דיוני סדרות לאמצע שבוע

snier 1991

New member
היה די נורא, אני מסכים עם בלונדי

גיא לא צריך לשיר מזרחית, כשזה מזרחית זה נשמע עליו משעמם, שבוע שעבר היה מדהים למשל.
&nbsp
תמנע לקחה את המבצעת הכי קשה בעולם והוכיחה שהיא לא יודעת לשיר, ושירי חתיכת עמה (זה שיר משמח שמעלה חיוך, לא כפרה זה שיר מדכא על פרידה קשה)
&nbsp
עברי חושב כל כך סטראוטיפית, אני יודע שאתם לא מסכימים אבל זה האבא והאמא של הגזענות לקחת את השחורה ולשים לב שירים של שחורים לאורך הדורות זה מופרךפעם קודמת היא הייתה בשנות החמישים הפעם מלכת דיסקו משנות ה70 וסך הכל אפס רלוונטיות למוזיקה שמתנגנת היום (פאקינג ז'אנרים מתים הוא תקע לה שהדבר היחיד שמשותף זה שהם של זמרות שחורות, תנו לה כבר ג'סי ג'יי).
&nbsp
ים ואוריין היו כל כך איומים הבחירת שיר הבליטה כמה הקול שלהם מוגבל וכמה הם לא מה שקורה היום בפופ.
&nbsp
הברינקס היה רעיון מגניב, ביצוע צולע אבל שרדתי את כל השיר
&nbsp
אלירז כנראה היה הכי סביר, אבל גם אצלו בלט כמה הוא לחוץ (זה לא היה הזדהות עם השיר הוא שידר פאניקה) וכמה הוא מוגבל ביחס לזמר המקורי.
&nbsp
לין הייתה סימפטית
&nbsp
רעות וחוני בדומה לאוריין הפגינו מוגבלות קולית את כולנו עם בחירות בעייתיות (וחוני רצח שיר מדהים).
&nbsp
החטא הקדמון היה שלב הכיסאות וההתנהלות התמוהה שם שפשוט ניסו לקדם את ים ועדן (ובהפוך על הפוך מי שבכלל תרוץ פה זו לין)

snier 1991

New member
דיברתי על הביצוע של קלום סקוט

זה קאבר לשל רובין? הייתי בטוח שזה שני שירים שונים כי אני מאד לא אוהב את השיר של רובין.

the last man on earth s04e10

הייתי ביוון 3 ימים...היה מדהים!!!
&nbsp
אז גספר עדיין נעלם וקארל קניבל פסיכופט וטנדי היחידי שחושד שמשהו לא בסדר...
אני מקווה שהוא לא אכל את גספר או יאכל את גייל...
כטנדי אכל הפלסטרים

&nbsp
נראה שמריסה יודעת איפה גספר...לפחות הוא חי..
הציור של גייל חחחחחח!
&nbsp
מעניין מה טנדי וטוד יעשו...בטח ירוצו בהיסטריה ויספרו לאחרים...אני מניחה שיחשבו שהוא אכל את גספר...

האיש האחרון ב...

יוון
&nbsp
ככה נעלמת לנו ואני דאגתי
וניר אמר שאת לומדת
ולא ידעתי לאן עכשיו...

&nbsp
העיקר שחזרת

&nbsp
למה זה שהקטע שבו רואים את קארל אוכל פלסטר יותר דוחה אותי מאשר הקטע שבו רואים אותו אוכל בשר אדם?
אפילו הקטע שבו טנדי כאילו אוכל פלסטרים הגעיל אותי.

אני חשבתי שהוא בעצם ישתלב בקבוצה לכמה זמן לפני שיחזור לו היצר לאכול אנשים.
&nbsp
אני כבר לא זוכר מה בכלל היה עם ג'ספר שגרם לו לברוח. משהו עם זה שטוד היה מעצבן.
אבל לפחות גילינו שהוא בסדר ופשוט מקבל מזון ממליסה.

אני צמחונית ויותר נגעלתי מהפלסטרים מאשר שהוא אכל אדם..אני יכולה להבין שהוא היה תקוע בלי אוכל ונאלץ לאכול בשר אדם...אבל למצוץ דם מהפלסטר????

