דיוני סדרות לתחילת השבוע

ספוילרררר

לוויביל ולילי היה רומן בזמן שהיא יצאה עם לוגן אם אני לא טועה. משם התחיל האנטגוניזם בניהם וטוב, גם בגלל שלוגן היה 09' פלצן וויביל היה אופנוען עברין והם היו בשתי חבורות מנוגדות בשכונה.

פרק מעולה! וכן, נראה שהניקול הזו מעורבת איכשהו.

ניסיתי להיזכר מה הלך שם בריב בין וויביל לורוניקה, כי בסרט הם היו ביחסים טובים, לא? אז מתי קית' ניסה לתמוך בו בתביעה נגד המשטרה? בשנים שאחרי הסרט? על מה בעצם? אני לא זוכרת מה אמרו בהקשר הזה בסרט עצמו.
היא תמיד הייתה מאוד קשוחה עם חברים שלה והציפיות שלה מאוד גבוהות וקשה לה לסלוח.

בריב שלה עם לוגן הוא העלה נקודה שלא חשבתי עליה בחיים - מה היה יוצא ממנה אם בעצם לילי לא הייתה מתה והיא לא הייתה נאנסת ומתגלגלת לחיים האלה. שאולי כל מה שקורה איתה הוא ריאקציה לעבר שלה ולא בחירות של הבנאדם הבוגר שהיא.
לא אהבתי שהיא ירדה עליו בויכוח "תרפי-לוגן", "הוליווד-לוגן" - תכבדי אותו קצת יותר, לא יזיק לך.

וכן, קית' לגמרי דועך שם ברקע

didalf

Well-known member
אההה

וויביל ולילי.. נכון. אז לא היה קטע של אחיות? כי אני זוכרת שהם עשו עבודות שירות ואז התחברו ולאחד מהם היה קעקוע עם שם. או שוויביל היה מאוהב בלילי אבל גם לאחותו קראו לילי ובגלל זה היה לו קעקוע עם השם?
&nbsp
אני גם לא ממש זוכרת מה הלך בין וויביל ו-ורוניקה כ"כ

&nbsp
מה עברו יומיים אני למה לא זוכרת שלוגן העלה נקודה כזאת מה היה קורה אם לילי לא הייתה מתה
אבל גם לוגן כנראה היה יוצא שונה מאד.

ספוילר

לא, הוא לא העלה נקודה כזו
זו הפרשנות שלי לסצנה שהם רבו: כי היא מודאגת מזה שאבא שלה חולה ושהוא רוצה שהיא תעזוב את העיר - ואז לוגן לוקח את זה לכיוון אחר ושואל אותה מה היא באמת רוצה לעשות עם החיים שלה? האם היא באמת חיה את החיים שהיא רוצה וכן הלאה.... אז פיתחתי את זה למה שכתבתי בהודעה שלי - כי בעצם הוא בא ואומר משהו שמאוד מזכיר את מה שהעבריין ההוא ירד עליה בכלא - שהיא חיה את אותם החיים מהתיכון - ובעצם גם וויביל אומר לה את זה - איזה כיף שיש אפשרויות - אז זו תמה מתמשכת בעונה הזו של: מהם החיים של ורוניקה? האם היא לא מוכנה להתפתח (ללכת לטיפול וכו') והאם היא תישאר תקועה במקום שבו היא נמצאת עכשיו.
&nbsp
מכאן אפשר להניח שהפרק האחרון יענה על השאלות האלו.
&nbsp
היה איזה פרק שוויביל ולוגן קיבלו עבודות שירות יחד (מבית הספר, נתפסו באיזו עבירה או משהו או שהלכו מכות וקיבלו עונש, לא זוכרת) והם היו צריכים לצבוע קיר ולסדר את הספריה ותוך כדי הפרק נהיה בניהם איזשהו בונדינג.

מגיב לכן (כן, ראיתי סוף סוף)

