דיוני סדרות לאמצע שבוע

didalf

Well-known member
תגובה מאוחרת לניק על מר רובוט 2X02

כי רק עכשיו ראיתי.
&nbsp
הפרק השני היה כבר יותר מעניין.
"וסוף סוף בסוף הפרק אנחנו שומעים את המילים Bonsoir, Elliot שטיירל כמובן אמר לאליוט עוד בפרק הראשון של הסדרה." - וואי טוב שאמרת, לא זכרתי לחלוטין שטיירל אמר לו דבר כזה אז לא הבנתי אם זה משמעותי בכלל.
&nbsp
מה הסיפור של גברת ערפד? (חוץ מתחביבי הסקס המוזרים שלה).
&nbsp
ממש לא אהבתי את הקטע של אנג'לה עם הקלטות האלה, זה נראה כאילו אי-קורפ הפנטו אותה. וה"משל" שהאישה הזאת סיפרה לה בבר על גבר שמציע מליון דולר וזה, זה בדיחה שאבא שלי סיפר איזה מליון פעם

&nbsp
מה שכן ממש ממש הופתעתי כשהאיש הזה ירה בגדעון
זה לגמרי בא משומקום. אני בכלל חשבתי שהוא עיתונאי שמוציא ממנו איזה כותרת.
וזה שבעלו עזב אותו ועכשיו הוא מת אומר שלא נראה את רנדי יותר? אוף רציתי שהוא יחזור

&nbsp
טוב אליוט סכיזופרן. למה הפסיכיאטרית שלו לא נותנת לו כדורים? או שהיא רק פסיכולוגית, ובמקרה הזה, למה הוא לא הולך לפסיכיאטר?
&nbsp
ואממ הקטע של לשרוף 5.9 מליון דולר קצת צרם לי. זה המון כסף והבנתי שהם מורדים בכסף והכל אבל זה בתכלס זלזול באנשים שעובדים קשה באמת כדי להשיג אותו. אם הם באמת כ"כ רוצים לעזור לאנשים שיקחו את הכסף הזה ויחלקו לעניים או משהו, במקום סתם לשרוף.
&nbsp
&nbsp

כבר תהיתי אם את מתכוונת לראות את זה...

או אם ראית ולא היה לך שום דבר לומר.
&nbsp
אני מניח שמה שקורה עם "גברת ערפד" יהיה משמעותי יותר כשטיירל יחזור לתמונה ונבין מה הקטע איתו בעצם.
בפרק 9 של עונה 1 האישה הבינה שהוא רצח את אשתו של סקוט נולס והוא פוטר מהעבודה שלו בגלל שהוא היה חשוד ברצח (אפילו שהוא לא נאסר עדיין). כש/הוא ביקר את אשתו בבית חולים (אחרעי שהיא ילדה) היא אמרה לו שהוא לא חלק מהמשפחה שלהם עד שהוא לא יתקן את הנזק שהוא עשה.
אז הגיוני שלטיירל יש איזושהי תוכנית כדי לתקן דברים בעיני אשתו.
&nbsp
אני אף פעם לא שמעתי את הבדיחה הזאת עם הגבר והאישה בבר. זה לא סוג הבדיחות אבא שאבא שלי מספר.
&nbsp
אני הבנתי שהאיש הזה אולי ינסה להרוג את גדעון איזה חצי דקה לפני שזה קרה נראה לי. אבל חוץ מזה, זה בא לי ממש בהפתעה. אני מקווה שאולי בכל זאת נראה את רנדי עוד כמה פעמים (אולי הוא יחקור מי הפליל את בעלו) אבל קשה לי להאמין.
האמת שזה במיוחד מרגיז אותי כי זה לחלוטין נכנס לטרופ הזה של Kill your gays שדובר עליו הרבה בשנה האחרונה. סה"כ זאת לא בדיוק סדרת אקשן, מעט מאוד אנשים בה מתים (אני חושב רק אשתו של סקוט והמנהל איוול קורפ שהתאבד בעונה 1). אז זה שדווקא הדמות של ההומו בסדרה מת זה חבל נורא.
&nbsp
כן, אליוט בפירוש סכיזופרן (או משהו, אני לא בטוח בהגדרות). אבל זה לא ברור מה הפסיכולוגית יודעת לגבי זה. ברגע האחרון שראינו אותו הוא אמר "אני לא בוטח בו" אבל אז לא ראינו יותר (כי אליוט לא סומך עלינו), אז אנחנו לא יודעים אם היא בעצם מודעת לכך שלאליוט יש מין אישיות נוספת.
&nbsp
&nbsp
לגבי ה5.9 מיליון דולר -לא חשבתי על העניין הזה האמת היא. יש בזה משהו. אם כי חלק מהעניין הוא שעבור קונגלמרט כזה גדול סכום כזה הוא באמת כמו שהם אמרו "אפשר למצוא בין כריות הספה". כלומר בטח יש להם מחלקת פילנתרופיה שמוציאה סכום גדול יותר לפחות על בסיס שנתי. חלק מהעניין הוא שחברות ענקיות כאלו יכולות לתרום מיליונים לצדקה כשבמקביל הם עושקים אנשים רבים ממיליארדים.
5.9 מיליון זה סכום גדול מאוד, אבל גם קטן בקנה מידה גלובלי (שבו החברה קיימת). זה כמו שאם יהיה לך 7 מיליארד דולר לחלק לכל העולם, אז כל אדם יקבל רק דולר אחד וזה לא עושה שום הבדל.
&nbsp
מה שדרלין מנסה לעשות זה יותר בעניין המסר שזה נותן ולדעתה זה יותר חשוב.
&nbsp
אבל זה לא שאני טוען שדרלין וFsociety צודקים דווקא. זה כרגע ממש לא ברור בכלל אם מה שהם עשו עשה איזשהו משהו טוב.
אנחנו רואים שזה גרם לממשלה להשקיע מאות מיליארדים באיוול קורפ ושמי שממש סובל זה אנשים רגילים. כמו האישה ששילמה על הבית שלה ועכשיו הבנק יכול לטעון שהיא לא שילמה עליו.
הסדרה בהחלט לא מציגה אותם בנתיים כצודקים.
ואני אישית ממש לא מבין בזה מספיק כדי להבין את ההשלכות ומה טוב ומה לא טוב.
&nbsp
&nbsp
אגב, קראת את ההודעה שלי עם הספקולציות?

