה ואף אישה לא מצליחה לעמוד בפניו. בנתיים, מייז תופסת אותה והם מרימים כוסית..הוא אומר לה שהיא גם בורחת ממשהו...הוא מצליח לההרים עליה וכובל אותה לשולחן. תוך דקה היא תופסת אותו וכובלת אותו אליה..הם נלחמים סוף סוף לשמחתה והוא מספר לה שהוא הופלל ושאוררה ידפוק גם אותה בסוף. הוא מספר שהוא עבד אצלו פעם גם כן בתור צייד ראשים ואז כשרצה לעזוב, אוררה לא אהב את זה.
מתנקשת נוספת מגיעה ומייז קוטלת אותה בשניה.
&nbsp
המנתקשת ירתה בריברז ולינדה מדריכה אותו איך לתפור ולבדוק אם הכדור בפנים. היא אומרת לה שהיא תזדקק לאלכוהול ומייז שותה

הוא מתעורר מחבק דובי ומייז כנראה מאוהבת....
לפתע דן מופיע וכמעט נהרג על ידי מייז...מסתבר שקלואי שלחה אותו..ריברס נמלט.
&nbsp
קלואי ולוציפר מגלים שהסיפור של ריברס נכון..דן מייז וריברס נלחמים אנשים שאואררה שלח ואז מייז וריברס סורחים ודן מטפל במשטרה...קלואי מעדכנת את מייז שאואררה מואשם וריברס לא צריך לברוח יותר...ריברס אומר שאנשיו של אוררה ירדפו אחריו ומציע לה לברוח איתו כי הם יודעים גם עליה...היא חוזרת הביתה.
&nbsp
&nbsp
&nbsp

גם אני

שמח שקיבלנו את מייז חזרה סוף סוף.
&nbsp
אהבתי את החלקים שהיא צדה מישהו.
משהו שהוא לא ברור - האם משהו בכלל קורה למייז כשיורים בה בכדור? כל פעם שכיוונו אלי אקדח בפרק או שהיא הצליחה לקחת את האקדח ממי שהתכוון לירות בה, או שהיא הצליחה להתחמק מהכדורים.
שזה מוזר כי אני פשוט מניח שכדורים לא ממש יפגעו בה. או שהיא תחלים מיד. אבל זה לא ממש ברור.
&nbsp
מעניין מי האנשים שרודפים אחרי ריברס. מן הסתם אותם אנשים שאנחנו רואים בסוף שיש להם תיקים על מייז, לוציפר ואמנדיאל.
האם זה קשור לסינרמן?

ֻ

כל עוד מייז שדה, אני לא חושבת שיכול לקרות לה משהו מכדור אבל לדעתי פעם לוציםר אמר שזה לא נעים או משהו...
&nbsp
אני גם חושבת שהם קשורים לסינרמן...ריברס גם אמר שזה יותר גדול מאוררה...
יכול להיות שגם הוא לא אנושי ובגלל זה היא נמשכה אליו גם ככה...
אני לא יודעת אם שמת לב אבל זה היה משהו מאוד פתאומי כזה...

Don Nirtin

New member
סיפור אימה אמריקאית 7X07

אני מת על הסדרה המדהימה הזו. אני נשבע שקצת התרגשתי (מבחינה מינית) בסצנה הלפני האחרונה של הפרק כשקאי משכנע את מדו "לרצוח" אותו....... אחחחחח קאי קאי תעשה לי 20 ילדים!
&nbsp
שרה פולסון יכולה למות מצידי. לא מבין למה עשו ממנה כזו קדושה מעונה העונה.
&nbsp
רוזי - לא ידעת ש"הבלש" הוא שחקן הומוסקסואל במציאות? לכן לא היה כל כך מפתיע כשראינו אותו לממש שנייה וחצי מתמזמז עם האריסון ההוא.
&nbsp
אוז יכול לגדל את עצמו בת'כלס - אמא אחת מטורפת והשנייה חברה בכת שטנית מרושעת.
&nbsp
עונה מעולה.

Lion_Heart

Well-known member
THE ORVILLE 1X06

זה רישמי, אני אוהב את הסדרה הזאת

יותר STAR TREK מ STAR TREK כרגע לדעתי
סת' מקפארלן מרשים בתור שחקן דרמטי

פרק חזק , עם נגיעות קומיות, אבל נושא דיי דרמטי
והסוף היה...עצוב ,אבל בלתי נמנע, וכן. הקרילית הזאת עוד תשוב,יותר חזקה ויותר נחושה...יהיה כיף

סופר נני

כמה חארטה, קלישאות, פסיכולוגיה בגרוש...
השפתיים של אורית פוקס יותר אמינות

ילד בן 11 חצוף שרציתי לחנוק משתמש במילים כמו "שלווה"...אני בטוחה ששנייה אח"כ הוא שאל אם אמר את זה נכון..
האבא בוכה כי נזכר שאביו היה קשה איתו וצעק

ומיכל דליות אחת לא שיפוטית ולא ביקורתית שתמיד מחייכת

&nbsp
הפרסומות...כמה פרסומות...

לא....אבל מסכנה המשפחה שהעלו את זה שוב...

אם הייתי אחת מהילדים, הייתי מתה מבושה...
עכשיו אני מבינה למה חלקם נראו לי מוכרים חחחחחחחחחחחחחח

ישבתי אתמול לצפות

נשארו חמש דקות לסיום החדשות. אז אמרתי נו, כולה חמש דקות
ופתאום נגמרה התוכנית של סופר נניו אני קלטתי את נדב בורשטיין בחי בלילה.
מסקנה לא לצפות בחדשות, חומר מרדים...

Chandler Rulz

New member
אני מתפלא שהם משדרים את זה עכשיו ולא שומרים את הדברים

האלה לאחרי ה-1 בנובמבר, כשיהיו להם 7 ימים לשדר ואין תוכן

חשבתי על זה גם....לדעתי זה כדי שאנשים יספיקו לבחור ב"הקלט

עונה של ****" ואז כיתחלפו הערוצים, לא יפצפסו רייטינג וינסו למנוע את כל הבלאגן של אנשים שלא ידעו מה משודר איפה..ואין כוח לחפש חח

למעלה