דיוני סדרות לאמצע השבוע

didalf

Well-known member

לא יודעת הארק אידיוט ומעצבן לדעתי ולא מוסיף שום דבר. רק צרות הוא עושה.
&nbsp
הסצנות האחרונות של בודי עם ג'ימי ממש טובות, ועצובות. אני אוהבת איך שהוא התפתח והתבגר. "we like them little bitches on the chessboard".
&nbsp
"אמנם לאורך העונה היה סיוט לראות את הילדים בשיעורים, אבל הלכתי ונקשרתי לילדים האלה" -
. אני זוכרת את הקטע במסעדה אבל לא כי הזדהיתי איתם אלא להפך, פתאום כשהם באו למשהו שמוכר לי יחסית (לשבת במסעדות) ולא ידעו איך להתנהג זה הכה בי כמה החיים שלהם דפוקים ושונים משלי. בכלל הסיפור של כל אחד מהילדים מאד עצוב (לפחות לניימוד היה סוף טוב יחסית).
&nbsp
היה לי נורא קשה העונה הזאת בלי מקנולטי עד שמתישהו הבנתי שהוא נעלם ושחררתי ואז יכולתי להנות ממנה יותר. אבל הוא היה חמוד שהוא סופסוף היה מאוהב כזה ורגוע

&nbsp
את הורגת אותי שאת רואה רק פתיח של פרק ואז באה להגיב
תראי כבר את כל הפרק.
כן הפתיחה של עונה 5 מעולה, ואני גם זוכרת את הציטוט "the bigger the lie the more they believe"

&nbsp
&nbsp

1Shir

New member
בודי

בעיקר הבין בעקבות המוות של ליטל קווין איפה הוא ממוקם וכמה הוא בסכנה.
נכון שזה היה יפה לראות את התגובות הרגשיות האותנטיות והתמימות שלו לזה.
כמו שפוט אמר לו, מה ההבדל בין זה לבין שהרגנו את וואלאס? כי הרי אין ממש הבדל. ההבדל העיקרי הוא בצד של המשוואה שבודי היה בו. נכון שאפשר לומר שוואלאס היה נשבר (וגם ככה קצת בא לי לראות שוב את העונה הראשונה כי לא בא לי שהסדרה תיגמר, ואני פשוט כבר לא זוכרת עד כמה היה כן או לא בטוח שוואלאס יישבר בסוף, אז אולי אני באמת אראה את זה שוב), וליטל קווין ובודי הם אכן לא מלשינים בשלב הזה, אבל אפשר להניח מצדו של מרלו שהנאמנות שלהם אליו לא כזאת חזקה מן הסתם, כי הם לא ממש האנשים שלו, זה שידוך די כפוי, וזה כמובן מתבטא גם באיזה איזורים הם מקבלים וכו'.

לגבי המסעדה - האמת אני לא מרגישה יותר נוח במסעדה מאשר באיזור רחוב של סמים וכו'. אז הרגשתי ממשששששש הזדהות איתם
אני אף פעם לא מצליחה להתנהג כמו שמקובל בסיטואציות כאלה של מסעדות וכאלה.
כן, קולווין וניימונד זה באמת סיפור אגדה. קארבר מוכה האשמה ניסה לעשות דבר דומה לפחות זמני עם רנדי ולא הצליח. זה רק מראה כמה באמת לא טוב לערב רשויות (ולכן מייקל ודוקי נאלצים להיות פושעים כי האופציה האחרת שלהם גרועה יותר).

