דיוני סדרות לסוף שבוע

1Shir

New member
עוד שני דברים

עשית לי חשק לראות את הפרק הכפול שפספסתי כאשר תיארת מה היה בו, אז
(אני אחפש אותו בהזדמנות)

דווקא בפרק הכפול הראשון עם לואיס, בנסון די ניצחה אותו במשחק שלו, כאשר היא הצליחה לגבור עליו מנטלית ולהביא אותו למצב שהוא מתקרב אליה ובכך היא גברה עליו גם פיזית.
כמובן שאח"כ הוא הצליח לגבור עליה מנטלית כדי לגרום לה לפגוע בו בצורה שתסבך אותה אח"כ במשפט.
ההתכתבות על הנושא הזכירה לי שראיתי בזמנו בערוץ הראשון את הפרק שבו אוליביה העידה ולמיטב זכרוני לואיס חקר אותה בעצמו.

האמת שלא היה לי מושג כמה זמן עבר מאז החטיפה שלה...
תודה רבה שציינת את זה כי לפי התגובות של אולביה (שהן נורמליות לדעתי לחלוטין) ניתן היה להבין שהיא לא "החלימה" מזה לגמרי...
שאף קורבן לא מחלים לגמרי אחרי תקיפה כזאת או אחרת...
&nbsp
החוקרת עצבנה גם אותי והיה רגע שרציתי לשבור את המסך אבל אהבתי שלפחות היא לא ניסתה למרוח אותה (היא גם לא ממש יכולה...) ואמרה לה בדיוק מה קורה.
&nbsp
בריאן אדיוט.

האמת שעברו כמה שנים טובות אבל ברגע שלא בדיוק מתמודדים עם מה שקרה.. שלדעתי גם השיחות עם אותו ד"ר לא בדיוק עזרו כי זה היה יותר עבור אוליביה דרך לחזור לעבודה כמה שיותר מהר ולא לחשוב על עצמה ואיך באמת לטפל בעצמה נכון... כי חלילה שתודה שדבר כזה יכל לקרות לה...
&nbsp
החוקרת ממש עצצבנה אותי כי זה ברור שמישהו נתן לה את המידע וזה לא סתם מברור פשוט... כי מי יחקור כל כך לעומק על חבורה אחת? לרוב לרווחה לוקח לא מעט עד שנגרר למצב עגום... או שבכלל טורחים לברר מה קרה... לדעתי יש בכלל מצב שאוליביה סומנה מסיבה כזו או אחרת וזה לא שחסר לה אויבים...
&nbsp
&nbsp

גם אני חושבת שאולי בריאן פלט משהו אבל אני בספק אם זה קשור אליו...
לדעתי האמא של הנרקומנית או האחות האובדת או האבא של הילד או מישהו יצוץ ואז הכל התברר....
&nbsp
באמת שלא חסר לה אויבים...

kordilia snake

New member

תקיפה מינית מכול סוג שהוא תמיד משאירה צלקות אז זה לא באמת משנה כמה זמן עבר בפועל. אז זה לא באמת משנה אם אוליביה טיפלה בעצמה בזמנו נכון או לא, זה תמיד היה שם ברקע וברגע שהרווחה ואחר כך גם בריאן העלו את זה אין פלא שזה גרם לה להגיב כמו שהיא הגיבה. והיא גם לא חייבת לרוץ ולספר כול הזמן שהיא נחטפה וכמעט נאנסה(וכן היו מקרה או שניים שהיא סיפרה לקורבנות שהיא טיפלה בהם שהיא נפגעה).
&nbsp
באמת זו נקודה טובה, בד"כ שירותי הרווחה והעו"סיות בכלל תמיד מלאות בעבודה, ויש להם יותר מקרים מאשר זמן וכוח אדם לטפל בהכול. אז איך זה שתוך כמה ימים כבר יש תיק שלם נגד אוליביה?

ואם זה כל כך חמור

איך זה שעדיין לא טרחו לעשות ביקור פתי אצל אוליביה או ניסו לקחת את נואה כבר?
&nbsp
משהו ממש מוזר שם.

