דיוני סדרות לתחילת השבוע

טוב, אני מקווה שגם ההמשך יהיה טוב

כי כבר אמרת לי שעברתי את הפרקים הכי טובים לעונה.
&nbsp
אוליביה קולמן באמת הייתה מעולה בפרק 3.
אני מסכים שהיה אולי מקום לפרק שלם שעוסק באירוע הזה בסדרה הזאת. זה פשוט מוזר לי שאני לומד על אירוע כזה קשה דרך סדרה על מישהי שלא גרה שם או נפגעה אישית ממה שקרה שם. זה מרגיש כמו משהו שראוי לו סרט משלו.
&nbsp

didalf

Well-known member
אני כזאת גרועה היום

לא מספיק שהטים ויוור לא עבד ורק כשהגעתי למחשב יכולתי להוריד שיימלס, רק אחרי כמעט שעה שהוא סיים לרדת גיליתי שהורדתי בטעות עונה 9 ולא 10
אז עכשיו אני ממשיכה לחכות

נמרוד2016

New member
טיטאנים עונה 2 פרק 6

וואו, איזה כיף היה לראות את השיבוט של סופרמן, עם ההשתלבות שלו בטיטאנים, דברים יהיו אחרת לגמרי

Lion_Heart

Well-known member

מענין אם ,כמו באטמן, יראו באיזהשהו שלב את סופרמן...

didalf

Well-known member
שיימלס 10X10

HOLD YOUR HORSES!!!!! האם ליפ באמת עוזב? או שימצאו דרך להשאיר אותו בסדרה / תירוץ למה הם לא יעזבו בסוף/ יחזרו תוך פרק? כי אני לא מוכנה לזה!!!!!!!!!!!! מסכנים קודם פיונה עכשיו ליפ. כלומר הם בהחלט צריכים מקום מגורים נורמלי יותר מקרוון וזה ממש יפה מצד המשפחה לתת לה את הבית. אבל ככה לעזוב?
מה עם נגיד למכור את הבית ולקנות משהו נחמד בשיקגו?

הדייט של איאן ממש מוכר לי, הוא גם בריאקט? אה לא בדקתי הוא היה בקליפ של טיילור יו ניד קאלם דאון.
היה לי ברור שאיאן הולך להרביץ לביירון החצוף הזה על מה שהוא אמר על מיקי, הופתעתי שהוא בכלל דיבר איתו קודם. בכל מקרה יאיי איאן!! איזה חמוד שהוא לא מוכן שידברו על מיקי ככה
ולול הפרצוף של מיקי למראה הדייט של איאן הוא נקרע מצחוק
ואז כמובן הוא הרביץ לדייט שנפל בשניה

וכמובן הסוףףף יפים שלייייי

העלילה עם קארל הייתה קצת משעממת אבל נחמד שבסוף מסתבר שהוא היה שם סמוי, מגניב.

כמובן שפרנק יצא מזה בקלות
מה חשבת לעצמך פיי את לא מכירה עדיין את פרנק. הצחיק אותי איך הוא הסביר לשוטר איך לבדוק אותו. היא קצת עצבנה אותי אז קצת שמחתי שפרנק הצליח להרוס לה את הנקמה.

לדבי קצת מגיע מה שהיא הסתבכה בו כרגע.

היה פעם משהו דומה עם קארל שרצו להעיף אותו מהביתספר אם פרנק לא יגיע. בכל מקרה למה ליאם לא בדק ישר במשטרה?

Lhuna1

New member

אני גם ממש לא מוכנה לזה שגם ליפ יעזוב!!

אי אפשר גם הוא וגם פיונה, מילא הילדים יסתדרו, רובם כבר לא ילדים, אבל מה איתנו?
&nbsp
פרנק באמת היה מצחיק היום

גם: "אני אבא ל-5... 6 ילדים" (למעשה יש לך 7)
&nbsp
אני לא הבנתי את זה שקארל היה סמוי, אבל עכשיו כשאת אומרת זה מסתדר.
מגניב.
&nbsp
כן, זה בהחלט הגיע לדבי הפעם, אבל גם היה צפוי נורא.
&nbsp
ויאללה חתונה!!

