דיאטת חלבונים

ליטלי6

New member
דיאטת חלבונים../images/Emo20.gif

שלום לכולם התחלתי לפני שבוע את דיאטת החלבונים ועכשיו אני 8 קילו פחות!! הדיאטה נותנת לי תחושת שובע ואף פען אני לא רעבה כמו בדיאטות אחרות. בנוסף לדיאטה אני גם עושה בין 5-6 פעמים בשבוע ספינינג ופעמיים לפחות אליפטי. מה דעתכם על הדיאטה הזו? מה אפשר לאכול לפני האימון ? תודה ליטל

יעל81

New member
זה המון 8 ק"ג בשבוע

כמה עודף יש לך? יש עליך פיקוח רפואי צמוד? למה החלטת דווקא על הדיאטה הזו?

sportive

New member
ליטלי,מה קרה לך? ../images/Emo18.gif

שלך יהיה צריך להסביר עד כמה שזה לא נכון לעשות את מה שאת עושה? ועד כמה הנזק יכול להיות בלתי הפיך?! 8 ק"ג????? בשבוע??????לפחות 8 ק"ג בחצי שנה! אני אנער אותך אבל לא עכשיו כיון שאני גי ממהרת...כמו תמיד... ביי בינתיים , שמרי על עצמך, ספורטיב.

justsport

New member
טוב מקווה שספורטיב לא "תרביץ" גם לי

הי ליטלי,מה ניש? אני מקווה שאת מרגישה טוב פיזית ובאמת לא עושה שטויות שנית, הייתי רוצה לדעת מה זה בדיוק הדיאטה הזאת? ומה התפריט כי גם לי בא לאמץ שיטת תזונה כי כבר נמאס לי לחשוב מה לא כל יום (או יותר נכון מה לא לאכול) מירב

ליטלי6

New member
מחר אני אביא את הספר וארשום לך

בדיוק מה מותר. אבל בגדול מותר לאכול ללא הגבלה: כל סוגי הבשרים כל סוגי הדגים כל סוגי הגבינות ביצים-בכל צורה שהיא וירקות- חוץ מגזר (אני חושבת שזה הדבר היחיד שלא ראיתי ברשימה) מותר חמאה , קצפת. אסור מרגרינה!!!! אסור מאכלים דיאטטים (כי יש בהם הרבה פחמימות- הם דלים רק באחוזי השומן) מחר אני אבדוק אם שכחתי משהו. מישהי בחדר כושר אצלנו ירדה עם הדיאטה הזו 47 ק"ג והיא עוד ממשיכה.

יעל81

New member
נאלמתי!!

שאוחזת בי. חביבתי, את לוקחת סיכון גדול גדול גדול. אני ממליצה לך לפנות דחוף לתזונאית. אבל דחוף.

sportive

New member
מירב,מה גם את????

אין כמו לאכול מכל דבר באופן בריא ונכון ובמידה ולהוסיף פעילות גופנית. ובחיי שאני "ארביץ" לך.....וואו איזו עבודה מחכה לי איתך... צ'או בינתיים, ספורטיב.

ליטלי6

New member
את האמת אני מרגישה די טוב עם עצמי

אני אלך השבוע לעשות בדיקות דם

0ל0

New member
טלללללל איפה אתתתתת???????

קודם כל יחי על הפורום! שנית נראה לי שיש לך עכשיו הרבה עבודה לא בפורום,ספציפית עם ליטל! ליטל חביבתי,בדיקות דם לא משקפות מיד את השינוים בגוף,צריך לעבור די הרבה זמן. ואם ירדת 8 ק"ג בשבוע זה נשמע לי יותר שאת לא אוכלת בכלל מאשר שאת אוכלת מה שאפשר. ועוד טיפ,חיים פעם אחת,אז לפחות להנות,שיהיה טעים ובריא! כי בסוף את עלולה להישבר....גם אם נראה לך שלא הגוף אח"כ ידרוש בעל כורחך את החסכים. קחי את עצמך בידיים,וזה מנסיון!!!!!!! (לא כ"כ בא לי לחשוף כרגע את סיפורי אבל האמיני לי) לילה טוב ורק בריאות, 0ל0

snufkin

New member
0ל0

אני לא פסיכולוגית, לא דיאטנית, ולא מתיימרת להיות כזו. ברור לי שדרך האינטרנט, מלבד להגיד לליטל שהדיאטה שלה בבירור אינה מאוזנת (8 ק"ג בשבוע זה לא ריאלי בעליל) אין "עבודה" שאני יכולה לעשות - צריך לפנות לאיש מקצוע ! וליטל - אני כ-ן יכולה להגיד לך, ש 5-6 פעמים ספינינג ועוד פעמיים בשבוע אליפטי זה המון, ובמצב של דיאטה נטולת פחמימות כלל הגוף שלך נפגע. כדאי שתבדקי עם דיאטנית את השילוב של הפעילות הגופנית עם הדיאטה הספציפית שמתאימה לך!

0ל0

New member
הי טל, זה ברור לי ולא לזה התכוונתי

רק קצת הומור, נו עד שאני כאן.....

tommythecat

New member
דיאטה קטוגנית

הדיאטה שליטל מנסה לעשות היא דיאטה קטוגנית או דיאטת אטקינס. בתוכנית תזונה מעין זו, מקור האנרגיה העיקרי של הגוף הוא חלבונים ושומן ומעט מאד פחמימות כשהרעיון הוא להביא את הגוף למצב שנקרא קטוזיס (הפקת אנרגיה משומן). מה שאנשים רבים לא מבינים הוא שהרעיון בבסיס כל דיאטה הוא להימצא במאזן קלורי שלילי ודיאטת אטקינס איננה שונה מבחינה זו. כמו שכבר אמרו כאן, 8 ק"ג בשבוע זה הרבה מדי ולדעתי רוב הסיכויים שיש לליטל טעות בשקילה. יוסי

ליטלי6

New member
תיקון טעות../images/Emo39.gif

התחלתי את הדיאטה וב-4 הימים הראשונים ירדתי 4 ק"ג אחרי 3 ימים החתלתי שוב וירדתי עוד 4 ק"ג
טעות שלי ליטל

ליטלי6

New member
תיקון טעות ../images/Emo39.gif

התחלתי את הדיאטה וב-4 הימים הראשונים ירדתי 4 ק"ג אחרי 3 ימים החתלתי שוב וירדתי עוד 4 ק"ג
טעות שלי ליטל

ליטלי6

New member
אולי זה לא הגיוני, אבל זה נכון

אני נשקלתי באותו משקל ותמיד בבוקר. אני לא עובדת על אף אחד. ליטל

היי ליטל, גם אני התחלתי דיאטה קטוגנית (לפחות ככה זה נשמע לפי מה שהסברת שמותר לאכול). כדאי לך לקחת ליווי קטוגני. מישהו מוסמך. מכיוון שבהרבה דיאטות שמורידים כל כך הרבה קילו בזמן כל כך קצר מעלים אחר כך את המשקל עם עודף

למעלה