הי, אני כבר כתבתי בעקבות פרק שעבר שאני חושד בניקול. אז אני הכי מגניב

&nbsp
לוגאן ראה את הקעקוע לילי של וויביל וכעס עליו ואז וויביל אמר לו שזה השם של אחותו. אבל רוב הסיכוי שאין לו באמת אחות בשם הזה.
&nbsp
אני שמחתי שיש הסבר לכך שורוניקה ווויביל לא בקשר טוב יותר. כי הסרט נגמר בכך שהם קרובים מאוד זה לזה כשהיא עוזרת לו בתיק המשטרתי שלו.
אז עכשיו הוסבר שקית' עזר לוויביל בתיק נגד המשטרה המושחתת ואז וויביל סגר את התיק מאחורי הגב ובגלל זה ורוניקה כועסת עליו. כמובן שאדם נורמלי היה מבין שוויביל עשה מה שהוא חשב שנכון בשביל משפחתו, אבל בשביל ורוניקה זה בגידה והיא לא מוכנה לסלוח על דברים כאלו.
&nbsp
היה נחמד לראות את מאדי מתפעלת בחור מהכיתה שלה. אבל שיחזירו את מאק לכל הרוחות.
&nbsp
פיניקס טראסט, אני הספקתי להזכר שזאת החברה של קסידי לפני שורוניקה אמרה ביבר.
כשמאדי אמרה שהוא מת בשנת 2006 רציתי שורוניקה תזרוק "אני יודעת, הייתי שם".
אבל הבעיה היא שבסדרה הובהר שהבעלות על החברה עברה אל קנדל, אשתו של ביג דיק, שהייתה רשמית השותפה של קסידי בחברה. אני זוכר כי היה את העניין השלם של זה שהיא גילתה שהיא הרוויחה ככה הרבה כסף ואז פרק ראשון של עונה 3 עסק בזה.
אבל אולי חלק מהבעלות על החברה עברה אל ביג דיק, או שזה עבר אליו אחרי שקנדל מתה.
&nbsp
נראה לי ברור שקלייד קשור לעלייה של הפשע, אבל אני בספק גדול אם הוא אחראי על הפיצוצים.
ובגלל שורוניקה חושדת בניקול כבר עכשיו אני חושב שזאת גם לא היא.
&nbsp
לא ראו בכלל את הפוליטיקאי או את ההילבילי ששרד.
ורק ממש מעט את המקסיקאים. אני מניח שיהיה יותר איתם פרק הבא.

ספוילר

קנדל מתה?? לא זוכרת את זה, מתי?
והאם א ת ה אומר מקסיקאים או שככה פשוט כולם אומרים ואני לא יודעת להגיד נכון, כי אצלי בראש זה מקסיקנים - אלוהים, עכשיו אני אגלה שזו מילה גזענית שאני משתמשת בה??

didalf

Well-known member
אה

אני הבנתי את זה שלוגן חושב שהוא ואבא שלה "תוקעים" אותה בנפטון במקום לצאת לעולם ולעשות משהו עם היכולות שלה והתארים שלה. למרות שראינו כבר שהיא בחרה.
&nbsp
&nbsp

1Shir

New member
חוק וסדר SVU עונה 12 פרק 10

חקירת רצח במסיבה הופכת לחקירה נגד הפרמדיקים שטיפלו בקורבן שהופכת להתפתחות בחקירת הרצח שקשור לויויאן (אמא של הילד שגר אצל אוליביה) שמובילה לכך שאוליביה מאבדת חזקה עליו ונאלצת להיפרד ממנו

dory38

New member
ג'ט- פרק 5

מראים את דייזי בדרך "לפגישת עבודה" ומבין האביזרים שהיא לוקחת יש מצית. קיוויתי שיראו בו שימוש- שתשרוף משהו, שתדליק
וכדומה. לצערי, לא קרה. זה גם סוג של חור בעלילה- דברים לא קורים סתם, הכל צריך להתחבר.

didalf

Well-known member
ורוניקה מארס 4X06

סליחה

&nbsp
לאאאאאא לוגן אל תלך!! חסר להם שהוא לא חוזר שוב בשני פרקים שנשארו!
הקרבה של ורוניקה וליאו די הטרידה אותי ממש מזל שמאדי הייתה שם. מה היה קורה אם היא לא?
ורוניקה אל תגרמי לי לשנוא אותך!!!! אוף ובבקשה שתלך איתו לפסיכולוגית אפילו רק כדי לרצות אותו!! (למרות שבזמן שכעסתי עליה שהיא כ"כ עקשנית חשבתי שגם אני בטח הייתי מנהגת ככה. ככל שלוחצים עלי יותר ככה הייתי נעשית יותר אנטי).
&nbsp
אוקי אז קלייד וביג דיק אכן אחראים לפיצוץ הראשון (והשני של הפטסי שלהם), אבל אני לא חושבת שהם אחראים לשאר. אז מישהו לקח על זה טרמפ? האם לכל פיצוץ אחראי מישהו אחר? ביג דיק כזה טיפש, אבל מצד שני קלייד חכם ויודע שקית' חושד בהם שזה גם לא טוב.
&nbsp
סופסוף ורוניקה מתחילה גם לעלות על הקשר המקסיקני. רק אואו- אחות של וויביל מכירה אותה. זה הולך להיות מסוכן.
&nbsp
הא לוגן שלח את הקלרנס הזה למאלוף אני זוכרת אותו מהעונות הקודמות. בערך. וההיליבילי חזר לעורר צרות.
אהבתי את כל החקירה של לוגן והתגלית שזה סתם ילד ואיך שהוא טיפל בו.
וגם אהבתי שלוגן ענה להם בערבית והם היו בשוק

