דיוני סדרות לסופ"ש

Reutk

Active member
תגובה לתגובה מאוחרת שלונה כתבה בשרשור ישן

אני גם חושבת שדונה יותר אוהבת את ג'וש מאשר הוא אותה. איך שאני רואה את זה אז רוב הזמן הוא מתייחס עליה כמו אחות קטנה וגם כמישהי מאוד נאיבית. אני לא בטוחה אם ג'וש מודע לזה שהיא אוהבת אותו, נראה לי שכן. מצד אחד זה נראה לי קצת רע מצידו מצד שני מה הוא צריך לעשות? להגיד לה שהוא לא מעוניין? זה לא שהיא דיברה איתו פעם בקשר לזה. הוא כן יכול "להפסיק להיות הוא." כמו שהיא ביקשה בפרק 218 בעניין הטיזרים.

בקשר לאיימי מבחינת מעמד אז באמת היא וג'וש יותר שיווניים אבל מבחינת יחסים בהתחלה היא כל הזמן הרגישה לי מעליו ואצל ג'וש ודונה זה הרגיש לי יותר מאוזן לפעמים הוא החלש והיא החזקה ולפעמים להפך. אחר כך ראיתי שגם איימי יכולה לטעות ולעשות שטויות היא לא תמיד זאת ששולטת ומחזיקה בכל הקלפים אצלה.

אני חושבת שג'וש לא ממש רוצה להיות בקשר עם מישהי הוא יותר נהנה מהמרדף מאשר ממערכת היחסים עצמה. למרות שאולי עם איימי זה שונה כי כמו שאפרת הזכירה לי: איתה הוא שאל 'איך מגדירים את מערכת היחסים שלהם'. בכל מקרה הוא יותר מידי מכור לעבודה בשביל להיות בקשר רציני עם מישהי גם ככה.

ולונה, כיף לך שאת נהנית מהכל כי אצלי יש קטעים לפעמים של איימי וג'וש שאני ממש לא נהנית בהם, שלא לומר מתעצבנת
.
קשר לאיימי-ג'וש-דונה

Reutk

Active member
לבית הלבן בהודעה למעלה

לא לכותרת שכתבתי כמובן
.

ושורה הסופית הייתה צריכה להיות למעלה
עשיתי העתק הדבק וזה מה שקורה מסתבר.

תגובה ספוילר

מה היא עושה שגורם לך לחשוב שהיא אוהבת ?
ומי אמר שהוא לא מעוניין ?
אני מרגישה שהוא מעוניין בה בגלל קטעים כמו הקטע מפרק של חג מולד של עונה 4 שליאו שאל אותו אם הוא נשאר וג'וש ענה בתשובה שלו על דונה וגם הקטע שהוא לא משאיר אותה בכוונה אם הוא לא ? למה הוא טורח להגיד את זה

והיו עוד כל מיני קטעים אלו שגורמים לי לחשוב שהוא אוהב אותה ואין שום משהו שדונה עשתה או אמרה שגרם לי לחשוב הפוך . אבל מה שכן יש הרבה דברים במסגרת עבודה שהיא עושה בשבילו שזה מעל ומעבר לתפקיד שלה. אבל אני מפרשת את זה כי היא רוצה להיות טובה במה שהיא עושה ולא בגללו (יש את המשפט שהיא אומרת לו במפגש הראשון ביניהם 'אני חושבת שאני יכולה להיות טובה בזה ,אני חושבת שאתה תמצא אותי מועילה)

'להפסיק להיות הוא' חחחח אני מתה על זה שהיא אומרת לו את זה אבל במיוחד בקטע עם המתנה בעונה 1

אבל לא הבנתי למה קשרת בין זה לטיזרים?

בקשר לאיימי אז אני לא הבנתי מאיזה בחינה לונה כתבה שהם שיוונים
כי עד שקראתי אותך חשבתי שכוונה באהבה שלהם אחד כלפי השנייה אבל עכשיו את העלת את קטע של מעמד שגם זה נכון

אני בהתחלה בכלל לא אהבתי את איימי כי לא אהבתי איך שהוא התנהג איתה ,ג'יי שכמותו

אבל אחר כך שהיא חיכתה לו במדרגות של הבית שלו ושהוא סיפר שהוא לא טוב בדברים אלו אז כבר התרכתי קצת בקשר אליהם (אגב אחרי נאום ארוך שלו היא אומרת לו משהו בסגנון 'לא. טוב בדיבורים' וכמובן כל הקטע שהיא לא הרשתה לו לדבר איתה מעיד שאולי באמת הם הכי טובים ביחד שהם לא מדברים
)

