דיוני סדרות לאמצע שבוע

panda0zombie

New member
וואלה גם רעיון

אבל מצד שני יש יותר מידי בלג'נדס בכל מקרה.. קשה להתמקד בכמה שכבר יש

panda0zombie

New member
באמת מצחיק

שגם קארה וגם ריאה לא מתכוונות לכבד את השבועה.. לא משנה מי תנצח השנייה תעשה משהו בכל זאת

הקרב בין הסופרים באמת היה יפה אבל הרגיש קצת מוזר ששניהם חיכו כל כך הרבה זמנים כדי להכות אחד את השני.. כאילו בתורות

אני שמחה שקאט יודעת שקארה היא סופרגירל. היא הייתה צריכה להבין מתישהו.. מעניין רק מתי ואיך היא קלטה את זה

הבני מאדים הלבנים זה באמת עניין חשוב ואני מקווה שיתייחסו לזה בעונה הבאה

לא ראינו את התשובה של מגי לאלכס.. היא חייכה מן חיוך גדול אז אני מניחה שאנחנו אמורים להסיק שהיא אמרה כן

גם לי לא ברור מה קרה עם מון אל. לא רוצה שיקרה לו משהו רע

panda0zombie

New member
כמה מחשבות שלי על הפרק

בקושי הראו את ג'יימס.. הראו אותו בכלל? אני לא זוכרת. כן או לא אני לא שמתי לב ממש אז זה בטח אומר משהו

לעומת זאת קאט הופיעה מלא וטוב שכך! תמיד מצליחה להשאיר רושם. הלוואי שהיא תהיה גם בעונה הבאה
תודה באמת שהיא יודעת שקארה היא סופרגירל. אני רוצה פלאשבק למתי היא הבינה את זה ואיך
קאט עם קלארק
פתאום היא יודעת שהוא סופרמן..

לינה וליליאן עובדות ביחד.. מעניין מה זה אומר על המערכת יחסים שלהן בעונה הבאה. ומה יהיה עם לינה.. אם באמת מתכננים לעשות סמולוויל פה אז לינה וסופרגירל יהפכו להיות אוייבות.
בא לי שלינה תישאר טובה

הסוף היה מרגש בשבילי ודמעתי קצת.. היה עצוב לי לראות את מון אל עוזב ואת קארה כל כך מאוכזבת ועצובה

לאן נעלם מון אל? בא לי שהוא יגיע ליקום האחר אבל הסיכויים לכך לא נראים לי ממש

הסוף הזה. לא יודעת למה אבל ציפיתי משום מה שמון אל יופיע שם פתאום כאילו הוא חזר לעבר
זה לא קרה כמובן.
מי זה התינוק/תינוקת? יש לנו נבל/ת לעונה הבאה אני מניחה

בעיקרון זהו.. את שאר הדברים ציינתם יפה וציינתי גם אני בתגובות לכם

עד העונה הבאה: Go Supergirl!!

איל51

New member
2 דברים

1. מתי בדיוק הראו שקאט יודעת שלארק הוא סופרמן? או שסתם פספסתי?
2. רשמתי למעלה מי היצור שבחללית שהוברחה מקריפטון, כנראה

החץ פרק 5X22
(הפעם אני בטוח לגבי מספר הפרק)

נראה שהעונה של החץ הולכת להסתיים חזק.
למרות דברים מסוימים שגם לא אהבתי בפרק. למשל לא ברור למה לורל הרעה (בלאק סיירן) חייבת לעזור לצ'ייס כשהוא בכלא אם היא לא ממש רוצה. כולמר יכול להיות שהיא שיקרה לקוונטין, אבל אז לא ברור לי למה שהיא תשקר לו.
היה ברור לחלוטין שאוליבר יגלה בשלב מסוים שצ'ייס מחזיק בבן שלו ואז ישחרר אותו. אם לא היינו מקבלים את הסצנה שבה צ'ייס פוגש את וויליאם לפני כמה פרקים אז אולי זה היה בא לנו כהפתעה. אבל בגלל שקיבלנו אותה זה לא היה הפתעה ולכן לא הייתה סיבה לדחות את הגילוי הזה.
גם ממש לא ברור למה צ'ייס בכלל החליט להתפס לפני שהוא מבצע את התוכנית הזאת.
&nbsp
אבל הרוב בפרק אהבתי. קודם כל לא ציפיתי לזה, אבל ממש נהניתי מהבערך 10 דקות שבהם כולם היו שמחים ורגועים. זה חסר בהרבה סדרות אקשן, לראות את הדמויות גם סתם חיות את החיים שלהם בין אירועים.
היה כיף לקבל שוב את מרלין. גם לזה בעצם לא ציפיתי כי הוא כבר די נמאס עלי בעונה שעברה או אפילו בעונה 3, אבל אחרי עונה שלמה שהוא לא היה זה דווקא היה נחמד. גם שמחתי שלשם שינוי אוליבר לא שכח שהוא נבל וזכר שהוא בעצמו אחראי לחטיפה הקודמת של הבן שלו.
*חשבתי שאולי הוא יזרוק איזו עצם של איזכור לגבי מה שהיה איתו באגדות המחר, אבל לא.
וגם ניסה הגיעה וממש התגעגעתי אליה. אני מקווה שיהיה מקום בפרק הבא להסביר קצת לגבי ההיסטוריה בין האחיות.
*ניסה דווקא כן נתנה איזכור בערך לאגדות המחר כשהיא אמרה שאבא שלח אותה לאי ליאן-יו ושם היא מצאה את שרה.
&nbsp
אבל הדבר הגדול ביותר הוא כמובן שובו של סלייד ווילסון (דת'סטרוק). האמת ששמעתי שהוא יהיה בסוף העונה, אבל איך שדברים התקדמו הנחתי שצ'ייס יגייס אותו נגד אוליבר. לא ברור לי כיצד אוליבר ישכנע אותו לעזור לו.
&nbsp
** אני תוהה עד כמה דברים מתרחשים במקביל בהחץ ובהפלאש, כי עם כל מה שקורה שם וזה שאוליבר אפילו מבין שהוא צריך עוד עזרה, הייתי מצפה שהוא יתקשר אל בארי ויבקש עזרה.
&nbsp
אני מצפה לסיום פרק הבא. ולשם שינוי גם מצפה לראות מה קורה בפלאשבק. אומנם אני לא מצפה להפתעה (הוא יחולץ מהאי) אבל בכל זאת אני מצפה לראות את הפלאשבקים באמת מגיעים לנקודה הזאת אחרי חמש שנים.