ומעניין התיאוריה שהטבעת אצל מאדי. זה בהחלט אפשרי. מעניין מה היא עוד עשתה שם

&nbsp
השיחות של ויני ו-ורוניקה תמיד מצחיקות אותי

&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

בדיוק רציתי לכתוב לך שאני מקווה שאת ממשיכה לכתוב

כי אומנם אני בפיגור מאחוריך, אבל אני ארצה לקרוא את מה שאת חושבת על הפרקים האלו כשאני אגיע אליהם.
ואת לא מדברת אל עצמך כי אני גם אגיב (וגם טל תגיב)

didalf

Well-known member
יופי

הבעיה שעד שאתה מגיע אני שוכחת מה קרה או כבר יודעת יותר מידי מה קורה בהמשך ולא יכולה להגיב
תמיד אני נדהמת איך מיקי הייתה מגיבה לי עד שהמקום שבו הייתי בלי לרמוז כלום ממה שהיא יודעת.
&nbsp
&nbsp

הגעתי לפרק 6

האם העונה ממומנת על ידי חברת פיצה?? בערך בכל סצינה אוכלים פיצה כזו או אחרת.
&nbsp
ליאו מאוד חמוד ודמות חיובית והוא מצחיק וברור שיש בניהם כימיה ממש טובה. הוא חולק איתה מידע ולא פראייר בכלל ואני יכולה להבין איך בזמן שהקשר שלה עם לוגן מתוסבך, קל לה להיות מוקסמת מליאו ולהנות מהפלירטוט איתו, כי זה לא דורש ממנה מאמץ וליאו לא בעמדה של לדרוש ממנה משהו, אז היא יכולה להנות מהקשר מבלי להיות מחויבת לכלום, שזו עמדה שהיא די מחבבת באופן כללי במערכות היחסים שלה עם אנשים אחרים.
העניין הוא שכל קשר שהיא תעמיק ותישאר בו ותרצה ליצור בו מחויבות, בין אם זה עם ליאו ובין עם זה עם לוגן - יגיע תמיד למחסום הרגשי שהיא מביאה איתה לקשר. ולכן, ליאו הוא סתם אשליה למישהו שיכול להיות קל איתו יותר, אבל זו רק הסחת דעת מהבעיות שלה והרצון שלה לברוח מעצמה.
היא יודעת ואפילו אמרה זאת - היא מביאה כרגע את הקושי לקשר שלה עם לוגן. היא תביא את אותו קושי לקשר עם ליאו במידה והייתה הולכת על זה, ולכן זה לא משנה עם מי היא כל עוד היא לא פותרת את הבעיות בתוכה.
בכל אופן, היא טיפוס נאמן ולא בוגדני אז הייתי מאוד מופתעת מהסצנה ליד הדלת שנראה היה שאם הוא ירכן לנשק אותה אז היא תזרום. ונכון שהיא שיכורה וכו' אבל - הייתי מצפה ממנה להציב גבול יותר ברור בקטע של בכלל לא להגיע למצב שבו הוא חושב שאם הוא ינשק אותה אז היא תסכים - לא שאני לא חושבת שזה אנושי, אבל היא שופטת בכזו חומרה אנשים אחרים, לא יזיק לה להסתכל במראה.
&nbsp
מה שמביא אותי לריב שלה עם וויביל - וואו, חתיכת דיאלוג. אני יכולה להבין את שני הצדדים. היא מרגישה שהמשפחה שלה נתנה לו הזדמנות "לתקן את דרכיו" ולא לחיות חיי פשע והוא מרגיש שאין לה מושג איך זה לחיות את החיים שלו - את הכעס המצטבר והתחושה של חוסר האונים (זה שהוא הכניס את ה"ירו בי ועדיין אני זה שעצרו אותו" היה מאוד חזק) - אז היא מרגישה נבגדת והוא מרגיש שהיא מתנשאת ופטרונית.
&nbsp
לוגן ממשיך להיות הגבר המהמם שהוא. היה איזה קטע שהרגשתי בפרק שהוא כבר מתייאש ממנה. כשהוא ביקש ממנה לבוא והיא סירבה וצחקה עליו, היה לו מבט בעיניים של "טוב, הקשר הזה לא הולך לשום מקום" - הופתעתי כשבהודעה הוא אמר לה שהוא עדיין רוצה להתחתן איתה כי הייתה לי תחושה שהוא כבר עם רגל אחת בחוץ - אחרי שהיא אמרה "טוב לי במקום שנחתתי בו, אני לא רוצה להשתנות".
אבל אני מניחה שזה הוגן. זה שאתה עובר תהליך ומשתנה לא אומר שמישהו אחר צריך, וגם אם אתה מבחוץ חושב שיכול להיות לו יותר טוב, אתה יכול לעודד אותו לנסות לטפל בעצמו, אבל אי אפשר להכריח מישהו להשתנות וגם לא תמיד אנחנו יודעים מה טוב לאחרים אז זו זכותה המלאה לא לרצות ללכת או להגיד - טוב לי כמו שאני. והוא צריך להחליט אם הוא מסוגל להכיל ולקבל את זה או לא - וזו תהיה הברייקינג פוינט שלהם.
אלא אם היא תלך לטיפול - שדרך אגב, לא תמיד זה בהכרח יעבוד לטובתו. השיפור העצמי שלה יכול לבוא על חשבון הקשר שלהם כי אנשים משתנים בטיפול ואולי זה ישנה את האופן שבו היא רואה אותו או אוהבת אותו.
&nbsp
ובכן, מאלוף חטף את סיבוב הקארמה שלו. וההיליבי מת.
בקטע של הפצצות, אני חושבת כמוך שכנראה יהיו עוד אשמים ואולי אפילו כמה שכל אחד רכב על הפצצה הקודמת. ועכשיו גם הכניסו את הסיפור של הבחורים מהקולג'.
ומסכימה איתך שהטבעת יכולה באמת להיות אצל מאדי.