לגבי מקנולטי - באמת? האמת שבשבילי הוא לא היה חסר בכלל
הוא גם לא היה נעדר לגמרי. הפרק הראשון בעונה החמישית לגמרי פרק שלו. ובכלל לא ראיתי את הפרק מתי שראיתי את ההתחלה. רציתי אז רק טעימה מהעונה החדשה, ועכשיו כבר כן ראיתי את הפרק הראשון במלואו. באסה קצת שהעונה האחרונה קצרה יותר. אני קצת לא רוצה לראות כדי שלא ייגמר
את לא הרגשת ככה בשלב הזה?

didalf

Well-known member
אממ לא ממש לגבי השאלה האחרונה

אני מאד מתבאסת כשסדרה שאני אוהבת נגמרת אבל לא לצפות כדי שלא יגמר אף פעם לא הרגיש לי הגיוני

פה ושם אני זוכר דברים

זה שהארק היה אידיוט, זה שבאבלס מסכן (לא זכרתי שהוא מנסה להתאבד), זה שהילדים מסכנים, במיוחד רנדי (או אולי במיוחד דוקי)
אבל הרוב אני לא ממש מצליח לזכור.
אבל הנה, את כמעט בסוף.
מה בנתיים העונה האהובה עליך?

twisted nerve1

New member
good girls

מישהו ראה? אהבתי את זה הרבה יותר ממה שחשבתי שאני אוהבת. חשבתי לנסות פרק אחד ויצא שפשוט המשכתי לכל העונה כי היה קשה לי להפסיק.

לא מתתי על זה
לכל העונה

אהבתי את הדמויות, אבל הבחירות שלהם הרגישו לי לחלוטין לא אמינות. במידה כזאת שיכלתי באמת להאמין לסיפור של בת' בסוף שהיא הלכה לקחת עוד כסף מזויף, למרות שזה לא הגיוני בכלל.
כל האופרציה של כיבוס הכסף על ידי קניות הרגיש לי לא אמין ובמיוחד כשהן עירבו קבוצה גדולה של נשים.
הרגיש לא אמין שלמאפיונר הזה לא אכפת שבת' מדברת עם הFBI.
בכלל זה שבת' חזרה אל המאפיונר הזה אחרי שהן כיסו את החוב שלהן הרגיש מטומטם מידי. וזה שהוא פשוט שם מישהו פצוע במיטה של הבת של זה מפגר מבחינתו.
והקטע בסוף שהן הפלילו את המאפיונר הזה במיוחד מרגיש טיפשי כי הרי ברור שהוא יידע שהן עשו את זה וברור שהוא יוכל להגיע אליהן גם אם הוא לא ישוחרר על ערבות.
וזה שהבעל של רובי קונה שיש לה עסק שהיא מרוויחה בו המון.
בקיצור יותר מידי חורי הגיון כאלו מבחינתי וזה די הרס לי את החוויה, שבאמת מעבר לזה הייתה די מהנה מבחינת דמויות ושילוב של דרמה והומור ואקשן.

twisted nerve1

New member
התגובה שלי לדברים שאתה אומר זה בערך

מה שלונה אמרה. כשאתה מפרט את כל החורים- אני אומרת- כן זה דיי נכון, אבל אלו לא דברים שהפריעו לי במהלך הצפייה. זה היה מהדברים האלה שסספינדים בעיני מתוקף היותה תוכנית, ומאחר והדמויות מאוד טובות (לא טובות בקטע של good, אלא כייפיות ומעוררות הזדהות) ויש באמת איזון מאוד טוב בין דרמה, מתח והומור זה לא הפריע לי. אולי גם באתי בלי ציפיות בכלל. בס"כ רציתי לראות סדרה משעשעת ולא תיכננתי בכלל לראות את הכל בבת אחת, רק את הפרק הראשון, אבל אז אחרי הפרק הראשון פשוט המשכתי לעוד ועוד.
החלטתי בכלל לתת צ'אנס כי שמעתי איפשהו שהסדרה מזכירה את weeds שמאוד אהבתי. וזה נכון היא באמת מזכירה, וזה נכון שבניגוד ל-weeds הדמויות יותר ברות הזדהות וקלות לעיכול. גם היה איזה קטע שחשבתי עליה כמעין שובר שורות- הגירסה הנשית (שזה גם דבר שחשבתי קצת על weeds). זה כמובן לא באותה רמה בעיני כמו שובר שורות (גם weeds לא), אבל מה שאני יכולה להגיד זה שזה פשוט סדרה ממש כייפית ואני ממש מחכה לעונה שניה. אני גם שמחה שלא הלכו בה לדרמה החזקה בשובר שורות והשאירו את זה יותר קליל.