איל51

New member
כמה דברים

1. פרק מצוין, שמכין מצוין את הפינאלה לעונה מצויינת.
2. ברור שלבלאק סיירן יש משהו כלפיי קוונטין, שאין לה כלפיי דמויות אחרות. זה בטח קו עלילה שיתבהר בעונה הבאה (בטח בארץ-2 קוונטין מת או משהו כזה, שזה עוד משהו שהוביל את לורל להיות רעה).
3. אין סיבה שמלקולם יזכיר את אירועי "Legends Of Tomorrow". עד כמה שאני זוכר, הם החזירו אותו לקו הזמן הנוכחי, ומחקו לו את הזיכרון.
4. אני חושב שזה די ברור מה ישכנע את דת'סטרוק (ועוד מישהו) לעזור לאוליבר - עזרה בתמורה לשחרור.
5. באותה מידה אפשר היה לטעון שבארי היה צריך להתקשר לאוליבר ולבקש עזרה נגד סאביטר, או זום.
6. הימורים שלי: מלקולם ימות, כאקט הירואי להצלת ת'יאה. רוי הרפר יחזור (ואולי יאבד את היד) ויצטרף לאוליבר. סלייד ישוחרר/יברח. אוולין תמות, ואולי גם אחת מהדמויות הראשונות של הסדרה: דיגל, פליסיטי (כן, בטח) וקוונטין. רנה ודיינה מוגנים לקראת העונה הבאה, וכך גם בלאק סיירן.
נקבל הכנה כלשהי לפרק הבא, שאולי, רק אולי, כוללת את ויג'ילנטי (שנאמר שישחק תפקיד בעונה הבאה).

מצטער שאני לא כותב לגביי הפרקים בעונה המצויינת הזו בצורה מפורטת (כמו שעשיתי בפרקים האחרונים של הפלאש), זה נובע אך ורק ממחסור בזמן. אבל אני מכין סיכומי עונה לסדרות של DC (סופרגירל, החץ, הפלאש ואגדות המחר) לאיזשהו אתר, אז אולי אעשה "העתק הדבק" לפה.

בפרק סיום העונה אפרט קצת יותר.

כמה דברות

3. לא זכרתי שמחקו לו את הזיכרון. שלא כמו שניים מהאחרים במקרה שלו לא הייתה חובה למחוק את הזיכרון שלו.
4. אז אוליבר משחרר את דת'סטרוק כדי שיעזור לו בתמורה לזה שהוא ישחרר אותו. אבל אוליבר משחרר אותו כבר כדי שיעזור לו. אז למה שהוא לא יבגוד בו ויעזור לצ'ייס בהזדמנות הראשונה שיש לו. אני מניח שלאוליבר יש יותר מרק הבטחה לשחרור.
5. אני באמת ציפיתי בפרק האחרון שהוא יבקש עזרה מאוליבר.
אם כי באופן כללי יש עניין של יחסי כוחות. אוליבר לא יכול לעזור לבארי המון נגד סאביטר. לעומת זאת נראה לי שאם בארי היה עוזר לאוחליבר בפרק הזה אז חלק גדול מהבעיות היו נפתרות (אוי לא, אנחנו שומעים בטלפון שמישהו תוקף את קרטיס, מזל שבארי מגיע לשם תוך שניה)
6. מאלקום ימות חחחחחח. אני די בטוח ששום דבר לא יכול להרוג אותו. בעצם אולי הוא ימות ואז יבוא מאלקולם מכדור הארץ אחר או מאלקולם שהוא טיים רמננט או משהו...
אני מאוד אשמח להפתעה של רוי הרפר. יהיה נחמד.
אני לא יודע למה אתה חושב שרנה, דיינה ובלאק סיירן בטוחים לקראת עונה הבאה - אם זה בגלל שאתה יודע מי לוהק כבר לעונה הבא אז בבקשה עצור
ואל תכתוב על זה כאן.
&nbsp
&nbsp
נ.ב. עדיין לא גילינו מי זה ויג'ילנטי באמת. ההימור שלי הוא שזה ג'יימס אולסן של כדור הארץ 1

איל51

New member
אמממ...