הי, לא ציינתן

את זה שקלארנס ווידמן(?) חזר הפרק
הוא זה שהיה איש הביטחון של אבא של דאנקן ולילי. והוא גם זה שהרג את אבא של לוגאן בסוף עונה 2.
יכולים להמשיך להחזיר דמויות עבר לעד בסדרה הזאת.
&nbsp
אגב, את מקס ראינו רק פעם אחת קצרה, אני לא מאמין שלא נראה שוב.
&nbsp
קו חקירה חדש עם זה שייתכן והיו רציחות קודמות. זה אולי מחזק את האפשרות שזאת ניקול.
אהבתי את זה שליאו השאיר לורוניקה מסמכים לצלם.
&nbsp
חזרה לבית האחווה שורוניקה כל כך שנאה בעבר... האם אחד מבוגריה שורוניקה מכירה יופיע שוב?
&nbsp
אבל וואו שנאתי את רמת הפלירטוט של ורוניקה וליאו שניה אחרי שלוגאן יוצא מהעיר.
וזה לחלוטין הרגיש שזה עומד להיות יותר מזה והייתי כמעט משוכנע שלוגאן יתפוס אותם.
ולוגאן באמת כל כך חמוד.
ואישית ממש לא נראה לי שהוא עומד לעזוב אותה. הוא יודע בדיוק עד כמה היא שרוטה והוא איתה למרות זאת. זה שהיא מסרבת ללכת לדבר על הקשר שלהם זה משהו שהוא יודע לגביה.
&nbsp
*אגב, בעקבות הטרול הייתי חצי בטוח שלוגאן ימות מההילבילי עד סוף הפרק.
&nbsp
אבל האם זה עוד יקרה?(שאלה רטורית, אל תענו)
בכלל מה הקטע של זה שהוא עוזב? הוא אחד מרק שלוש דמויות שנמצאות בקרדיטים של תחילת הפרק. זה מוזר שהוא לא יהיה בשני פרקים האחרונים.
&nbsp
מוזר ממש שקיבלנו אישור שביג דיק אחראי באמת לפיצוץ הראשון.
אבל האם באמת קלייד אחראי לפיצוץ של המפוצץ? ביג דיק נראה משוכנע שזה הוא. קלייד לא הכחיש, אבל היה לו מבט מוזר של "בסדר, תאמין שזה אני..."
&nbsp
שיט, אחות ל וויביל סיבכה את ורוניקה עם המקסיקאים. די שיטי מצידה.
אני מקווה שוויביל יזהיר אותה.
&nbsp
וויביל גם קיבל חזרה לפניו את מה שורוניקה אמרה לו על כך שהוא עוזר לאנשים שנגד ה"אנשים שלו". בגלל עליית רמת הפשע והפיצוצים אחותו עכשיו מובטלת.
&nbsp
אגב, הפיצה של וו זאת לדעתי חנות פיצה שעסקו בה בעונה 1 או 2. הבן של הבעלים היה מועמד למענק של משפחת קיין או משהו כזה.