בכלל אחר כך ממש התחלתי לאהוב את קשר ביניהם .מינוס הקטע עם תמריצי נישואין שאז ממש רציתי שהיא תעוף

ובעונה הזאת בכלל אני מאוהבת בה .בגלל זה נורא התבאסתי שקראתי שהיא עזבה אחרי 4 פרקים בגלל שהיא נכנסה להריון. במיוחד גם שקראתי את זה אחרי שראינו את הפרק שהוא שאל אותה בקשר לקשר ביניהם. כבר אמרתי לך בניגוד אליך התשובה שלה יותר סיקרנה אותי מהתשובה של דונה אליה.
זה בעצם מה שרציתי לדעת עם לונה חוץ מה זה ששאלת אותי מעניין מה היא חושבת על ג'יימי אני רציתי לדעת אם היא בנקודת זמן היא בצפייה שלה חשבה כמוני או כמוך

וזהו לא יודעת למה את לא אוהבת אותם יחד .נראה לי שכל מי שרואה את סדרה אוהב אותם ביחד .חוץ מאלו שאת יודעת שלא מבינים למה הפכנו אותה לסדרה רומנטית

אני גם לא חושבת שהוא נהנה מהמרדף אבל מסכימה איתך שהוא יבחר בעבודה על פני כל אישה

רציתי להוסיף שמבאס אותי שכל בני זוג של דונה נעלמים
ושבקטע של רינה מרינה עם ג'וש חשבתי לעצמי אני רוצה שהוא יהיה בקשר אבל שאני צריכה להיזהר ממה שאני מבקשת
( בסוף טובי קיבל אותה וזה גם מעצבן אותי כי איפה ג'ינג'ר
)

Reutk

Active member
עכשיו אני חושבת שהיא התכוונה למה שאת הבנת

ששניהם אוהבים אחד את השני.

תגובה ארוכה יותר בעתיד

Lhuna1

New member
התכוונתי לשני המובנים

ואני מסכימה לגמרי שהוא נשוי קודם כל לעבודה שלו והיה מוותר על שתיהן וגם על ג'ואי בלי למצמץ בשביל הנשיא.
&nbsp

בקשר למעמד זה מה שאת חושבת?

שהם יותר מתאימים בגלל זה?
או שמבחינת תסריסטאית ?

בקשר לג'ואי זאת רק אני או כל התקופה שאיימי הייתה הוא לא היה כזה נחמד אליה
ופתאום עכשיו הוא מתעניין בה

Lhuna1

New member
כן, זה חלק מהעניין

לא יודעת אם יותר מתאימים, אבל קצת יותר נוח לי עם מערכת היחסים שלהם בגלל זה (מבחינה רומנטית).

כי הוא הבוס שלה או כי היא רק מזכירה?

וזה מצחיק כי אני בגלל עבודה של איימי היו שלבים שנאתי את הקשר ביניהם אז בכלל לא חשבתי על זה מכיוון הפוך כמוכן

Lhuna1

New member
יותר כי היא רק מזכירה/עוזרת (וגם קצת כי הוא בוס שלה)

Lhuna1

New member
למה מפתיעה?

אני חושבת שיש פטרונות מסויימת ביחס שלו אליה, שלא קיימת ביחסים שלו עם איימי, כיוון שהם "באותה רמה".
&nbsp

Lhuna1

New member
וגם כמו שרעות ניסחה

"מתייחס עליה כמו אחות קטנה וגם כמישהי מאוד נאיבית."
ובעיני גם כמישהי פחות חכמה ממנו.

Reutk

Active member

מה היא עושה? שורדת אותו
. אני לא בטוחה שהוא לא מעוניין אבל נראה ככה בכלליות שהוא רק חושב שהיא חמודה אבל לא נמשך אליה בצורה אחרת.

אני חושבת שהיא עושה מעל ומעבר בעבודה כי אוהבת את ג'וש כמובן שזאת יכולה להיות גם אהבה של אכפתיות ולא דווקא התאהבות כמו אצל ג'וש כלפיה. העניין שג'וש אומר כל מיני דברים שאפשר להבין מהם שהוא מקנא בחברים של דונה אפשר גם לפרש את זה כפחד שהיא תפסיק לאהוב אותו או תעזוב את העבודה שלה (בכל זאת יש את הקטע שהיא רצתה את העבודה רק בגלל שחבר שלה עזב אותה) וגם שהוא פשוט מקנא שהיא אוהבת אותם זה לא חייב להיות בגלל שהוא אוהב אותה.