didalf

Well-known member

"כש/הוא ביקר את אשתו בבית חולים (אחרעי שהיא ילדה) היא אמרה לו שהוא לא חלק מהמשפחה שלהם עד שהוא לא יתקן את הנזק שהוא עשה." - אה גם את זה בכלל לא זכרתי.
&nbsp
אני לא חושבת שזה ממש נכנס לקטע הזה של קיל יור גייז, אלא אם לא הבנתי את הרעיון שלו. כי זה שגדעון מת לא קשור בשום צורה לנטייה המינית שלו, רק לזה שהוא איש נחמד ודי תמים. אני לא הייתי רוצה שעכשיו לא יהרגו דמויות מסויימות שהמוות שלהן משרת את העלילה רק מהפחד שיצאו עליהם בהקשר הזה. ונראה לי שזה שהרגו אותו דווקא חשוב והגיוני לעלילה.
&nbsp
וקראתי את ההודעה שלך עם הספקולציות, כבר חשבתי שיש לך איזה תיאוריות מטורפות. לא זוכרת שהיה לי מה להגיד על זה.

זה לא העניין בה

ברוב הגדול של המקרים של התופעה של הרג דמויות להטביות בסדרות המוות שלהן לא קשור לנטייה המינית שלהן בכלל. העניין הוא שדווקא הן אלו שנהרגות, יותר מאשר סטרייטיות.
אין לזה הסבר לחלוטין ברור, האם זה פשוט הומופוביה, האמונה של יוצרי הסדרה שלצופים יהיה פחות קשה עם המוות של דמות להטבית, או פשוט שדמות כזאת מוגבלת יותר מבחינת הפוטנציאל שלה בסדרה - נניח בסדרה עם קאסט של 4 בנים ו4 בנות (כולם סטרייטים) אז לכל אחד מהבנים יש סיכוי לפוטנציאל רומנטי עם 4 דמויות אחרות. אם אחד מהם הוא הומו אז אין לו פוטנציאל רומנטי אם אף אחד מהם.

didalf

Well-known member
עדיין נראה לי שזה ממש לא המקרה

לא חושבת שליוצר פה בכלל עבר בראש שהוא הורג את הדמות הלהטב"ית היחידה שלו כשהחליטו להרוג את גדעון.
אני הראשונה שתתנגד להרג של דמויות להטב"יות אבל גם לא צריך לחפש סתם.

אני לא בטוח שזה עבר לו בראש, למרות ש...