didalf

Well-known member
היי אני ציינתי

את קלרנס!!
&nbsp
שכחתי לציין אבל כשמאדי סיפרה לרוניקה על ביבר גם רציתי שורוניקה תספר לה כמה היא יודעת.
&nbsp
אהבתי מה שטל כתבה על וויביל. ""ירו בי ועדיין אני זה שעצרו אותו" - באמת שבר לי את הלב.

אני דווקא משתדל בעיון

אבל כשאני צריך לקרוא אחרי כל פרק שתי הודעות ארוכות ולזכור את כל הדברים שאני רוצה להגיב עליהם וגם את כל מה שיש לי לומר על הפרק... אני לפעמים מפספס דברים

ספוילר

"וויביל גם קיבל חזרה לפניו את מה שורוניקה אמרה לו על כך שהוא עוזר לאנשים שנגד ה"אנשים שלו". בגלל עליית רמת הפשע והפיצוצים אחותו עכשיו מובטלת."
&nbsp
אני חושבת שמה שקשה לורוניקה להבין זה שמדובר במעגל קסמים. אנשים מהצד הלא נכון של נפטון חשופים לפחות הזדמנויות אז הם נוטים לכיוונים של פשע כי החינוך פחות טוב וכו' ואז הם גם הראשונים לסבול מההשלכות של הפשע ומאוד קשה לצאת מזה.
אני שמה את וויביל שניה בצד אבל בואו ניקח את אחותו - שלא עוסקת בפשע אא חדרנית בבית מלון עם עבודה כשרה - ברגע שפיטרו אותה, היא מבקשת לעבוד אצל אחיה הפושע.
ההידרדרות לפשע "בצד הזה של המסילה" הרבה יותר שלה כי ההזדמנויות יותר נגישות.
&nbsp
אני דווקא מבינה פה את ורוניקה שאמרה שהייתה לו הזדמנות לצאת מזה ושהיא פגועה מזה. אבל ברגע שהציעו לו כסף בעסקת הטיעון ויש לו משפחה שצריך להאכיל/להלביש אותם, אז פשוט יותר לחשוב לטווח הזמן הקצר כדי לכבות שריפות ולשים אוכל על השולחן להיום בערב מאשר לצאת למלחמות של דון קישוט ארוכות טווח שאתה אפילו לא יודע אם ישתלמו לך. במיוחד כשניסיון החיים שלך מלמש שכשאין כסף אז ההידרדרות לפשע היא יותר מהירה.... מעגל קסמים.

אני לחלוטין מסכים

לגבי זה שזה מעגל קסמים שקשה לצאת ממנו.
במידה מסויימת הוא אולי יכול, אבל זה קשה מאוד.
&nbsp
הבעיה עם ורוניקה היא באמת חלקית זה שהיא פשוט לא יכולה להבין את עניין מעגל הקסמים הזה.
אבל מעבר לזה יש לה בעיה (שדיברו עליה הרבה בעבר בסדרה) שאנשים מסויימים נשרפים אצלה ונשרפים לעד. זה מוזר כי בדברים רבים היא לחלוטין חיה בגוונים של אפור, אבל הרבה פעמים היא שופטת אנשים בשחור ולבן.

נכון מאוד

ברגע שהיא מתאכזבת ממישהו מאוד קשה לה לשחרר ובאופן כללי היא נוטה לנטור טינה.
בעונה 3 היה פרק שהיא עקבה אחרי לוגן ואז צעקה עליו שהוא הלך לאיזו מסיבת הימורים והוא כעס שהיא מנטרת אותו (היא גם ירדה עליו בריב שהוא טיפש ולא קורא ספרים) ואני זוכרת שלאורך הפרק היא הייתה ממש בטוחה בצדקתה ואז מישהי אמרה לה משהו על זה שאיזה חבר נפרד ממנה או משהו וזה גרם לה מעט להתרכך - בכל אופן, בסוף הפרק הא אומרת לו שקשה לה מאוד לסמוך על אנשים ולהתקרב בגלל ניסיון החיים שלה, ובאמת בזכרונות ובפלשבקים לפני לילי הם הראו אותה מאוד תמימה וכו'.

למעלה