קישרתי לטיזרים כי לפני זה הוא אומר משהו כזה (לא זוכרת בדיוק מה) ואז היא עוצרת אותו ואמרת לו, "אני צריכה…"

כל הקטע של הדיבורים הם לגמרי לא טובים בזה. בכלל שכחתי ממה שאת כתבת שהיא ביקשה ממנו לא לדבר איתו
. אני זכרתי את הקטע שקרה לא מזמן שהיא אמרה לא, "תזכיר לי לא להכעיס אותך." ואז הוא עונה, "מי אמר שלא עשית את זה כבר." אני לא ממש בטוחה שככה בדיוק זה הלך אבל משהו כזה.

אני מעולם לא אמרתי שמעניין אותי מה התשובה של דונה או של איימי תהיה

יש להם קטעים שמעצבנים אותי ויש קטעים שאני אוהבת, ואני לא בטוחה שכולם אהבו בטח יש גם שיפרים של דונה וג'וש כ-otp אי שם
.

אני כן חושבת שהוא נהנה, אולי לא בהכרח מהמרדף אולי רק מפלרטוט אבל עדיין. וכן הוא בהחלט יעדיף את העבודה שלו על פני כל דבר אחר.

גם אותי מבאס שהם נעלמים במיוחד כי הם הרבה יותר מעניינים מחברות של ג'וש
.

לא אכפת לי מרינה

יתחיל להיות לך אכפת ממנה ספוילר

שהיא וג'וש יתחילו לצאת

'ולא דווקא התאהבות כמו אצל ג'וש כלפיה'
כלפי מי?
טוב בגלל שאני לא חושבת שהיא אוהבת אותו לא חשבתי על זה בקטע שהוא מפחד שהיא תפסיק אבל זה באמת לא ברור למה הוא מתנהג ככה

כן ברור שאני זוכרת למה היא אמרה לו . זה שלא ראיתי את קטע הזה אלפי פעמים התכוונתי שקוראים את דברייך היה נדמה שהיא ביקשה ממנו להפסיק לעשות לה טיזרים אבל זה לא היה ככה

בקשר לאיימי הנה שני קטעים (ושיחת יחסנו לאן כי נתקלתי בזה ששחפשתי את הקטעים ואני אוהבת את זה)
איך אפשר לא לאוהב אותם ?

בקשר לתשובה של איימי זה באמת לא עניין אותך אבל את כן שאלת איפה היא

בקשר לדונה זה כן עניין אותך כי שגעת אותי בקשר לזה

גם אני אוהבת את ג'וש ודונה אבל גם את איימי לא מרגישה שזה סותר

Reutk

Active member
סליחה הודעה ממש לא ברורה שלי

התכוונתי שכמו שג'וש באמת אוהב את דונה (בזה אין לי ספק) אבל לדעתי לא מאוהב בה, ככה אפשר לפרש את מה שדונה מרגישה כלפיו (הדברים שהיא עושה בשבילו יכולים לנבוע מאהבה רומנטית כלפיו אבל גם מאהבה אפלטונית).

יש הרבה אנשים שאני לא מבינה איך את לא אוהבת
. שאני אבין אולי גם את
.

אני באמת לא זוכרת שום דבר שאמרתי בנוגע למשהו מכל זה, אני רק זוכרת שהסכמתי איתך בקשר למה שאמרת בקשר לתשובה שעשויה להיות דונה, רק שאני אפילו לא זוכרת מה בדיוק אמרת, רק את זה, ש"אם היא תגיד 'לא', לא נדע אם זה באמת לא." אבל מה אם היא אמרה 'כן', אז מה נסיק מזה? אני מנסה להיזכר אם לדונה יש יכולת לשקר, אם שאלו אותה פעם בסדרה משהו והיא לא אמרה את האמת מחוסר נוחות, אני כבר לא ממש בטוחה שהיא מסוגלת פשוט לשקר במצבים כאלה, אבל את מכירה כבר את הזיכרון שלי.

ולא אמרתי שזה סותר זה בהחלט אפשרי. אני לא כל כך אוהבת את איימי בגלל הדמות ולא דווקא בגלל שהיא יוצאת עם ג'וש, אם כבר הוא אולי הסיבה שאני קצת מחבבת אותה, לא נראה לי שקטעים שלה עם דמות אחרת היו מעניינים אותי.

Chandler Rulz

New member
Legends of Tomorrow 2x07 ‏s'

סיום טוב לכל הקרוס-אובר :)
שימוש טוב בכל השחקנים, שלא כמו בפרק המוזר של Arrow.. קצת היה לי מוזר שבארי מוכן להסגיר את עצמו לחייזרים בלי להיפרד מאייריס וג'ו ווולי.. אפילו לא הזכירו אותם, שזה היה קצת מוזר.