3. במחשבה שנייה - אני באמת לא זוכר שמחקו לו את הזיכרון. אבל מה זה משנה? הוא פשוט לא הזכיר את מה שקרה לו. אפשר לחשוב שהוא הבחור הכי שיתופי בעולם.
4. ווילסון כל כך שנא את אוליבר גם, ואולי בעיקר, בגלל השפעת המירקורו. יכול להיות שאחרי שנתיים הוא קצת נרגע, ויכול להיות שהוא רוצה לשמור את מלאכת הריסת החיים של אוליבר לעצמו, אז כרגע הוא עוזר לאוליבר.
5. מז"א? אוליבר, יחסית לבארי, אמור להיות גאון טקטי. אבל גם אם לא - למה נגד הרוורס פלאש הוא יכל לעזור, ונגד סאביטר לא?
6. ימות. בדוק ימות.

יש לי הימור לגביי ויג'ילנטי, בעיקר בגלל כל מיני רמזים שיוצרי הסדרה זרקו לגביו, אבל...נחכה ונראה.

דוקטור הו
פרק 10X06

אני קרוע לגבי הפרק הזה.
מצד אחד רובו ממש שיעמם אותי. במידה שכל הזמן הפסקתי כי מצאתי את עצמי נמשך לעשות דברים אחרים.
אווירת התשעה באב של הדוקטור עיוור ממש לא מתאימה לסדרה.
יש בזה גם משהו ממש מגוחך שאיכשהו אין לו שום טכנולוגיה שיכולה להשיב לו את הראיה. הרי הוא יכול לנוע לעתיד הרחוק, אנחנו ראינו דברים מטורפים בעתיד כבר, ואומנם זה לא משהו שקיים לנו כיום, אבל זה לא נחשב פנטזיה להאמין שתוך חמישים שנה אפילו אולי יהיו בעולם שלנו עיניים פרוסטטיות שעובדות.
וגם אם אין לו, אז מרגיש מגוחך שהוא לא מצליח להעמיד פנים טוב יורת שהוא כן רואה.

גם ההוצאה להורג הארוכה של מיסי לא תרמה לעניין (בין היתר כי הסוף היה צפוי לחלוטין, הרי ראינו את הכספת שם ואנחנו יודעים שמישהו חי בכספת)
האפיפיור מפחיד את החברה של ביל היה מצחיק, אבל חוץ מזה אפילו ביל לא הצליחה להציל את הדכדוף של הפרק.

אבל מצד שני הפרק בכללותו הוא בעצם מעולה אחרי שמבינים אותו.
אני חשבתי שעובדים עליהם שהעולם לא אמיתי, או שחיברו אותם למכונה ששמה את הדוקטור וביל בתוך עולם ממוחשב, אבל מה שמעולה זה שהלכו עם זה עד הסוף - כל הפרק (חוץ מהפלאשבקים והקטע ממש בהתחלה וממש בסוף) היה בעולם לא אמיתי. נארדול, ביל והדוקטור נאלצו להתמודד עם זה שהם לא אמיתיים.
ואז היה חיבור נהדר. הציטוט של ריבר סונג מתחילת הפרק שנארדול אומר:
Goodness is not goodness
that seeks advantage.
Good is good in the final hour,
in the deepest pit without hope,
without witness,
without reward.
Virtue is only virtue in extremis.

כי הדוקטור עושה את הדבר הנכון, האצילי, הגיבורי - במצב הקיצוני ביותר כשהוא יודע שהוא לא אמיתי ושהוא עומד להעלם ושאף אחד לא ממש יזכור אותו.
(*כי אפילו שדוקטור האמיתי קיבל ממנו את המידע, הוא לא באמת יעריך את הבחירה שהדוקטור הלא אמיתי עשה)

