גמר המערב: גולדן-ספרס- משחק 1

OrEl74

Well-known member
מנהל
זה חלק מאותו עניין לדעתי

בראון לא יודע לסגל את עצמו ואת הקבוצה שלו למצב
לא בטוח שעם קר זה לא היה נראה אחרת

זה ככה בהרבה משחקים העונה , גם עם קר על הקווים

לא מעט משחקים שדוראנט בלט במשחק תומפסון בקושי היה קיים

FrecCo

Member
לא יודע

גם קר הפסיד לספרס ב30 הפרש במשחק 1.
אם יצביעו על דברים שבראון עושה לא נכון במשחק הזה, אולי אני אקבל את הטענה שהוא חלק מהאשמה בתצוגה הזו.

rapgamer4ever

New member
בראון דוקא קיבל כמה החלטות אמיצות

מקגי שהוא הסנטר הכי טוב של גולדן השנה עשה שטויות בהגנה ולא חזר לשחק.
ליבינגסטון ואפילו קלארק קיבלו את הדקות של איגודאלה שהיה ממש חלש. ליבינגסטון גם סגר את המשחק כחלק מה-death lineup.
&nbsp

Cade Foster

New member
מעולם לא התבאסתי ככה

ממשחק של קבוצה שאני לא אוהד. לא מגיע לספרס להפסיד כאן וזה בדיוק מה שיקרה בגלל הפציעה של קוואי. איזה משחק אכזר.

TheReturn23

New member
לא מבין למה ליאונרד יצא מהמגרש לכל כל הרבה זמן

כולה סובב קצת את הקרסול מזה ההפקרות הזאת

botend

New member
נחתת פעם עקום על הקרסול?

עם 100 קילו מגובה של 70 סנטימטר?
לא נעים.

TheReturn23

New member
הרבה פעמים

זה לא סיבוב שמצריך ירידה מהמשחק לגמרי, עובדה הוא עוד עמד על הרגל והלך די בסדר
יש סיכוי גבוה שזה עלה להם בסדרה

האמת שאני מסכים עם ניו לברון

נחיתות כאלו על הקרסול קורות לעיתים קרובות, זה לא משהו שצריך להוציא ממנו ממשחק לדעתי. כן , גם אם הוא סובל מזה כמה פעמים

rapgamer4ever

New member
אני לא מפקפק בניהול הסיכונים של סאן אנטוניו

קוואי כבר נקע את הקרסול במהלך המשחק והמשיך לשחק. הוא ירד רק לאחר הנקע השני.
גם בסדרה מול יוסטון קוואי נקע את הרגל והמשיך לשחק (ברמה נמוכה).
מה אם קוואי היה ממשיך לשחק ומחמיר את הפציעה בצורה שתפגע בו בהמשך הסדרה? או בצורה שתמנע ממנו להופיע להמשך הסדרה?
&nbsp
בנוסף לזה קח בחשבון שסאן אנטוניו הייתה בעמדה של ניצחון גם ללא קוואי.
בנוסף לזה קח בחשבון שאפילו אם סאן אנטוניו מנצחת את גיים 1 היא עדיין מפסידה את הסדרה כמעט בודאות. האם אתה מוכן לסכן את הפרנצ'ייז פלייר שלך אחרי 3 נקעים בשבוע בצורה שתפגע בקרסול שלו בצורה כרונית? כאשר בלאו הכי הסיכויים שלך בסדרה נמוכים מאוד?
&nbsp
יש פה הרבה שיקולים וקל לחשוב בדיעבד שהכל היה בסדר וסאן אנטוניו הייתה מנצחת וממשיכה הלאה אבל זה לא תמיד עובד ככה.