עכשיו יש לקארה דרך להגיע לעולם של כל השאר בכל זמן, מה שפותח דלת לעוד קורס-אוברים בעתיד להיות הרבה יותר.. גמישים? זמינים? בכל מקרה, זה מגניב

סיסקו ובארי השלימו שזה נחמד, נמאס לי מהפרצוף תשעב באב שלו, כל פעם שהוא מדבר עם בארי.

אה, והכי חשוב - בדיחה על "סופרמן חוזר"! זה היה גדול!

אני מסכים, סיום טוב

הפרק היה לדעתי טוב יותר אפילו מהפרק של הפלאש. בטח יותר מהפרק המעצבן הזה של החץ.
&nbsp
כמובן שיש כל מיני דברים מעצבנים/מוזרים. לא חשבתי אפילו על זה שבארי חושב להסגיר את עצמו בלי שרואים אותו נפרד מאייריס (בעוד היא הייתה שם בהאנגר כל הזמן בפרק שעבר). אבל אני מניח שזה עניין שעולה להם יותר מידי כסף שכל השחקנים יהיו שם. לכן מעט שחקנים נוספים הופיעו בפרק של החץ, שניים מהשחקנים של אגדות המחר והרבה מהשחקנים של החץ לא הופיעו בפרק של הפלאש וכן הלאה.
זה בלט לי כאן בעיקר בקטע קצר בהתחלה שבו אוליבר מודה לנייט שלקח את ת'יאה חזרה לסטאר סיטי. למה שהא תחזור לסטאר סיטי אחרי מה שהם עברו ולא תמשיך לעזור להם נגד החייזרים?
&nbsp
דווקא בבואי לפרק הזה קיוויתי שבארי וסיסקו עוד לא ישלימו כי לא רציתי שזה יהיה משהו שנפתר בקלות. זה באמת עניין רציני שבארי שינה את העולם לעולם שבו אח של סיסקו מת.
אבל בסופו של דבר אהבתי את איך שזה נעשה בפרק, עם זה שסיסקו באמת הבין שבארי נאלץ לעשות המון קורבנות והכוונות שלו טובות. והקטע שבו הוא קרא לו חבר היה די מקסים.
באופן כללי העלילה של סיסקו הייתה הדבר הכי עקבי בכל הקרוסאובר הזה וסיסקו עצמו קיבל המון זמן מסך.
קודם כל רק הוא, בארי וסופרגירל היו בכל ארבעת הפרקים.
אבל סופרגירל ובארי בקושי הופיעו בפרק של החץ.
העניין של סיסקו הופיע עוד בפרק של סופרגירל כשבשניה שלהם בפרק הוא מתנגד לכך שבארי קורא לו חבר. וכמובן היה לזה חלק חשוב גם בפרק של הפלאש וגם בפרק של אגדות המחר.
אני לא בטוח אם דובר על העניין הזה בכלל בפרק של החץ, אבל סיסקו היה חלק חשוב מהפרק.
&nbsp
&nbsp
חזרה לדברים לא הגיוניים - אומנם מגניב למדי שפליסיטי וסיסקו כל כך נלהבים לחזור בזמן, אבל דבר ראשון זה מוזר שהסכימו ששניהם ילכו ולא יעזרו לפתח נשק בהווה.
דבר שני מוזר ששולחים אותם חזרה בזמן רק עם נייט, אמיה ומיק. לא הייתה שום חשיבות ללהשאיר את ריי ושרה בהווה. כלומר אולי הייתה חשיבות ללהשאיר את ריי אם הוא היה עוזר בפיתוח נשק נגד החייזרים, אבל למה צריך שהוא יהיה שם לפגישה עם הנשיאה? הגיוני לשלוח כוח כמה שיותר משמעותי במשימה לתפוס חייזר.
&nbsp
עוד משהו קצת טיפשי זה כשסיסקו אומר שהוא בעצם פישל כמו בארי בכך שהוא חזר בזמן ושינה משהו בעבר בכך שהוא הציל את החייזר הזה. אבל זה לא ברור בכלל שזה גרם לפלישה. חוץ מזה שאם הם לא היו חוזרים לעבר אז החייזר הזה בכלל לא היה נשבה על ידי הסוכנות הסודית הזאת.
&nbsp
עוד משהו מוזר זה כל הקרב על הגג (אני די בטוח שזה אותו גג שהיה בפרק סיום עונה 1 של אגדות המחר)
כלומר זה היה מגניב מאוד. הרבה יותר מגניב מהקרבות ההמוניים שהיו בעונה 1 של אגדות המחר. ממש הרגיש כאילו כולם נלחמים וחשובים.