Lhuna1

New member
כנ"ל

למרות שמסכימה עם ניק על כל או רוב החורים בהיגיון, עדיין נהנייתי בעיקר כי הדמויות הראשיות באמת נהדרות וכיפיות, וגם כי זה מותח במידה הנכונה וקליל במידה הנכונה.
&nbsp

LeAnnDylan

Well-known member
סיימתי לראות המדרשה

סיימתי את שתי העונות בפחות משבוע שבשבילי זה הישג מזה גדול בימים אלו.
אהבתי את העונה הראשונה הרבה יותר כי זה הזכיר לי קצת את מה שאהבתי שבעונה הראשונה של קוונטיקו.
וגם יונה ואביגיל היו יפים יותר בעונה הראשונה. איכשהו הצליחו לכער את שניהם ממש בעונה השניה

וגם טובי הזה מעיק ת׳חיים
אבל כפרה על לירון ומיצי

&nbsp
לא ראיתי סדרות ישראליות במשך שנים ואז בתקופה האחרונה ראיתי את בשבילה גיבורים עפים, פאודה ועכשיו את המדרשה.
אז, על מה אתם ממליצים בהמשך?
חבל שאין עוד סדרות ישראליות בנטפליקס. זה עושה את החיים הרבה יותר קלים...

אני מאוד אהבתי את התוכנית...ראית ניו יורק והבורר?

העונות הראשונות של שתיהן היו מעולות לדעת...העונה האחרונה של יו יורק הייתה קצת פחות טובה לדעתי אבל נהנתי ממנה גם..

didalf

Well-known member
האחיות המוצלחות שלי

זאת הסדרה הישראלית היחידה שראיתי האמת. אבל היא קומדיה. שונה לגמרי מסדרות המתח האלה שציינת (שלא ראיתי אבל זה בטוח שונה).

SIX.S02E09.

איזה כייף היה לראות את ריפ (תרתי משמע...R.I.P)

&nbsp
ג'ינה חוזרת לתפקידה לאחר שהיא מגלה ל-CIA שמייקל עם אנדרו והיא מצליחה גם לקבל אישור להתנקש ב"נסיך".
מייקל מתקשה לרכוש את אמונו של "הנסיך" אך אנדרו קצת מבולבל מה קורה חחח..הוא מצליח לתקשר עם ג'ינה אבל זורק את הטלפון אח"כ..
גינה מנחה את ה-SEALS לפני היציאה למבצע לא להרוג את מייקל ולשחרר אותו. הם מצליחים לחלץ את אנדרו הול אבל מייקל נשאר עם "הנסיך" וג'ינה דואגת לו..
חלק מה-SEALS (אלכס שקפץ, גו ועוד שניים..) נשארים מאחור בזמן שהמסוק ממריא עם הול...
&nbsp
אלכס חוזר לתפקידו גם..טרוור מתעמת איתו שהוא לא מתפקד ומסכן אותם. אחר כך בודהה מתעמת איתו שנתן אקדח לג'קי..
דארמה כועסת עליו שהוא לא מספר לSEALS על מצבו הבריאותי ושהראש שלו יתפוצץ ומאיימת שהיא תספר..
&nbsp
לינה וג'ו סוף סוף חוזרים...לינה רוצה ילד נוסף והוא רוצה לחכות קצת ולעבוד על היחסים שלהם תחילה

&nbsp
פרק מעולה!!!! ממש עצוב לי שבחרו לא לחדש את הסדרה :(

למעלה