(מקווה שיהיה לנו תיקון מהטראומה של ה"חתונה" של פיונה...ושיגמר בסוף טוב. שבוע הבא פרק אחרון לעונה?)
&nbsp

didalf

Well-known member
לא, יש עוד 2 פרקים

נראה לי שזה מה שהבנתי שקארל היה סמוי, כי בסוף הוא דיבר עם השוטר ששלח אותו לעבודה שלו ואמר לו שהזבל IS DIRTY כאילו מושחת.

Lhuna1

New member
כן

כמובן הבנתי את הקטע שבסוף הוא דיווח עליהם לשוטר ההוא, אבל לא הבנתי מזה שבשביל זה השוטר שלח אותו לשם מההתחלה. אבל זה הגיוני וזה בטוח נכון (למה אחרת השוטר ישלח אותו לעבוד בזבל, כאילו מה הקשר בעצם... אז זה ההסבר)
&nbsp

אמממ בעצם

נראה לי שהוא כן טכנית אבא ל 6 ילדים.
אני מניח שאת אומרת 7 בגלל שאת כוללת גם את סאמי, וזה נכון.
אבל גם גילו לפני הרבה זמן שפרנק הוא בעצם לא אביו הביולוגי של איאן.
&nbsp
כמובן שהוא יכל גם לציין את זה שהוא סבא של 5.

Lhuna1

New member
צודק, שכחתי מזה

אמנם אני לא זוכרת גם האם סיפרו על זה לפרנק בכלל.

didalf

Well-known member
הא

אני לא בטוחה אבל אני חושבת שהם באמת לא ידעו את פרנק בנושא בכלל.

רק לומר שגם אני ראיתי את הפרק אתמול

ואז האינטרנט שלי היה מעצבן ולכן לא הגבתי
&nbsp
זה באמת יהיה טרגי אם ליפ יעזוב.
אבל היה קצת מצחיק שכולם התחילו לנחש מה יש לו לומר להם.
&nbsp
כמובן שפרנק ייצא מזה בשלום. זה פרנק לכל הרוחות. הוא כבר בערך הוכרז מת בסדרה כמה פעמים ועדיין שורד.
&nbsp
אז קארל הוכנס לאשפה כסוכן סמוי? זה מרגיש לי כמו ההסבר הכי הגיוני ויחד עם זה לא לחלוטין הגיוני.
במיוחד כשחושבים שהוא אחד מהגאלגרים והוא מלשין למשטרה על פושעים. זה לא נגד המנטרה של המשפחה? כלומר בערך לפחות.
&nbsp
דבי לחלוטין יצרה את המצב הדפוק שלה בעצמה. ואיך לכל הרוחות היא לא קלטה מיד (כבר פרק שעבר) שזאת טעות. ושהבת תלשין לאמא שלה אם היא לא תקבל מה שהיא רוצה.
רק שדברים בשיימלס הם כל כך הזויים חצי מהזמן שאני יכול לדמיין את האמא הזאת שמחה שלבת שלה יש חברה ומברכת את הקשר שלהם... ובאותה מידה שהיא הורסת את החיים של דבי.
אגב, כשדבי התחילה לראות שלטים שמובילים לפרומפוזאל אני לרגע חשבתי שהאמא מציעה לה נישואים.
&nbsp
אני כל כך שמח שאיאן ומיקי יחד שוב... אבל כל העלילה שלהם היא לא משהו.
כלומר חזרנו בעצם לזה שהם עמדו להתחתן לפני כמה פרקים. וכל מה שהוכח זה ששניהם דבילים. ובסופו של דבר איאן התחתן איתו פשוט כדי שיפסיק לשכב עם מישהו אחר.
כי עם כל זה שהגיע לביירון מכות על איך שהוא דיבר על מיקי... מיקי הוא באמת אדיוט כמו שביירון תיאר בכך שהוא עבר לגור איתו ככה.