Prison Break: Resurrection פרק 8

אז אנחנו מתחילים לגלות למה וויפ כועס על מייקל....
הפרק נפתח בפגישה של מייקל וגייקוב מהעבר...גייקוב אומר שהקעקועים של מייקל הם אלה שמשכו אותו. מייקל מבקש ממנו להביא שותף נוסף לעבודה- וויפ. בהתחלה גיקוב לא מתלהב אבל אח"כ מסכים.
הוא מזהיר את מייקל שאם הוא מתכנן משהו, הוא ידע כי הוא קורא אותו.
&nbsp
מייקל מתכתב עם "שרה" ומבין שמשהו לא בסדר כי היא קוראת למייקל "מייקל גוניור"... גייקוב כלא אותה במחסןאו משהו ומייקל רוצה לחזור כדילהציל אותה.
גייקוב מתייחס בסדר למייקל הילד והוא רואה שהוא צייר ציור של ספינה ומייקלאומר לו שזאת מפה לאיפה הוא החביא את הלגו...דומה לאבא.
&nbsp
לינק מעדכן את מייקל במה שקרה לו: סופיה עזבה אותו והוא הסתבך עם הבן של אברוצי. הוא הבריח בשבילו סמים וכשהבין שהואהורג אנשים, הוא זרק מיכל שלל כמה אלפים ועכשיו, אברוצי רוצה להרוג אותו. לינק אומר למייקל שאולי יוכלו להשתמש בזה כדי לחזור לארה"ב. לינק מתקשר לאברוצי ואומר שישלם לו 100 אלף.
הוא אומר לו שהוא צריך להיכנס לארה"ב מבלי שמישהו ידע, אברוצי מסכים.
סוכרה וופיפ מזהירים את מייקל ולינקשישמשטרה ושהפרצופים שלהם שודרו בטלויזיה. הבן של אברוצי מתקשר אליו ואומר שהוא מסכים.
&nbsp
גייקוב נפגש עם וואן גוך ואומר לו שמייקל מתכנן לחזור בגל המשפחה. הוא אומר שמייקל רוצה להרוג אותו כי הוא חושב שהוא גנב לו את המשפחה...אמלי גם אומרת שהוא לא פשוט יבוא אליהם...
גייקוב חושב שהוא יצליח לגלות מה מייקל מתכנן....ברקע, מראים את תיאודור קורא מכתב ממיקל...סי נוט מקבל דרישה להתקשר... וכל אחד מהחבורה מקבל כרטיס...וויפ טס לשיקאגו. גייקוביודע שהם היו בצרפת והם יחכו להם בניו יורק...
הטלפון נדלק שוב והם בטוחים שהם תפסו אותו.
וואן גוך ואמלי עולים על הטיסה ומוצאים את המטוס ריק עם הנייד על המושב.
&nbsp
מייקל ולינק נפגשים עם אברוצי, הם עובדים עליו שיש מליון שוטרים סמויים שיפשטו על עבקי הסמים שלו אלא אם הוא יוותר ללינק על החוב. בהתחלה אברוצי לא מאמין אבל כשהגיפים השחורים מגיעים הוא בורח.
מייקל מבק מסינוט לעזוב כי הם מכירים את הפנים שלו והוא מהווה סיכון...שיבה נשארת לעזור.
&nbsp
וואן גוך אומר לאמלי שמשהו לא בדר עם גייקוב...שמצב אחד הוא מסר שהוא התאהב בשרה ומצד שני כלא אותה במחסן. הוא אומר שאוחרי שיתפסו את מייקל/אוטיס שהוא הרוצח של מישהו, הוא עוזב וששניהם יכולים לעזוב.
תמיד חשבתי שוואן גוך הוא המניאק מבינהם אבל נראה שאמלי לא כזאת תמימה....
&nbsp
אברוצי חוזר למחסן ורואה שהכל שם...הוא מבין שעבדו עליו ועכשיו הוא ממש עצבני על לינק ואומר שצריל חהרוג אותו אחת ולתמיד.
&nbsp
וויפ שואל נהג מונית אם הוא יכול לקחת אותו למקום מסוים לפי קורדינציות שיש לו...הנהג אומר לו שזה באמצע אגם מישגן. לינק מייקל ושיבה מגיעים לבית של גייקוב...שיבה מביאה ללינק אקדח.
מייקל רואה בביוב את כל ה"ברבורים" שהוא שלח לשרה למרות שגייקוב אסר עליו..הוא חשב שהוא לא יעלה על זה.
מייקל ולינק מוצאים בית ריק ומייקל שולח הודעה ל"שרה"....מייקל מבין שהיא חייה.
&nbsp
גייקוב וון גוך מדברים וואן גוך אומר שהוא לא רואה אף אחד. גייקוב אומר שזה הגיוני כי מייקל מחכה שהם יפעלו. גייקוב עובר ליד טנדר שחור ובהוראת גייקוב הוא אומר "הם לא הופיעו אני חוזר אליך עכשיו" ליד לינק. גייקוב אומר שמייקל חשף את הקלף המנצח שלו- אחיו לינק ושהוא יצטרך להופיע בהקדם.
אמלי מאבדת את לינק וגייקוב מבין שהם "ניצחו". מייקל מתצפת על גייקוב מבניין ואומר שהוא נוסע מזרחה...
גייקוב רוצה להרוג את מי שבגיפ השחור- שיבה...הוא לא מזהה אותה ובורח כשרואה אותה...לינק יוש במושב ליד אבל הוא לא ראה אותו מן הסתם.
מייקל מגיע לרכב הנטוש ורואה דם בבאג/ז ומבין שזה של שרה...הרכב ריק.
&nbsp
מייקל מוצא את הציור של מייקל גוניור ושהוא קודד משהו בציור..מייקל מבין שזאת מפה שמובילה לאיזה אגם והוא אומר להם איפה הוא...
לינק סוףסוף מנשק את שיבה ואומר לה שהיא לא ממשיכה איתם כי הוא לא יסלח לעצמו אם יקרה לה משהו.
&nbsp
וויפ משכיר סירה באגם, תיאו מקליט את עצמו מדבר לאלוקים ואומר שקיבל הצעהשמתאימה לטי-באג ושעכשיו זאת לא תהיהה עבודה של איש חסר מצפון או בשביל חטא ושנאה...הפעם זה יהיה בשביל אהבה...

