דיוני סדרות לתחילת השבוע

snirf

Active member
גם אני לא הכי התרשמתי

גם כאן בפורום וגם חברים-ממש היללו אותה...והאמת? לא מבין על מה כל המהומה.
ראיתי 5 פרקים ונותרו לי עוד 3
לא כזאת WOW נחמדה וזהו

מחשבות

New member
בכלל לא וואו. אם יש לי משהו טוב באמת לצפות בו, דברים נחמדים

כבר לא נלקחים בחשבון. זה לא שהזמן שלי כזה יקר, אבל להשחית על דברים "נחמדים" בלבד?

dory141

New member
ממש לא, אדירה

מומלץ להמשיך עוד פרק (כמוני) ואז להביע עמדה.

goolgol

New member
ווסטוורלד פרק 9 - ככל שהסדרה מתקדמת אני חושב ש

מדובר בסדרה מצוינת.
קודרת ואפלה יותר ויותר.
האיש בשחור הורג את הבת שלו - חושב שהיא מארחת וכנראה שלא.
טדי מתאבד - אבל ניתן לתיקון? כי הוא "מת" מספר פעמים.
מייב מתגלה שחביבה ביותר על פורד ולאן נעלם הבחור הטכנאי שמעט מאוהב בה? אולי הוא יציל אותה?

limors2

Active member
אני חושבת טיפה שונה

העונה הזו כ"כ משעממת אותי שאני צריכה להחזיק את עצמי בכוח כדי לא לנטוש אותה, פרק אחד לפני סוף העונה

מישהו יודע באיזה ערוץ משודרת התוכנית של חיים אתגר או איך

קוראים לה?
&nbsp
הבנתי שהיום ידברו על מתמודדת עבר ממאסטר שף שזייפה עיוורון...
אני זוכרת משהו כזה לפני שנים וכבר אז חשדתי שקצת הגזימו והרגשתי ממש רע עם עצמי...

אז צפיתי בתוכנית...

ישר הרגשתי שהיא משקרת כשראיתי אותה במט=אסטרשף ואני זוכרת שעוד העלו השערות בנושא בזמנו אבל הרגשתי ממש רע עם עצמי...
&nbsp
לאיזה שפל צריך להגיע כדי לשקר בנוגע למשהו כזה?!
&nbsp
אני חושבת שמדובר באישה לא שפויה..אחרת למה הלכה למאסטר שף? הרי זה היה ברור שהכל יתפוצץ...
אני זוכרת כל כך טוב את הסצינה שבה היא נגעה בפנים של השופטים וזה היה נראה לי כזאת חארטה...אני מקווה שהם יתבעו אותה גם!
&nbsp
הקטע עם הכסף שארגנו לה לא השאיר שום מקום לספק..
&nbsp
&nbsp
&nbsp

גם אני צפיתי

והתוכנית עצמה הייתה מרתקת מאוד. זה תמיד מעניין לראות איך אנשים מעוותים חושבים וכמה תמימים, במיוחד אנשים מבוגרים, יש בעולם ומעל הכל כמה רך וטוב הלב היהודי ואיך שאנחנו אוהבים לעזור. וכמה עצוב שיש אנשים שמנצלים את הטוב והטוהר הזה למשהו רע.
מה שמעניין במיוחד, אגב, זה בעצם ההתעמתות של חיים על האישה הזו. חיים באמת אדם מדהים וידע לנווט בצורה נכונה ומדויקת אותה והצליח בעצם שהיא תודה ברוב שקריה. הדבר היחיד שהוא לא הצליח זה שהיא תודה שהיא רואה. היא התעקשה שהיא עיוורת, ואני חשבתי שאם אדם מאמין כל כך הרבה זמן לשקר של עצמו הוא כבר חושבשזו האמת וכמה מופלא המוח האנושי שאשכרה שיכנע אותה שהיא עיוורת, למרות שהיא רואה כשהיא רוצה ומשום מה, ואני באמת לא מבינה למה, היא מעדיפה לא לרצות לראות.

המוח שלה לא שכנע אותה לדעתי...היא פשוט דבקה בגירסה שלה.

הרי הוכח שהיא רואה...גם כשהרימה את הכסף וגם גשהראו לה את הסרטון בלי סאונד והיא הגיבה עליו...
&nbsp
אני מופתעת שביטוח אומי הכיר בה כנכה כשהם לא מאמינים לאנשים שבאמת לא משקרים.
&nbsp
עבריינית לכל דבר שמנצלת אנשים חלשים ומבוגרים. מקומה בכלא.

