דיוני סדרות לתחילת השבוע

dory38

New member
לא מדויק

זה כסף מעסקת סמים. המשטרה הייתה עלולה לעלות על זה.

dory38

New member
מנין לך?
לפרק 17

בפרק שאחרי, שרי אומרת לשירי שכמו הכלב שלה, החבר הכי טוב מתהפך "כשפוגעים לו בקערת הבונזו". כלומר, שמסכנים משהו שחשוב לו.

1Shir

New member
מה זה קשור?

אני שואלת באמת מתוך סקרנות.
איזה אינטרס אתה רואה שיהיה למישהו מהם לפגוע בו? הם רק משתמשים בו. הוא היה ממשיך לפחד מהם. הוא רק רוצה לצאת וגם הם.
עכשיו בטח כולם ישתפו פעולה נגד הבחורה ממקסיקו.

dory38

New member
יכולה להיות מוטיבציה ואסביר

שרי ושירי ראו שערן עבר באזור. אולי הן חושבות שדיווח על התיק כחפץ חשוד, כדי לטהר את עצמו מכלל אשמה ובכך סיכל את העסקה. זה יכול להיות תמריץ מעולה.
כנ"ל, מוריס, במידה וישתחרר מהמעצר. מבחינתו ערן לא מסר את הכסף והעסקה נדפקה. כל המעורבים יודעים, שמדובר בשוטר סחיט ולחיץ.

1Shir

New member
אתה לא עונה לעניין

תקרא שוב את הדיון ותשים לב על מה אתה עונה
דיברנו על מצב שלא הפריעו להם
אתה עונה לי על מצב שכן

snirf

Active member
חושב הפוך ממך-אורנה בנאי עושה תפקיד מעולה ומפתיע

מאוד מאופיין ומעניין. אני תוהה אם זה כתוב מעולה או שהיא באמת משחקת אותו כ"כ טוב והכניסה הרבה ניואנסים בשביל שהדמות תהיה כפי שהיא.
&nbsp
מלבדה, גם באבא דמות מעניינת...ואני חולה על ריבי הקורעת
לירוי ממשיך להצחיק-להעיק, וחבל שמראים פחות את השלישייה (נתי וניסו)
מטורף לחשוב כמה דמויות היו ונעלמו (מרכזיות בעונות קודמות) ואיך הנוף השתנה העונה עם דמויות אחרות ובודדות שנשארו מעונות קודמות. ליאור רז למשל בטח עסוק בטירוף עם פרויקטים אחרים שלו
&nbsp
שמתם לב לגלגל החוזר עם שירי? בעונה ה-1 היא עשתה הכל בשביל "בובה" ועכשיו זה בשביל אסף.

limors2

Active member
מישהו/י כבר הספיק/ה לראות את הפרק של Watchmen?

ייתכן שאראה הלילה, אם יהיה לי זמן (AKA אם אפסיק לבזבז אותו בסתם בהייה ושיטוט באינטרנט)

limors2

Active member
בדיוק התגובה שלי

היה מעניין, אבל לא הבנתי כלום. במיוחד לא כשראיתי את הטריילר לפרקים הבאים שהיה בסוף הקובץ שלי.

limors2

Active member
יש לך ידע מקדים?

אני לא מכירה כלום ולא יודעת מה אמורה להיות העלילה ומה סיפור הרקע, מבחינתי צפיתי בפרק על חברה אמריקאית גזענית ואלימה בצורה כזו שהשוטרים צריכים להסתובב עם כיסויי פנים, אבל שיש להם גם גשם של דיונונים וזה מקובל וצפוי?.... ולא הבנתי את הפלאשבקים(?) של ההוא עם השעון, ואז הטריילר בסוף הפרק בכלל בילבל אותי.

רגע, אין לך *שום* רקע מקדים על הקומיקס או הסרט?

הסדרה מתרחשת ביקום של הקומיקס Watchmen שהוא ספר קומיקס אייקוני משנות ה80 (בלי קשר לקומיקס הוא נבחר לאחד מ100 הספרים הכי חשובים של המאה ה20 ברשימה גדולה כלשהי)
&nbsp
לפי הקומיקס נעשה ב2009 סרט שהוא מאוד מאוד נאמן לקומיקס עצמו. חוץ מבדבר אחד שיש לו משמעות.
&nbsp
עלילת הקומיקס מתרחשת ב1985, כך שעלילת הסדרה מתרחשת באותו עולם, אבל 34 שנים מאוחר יותר.
&nbsp
שווה לראות את הסרט, אבל אם את רוצה (או אם עוד רוצים) אני יכול להסביר את העולם של הקומיקס (כלומר במה הוא שונה מהעולם שלנו ובמה הוא דומה) ואז דברים רבים יהיו מובנים יותר.
אם את רוצה אני יכול להסביר

limors2

Active member
נאדה

אתה מוזמן להסביר, אני אשמח לקרוא! במיוחד כי הבנתי שהסרט ארוך נורא

goolgol

New member
כבאי שיקאגו עונה 8. ושוטרי שיקאגו עונה 6. חסר לי להשלים עם

הסדרה עם הרופאים - אבל למי יש זמן...

למעלה