didalf

Well-known member
הא

זה באמת מאד לא גאלאגרי להלשין

אהההההההה סליחה, ביירון לא תיאר את מיקי כאידיוט בגלל שהוא עבר לגור איתו מהר אלא פשוט כי הוא מזלזל במי שהוא.
למיקי הייתה מטרה אחת בסיפור הזה והיא לעצבן את איאן אז המטרה שלו הושגה הוא לא אידיוט, לא בקטע הזה.

אני מצטער
(ועוד משהו) (ועוד משהו נוסף)

אבל מיקי די אידיוט מהרבה בחינות
גם איאן אידיוט
ובהחלט ביירון אידיוט (שהוא בכלל נגרר לזה שמיקי גר אצלו איכשהו והוא פחדן לומר לו לעזוב)
אבל זה לא סותר את זה שגם מיקי היה אדיוט בהתנהגות שלו (והמטרה שלו הושגה בגלל שגם איאן הוא אדיוט)
&nbsp
&nbsp
והעוד משהו - היום בדיוק שמעתי שמריחואנה נעשתה חוקית בשיקאגו (כלומר בכל מדינת אילינוי). אומנם מריחואנה זה קטן עליהם אבל אני בטוח שהם ישלבו את זה בעלילה עונה הבאה.
הימור שלי שורוניקה וקווין יחליטו להתחיל למכור מריחואנה מהבאר שלהם (אבל הם גם אידיוטים אז הם בכלל לא יידעו שזה נעשה חוקי)
&nbsp
&nbsp
וזה מזכיר לי את המשהו הנוסף - מה היה כל הקטע הדפוק עם הזוג העשיר שבא להראות לבן שלהם עד כמה מגעיל להיות עני. אבל מה שהיה מוזר ממש זה שלא היה ממש סיום לעלילה הזאת. האם זה אומר שזה בעצם יימשך לפרק הבא? כי זה דפוק.

didalf

Well-known member
מסקנה: כולם אידיוטים

מיקי כנראה לא הבנאדם הכי חכם בעולם. הוא ואיאן אכן שני סתומים בהתנהגות שלהם אחד לשני.
אבל ביירון לא התייחס לטמטום של שניהם במערכת יחסים כשהוא צחק עליו אלא סתם דיבר עליו מגעיל כי הוא בריון מהרחוב בלי השכלה. ולכן הגיע לו מכות.
&nbsp
"הימור שלי שורוניקה וקווין יחליטו להתחיל למכור מריחואנה מהבאר שלהם" - בטוח

&nbsp
זה לא פעם ראשונה שאנשים עשירים בסדרה הזאת מסתכלים על החיים של העניים כאיזה אטרקציה מגניבה או לימודית כאילו זה לא אנשים אמיתיים שחיים ככה. אני דווקא אוהבת כשהם עושים את זה. ספיצפית אתה צודק שהזוג הזה היה נורא מוזר ובאמת מה שמוזר זה שלא היה ממש סיום לעלילה. או שכאילו הטוויסט שהם לא רוצים סקס זה הסיום.

limors2

Active member
רק רוצה לציין

שמצד אחד לא בא לי שליפ יעזוב, בכלל, מצד שני בא לי שיהיו לו חיים טובים נטולי פשעי גלאגר ואם זו הדרך היחידה.....