קשה לדמיין שהוא לא היה מודע לדיבורים הרבים על זה בחצי שנה האחרונה.
אבל בכל מקרה זה לא קשור לאם זה עבר לו בראש. אני חושב שבהרבה מאוד מהמקרים זה לא נעשה מתוך כוונה רעה או מחשבה מראש.
ואני בהחלט לא רוצה שישאירו דמויות להטביות בחיים רק בגלל זה. אבל זה עדיין לחלוטין חלק מהטרופ הזה.
במקרים רבים שספרו בטרופ הזה די נראה לי מגוחך להכליל אותם, כשמדובר בסדרות שתמיד מתות שם המון דמויות, או מקרים שמחשיבים דמות כלהטבית רק כי הייתה לה נשיקה לסבית אחת שנים לפני.
אבל במקרה הזה הוא הדמות היחידה שנחשבה קבועה בסדרה שמתה.
נכון שעדיין יש כמה דמויות להטביות בסדרה: אפשר לטעון שטיירל הוא גם ביסקסואל, ויש את הדמויות המשניות (ומי יודע אם נראה שוב) של המזכיר של המנכ"ב של איוול קורפ ושל ווייטרוז.

didalf

Well-known member
אממ

גם החברה של אליוט (שיילה?) נרצחה בעונה הקודמת, והיא לא לסבית.
ואני אאמין לך שלא עוד מתו כי אני לא זוכרת הרבה מהעונה הקודמת.

באחת הסדרות שאני רואה הורגים רק דמויות להטביות אבל זה בכונה

(אני מתכוונת זה מה שרוצח עושה לא היוצרים)

בגלל שזה ספוילר אני שולחת לך מסר

אל תדאג זאת לא סדרה שאתה רוצה לראות (היא לא עומדת באחד התנאים שלך)

Lamia24

New member
UnReal 207

הפרק הכי משוגע מאז הפרק הראשון לעונה.
יש לי לא מעט בעיות עם העונה הזאת (אם כי אני עדיין נהנה מאוד) הפרק הראשון הבטיח המון ובפועל לא קיים כל כך הרבה. זה טוב שהסדרה לקחה עכשיו תפנית דיי קיצונית, מעניין מאוד מה יהיה בפרק הבא.
אני רוצה לראות יותר התערבות של המשטרה בסדרה הזאת. גם המוות של מרי וגם הפציעה של רומיאו. שמישהו ישבית אותם או משהו

קווין הרגה אותי הפרק, היה נחמד לראות את אדם.
בקיצור פרק מעולה.

reasonforall

Active member
פרק 7

לא זיהיתי בכלל את אדם. הוא היה נראה שונה לגמרי.
&nbsp
נראה שקווין הבינה מה היא עשתה לרייצ'ל, ואולי קצת מתחרטת על זה.
מה אתה חושב שיקרה עם רייצ'ל? היא תיעלם לכמה פרקים ותחזור להפקה? אני מקווה שלא נראה יותר מידי את כל הסיפור של האשפוז הזה.
&nbsp
כל פעם נראה שהם לוקחים את הסדרה לקצה, ואז מגיע משהו כמו הירי בפרק האחרון.
&nbsp
מענין מה עוד מצפה לנו העונה.

Lhuna1

New member
נכון??

אני שאלתי את עצמי אם החליפו את השחקן... פחות אהבתי את המראה החדש שלו, עם התסרוקת הקודמת ובלי הזיפים הוא היה חתיך יותר

Lamia24

New member

נראה לי שרק בסיום פרק 9 היא תחזור איכשהו.
אין לי מושג איך הסדרה תמשיך בשלושת הפרקים האלה, אולי משהו שקשור להוט רייצ'ל...

LeRanch

New member
אני לא חושב שהוא ממש השמין

נראה לי שהזקן שהוא גידל יוצר אשליה של פנים יותר נפוחות.

המשימה אמזונס

בגדול אני אוהבת את התוכנית. זה המירוץ למליון רק במקום לטייל בארצות. הם מטיילים באמזונס ומבצעים משימות. התכנון מבריק עם המפה והכל. מעט משימות כל פרק וכל פרק נגמר במעומד להדחה והגעה למחנה לילה. שני דברים שהייתי משנה אחד המנחה - לא יוצר קשר עם המתמודדים. גיא זוארץ לצורך העניין דיבר על האנשים במועצות שבט וגרם להם לפתוח קלפים ובלאגנים. זה בכלל לא התייחס אחרי שידידיה פתח את ליבו.
דבר שני הצבעה צריכה להיות חשאית. וצריך להודיע למתמודד רגע לפני שהוא עולה לדו קרב. זה יהפוך את התוכנית ליותר מעניינת וגם זה יגרום למתמודד שהצביעו נגדו ביום המחרת להתאמץ למען קבוצתו.
ודבר אחרון שקשור לתוכנית, רק לי זה היה מוזר שכל הבנים שחורים וכל הבנות אדומות?
חוץ מיגואר שדאגו שרונן יהיה בבריכה של הצפרדעים, אחרי שראינו את הפוביה שלו מנחשים

למעלה