&nbsp
מייקל הילד אומר לגייקוב שהוא רוצה הביתה ושואל איפה שרה, גיקוב אומר שהיא מרגישה לא טוב אבל עוד מעט הם יחזרו הביתה והכל יהיה כרגיל. מייקל רואה את שרה קשורה בחדר ליד...ילד חכם...
&nbsp
טי באג נפגש עם וויפ שלא ממש יודע מי הוא..טי באג אומר לו שאוטיס הוא מייקל סקופילד. הוא אומר שקראו לו טי באג וויפ וששמו האמיתי של ויפ הוא דיוויד. הוא אומר שוויפ הזכיר לו מישהו בזמן שהוא חיפש שותף ושהוא גילה שוויפ הוא הבן של טי באג!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
&nbsp
מייקל מגיע לבית על האגם ורואה את מייקל גוניור, הוא מבין שמשהו לא בבדר עם שרה...לינק חושב שגייקוב חזר הביתה אבל בסוף זה לא הוא. אני חייבת להודות שזה קצת מוז שגייקוב לא פיצץ אץ הבית הזה במצלמות...במיוחד כשזה ממש צפוי שמייקל יופיע שם.
לפתע אברוצקי מופיע ויורה על לינק...
&nbsp
&nbsp
מייקל ומייקל נפגשים וגוניור ישר מזהה אותוץץץמיקל אומר לו שקיבל את המפה שצייר ומייקל גוניור עונה שהואל לא צייר מפה...מייקל מבין שזה גייקוב. לפתע אמלי מופיע ויורים במישהו.
&nbsp
יש לי הרגשה שזה וואן גוך שהרג אותה ואולי אפילו גייקוב כדי להפיל את הכל עליה והוא מתכנן לרצוח את מייקל מייקל ושרה....
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

Pretty.Little.Liars.S07E15

&nbsp
לא אכפת לי מאלי/אמלי/ פייג והתינוק...
אריה וניקול ועזרא עוד יותר משעממים...
&nbsp
אריה עוזרת לסינדי וA....
&nbsp
הם חושדים שלוקאס הוא A.D ומחליטות לא להגיד כלום לאלי ההרה...
&nbsp
אמלי רוצה לגדל את הילד של אלי למרות שהיא לא יודעת מי האבא...היא מעכנת את פייג שלא ממש מרוצה מן הסתם. הן "סוג של" נפרדות...
&nbsp
בדרך פלא מופיע מעיל בלוקר...שניה לפני הוא לא היה שם...איזה בולשיט.
&nbsp
האנה מראה למונה את המשחק ומנה ממש מתלהבת...האנה מבקשת ממונה שתעזור לה כי היא לא מפחדת מהמשחק. מונה אומרה שזה בגלל שהיא לא מופיעה במשחק...
&nbsp
אריה ועזרא רבים סוף סוף....שזרוק אותו גבר.
&nbsp
השוטר עוקב אחרי ספנסר...הפתעה שהקשר הזה לא ממש מצליח...
&nbsp
פייג עוזבת ואלי אומרת שהיא לא חייבת...פייג שואלת את אלי אם היא אוהבת את אמלי ואלי מתחמקת...היא אומרת לפייג שהיא לא יכולה לשאול אותה את זה.
&nbsp
ספנסר ורן יושבים בדה התעופה ופוגשים את אזרע. ספנסר מבקשת שלא יספר שראה אותם.
&nbsp
אלי מחליטה ללדת.
&nbsp
ספנסר מקבלת מכתבים דרך בקבוק.
&nbsp
אריה אוימת על ידי A שהיא לא עונה לה לשיחה...
&nbsp
בקיצור...בולשיט ושיגמר כבר.

איל51

New member
The Flash עונה 3 פרק 23

ללא ספויילרים, פשוט רציתי לכתוב משפט אחד שמסמן את הפרק הזה, וכנראה את כל העונה -

זה היה רע, כל כך כל כך רע...

