דיוני סדרות לאמצע שבוע

זה משנה את המצב

בארי הציל את אמא שלו. זה אומר שבעתיד של בארי הילד הוא לא הולך לחזור בזמן כדי להציל את אמא שלו. בארי של עונה 1 מתפוגג כי המציאות שלו לא קיימת יותר.
ברור שאי אפשר לעשות לגמרי את העלילה של הפלאשפוינט אבל ברור לי שיעשו שינויים בסנטרל סיטי, לפחות בפרקים הראשונים שלפני פרקי הקרוסאובר הענק המתוכנן. לדוגמה- אפשר לעשות שזום הוא הגיבור העל במקום הפלאש (תירוץ מעולה למה להשאיר את השחקן של ג'יי), או את ג'ו בתור סופר נבל.

אני לא יודע מה יהיה, אבל אני בטוח שיהיה משהו שיכול אולי להימשך איזה 10 פרקים שבמהלכם בארי יבין שאסור היה לו לשנות את העבר, ושהוא רק גרם לעתיד יותר גרוע בסופו של דבר.
אני דווקא יכול לדמיין שבפרק היציאה לפגרת החורף, בארי חוזר לעבר, מרביץ לת'ון, מציל את בארי הילד, עוצר את בארי מעונה 2 ומסמן 'לא' לבארי מעונה 1.
זה יסביר למה הבארי העתידי מסמן לבארי לא להציל את אמא שלו.
(...אוייש... כמה בארים היו שם באותו הלילה?!?)

Red Hood

New member
לא נכון

במידה ובארי של עונה 1 מתפוגג, אז בארי של עונה 2 מתפוגג - זה אותו אחד, רק אחר כך. ולכן, לא הגיוני שבארי של עונה 1 יתפוגג וזה שחזר בזמן בסוף עונה 2 לא.

זה שאפשר לעשות פה שינויים (זום בתור גיבור על זה מעולה!) זה נכון, השאלה היא כמה שינויים יעשו פה. כי אם עד הקרוסאובר יהיה פה דברים שונים לחלוטין, השאלה היא כמה הסדרות האחרות (בעיקר Arrow) יושפעו, והאם, לפחות בהתחלה, הן יהיו בקו זמן אחר.

בארי שבסוף עונה 1 עצר את בארי מהווה, זה לא אותו אחד של עונה 2. זה של עונה 2 לא סימן "לא" עם הראש, ובתגובה, הבארי של סוף עונה 1 חייך בסוף, ולא סיים עם מבט מבולבל כמו בסוף עונה 1.

מבלבל. נכון.

השאלה היחידה שחשובה היא - כמה יוצרי הסדרה סגורים על מה הם מתכננים לעשות?

אילקו

New member
נכון

התעלמו עד עכשיו מכל הקטעשל "התפוגגות" כשיש 2 באותו זמן...
לכן גם בארי הרגיל אמור היה להיעלם גם בהזדצנות הזו ובעוד המון הזדמנויות אחרות.
&nbsp
אבל גם א יהיה קו זמן אחר למשל עד הפגרה ואז שוב יחזור על עצמו במצב הרגיל, זה רק ייגרום יותר בלבול וחוסר עקביות כאילו היוצרים באמת לא סגורים על עצמם.

צודק

אבל אני משאר שאפשר לחבר את זה בכך שהנבל המרכזי בקו הזמן החדש יצליח לעבור אל קו הזמן המקורי יחד עם בארי, או משהו בסגנון.

זה מה שאני מניח שיקרה

גם בארי של עונה 2 יתפוגג. אבל אני משאר שזה יקרה בתחילת עונה 3.
כלומר אנחנו לא נראה את ההתפוגגות, כי אנחנו עוקבים אחרי בארי הנוכחי.
במקום זה אנחנו נראה את בארי מתעורר ישירות לעתיד החדש שלו.