&nbsp
אם אני לא טועה, גספר ברח כי טוד התחיל להסחף וניסה לחנך אותו ולגספר נמאס...כנראה שגם למליסה...
&nbsp
והיה כל כך כייף ביוון :)
האמת שגם אני חשבתי על הפורום ועליכם...אבל אני הולכת להפסיק עם הסיכומים כי פשוט אין לי כבר זמן לזה :)

the.mick.s02e12

פרק טוב...
הוא מתחיל כשמודיעים למיקי שמצאו את הגופה של גימי ומתגלה גבר שמן שהוא לא גימי חחחחח אלבה ממש מצחיקה :)
ואז....מיקי מגלה שגימי עוסק בהשקעות

בסוף מפטרים אותו ומיקי מרגישה רע שחיבלה בו במהלך זמן שהם יחד ובסוף כמובן שהם חוזרים להיות יחד...
&nbsp
תוכנית חמודה...

Fresh Off the Boat S04E13

אדי וניקול הולכים לצפות במופע של הספייס גירלס!!! איך אהבתי אותן חחח
&nbsp
גסיקה ולואיס שוטפים את הרכב כי זה חסכוני ואימון לכל הגוף חחחח...מארווין אומר ללואיס שלא יאבד את הקשר בגלל שגסיקה עסוקה לאחרונה ומציעה לו לקנות לה משהו...הוא קונה לה קוטל יתושים חשמלי..כמה רומנטי

ואז הוא חוזר להתייעץ עם מארווין ונכנס לסרט שגסיקה בוגדת בו...הוא מנסה להיות רומנטי וגסיקה לא ממש משתפת פעולה...משם זה ממשיך להדרדר חחחח
כמובן שבסוף הכל מסתדר...
&nbsp
אוון קופץ כמה כיתות ומתחיל ללמוד עם אנמרי חחח..אנמרי בהתחלה שמח ומהר מאוד זה משתנה כשהם מתחרים על ליבה של המורה...ואז הם מגלים שהיא בכלל אהבה את אדי..אדי נותן להם עצות איך להתחבב עליה :)
בסוף הם רבים ומגיעים לריתוק ונלחמים על ליבו של המורה ששומר עליהם חח והוא מחבב אותם והם מבינים שהבעיה הייתה במורה שלא חיבבה אותם..
&nbsp

Blackish S04E12

דרה חושב שחבריו הלבנים לא מבינים אותו ...מה יש לו מרוס ורייצל??
הוא מחליט להבין את הבעיות שלהם כדי שיבינו אותו...זה עובד עם כמה מהעובדים אבל לא ממש עם הביג בוס כי לגברים עשירים ולבנים אין בעיות..פרק קצת גזעני אבל...
&nbsp
בו שהפכה לאמא במשרה מלאה מחרפנת את הילדים חחח...בסוף היא נכנסת לוויכוחים עם שאר האמהות למרות שבהתחלה היא מאוד ניסתה לענות בצורה מכובד...מהר מאוד זה התהפך חחח
בסוף רובי והיא מסתדרות ורובי אפילו עוזרת לה...
בו מחליטה לכתוב ספר....

&nbsp

Lethal.Weapon.S02E13

טריש רוצה לקחת את RJ ךפסיכולוג כי הוא לא עושה כלום במשך שלוש שבועות ורוגר לא ממש אוהב את הרעיון חח...
&nbsp
ריגס ממשיך לסבול מסיוטים ואנחנו מגלים קצת על אמא שלו...הוא קצת מתחרפן והורס לאיזה מישהו את הרכב והחליפה חחח..מישהו מצלם את זה והסרטון הופך ויראלי...מסתבר שהבחור הוא סגן ראש העיר של LA...מסכן ברוקס..
&nbsp
מורין נחטפת על ידי אחד המטופלים שלה- סטנלי...הוא חוטף אותה ברכב כדי לצאת מבית המשוגעים...ריגס ורוגר מוצאים אותה בתא המטען ומישהו רוצח את סטנלי...
&nbsp
סוניה חוזרת ומסבכת את המצב...לדעתה ריגס לא כשיר להיות שוטר (יש בזה משהו חח) והיא אומרת למורין שאו שהיא חותמת על המסמכך שריגס כשיר ואז ההתנהגות שלו הופכת לבעיה שלה, או שהיא לא תחתום...כמובן שהיא חותמת וסוניה לא ממש שמחה...
&nbsp
היה ממש מצחיק כשריגס הכניס אגרוף לברוקס חחחח
סוף הפרק היה קצת מפחיד...אני בטוחה שהוא לא הולך להתאבד אבל לדעתי המצב שלו בהחלט מדרדר...
&nbsp
&nbsp
&nbsp