מסכימה עם כל מה שכתבת.
&nbsp
בדיוק בגלל המהירות הזאת נראה לי שזה תיק שנבנה לא מעט זמן...אולי הערה של בריאן הוסיפה משהו אבל לדעתי לא הוא הגיש את התלונה על התעללות...
אני בטוחה שזה קשור לעבר של נואה...

kordilia snake

New member

אבל עד ללפני שבוע לאף אחד לא היה אכפת מהם. לא היו שום עדויות לזה שהיא פגעה בנואה באף צורה, אם אוליביה הייתה אימא כ"כ רעה במשך חמש שנים למה לא מנעו ממנה לאמץ אותו? או אם המצב כזה חמור למה הילד עדיין אצלה במידה והיא כזה סיכון עבורו? בד"כ הרווחה קודם מוציאה את הילד מהבית כדי להגן עליו ואז שואלת את שאר השאלות.

יכול להיות שבנו את התיק כמה חודשים ולא היו ראיות....היה רק את מה שבריאן פלט- שזה לא מספיק ואז התלונה הזאת היא כאילו מה שהצית את זה...
&nbsp
אולי הגננת גם מעורבת איכשהו או שוחד על ידי אותה דמות שמנסה לקחת את נואה מאולביה...יש לי הרגשה שזאת האמא של נואה...הסבתא...

זה צץ כי לדעתי זו הבייתה הסיבה הראשונית לריחוק בניהם בנוסף לעובדה שהיא הייתה מעוניינת בילדים והוא לא....

kordilia snake

New member
אז מה

הוא חזר מאיפה שזה לא יהיה אחרי שהם נפרדו והוא מקנא כי היא המשיכה הלאה? אז הוא דופק לה עכשיו את החיים? אני ממש מקווה שזה לא הכיוון שהסדרה הולכת אליו. בכול אופן זו דרמה רצינית, לא אופרת סבון.

ככה נראה לפחות שזה הכיוון

כי כך הרגשתי מהתגובה של בריאן ברגע שאוליביה הזכירה את הד"ר אליו הלכה ובריאן אמר במרירות שללא ספק היא דיברה איתו יותר מאשר עם בריאן.. ללא ספק זה הפריע לו.

kordilia snake

New member

בשום מקום לא נכתב שבגלל שהם יצאו היא חייבת לספר לו הכול. באותה מידה הוא יכל לומר שכול אחד אחר מSVU יודע מה היא עברה יותר ממנו כי הם ראו את העדות שלה.
&nbsp
ואם היא לא סיפרה לו כמעט כלום, יכול להיות שזה האופי שלה או אפילו איזה רצון להגן עליו או אלף ואחת סיבות אחרות לזה שהיא לא רצתה או הייתה מסוגלת לספר לו, אבל באותה מידה יכול להיות שהוא אשם שזה שהיא לא סיפרה לו כלום לא פחות ממנה.
&nbsp
ובכלל באיזו זכות הוא מציף את כול הסיפור הזה אחרי חמש שנים שהם לא ראו אחד את השנייה? הוא נוקם בה על זה שהיא לא סיפרה לו איך אנס סדרתי, פסיכופתי שהחזיק אותה בשבי קרוב לשבוע התעלל בה? מי עושה דבר כזה?