&nbsp

אוסווין

Active member
דוקטור הו 12x3

Well, I didn’t hate it!
נתחיל מהטוב, כי יש לי קצת דברים טובים להגיד איזה כיף-
-אני מחבב מאוד את ריאן. נראה לי שהוא לא הכי אהוב אבל גם בעונה הקודמת הוא היה החביב עליי, הוא כזה lovable goof והיה נחמד לראות אותו hitting it off with someone.
-הייתי בסדר עם הדוקטור הפרק. קניתי את זה שהיא הדוקטור הפעם וזה לא ככ קרה עד עכשיו. כי היא הייתה בודדה וכועסת כזה, בהתחלה שכל הקומפניונס נטשו אותה לחקור את המלון (איזה חברים נצלנים רק מסתובבים איתה בשביל הswag) והיא כזה הייתה ״אוקיי אני אהיה לבד..״ הרגיש לי כמו הדוקטור לא יודע. בודדה.
-הפרק היה מצחיקי כזה. מצאתי את עצמי צוחק קצת, שזה כיף. למשל כשבני הזקן אמר שיש לו שתי שאלות והוא מתנצל שהוא שואל אותן ביחד, אחת זה will you marry me והשנייה זה please shoot me. זה היה חמוד. כאילו, you know.

הפחות טוב-
-יש יותר מידי מלווים לטעמי, זה לא חדש. אבל לא רק שיש מלא מלווים, גם כל אחד מהם פגש איזה שתי דמויות משנה שהצטרפו לעלילה ואז גם היה מלא דמויות משנה. זאת עוד בעיה בעונות האחרונות (כלומר, העונה הקודמת) שפשוט המסך מלא בדמויות לא חשובות או מעניינות. ממילא יש שלושה מלווים, אני לא חושב שזה חכם להביא גם עוד ככ הרבה דמויות משנה. סתם ממלא את העלילה. האבא והבן (האבא זה ג׳יי מthe inbetweeners!) היו מיותרים פלוס פלוס, עד כאילו הרגע האחרון כי הוא שרת או משהו והם היו צריכים עזרה. הייתם בעלילה כללל הזמן הזה ולא עשיתם כלום רק בשביל הדקה הזוהרת שלכם בסוף? היה עדיף כבר שלא יהיו וזהו.
-הסיפור זז בקצב מסחרר, ולא בקטע טוב. אין רגע של שקט, אין *באמת* זמן לcharacter development כי יש כל כך הרבה דמויות. כאילו נגיד יש רגעים בין האמא לבת, או בין האבא והבן אבל זה לא הרגיש לי אישי, לא הרגשתי אותם כדמויות ככ, בעיקר הרגשתי שאלה רגעים שבאו לקדם את העלילה. כאילו ״אוקיי זה המצב בין שתיהן, סתם שתדעו כי זה חשוב אז בואו נמשיך״. הסיפור פשוט כל הזמן בתנועה שאין לי זמן שיהיה לי אכפת ממשהו ככ, הסיפור פחות שם דגש על זה.
-בסוף, כשהאמא והבת נלחמות ביצורים האלה והצוות משתגר חזרה לטארדיס. ריאן דואג, כולם אומרים לו שהן בטח יהיו בסדר ואני רק צועק על המסך ״אתם בטארדיס!!! GO GET THEM!!!״ הם לגמרי יכלו להציל אותן, אבל היה להם יותר חשוב לגמור את הפרק עם המסר.
-המסר. ״דוקטור הו״ תמיד הייתה פוליטית, לא הבנתי אנשים שהתלוננו שעונה 11 הייתה פוליטית מידי. שכחתם את הפרק בעונה הראשונה שהממשלה הייתה חבורת חייזרים ירוקים מפליצים? אבל הפרק הזה, הם הרביצו לי עם המסר שלהם בפרצוף and I didn’t care for it. איפה העדינות? No subtlety whatsoever, הכי מאכילים אותי בכפית- תשמרו על הכוכב כבר יא מפגרים או שכולנו נמות. זה חשוב ונכון והכל אבל זה לא איך שאני אוהב שמעבירים לי מסרים בטלוויזיה.

