דיוני סדרות לאמצע שבוע

Reutk

Active member
אוף, את הורגת אותי. כמה בא לי שתראי כבר את הסדרה הזאת.

אנחנו מדברות על משחקי הכס כן?

מתי רצית שאני אראה אותה? זה לא את שרצית לעשות ניק ולהפסיק לראות ורק לקרוא בספרים?

Reutk

Active member
התבלבלתי חשבתי שהגבת להג"ש.

הג"ש אני רוצה שתראי כבר כי יש לי כל כך הרבה מה לחפור על זה איתך (אל תברחי בצרחות בבקשה
). בקשר למשחקי הכס באמת אמרתי שאני רוצה להפסיק לראות אבל לא בגלל הספרים (להפך את הספרים הפסקתי לקרוא בגלל הסדרה), בגלל שהיא כבר לא מעניינת אותי כמו פעם.

וגם אם הייתי אוהבת אותה כמו פעם זה באמת הדבר האחרון שהייתי רוצה שגם תראי.

הפסקת לקרוא את הספרים בגלל הסדרה

הספרים פי אלף יותר טובים מהסדרה.
למה להפסיק לקרוא אותם?
עכשיו הסדרה ממש מעצבנת אותי.

Reutk

Active member
כי ספוילרים בסדרות מפריע לי יותר מאשר בספרים.

אבל זהו, הספרים כבר לא יכולים לספלייר את הסדרה

רק ההפך. אז את יכולה לקרוא את הספרים.

טוב את יודעת שאני רוצה לראות אותה

ואת בטוחה שאת רוצה לחפור עליה או על הסיפורים?

זה באמת יהיה מעניין אם אני אכנס למוד של חפירות עליה כי בתחום הזה אני משאירה לך אבק

בקשר למשחקי הכס אז יאללה תפסיק לראות אותה אני מרגישה שאפשר לגרום לזה לקרות

כן כבר כתבתי את זה פה

זה אולי ישמע תירוץ אבל באמת זה שאין את זה בעברית מונע ממני לראות את זה כרגע אני ממש מקווה שיס ישדרו את זה במקום הסמויה או עמוק באדמה לא שנראה לי שזה יקרה אבל גם לא חשבתי שהם ישדרו את עמוקבאדמה וזה פחות או יותר מאותה תקופה

רעות כל כך הולכת לשנוא אותי אבל מאז שאת ראית אני רוצה לראות את זה. מה שגם זה לא ממש כי את ראית אלא יותר כי מאז שהייתי אנטי לזה השתנו הרבה דברים
קראת את הודעה של איש גשם בפורום השני על לוקינג? אני לא יודעת אם זאת אותה הודעה שאורן פירסם פה כי אז לא קראתי את התוכן
בכל אופן חשבתי לעצמי זה לוקינג או הג"ש אבל אם את זה אני אראה אין סיבה שאני לא אראה הג"ש

נ.ב לא הזיק מצד רעות להגיד לי שאם אני רוצה לראות תוכנית מלא ציטוטים כמו הג"ש אז שאני אראה חדר החדשות או שבריאן מזכיר את וויל אבל פה אני רוצה לראות רק כדי להוכיח לה שהיא טועה

Reutk

Active member
בטח על הסיפורים אבל לזה אין בכלל סיכוי.

כי את לא קוראת באנגלית. אז בינתיים אני חושבת רק על חפירות על הסדרה שהכי סביר שבכלל לא ישדרו אף פעם ואת לא תראי, אבל גם יתכן שבסוף כן ישדרו ודווקא אז לא יתחשק לי לחפור (אני חושבת שאני יותר נהנית מהפוטנציאל לחפירה מאשר החפירה עצמה).

בקשר למשחקי הכס יש לי עוד 5 פרקים אז לא נראה לי שאני אפסיק.

Reutk

Active member
כן. אבל זה לא שאני רואה אותם עכשיו.

זה באמת מצחיק שאם היו לי באמת עוד 20 פרקים עכשיו אז כן הייתי פורשת.

לחפור על הסדרה או על הסיפורים? אבל בכל מקרה אני לא יכולה לעשות את זה שאין לך דעה אובייקטיבית.

אני תמיד אובייקטיבית

אממ מאז שאמרת את זה שבריאן דומה לוויל סקרנת אותי אבל את לא רוצה להגיד לי למה אז אם גם ככה אני לא ראה אולי תספרי לי
(את יכולה להגיב לי שם)

Reutk

Active member
קודם כל ממש ממש לא תמיד.

דבר שני את יכולה להפסיק להיות סקרנית, כי לא אמרתי שהם דומים אמרתי שגם לבריאן הייתה ילדות לא פשוטה ומזה נובעים כמה דברים מקבילים ביניהם כמו: חוסר הביטחון באהבה, שימוש בסרקסטיות ואולי עוד דברים שאני לא זוכרת כרגע. חוץ מזה, לשניהם יש קוד מוסרי מאוד חזק שהם פועלים לפיו אבל של בריאן הוא יותר עצמאי ולא תלוי בקודים החברתיים. וזהו בערך, בגדול הם מאוד שונים.

האמת היא שזה עובד לא רע, אבל כמובן אני כן מגלה כמה דברים

אבל בנתיים זה לא דברים קריטיים.
אני באמת ראיתי את המערכון הזה של ארץ נהדרת, אבל זה משהו שמצד אחד היה ברור שיקרה ומצד שני הדרך שבה זה קרה יכולה להיות בקלות שונה מאוד בספרים.
&nbsp
אבל אם יום אחד אני אעלם לחלוטין מתפוז זה כנראה אומר שאני החלטתי שיש יותר מידי ספוילרים באינטרנט והחלטתי להתנתק לחלוטין מהאינטרנט.
(כאילו זה באמת אפשרי
)

didalf

Well-known member
תצטרך לעבור לגור במערה בשביל להתחמק מכל הספוילרים

אבא שלי חשב שהוא יצליח לחכות שהעונה תגמר ולעשות מרתון. אז חשב. אחרי שני פרקים הוא נשבר והבין שהעולם אפל ומלא ספוילרים ועדיף לראות בזמן

רגע, את רואה את הסדרה?

כי לרגע זה נשמע כאילו עשית בדיחה על משפט ידוע מהסדרה.
&nbsp
האמת שאין כל כך הרבה אנשים בחיי שרואים את הסדרה, זה די עוזר. במיוחד עוזר שנדיר שאני בחדר עם גיס שלי, אחותי ואחיינית שלי באותו זמן. כי שלושתם כן רואים. עוזר גם שהם יודעים שאני יכול לספלייר להם מיליון דברים אחרים אם אני רוצה.

didalf

Well-known member
לא

אבל ידעתי שקיים משפט בסגנון הזה שקשור אליה

היחס שלי לסדרה הזאת מאד מוזר - אני מאד אוהבת את כל המסביב שלה, יודעת כמעט כל מה שהולך שם, מכירה את רוב הדמויות העיקריות ומבינה את רוב הפרודיות והבדיחות, אבל אשכרה לראות לא מעניין אותי.
לא יודעת להסביר את זה, זה לא הגיוני בשום צורה.

למעלה