survivor.s35e02

שבט הגיבורים:
כריסי ממש חכמה...היא בונה להשתמש בספלון החסינות בתור דמי כי אין לו שום משמשעות...
אלן ממשיך להיות פסיכי..אני ממש מקווה שאשלי וJP יעיפו אותו.
בן נראה הכי נורמלי בנתיים....
JP מנסה להסית את האש ודג להם לובסטרים...הצחיק אותי שהוא אמר שהוא ואשלי סומנו כזוג אבל הם לא עושים שום דבר של זוג אז שלפחות יעשו חחח
הוא מדבר עם כריסי שלא כל כך מתלהבת ממנו כי לדעתה הוא לא כזה חכם...באשלי היא לא כל כך בוטחת...ואז היא חוששת מאלן כי הוא לא יציב...היא חושבת בבן ושיבחרו באשלי או אלן...
&nbsp
&nbsp
שבט ההאסלרים:
ריאן ממש דומה לשדון חחח
הוא נראה לי לגמרי מאוהב בדבון.
הוא עוד אומר על סימון שהיא מוזרה???? וז אני מקשיבה לה והיא באמת מוזרה חחח
אלי חכמה שמנסה להתחבר איתה...
&nbsp
שבט ההילרים:
קול ממש מאוהב בגסיקה..רק גבר מאוהב יגיד שזה חמוד שאישה מדברת יותר מידי..
ג'ו מוצא רמז לפסלון ורק ישר לספר לקול שבטוח שקול מצא כבר את הפסלון בגלל שהוא דג כל הזמן...מסתבר שזה הסימון לבאר ולא לפסלון..קול הרבה יותר חכם ממה שחשבתי...גו מוצא את הפסלון ומתחיל להבין שקול יכול להיות איום לא קטן בהמשך..
פטריק נראה קצת מפגר...הוא חרפן גם את לורן המסכנה שמנסה להתחבר לאלי..
&nbsp
אתגר חסינות:
הזוכה הראשון יקבל ערכת דיג והשני (בניגוד לישראל, מאחדים בין האתגרים ולא מורחים לאורך 20 פרקים.....).
ההילרים זוכים...אני חייבת להודות שהם עובדים ממש טוב ביחד...ההירו זוכים במקום השני ומקבלים גם ערכת דיג פחות יוקרתית...
&nbsp
פטריק בונה להעיף את סימון...
סימון דיי מסמנת את עצמה והיא מבינה שהיא כבר סומנה..היא מנסה לפנות ללורן ולהעיף את פטריק. מודה שזלזלתי בערכה של סימון....
אלי מתלבטת....לבסוף היא מדברת עם ריאן והם מסכימים להעיף את פטריק כי הוא בלתי צפוי...על הדרך ריאן זורק מחמאה לדבון חחחחח
&nbsp
מועצת שבט:
סימון מודחת ואני מניחה שזה בגלל השטות שהיא אמרה בסגנון "קשה לי, תדיחו אותי...." שבעצם אם היא לא רוצה להישאר, למה שישאירו אותה?...
חבל...דווקא היה לה פוטנציאל...
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

Empire.2015.S04E02

האמא המשוגעת של לושס מנסה להטביע אותו...פעם ראשונה ששמחתי שקלודיה היתה שם.
קוקי חוזרת הביתה סוף סוף ומעמידה את קלודיה במקום.
&nbsp
מה עבר על השיער של אניקה???כאילו סבבה שאת בכלא אבל מה עם מסרק????
היא נפגשת עם קוקי ופירסטי כי היא רוצה לצאת מהכלא...
פירסטי מצליח להמציא איזה חארטה...
&nbsp
בקי וגמאל עובדים הרבה יחד...אני מקווה שלא יעשו בינהם רומן...ממש לא אמין..
עם האקים היא מסתדרת פחות טוב...דווקא אני מתחברת יותר למוזיקה של האקים מגמאל...
&nbsp
לושס בורח לקלודיה חחחחחחחחחחחחחח
הוא הולך לבקר את אדי ברקר שהוא איזה מפיק מוזיקה מהעבר....קוקי הצחיקה אותי עם פורשה. לושס מתחיל להזכר....קוקי וקלודיה מגיעות ולוקחות את לושס...
הופתעתי שקוקי בהתחלה שיקרה לאדי שמבטיח שישמור את סוד המשפחה...
&nbsp
האמא הפסיכית של לושס פולטת בטעות שהיא רצחה את טריק...וזה בזמן שהיא מחפשת אקדח לרצוח את קלודיה
קוקי המומה....
&nbsp
בקי קצת עצבנה אותי הפרק והאמת שהבנתי את הכעס של גאמל עליה. קוקי דווקא התלהבה והביאה לה עלייה במשכורת.
&nbsp
סוף סוף מחליטים לאשפז את ליה (אמא של לושס) הפסיכית. לושס חותם עליו אבל בעצם אני לא בטוחה כמה זה תופס כי הוא גם לא שפוי כרגע...אמא שלו לא מגיבה כל כך טוב חחח
&nbsp
קלודיה רוצה לעזוב כי היא אומרת שלושס לא בוטח בא....הוא מבקש ממנה להישאר כי הוא לא ירגיש בטוח....
WTF???? מה זה הבולשיט הזה?????
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

למעלה