דיוני סדרות לתחילת השבוע

אילקו

New member
Fear the walking dead 208

בדר"כ אני לא אוהב פרקים שמתמקדים בדמות אחת כמו שהיה הרבה בסדרה הרגילה (לא זוכר אם היה גם פה בעונה וחצי הקצרצרה), אבל משום מה הפרק הזה ממש סחף אותי והיו דברים שלא היו כמעט מעולם (אני חושב) בסדרה.
ניק לגמרי התחרפן. זהו. הוא מת מהלך תרתי משמע - לא רק פיזית איך שהוא הולך איתם אלא נפשית.
שותה את השתן שלו? הגיוני עוד... אוכל את הבתוכו של הכלב המת?!

ובכלל הקטע שהרביץ עם האבן לכלב, מכלב הדברים שהיו בסדרה, איכשהוא היה קשה לי לראות את זה...

בכלל אני מקווה שהוא ייתאחד בקרוב עם השאר, כי עכשיו סיפור על המיני עיירה שכאילו הכול טוב ויפה בתוך טיחואנה, מרגיש ממש כמו מספיק סיפורים שהיו בסדרת האם.

LeRanch

New member
מסכים עם כל מילה

הפרק הזה היה ממש מוצלח ולא הורדתי ממנו את העיניים אפילו לשנייה. קצת מפתיע שהחליטו לחזור לחלק השני של העונה עם פרק שמתמקד רק בניק, אבל זה עבד לגמרי לדעתי. ואני הכי מסכים עם המשפט האחרון - העיירה הזו הזכירה לי גרסה ענייה של אלכסנדריה ואני מעדיף שישמרו את זה לסדרה השנייה ולא יעשו את זה גם פה.

Shiri from the block

Active member
סיימתי UnReal! עונה 1+2

טוב אני אגיב מהסוף דווקא.
אני לא מאמינה שג'רמי הרג את קולמן ויעל!!!! מזה??? זה כבר ממש רצח בדם קר. זה הרבה יותר גרוע ממה שנעשה למרי (שגם זה ממש עצוב)
&nbsp
זה פשוט מזעזע מה שהם עושים כדי לשמור על התוכנית שלהם.
רייצ'ל בכלל מגזימה. הקטע שהיא גרמה ליעל לחרבן על עצמה פשוט נורא ואיום. שונאת אותה (גם בלי קשר לקטע הזה, היא פשוט מעצבנת).
&nbsp
אחרי שקראתי שהיוצרת של הסדרה עבדה בריאלטי של הרווק וקווין מבוססת על דמות אמיתית אז זה עוד יותר נורא לחשוב שזה מה שקורה מאחורי הקלעים |:
&nbsp
אבל נוציא את הרצינות בצד- סדרה ממש כיפית (חוץ מאירועי הפרק האחרון
) , וזה ממש מעניין לראות איך מתנהלים מאחורי הקלעים.
ממש מצחיק אותי לחשוב שאחרי שהם צועקים קאט, הבמאי האמיתי צועק להם קאט חח
מעניין אם הם באמת מצלמים במצלמות שלהם, כי אם לא, אז זה חתיכת עבודה להפקה האמיתית לצלם את הכל מחדש מאותם זוויות וכו'..
&nbsp
אניווי, ממש אוהבת. קווין אדירה, מושלמת, חולה עליה

האא ואדם!! אויש שיעשה לי ילדים
איזה יצור מושלם הוא

מסכימה חלקית...ספויילר

קווין לא פחות נוראית מרייצל...
רייצל לפחות הרגישה חרטה על מה שעשתה (לפעמים) בניגוד לקווין.
&nbsp
גם אני יותר אוהבת את קווין...
&nbsp
סידרה מדהימה, עצוב שיש אנשים כאלה במציאות.

Lhuna1

New member
הסדרה לדעתי נהייתי מאוד חזקה בעונה 2 (ספוילר לסוף עונה 2)

כן, זה ממש מזעזע לחשוב שזה מבוסס, אפילו אם רק קצת, על מה שקורה במציאות של התוכניות האלו.
למרות שאני בטוחה שמקצינים מאוד, אפילו אם זה רק עשירית מזה במציאות, זה נורא.
&nbsp
אגב, לי זה היה ממש ממש צפוי שמישהו מהם הולך לרצוח את יעל וקולמן מרגע שרייצ'ל הבינה שאין לה דרך לעצור אותם יותר.
רק חשבתי יותר שזו תיה רייצ'ל בעצמה או קווין שיתכננו את הרצח איכשהו.
&nbsp

אז זהו (ספויילר לעונה )2

אני ממש אהבתי את העונה הראשונה, והעונה השנייה התחילה טוב,
הגילוי על העבר של רייצ'ל שובר את הלב ומסביר המון על המערכת יחסים עם אמא שלה והיחסים עם קווין.
אבל מהרגע שרייצ'ל חזרה מבית החולים חלה ממש ירידה באיכות לדעתי הם איבדו קשר עם המציאות, הרי לא ראינו כאלה השפלות בשידור חי בסדרת המקור (הרווק).
האמנו לכל מה שאמרו על מאחורי הקלעים כי אין לנו ממש דרך להוכיח אחרת,
ובימינו עם המרדף לרייטינג והתערבויות הפקה, ואנחנו יודעים שיש התערבויות הפקה,
האמנו שזה ממש ככה מאחורי הקלעים.
מה שעשו ליעל זה כבר עבר קו אדום ומזעזע, יותר מזעזע היה ההנאה ושום נקיפות מצפון מצד קווין, רייצ'ל והשאר.
וברגע שהם הלכו על קו של רצח זה כבר עבר לסדרת טלנובלה דמיונית לחלוטין שאין לה שום קשר לגרום לנו לראות את "מאחורי הקלעים" של סדרות ראליטי כאלה ואחרות וחבל.

Shiri from the block

Active member
האמת שלא חשבתי על זה ככה

הקטע עם הרצח באמת היה מיותר, וחבל שהגיעו לרמה כזאת.
זה לא איך להתחמק מרצח פה...
והקטע עם יעל באמת היה מזעזע, וקווין ככה צוחקת ומשועשעת. זה היה נורא. אבל חוץ מהקטע הזה קווין היא אדירה

ובגדול סדרה מאוד מהנה ולא מרגישים את ה-40 דקות האלה בכלל

למעלה