זה שהיא עבריינית אין בכלל ספק

וזה שהיא שיקרה ורימתה, ואפילו מנעה מהבת של בן הזוג שלה להיפרד ממנו, זה מעשה בלתי יסולח בהכל את צודקת. לכלא לא יכנסו אישה בת שבעים.
מצד שני, לגבי העיוורון, היא באמת מאמינה שהיא עיוורת. הלחץ שהפעיל עליה חיים היה כמו מכבש, הוא בן אדם מאוד אסרטיבי, והוא ידע איך לחתוך ממנה את כל הסיפורים. ובאמת היא הודתה במרבית השקרים שלה. במיוחד בשקר הגדול מכולם שהייתה בפיגוע
אגב, זאת גם הסיבה שהיא הודחה ממאסטר שף כי הבינו שהיא עבדה עליהם ולא רצו קשר איתה. ציפיתי במהלך התוכנית שחיים ידבר עם הפקת התוכנית מאסטר שף אבל זה לא קרה. כנראה שהם ניקו את ידיהם מכל הסיפור הזה ולא רצו קשר עם הכתבה.אבל לגבי העיוורון, אני לא בטוחה. היא באמת חושבת שהיא עיוורת. היא אפילו לא הייתה מודעת לכך שהיא הרימה את המאתיים שקל. היא עשתה זאת בהיסח דעת.

למה שלא אישה בת 70 לכלא?...היא לא הראשונה ומגיע לה

להירקב שם. היא ממשיכה לרמא אנשים...הכלא זה בדיוק המקום בשבילה.

לצערי, גלגלי הצדק עובדים לאט

מעבר לכך שתוכנית תחקירים בטילוויזיה שמטרתה להביא רייטינג היא ממש לא ערובה להכנסת אנשים לכלא. בשביל זה צריך להגיש נגדה כתב אישום, לערוך
משפט וכו'.
כרגע לא עומדים נגדה כתבי אישום. כרגע המשטרה לא מצאה לנכון להאשים אותה. דווקא היסמין הזאת ניסתה להאשים אותה ופנתה למשטרה, אך היא לא הצליחה. לכן היא פנתה לחיים אתגר ולתוכנית שלו.

אז אני מאוד מקווה שכן יגישו נגדה כתבי אישום.

כל הכבוד שפנתה לתוכנית...אם הצדק לא יעשה בדרך הארוכה והבירוקרטית, לפחות ככה היא אולי תוכל למנוע מהגברת "הנכבדה" לרמות מישהו נוסף.

חיים שלי. מישהו צופה?

שוב סדרה על בדרן. הפעם קובי מימון הוא הכוכב. בניגוד לשאר, אגב, הוא ליהק את המשפחה שלו ואת אשתו במציאות לתפקידי עצמם. שזה חידוש מרענן לראות סדרה שבעצם הגיבורים לא שחקנים אלא האנשים במציאות. הדמויות טובות, המונולוגים סבירים. רק מה? זה לא מצחיק. לא הפרק, לא קטעי הסטנדאפ, לא הסיטואציות שהוא נכנס אליהם. זה פשוט לא מצחיק.
הראשון אגב שהתחיל בכל העניין הזה של סיפור חייו והסיטואציות שהוא נקלע אליהם זהו מאיר סוויסה. בשנות התשעים הוא היה הראשון שהתחיל מזה. מעין חנון למלמ כזה שלא מבין למה תמיד הכל מסתבך לו. זה היה מצחיק. תמיד העמידו אותו בכל מיני דברים מוזרים והתגובות שלו לדברים האלו היו מאוד מצחיקות.
אחר כך הגיעו מיה דגן ושי אביבי, שהיו נחמדים אך לא שרדתי את כל הפרקים.
ואז הגיע יהודה לוי שהפך את הז'נר מצחוק למשהו הרבה יותר כבד ורציני על גיבור טרגי חסר ביטחון שכולם מנהלים אותו והוא רק רוצה לחיות את חייו בשקט.
אחריו היה אדיר מילר וצביקה הדר.
בעיניי מכל מה שנעשה אדיר מילר הביא את הז'אנר הזה לדרגת אומנות, הוא היה הכוכב, אך הוא לא היה במרכז הסדרה וככה קיבלנו קומדיית מצבים בכיכובו.
בניגוד לאחרים שהם במרכז הסדרה והכל סובב סביבם. יש בזה איזשהו פספוס.

למעלה