אילקו

New member

זה לא שהסוף לא היה מרגש, זה אכן היה
אבל יש משהו מוגזם מדי לשנות את העבר של שתי העונת שהיו בסדרה.
כל מה שבארי מכיר, כל הדמות שנבנתה ממנו רק בגלל זה.
&nbsp
אפילו שהיה שינוי דרסטי בפרק של המסע בזמן עם הצונאמי על העיר (לא זוכר בדיוק מה קרה) אז שבארי חזר בזמן וביטל כל מה שקרה בפרק זה היה מעצבן והרגיש כאילו מיותר כל מה שצפינו.
נראה לי היה משהו כזה גם בחץ? אוליזה היה בקרוסאובר שלהם ואני מערבב דברים.
&nbsp
אבל אם אין ת'ון בכלל איך יסבירו שבארי הוא הפלאש? לכאורה זה ייועד לו במיוחד במשך שנים. והאמתי אדי אמור לחיות לפי זה, אז אוליגם יחזירו אותו? (הפסקתי לראות קוואנטיקו, אז לא זוכר/יודע אם הוא עדיין משתתף שם)

ככה זה בפלאשפוינט פרדוקס

בארי חוזר בזמן ומציל את אמא שלו. לאחר מכן הוא מתעורר בהווה החדש שלו כשהוא לא יודע שום דבר ממה שהשתנה אלא רק את העבר של קו הזמן המקורי (סוג של וולברין בסרט העתיד שהיה).
למעשה בעתיד החדש שלו הכל שונה, ובארי עצמו הוא לא הפלאש, כי יש לו עבר שונה עכשיו.
&nbsp

Red Hood

New member
לא לגמרי מדויק
לפלאשפוינט

מה שאנחנו מגלים בפלאשפוינט, בין השאר, זה שהחזרה בזמן של בארי לא רק שינתה את מה שקרה מאותה נקודה (המוות של אמא שלו) והלאה, אלא גם שינתה נקודות זמן אחרות.
כמו את הרצח של משפחת וויין, את ההגעה של סופרמן לארץ וכו' וכו'

כן
לחץ

אבל לדעתי הם לא ישנו את כל יקום הסדרות שלהם בגלל זה, והשינויים יהיו רק בסנטרל סיטי.

למרות שתכנית זה יכול להשפיע על כל היקום הזה, ולא להשפיע במקביל.
כלומר סופר גירל נמצאת בעולם מקביל שלא יושפע מארץ1. ואגדות המחר מטיילים בזמן כך שזה לא באמת מזיז להם.
ובחץ אנחנו רק צריכים שדארק ישמיד את כל העולם בסוף העונה, והכל סבבה, אוליבר קווין יכול להמשיך לעונה חדשה אפילו בלי להביס את דארק.

Chandler Rulz

New member
זה כמו ש[
לאקס מן: העתיד שהיה]

ב-Days of Future Past בסוף מחקו בעצם את כל העלילה של שלושת הסרטים הראשונים...

זה נכון, אבל...
לפרק ולסרטי אקס מן

בכל מקרה הכוונה במקור הייתה להתעלם מהעלילה של שלושת הסרטים הראשונים כשעשו ריבוט שמתרחש בעבר.
הרי בסרטים ההם אין קשר בין הפרופסור ומיסטיק, פלוס עוד כמה דברים לא ממש הגיוניים כמו הפרש הגילאים הגדול בין סקוט סאמרס ואחיו.

אהבתי את הפרק

שטויות לא הגיוניות של מסע בזמן כמו כפיל זמן... לא משנה.
נשיקה סוף סוף בין בארי ואייריס