אבל היה משהו נורא מטופש בזה שהם כאילו נלחמים כדי לתת זמן לבארי וקארה לשים מכשירים קטנים עליהם. ואני כל הזמן חשבתי שזה לא ממש עוזר כי הם לא שמים על חייזרים בכל שאר העולם. איכשהו לוקח להם כמה דקות עד שבארי שם את המכשירים האלו על כל החייזרים שעל הגג. אבל משום מה כשפליסיטי אומרת לו ולסופרגירל לשים מכשירים דומים על כל החייזרים בארה"ב הם מצליחים לעשות את זה בקנה מידה הרבה הרבה יותר גדול בפחות זמן. וזה עדיין מוזר כי הם גם בפירוש שמים רק על חייזרים בארה"ב למרות שנאמר שהם נמצאים בכל העולם.
בסופו של דבר הרגיש קצת כאילו החייזרים נכנעו מהר מידי אולי. אבל אולי זה בעצם לא כל כך הנשקים שגורמים כאב אלא זה שהם גילו שלמטא-היומנס יש יכולת להפוך את הפצצה שלהם למים.
&nbsp
זאת כן הייתה נקודת עלילה מעניינת שהם באו כי השינויים של בארי לקוי זמן הם סכנה גלקטית.
הכל בעצם מתחבר לזה שהעולם של החץ שהתחיל בעונה הראשונה שלו כשיש רק בני אדם הפך להיות עולם עם כוחות על, מכונות עתידיות, מכונות זמן, מימדים שונים ואפילו קסמים (לזה לא היה ייצוג בקרוסאובר הזה).
אם כי אוליבר מתייחס לזה כאל משהו שהתחיל רק בשנים האחרונות. בעצם הוא רק את סלייד עם כוחות על דעו בזמן שלו על האי. והוא גם ראה כוחות קסם על האי.
חוץ מזה שאנחנו יודעים שהיו אנשים עם כוחות על עוד בשנות ה40 (הJLA).
&nbsp
קו העלילה הקטן של זה שאוליבר לא רוצה שסופרגירל תהיה לידו הרגיש קצת טיפשי וכאילו בא משום מקום. זה לא הרגיש מתאים לאוליבר. במיוחד כשבפרק של הפלאש לא היה שום סימן לזה. זה הרגיש כאילו פשוט ניסו לעשות משהו של התפתחות בקשר של אוליבר וקארה.
&nbsp
יחד עם כל הדברים האלו הצליחו אפילו להכניס קצת זמן לשטיין והבת שלו וההחלטה שלו שלא "לתקן" את קו הזמן ככה שהיא לא תהיה קיימת.
&nbsp
בעצם למרות כל מיני תלונות שלי למעלה, הקרוסאובר היה מצוין לדעתי. באמת הצליחו לשלב גיבורים מ4 סדרות שונות לעלילה אחת גדולה שלמרות שיש בה קצת חורים הייתה מאוד טובה. והיו הרבה רגעי דמות לאורך העלילה הזאת. (הכי גדול כמו שאמרתי לסיסקו).
&nbsp
אבל זה היה יכול להיות טוב יותר. ראשית כי בעצם דחקו את על העלילה המורכבת הזאת בעצם רק לשני פרקים. בפרק של סופרגירל בכלל לא הייתה העלילה. והפרק של החץ כמעט לא כלל שום התפתחות בעלילת הקרוסאובר (כפי שהסברתי שלשום כשכתבתי על הפרק ההוא)
הפרק האחרון הזה בעיקר הרגיש כאילו דחסו בו המון. היו המון קטעים שבהם קפצו מהר מעל דברים. למשל כשסיסקו, פליסיטי והאגדות משחררים את החייזר ופליסיטי אומרת שהיא תעזור לו לתקן את החללית... פשוט קופצים לזה שהוא עף משם בחללית.
אם היו עושים את זה ממש עלילה שכוללת 4 פרקים אז היו יכולים להכניס כל כך הרבה יותר. כלומר לא בדיוק להכניס יותר עלילה, אלא פשוט להיכנס אליה יותר לעומק.
&nbsp
&nbsp
וכן, גם אני קלטתי את הבדיחה על סופרמן חוזר

&nbsp
&nbsp
זה באמת טוב שעכשיו לקארה יש דרך פשוטה יחסית לעבור בין מימדים. אני יודע שכבר מתוכנן עוד קרוסאובר בינה ובין הפלאש. אבל אני מקווה גם שיהיה אחד שלה עם החץ.
ואני מאוד מקווה שיהיה קרוסאובר שלה מתישהו שיכלול גם את סופרמן.

למעלה