Lion_Heart

Well-known member

אהבתי שמורין אמרה לריגס שהיא חושבת שהיא הרעה את המצב שלו
ובסוף שמורטוג החטיף לברוקס בטעות
אז אמא של ריגס התאבדה...גוועלד
השיחה האחרונה בפרק לדעתי היתה ממש מענינת...ואני לא חושב שהמצב שלו מחמיר...או שאני טועה לגמרי, מי יודע
אהבתי שהוא ישב ממש גבוה על הפיגומים, לגמרי BATMAN מצידו

אני גם חושבת שמורין נותנת לרגשות שלה להפריע לטיפול והיא קצת עוצמת עיניים...כנל רוגר...המצב שלו מחמיר ואף אחד לא עוצר או עושה משהו..
סוניה צודקת במקום כלשהו, הוא לא כשיר להיות שוטר כי הוא מסכן את עצמו ואחרים.
&nbsp
בקשר לאמא שלו- אני מבינה למה התאבדה...אבל להפקיר ככה את הבן שלך עם אבא כזה?...יש לי הרגשה שאולי מדובר ברצח ולא התאבדות...
&nbsp
וכן...זה היה לגמרי באטמן חחח

Lion_Heart

Well-known member

מענין ואפשרי
רצח בהחלט אפשרי כי לא ראו כלום חוץ מאקדח...וממש כיוונו שנחשוב שהיתה התאבדות...
ויש סיכוי שיגיע מצב שמישהו יפגע בגללו...

ארץ נהדת...היה פרק מעולה!!!

ממש צחקתי...
הליכודיאדה בהתחלה עם מירי, המערכון ען יאיר ואורן חזן ממש בכיתי מצחוק..ואז שרה הצטרפה :)
ביבי שרה וליאור שוסרד גם היה מצחיק וכמובן, משפחת טררטל או מה שמם...
אה...וגם היה את המערכון עם הנהיגה והחוקים החדשים בקשר לפלאפון חחח!!

דווקא הפעם המערכונים עם ברקו ופירה היו טובים (עם הזמר החדש והמערכון עם מיכל הקטנה והסלבים)...אפילו המצויר הצחיק אותי :)

didalf

Well-known member
בכל החלק הראשון

חצי לא הבנתי כי לא היו כתוביות וכולם דיברו ביחד
הכי אהבתי את השיר ההודי של ביבי בסוף. אני תמיד אוהבת פרודיות של שירים.
אבל כן היה די מצחיק סה"כ התוכנית.
רותם ואסי (האמיתיים והחיקוי) יותר מעצבנים מפירה וברקו אפילו
אליהם קצת התרגלתי כבר הם אפילו קצת מצחיקים אותי לפעמים. בעיקר זה שברקו אף פעם לא אומר התחלה של מילים ('פירה, 'תייפייפים וכו') אני לא יודעת אם הוא מדבר ככה באמת אבל משומה זה מצחיק אותי
. אבל בכללי פחות אהבתי את הפאנל השני וכמההההה קשת מקדמים את עצמם אוף

אהבתי את המערכון עם המונית אני מתה על אשר

הקטע עם הטורטלים גם היה טוב בהתחלה לא אהבתי אותם אבל התרגלתי.
השיר בסוף גם היה מצחיק.
ואת המצוייר הכי אהבתי
(למרות ששוב קשת דחפו קידום לתוכניות האחרות שלהם
).

תמיד הם דוחפים "פרסום סמוי" חחח

האמת שאת רותם ואסי החיקוי אני ממש אוהבת ואת המקור התחלתי להתרגל...את אופירה וברקוביץ המקוריים אני ממש לא יכולה לסבול...

המירוץ למיליון- פרק הדחה

יששששששששששש!!!
סוף סוף זה קרה!!!
עדי ומיתר הודחו!!!!
ממש אהבתי את הפרק הזה-
גם נטע ועומר הגיעו במקום הראשון סוף סוף!!
והיה מגניב שלא היה להם מושג שהם במקום הראשון, והם היו ממש בהלם-
איזה מהממים הם

וגם נפטרנו מהזוג הכי מעצבן!!
עכשיו עם הבנים יודחו זה יהיה פשוט מושלם!

למעלה