הדעה שלי שונה
הפלאש פרק 3X23

לא שזה היה הפרק שהציל את העונה הדי חלשה הזאת, אבל גם לא כל כך רע.
למרות כמה דברים רעים.
&nbsp
קודם כל איך שהפרק התחיל ונזכרתי בתיאוריה של החלפת הפרצופים פתאום חשבתי שזה יהיה תכסיס ממש דפוק לעשות את זה. כלומר לגרום לנו לחשוב לשבוע שאייריס מתה ואז לומר "בו, זאת לא היא" נשמע זול.
ואז מסתבר שצדקנו וזה באמת הרגיש די זול.
אבל מה שהציל את זה, זה שהרגשות על מותו של HR היו מאוד חזקים. הוא מת כגיבור והוא קיבל כבוד על זה.
כשHR הגיע בתחילת העונה חשבתי שקיבלנו דמות חדשה דפוקה כתחליף וולס. בסוף הוא הפך להיות דמות מאוד חשובה וממש גיבור.
*הארי חזר לבנתיים, אבל אני עדיין מהמר שעונה הבאה נקבל וולס אחר.
&nbsp
היה מאוד מעניין כששקלו לנסות להציל את סאביטר. מאוד אהבתי את זה שאייריס כן רצתה להציל אותו, הוא הרי האדם שהיא אוהבת, במידה מסוימת. גם היה מעניין שהוא שקל את זה. אחרי הכל, כל מה שהוא עשה היה לא סתם בשביל רוע, אלא כדי להציל את עצמו (או לברוא את עצמו).
אבל היה מאוד מאכזב בסוף להבין שזה הכל היה תחבולה מצדו והוא לא התכוון ללכת עם התוכנית שלהם, הוא פשוט רצה להרוג את חברי הצוות כדי שלא יעצרו את התוכנית שלו. וכמובן שהוא עשה את זה באופן מטופש.
&nbsp
כמו שציפיתי בסוף קיבלנו גרסה מרוככת של קילר פרוסט, היא עדיין עם שיער לבן וכוחות קרח ועדיין לא ממש קייטלין, אבל היא גם לא רעה והיא הצילה את סיסקו.
מה שכן לא עשו את המעבר טוב כל כך לדעתי. הרי חמש דקות לפני שהיא הצילה את סיסקו היא עמדה להרוג אותו (לפני שג'יפסי הצילה אותו).
חוץ מזה בסצנה בהלוויה היא אומנם אמרה שהיא לא קייטלין, אבל היא התנהגה לחלוטין כמו קייטלין. ציפיתי שנראה מישהי בכל זאת קרה יותר.
&nbsp
אה כן ובארי נכנס לתוך חור. כמובן, כי עונה של הפלאש לא יכולה להסתיים בלי זה.
מעניין אם הסדרה תהיה אמיצה לבעצם תסתדר בלי בארי לאיזה 4 פרקים לפני שימצאו דרך להציל אותו. אני חושב שזה יכול להיות מעניין, אבל אני מהמר שזה לא מה שיקרה, אלא הוא ייצא עוד לפני סוף הפרק הראשון לעונה הבאה.

איל51

New member
רשמת כמה מהדברים שהפריעו לי

והנה עוד כמה -
1. מילא שהמכשיר הזה של HR גורם למישהו להיראות לגמרי כמו מישהו אחר, ולא רק משנה את הפנים (משהו שפתאום קרה בפרק שעבר, בלי שהסבירו), אבל שהוא גם גורם לבנאדם שנוגע במי שעם המכשיר, לא להבין שזה מישהו אחר? כדי להבהיר את דבריי - נגיד וסאביטר חשב ש-HR הוא אייריס, מבחינת המראה. אבל הוא גם סחב אותו ברחבי העיר והחזיק אותו לפני שתקע בו את הלהב. והוא לא שם לב שזו לא אייריס?
2. כל ה"אולי יש סיכוי שסאביטר יהיה טוב" היה גרוע, מאוד גרוע.
מבחינת הצוות - למה לסמוך עליו, אפילו לרגע? מה מנע ממנו פשוט להרוג את אייריס כשהוא עמד לידה בתוך מעבדות סטאר? למה שסאביטר, לאחר שהבין שהתוכנית המקורית שלו נכשלה, ירצה פתאום להיות טוב?
מבחינת סאביטר - למה לעבור את כל הסיבוך הזה? למה לא להרוג את אייריס ברגע שאתה נמצא לידה שוב? למה לא פשוט להיכנס למעבדות סטאר, לשים את הפצצה הלא ברורה הזו, ולהתחפף משם?
3. כל העניין של השאלות שלא נענו - למה הראו את הפלאש של ארץ-19 אם לא משתמשים בו איכשהו? למה להביא את הפלאש השחור אם נפטרים ממנו בכזו קלות? למה סאביטר לא הרג את טרייסי בעצמו ושלח את קילר פרוסט לעשות את זה? למה שהוא יגיד לג'סי "יש לי תוכניות בשבילך בעתיד" ולא לעשות עם זה כלום?
4. בדיוק מה שחשבתי בקשר לקייטלין - למה לגרום לה להילחם בווייב ובג'יפסי, ולנסות להרוג אותם, אם שנייה אחרי זה היא עוזרת להם, בלי שום סיבה?
5. למה להרוג את אייריס מלכתחילה? סאביטר היה צריך לחטוף את סיסקו ו/או טרייסי, להכריח אותם לבנמות לו את הספידפורס בזוקה, ולהפוך את עצמו לאל.
6. אז במקום שהספידפורס "ידבר" עם בארי ישירות, הוא מפעיל סופת ברקים ברחבי העיר, ומצפה שבארי יבין לבד מה קורה ולמה?
7. אז וולי וג'יי רצו אחרי סאביטר, יחד עם בארי, ואז...הלכו לאכול משהו? איפה הם היו בסוף?
8. רשמי, הנבואה של סאביטר, סוג של התגשמה ככה -
מת - HR.
סובל גורל גרוע ממוות - בארי, כנראה.
בוגד - קייטלין. רק ש...אולי טכנית היא גם בגדה בסאביטר.
בקיצור, עוד מהלך עלילתי מיותר בעונה הזו.