אבל בכללי, לא סבלתי הפרק בכלל. צחקתי לעיתים, גם הדברים הגרועים הצחיקו אותי יותר מאשר עצבנו אותי אז הכל בסדר. סהכ, פרק בסדר.

די מסכים

הדוקטור מאוד הרגישה כמו הדוקטור.
לא היה איזכור לטיימלס צ'יילד, אבל הם כן התייחסו בהתחלה לכך שהדוקטור די במצב רוח רע לאחרונה.
&nbsp
מוזר מאוד שיש בטארדיס דוכן עיתונים שמתעדכן עם עיתונים חדשים. מאיזה זמן הם באים?
&nbsp
אני מסכים שיותר מידי מלווים זאת בעיה, אבל דווקא אין לי בעיה כללית עם כמות גדולה של דמויות משנה לפרק אחד. כמה מהפרקים הטובים ביותר של הדוקטור העשירי היו עם הרבה דמויות משנה. למשל הפרק עם הספרייה (שהוא הפרק הראשון עם ריבר סונג) אז הייתה קבוצה שלמה של חוקרים שבאו לשם.
זה פשוט צריך להעשות טוב וכאן זה לא נעשה מושלם. האבא והבן למשל היו חצי עשויים מבחינת בניית דמות. לא התקרבנו מספיק אל הזוג המבוגר כדי שממש יהיה לנו אכפת מהם כשהם מתו.
אבל הכי חבל שהפיתוח של קיין ובלה לא היה מספיק. זה ממש הרגיש לי כאילו חתכו כמה קטעים מהפרק. האם קיין באמת הייתה פשוט מלאה תאוות בצע ולכן יצרה את המקום הזה? מה הכוונה שהיא עשתה את זה בשביל בלה? לא קיבלנו שום שיחת סיום בניהן.
אני חשבתי שתהיה התייחסות לזה שהן בנות אדם, בטח צאצאיות של בני אדם שהצליחו לברוח מכדור הארץ לפני שהוא נהרס, ושזאת הסיבה שזה חשוב כל כך לקיין הפוך אותו לחי שוב.
*(אם כי יכול להיות שהן (והזוג המבוגר) לא בני אדם, אלא חייזרים כלשהם שפשוט נראים כמו בני אדם.
&nbsp
כלומר כל הדברים האלו היו טובים, אבל פשוט עדיין לא ברמה של פיתוח דמויות ממש טוב.
מה שכן היה ממש טוב זה פיתוח העולם בפרק. האקשן וההרפתקה. וגם הטוויסטים.
&nbsp
היה לי צפוי משלב מוקדם שבלה בטח מסתירה משהו. והנחתי גם שיש סיכוי טוב שהיא זאת שהביאה את הוירוס הזה.
אבל בטח שלא ציפיתי שהיא הבת של קיין.
&nbsp
אבל הטוויסט הגדול הוא כמובן שאורפן 55 הוא בכלל כדור הארץ.
ומפתיע גם שהם לא גילו שהם בכלל בבריטניה אלא רוסיה דווקא. (כי לרוב בדברים מהסוג מוצאים משהו מוכר יותר משלט ברוסית)
אם כי כשגילו שזה בעצם כדור הארץ אז כבר מהר מאוד הנחתי שהDregs הם התפתחות של בני האדם.
&nbsp
עצם הגילוי שזה כדור הארץ וכמה משפטים של הדוקטור למלווים שהם לא יכולים להתפלא שזה מה שקרה היה מספיק בתור מסר.
הדקה הנוספת בסוף הייתה לחלוטין מטיפנית מידי. כל מה שהיה חסר זה שהיא תשבור לחלוטין את הקיר הרביעי.
&nbsp
אבל נכון גם שזה באמת נושא חשוב (ואחד שגם לא ממש נכון לדעתי להגדיר כפוליטי).
וכבר ראיתי כותרת של סרטון מטעם הBBC שהדוקטור היא גרטה תונברג של החלל

למעלה