מירוץ כמובן, שזה טיפשי אבל לפחות התייחסו לזה שזה לא סתם שזום רוצה מירוץ. וזה כזה מטומטם שבארי אומר שכל עוד הוא ינצח את זום זה בסדר, כי איך זה הגיוני? ובכל מקרה הוא יכל פשוט קצת להאט במעגל ואז הוא נמצא ליד זום ונותן לו אגרוף...
אבל לא משנה...
&nbsp
גם אני כבר די ציפיתי שהאיש במסכה הוא ג'יי גאריק ושהוא בעצם כפיל של אבאב של בארי. אבל זה לא הסתדר לי עם זה שלא נאמר שום דבר על כך שאבא של בארי מעולם 2 נעלם. אז אני שמח שהסבירו שהוא מעולם אחר (3) שבו אמא שלו גידלה אותו בעצמה ולכן הוא שמר את שם המשפחה שלה והיא בחרה את השם ג'יי. ותודה לאל שבסוף נזכרו הדמויות (או לפחות בארי) לקרוא לזום האנטר.
&nbsp
השוק הגדול של הסיום היה זה שהוא חזר שוב ללילה שבו אמא שלו מתה. (האם כל סוף עונה בסדרה יכלול חזרה ללילה ההוא?)
זה משאיר בערך הכל פתוח לעונה הבאה. ואני מקווה שלא יבטלו את זה מיד. יש לזה מיליון אפשרויות שזה יכול לכלול. בין היתר חזרה של דמויות כמו וולס בדמות איאוברד ת'ון (כי לא היה ברור מה קרה לאיאוברד שם), אדי ת'ון, האריסון וולס המקורי של עולם 1, (אולי זה ייצור ג'סי מקורית של עולם 1), רוני ריימונד (אם כי אז זה גם משפיע מאוד על אגדות המחר).
כן אולי זה מוגזם שהם יכולים לחיות בעולם שהשתנה עד כדי כך, מצד שני פעם שעברה שהוא שיבש את הזמן זה רק גרם לפייד פייפר להיות טוב... אז מי יודע.
ואולי השינוי שלו יגרום לכך שהחיים של קייטלין יהיו... קרים יותר...
&nbsp
בכל מקרה, בהחלט סיום מפתיע ומעניין אותי לראות מה יהיו ההשפעות ומה יקרה בעקבות זה.
&nbsp
&nbsp
מה שהצחיק אותי בקטע שכפיל הזמן של בארי רץ סביב המכונה הוא שתמיד חוזרים לכך שהםתרון הכי טוב למיליון דברים זה פשוט לרוץ מסביבם מאוד מהר. עונה שעברה הוא עשה את זה לחור שחור.
אני יכול לדמיין את בארי הילד עם שיעורי בית קשים, פשוט רץ מהר מאוד סביבם עד שהם נפתרים מעצמם או משהו כזה.
&nbsp
**הייתי רוצה שיהיה יותר עם וולי, או שהוא היינו רואים יותר מהתגובה שלו לכך שבארי הוא הפלאש. והיינו מקבלים את זה אם זה היה קורה בפרק מוקדם יותר של העונה. זה פשוט היה מגוחך אם היינו רואים תגובה גדולה שלו וכעס על כך ששיקרו לו בפרק סיום העונה ומיד אחרי שאבא של בארי מת.
אבל לפחות הדמות ממשיכה לעונה הבאה (לפחות בעיקרון, כי בעצם מי יודע מה קורה אם כל הזמן השתנה)

Lion_Heart

Well-known member

ג'ון ווסלי שיפ בתור ג'יי גאריק -בכלל לא מפתיע , אבל מדהים, גאוני, ונוסטלגי
אז שילבו כאן אלמנטים מכמה דברים
1:crisis on infinite earths-בארי רץ כל כך מהר שזה הורג אותו (זה היה כפיל זמן אז הכל בסדר*
2:FLASHPOINT-בארי חוזר בזמן, מציל את אמא שלו ו כל כדור הארץ הולך לעזזל(בגלל אישה אחת? זה מרשים)
אני הייתי דיי בטוח ש הוא יציל אותה בעונה ה ראשונה , ושיערתי ש הוא יחזור ל קו הזמן המקורי , זה לא יקרה עכשיו כי המסע בזמן קרה, אבל הרצח לא הצליח, השאלה היא מה בדיוק ישתנה...כי האנשים הקרובים אליו...לא קרובים אליו, האריסון וולס כנראה עדיין חי ,אבל הוא לא יהיה אאוברד ת'ון(כנראה) אף אחד לא יכיר את בארי או שיכיר , אבל אחרת(איכשהו נראה לי שהוא ואיריס יהיהו נשואים עם תאומים ו סיסקו יהיה סופר גיבור וקייטלין נבלת על ) , אני משער ש הוא עדיין יהיה ה FLASH...אבל יש סיכוי אני טועה , אני פשוט לא מאמין שיגרמו לו לאבד את הכוחות שלו פעמיים, ומצד שני את הטריק של "אני החבר\אויב שלך" עשו פעמיים , אז אי אפשר לדעת

Lamia24

New member
משהו שלא הבנתי

אם הם יודעים שזום יכול לפתוח פורטלים,
אז מה הם ניסו לעשות כשסיממו אותו ודחפו אותו חזרה לארץ-2? הרי אם הוא ירצה הוא יחזור

Sakura 7

New member
|ספויילר|

אני מניחה, שזה כמו פעם הקודמת שהם סגרו את הפרצות, וזום היה תקוע בכדור הארץ 2, עד שסיסקו פתח פרצה שוב

Crazy Ex-Girlfriend מישהו צופה?... ללא

ראיתי את שני הפרקים הראשונים והתוכנית נחמדה אבל ציפיתי ליותר...
&nbsp
אני חושבת שגם היה מתאים יותר אם כל פרק היה בסביבות החצי שעה/עשרים דקות ולא 40+...
&nbsp
מה דעתכם על הסידרה?

למעלה