היו עוד דברים, אבל אני כל כך מתוסכל מהעונה הזו ככלל, ומהפרק הזה בפרט, שהגיוני שאני מכחיש אותם.

בכל מקרה, הימורים לעונה הבאה:
וולי יקבל חליפה משודרגת, ואולי אדומה לחלוטין, עקב היותו הפלאש החדש. קייטלין תחזור כאנטי גיבורה, לפחות מידי פעם, כשיצטרכו אותה עלילתית. הארי, לבקשתו של בארי אלן, יישאר לפחות בהתחלת העונה. בארי יופיע, לא בהכרח יחזור לצוות, לכל המאוחר בסוף הפרק הראשון. וכשהוא יחזור, הוא יחזור שונה (לא כרע, אלא שונה) כי...למה להפוך את החיים קלים.
אני ממש מקווה שאייריס לא תכיר מישהו חדש ושלא יהיה שטות של משולש רומנטי, שוב. אבל...

בקשר לנבל - הזכירו יותר מידי את קליפורד דה-וו, שקשה לי להאמין שלא הוא יהיה הנבל בעונה הבאה. לא אחשוף לגביו כלום, אפילו לא את האלטר אגו שלו (מעניין יהיה לראות את סיסקו ממציא את השם הזה), אבל רק אגיד שזה יכול להיות מעניין.

אני שמח שקלעתי עם חלק מהם

1. כן זה טיפשי. זה בערך מה שקורה בכמעט כל סדרה עם מכשיר שינוי פנים, אז לא ממש אכפת לי. גם זה לא שהסבירו הרבה על הטכנולוגיה הזאת אז אנחנו לא יודעים עד כמה היא מתוחכמת.
2. הרי הסבירו שבשלב שסאביטר במעבדה זה כבר מאוחר מידי בשבילו להרוג את אייריס. וההסבר הוא: יב ס'והס ביעע גולע שדגחלע. ברור?

אבל לא משנה, אני בטוח שאפשר להמציא טכנו באבל או משהו בשביל הסיבוך. אבל הסיבוך הזה שווה אולי אם הוא מוביל למשהו עלילתית. מה שממש טראגי זה שרק נתנו רמיזה למשהו עלילתי שזה מוביל אליו (סוּלחה) אבל זה לא קרה. כלומר זה בעצם היה שריפה של חמש דקות מהפרק.
3. מי זה הפלאש של ארץ 19? מתי הראו אותו?
הפלאש השחור - אתה מתכוון לזה שקילר פרוסט נפטרה ממנו כל כך בקלות. זה באמת די אנטי קליימקטי שכל כך קל להרוג אחד כזה. אבל זה דווקא טוב שהראו את זה כי זה בעצם שומר קצת על המשכיות (דבר שנוטים להתעלם ממנו) אם מישהו משבש את הזמן אז בחור כזה ירדוף אחריו ולכן אם סאביטר עושה את זה אז אמור להיות כזה.
בעצם יש אולי הגיון בזה שהוא שלח את קליר פרוסט להרוג את טרייסי, כי אולי הוא ידע שהיא תכשל (זכרונות עתיד). הרי הוא רצה שטרייסי תבנה את המכונה הזאת.
תוכניות לג'סי... אולי בעתיד יש זוגיות בין בארי וג'סי
כן, אין לי ממש תשובה לזה, חוץ מזה שזורקים המון רמזים לא נכונים כדי לבלבל אותנו.
4. זה לא לחלוטין בלי סיבה. היא הצילה אותו אחרי שהוא יכל להרוג אותה ולא עשה את זה וגם (ונראה לי יותר משמעותי) זה שהוא נתן לה את הבחירה לחזור להיות קייטלין אם היא רוצה. עד הנקודה הזאת הקבוצה בעצם פעלה נגד קילר פרוסט על מנת להחזיר את קייטלין בין אם היא רוצה או לא. והרי הסיבה שקילר פרוסט פעלה עם סאביטר הייתה כדי שהם לא יוכלו להחזיר אותה למה שהיא הייתה.
זה קצת כאילו זה שני בני אדם בגוף אחד ועד כה הצוות רצה להרוג את קילר פרוסט. עכשיו סיסקו הראה לה שהוא לא הולך להרוג אותה.
חוץ מזה ראינו כבר בעבר שיש לה רגעים שהיא מרגישה יותר את הקשר עם החברים שלה. הגיוני שמעשה כזה יעורר רגע כזה.
כן היה מקום שנראה את זה באופן ברור ומובן יותר. אני מקווה שעונה הבאה יעסקו בעניין יותר.
5. יכול להיות שהוא ידע שיהיה קשה לשכנע אותם באמת ליצור מכונה שתהפוך אותו לאל. והנה באמת הוא לא הצליח לשכנע את סיסקו לעשות את זה.
6. אתה מכיר ספיד-פורסים, הם לא ממש אוהבים לדבר באופן מילולי. הם מעדיפים לעשות ברקים, חורי תולעת ולחקות אמהות. אי אפשר ממש לצפות בכוח שנמצא מחוץ לזמן שלנו להתנהג בהגיון.
7. מודה - לא חשבתי על זה אפילו. הסתכלתי שוב על הקטע. פעם אחרונה שראו אותם בשלב ההוא סאביטר קפץ לשמיים וירה עליהם איזו קרן פיצוץ גדולה שגרמה להם לעוף לכל הכיוונים. אז אפשרי בהחלט ששניהם איבדו הכרה. אבל באמת שהיו צריכים לתת לנו עוד שניה שבה רואים את זה שהם איבדו הכרה כדי שזה יהיה הגיוני.
8. נכון שHR מת, אבל נראה לי שמי שסובל מגורל גרוע ממוות זה ג'וליאן. הוא לעולם לא יחזור לתהילה שהייתה לו כשהוא היה דראקו מאלפוי. החיים של ילדים שחקנים הם נורא קשים.
&nbsp
&nbsp
לי גם יש תיאוריה להמשך:
בשלב מסוים בארי יחזור, יהיה שוב עם אייריס הם יריבו ויחזרו זה אל זה כמה פעמים ואז הם יתחתנו. ורק אחרי כמה שנים בארי יגלה את האמת - סאביטר כן הרג את אייריס, HR פשוט לקח את מקומה כדי שבארי לא יהיה דיכאוני וייצור את סאביטר.
אבל הגילוי הזה (כולל התהיה כיצד נוצרו הילדים שלהם) תגרום לבארי להשתגע וככה הוא כן יהפוך לסאביטר.
זה אפילו מסביר למה סאביטר היה במין כעס מוזר אל HR, אבל הוא אף פעם לא פגע בו.
סאביטר כמובן היה צריך לגרום לבארי לחשוב שהוא הביס אותו, כי אם הוא לא יחיה כמה שנים עם אייריס הלא אמיתית אז הוא לעולם לא יווצר.
בעצם הסאביטר שחשבנו שראינו נעלם כתוצאה מהפרדוקס היה פשוט טיים רמננט של סאביטר.

panda0zombie

New member
מה היה הקטע עם זה באמת

סאביטר יכל עדיין להרוג את אייריס והתוצאה תהיה אותה תוצאה.. היא מתה, בארי מדוכא ופונה לצד האפל. איך זה בדיוק מאוחר מידי? אני בטוחה שיש להם איזה שהוא הסבר אבל מה איתו?

אני לא חושבת שהכותבים עדיין חשבו מהם התוכניות שיש לג'סי בעתיד.

ג'וליאן

אפילו לא הגבת לתיאוריה שלי

שבעצם אייריס כן מתה וHR פשוט החליף אותה כדי שבארי לא יהיה עצוב.

panda0zombie

New member
אוקי אוקי אם אתה כל כך מתעקש

התאוריה שלך בעצם די אדירה אבל פשוט הזוייה מידי
מי יודע אולי זה גם נכון בעצם נצטרך לחכות כמה שנים

panda0zombie

New member
מסכימה עם ההימורים

קשה לי להאמין שקייטלין תחזור לעונה הבאה כדמות ראשית.. לכל היותר היא תשתתף ביותר מחצי עונה אבל היא תחסר. אני רוצה לראות קייטלין (או מי שהיא לא תהיה עכשיו) כאנטי גיבורה
בארי בטוח יחזור שונה. האמא המזוייפת אמרה שהוא לא מגיע לגיהנום אבל הוא בטוח יגיע לאנשהו וזה ישפיע עליו.
אם יעשו משולש רומנטי זה יהיה מגוחך ביותר מידי דרכים

איפה הזכירו את קליפורד דה וו? לא ממש שמתי לב

כן כמו שציינת יש הרבה דברים לא הגיוניים בפרק ובעונה הזאת בכלל.. סאביטר וטים פלאש יכלו לעשות דברים אחרת ובצורה יותר פשוטה אבל מה לעשות שזה לא יוצר את הדרמה שהכותבים רצו

הפרק הזה יכל להסתדר בלי ההופעת אורח של ג'יי.. מילא אם היו באמת עושים איתו משהו

למעלה