לא יודע מזה כל ההספדים האלו של 'גם ככה תפסיד את הסדרה'

ולא רק אתה, אני רואה את זה גם בפוסטים של אנשים אחרים.
יכול להיות כמה סיבות ליכולת המבישה של גולדן במחצית הראשונה- הסרת חלודה /אדישות בסדרה חדשה אחרי החגיגה מול יוטה, איפוס ידית,חוסר ריכוז וכו' אבל אני פשוט ראיתי הגנה חונקת של הספרס. האם הספרס יכולים להציג הגנה כזאת לאורך כל הסדרה עם קוואי בריא ולהתפלל שגולדן לא יחוררו את הרשת כמו תמיד? אולי כן , אולי לא. לא הייתי ממהר להספיד את הספרס. כבר יותר מעשור אומרים שהם "אחרי השיא שלהם" ובסוף הם מספקים את הסחורה.
בכל מקרה עכשיו גולדן באמת ינצחו את הסדרה כי אני לא חושב שקוואי יחזור ב100% כשירות.

נ.ב
גם אני אמרתי לפני שהסדרה התחילה 4-3 לגולדן, אבל עם פופ דברים פשוט שונים. ראינו איך הוא מוציא משחקנים בני 20 וכל מיני שחקני די ליג לשעבר 200%.

rapgamer4ever

New member
זה לא הספד אבל שיקול שחייבים לקחת בחשבון

מן הסתם יש הבדל בין מצב שלברון נוקע את הקרסול בגיים 7 בגמר, לבין מצב שלילארד נוקע את הקרסול בסיבוב הראשון. אתה תהיה מוכן לקחת סיכון הרבה יותר גדול במקרה של לברון כי גם ה-reward הרבה יותר גדול.
המצב של קוואי במשחק 1 בגמר המערב הוא איפשהו באמצע. באותה נקודת זמן ואחרי הנקע השני באותו משחק אני חושב שיש היגיון להושיב אותו לפחות עד שיבצע בדיקה שתשלול נזק משמעותי. כולם עכשיו חכמים בדיעבד כשהספרס הפסידו אבל תחשוב מה היה קורה אם הספרס היו מנצחים וקוואי היה מחמיר את את הנקע בצורה שלא מאפשרת לו להמשיך להשתתף בסדרה או אפילו עם השלכות לטווח הרחוק... אז היו מדברים על חוסר מזל וגם היו מתעוררים החכמים שאומרים שגם ככה המשחק היה גמור ואין סיבה להשאיר את קוואי על המגרש.
בהחלטות האלה אתה צריך להעריך מכלול של דברים כאשר יחסי הכוחות בין גולדן לספרס הוא אחד מהם.

TheReturn23

New member
זה ילך לקליבלנד גם העונה

לא מתרשם יותר מדי משתי הקבוצות, הספרס מעבר לשיא זה לא אותה ספרס
גולדן סטייט עם דוראנט פשוט לא עובד חלק, לא שדרג אותם סתם עוד סקורר שבא על חשבון קרי ותומפסון ופגע בכמיה

TheReturn23

New member
גולדן לא מסוגלים לקחת הובלה שליאונרד בחוץ

מול אולדריג׳ ושחקן בן 40 ועוד כמה שחקנים אנונמים

מור תור

New member
הפעם אני מסכים איתך

לא עובד חלק עם דוראנט...
שנה שעברה הם היו טובים יותר

Cade Foster

New member
באמת שאין לי כלום נגד הווריורס

אבל כוס אמא שלהם. כמה מזל יכול להיות לקבוצת כדורסל, כאילו שהם לא טובים מספיק גם ככה.
&nbsp
אין באף ענף ספורט אוהדים שאני מקנא בהם יותר מאוהדי הספרס.

rapgamer4ever

New member
הם היו מפסידים לולא הפציעה של קוואי

אבל הניצחון שלהם בחזרה מפיגור 20+ במחצית השנייה מרשים בפני עצמו.
&nbsp
אני מעדיף את גולדן על פני הספרס אבל ספציפית במשחק הזה הגיע לסאן אנטוניו לנצח ואפילו הייתי בעדם... מתוך תחושת ביטחון די גדולה שגם הפסד הלילה לא ימנע מגולדן לנצח את הסדרה.
מקווה שקוואי יחזור ברמת כשירות מקסימלית.

botend

New member
בדקות שקוואי ישב לנוח

הספרס לא נראו רע. הם איבדו את הראש ברגע שהם הבינו שהוא לא חוזר.
אין בדברים האמורים כדי להפחית במשהו את העובדה שהחזרה של גולדן הייתה מרשימה. גם מול קבוצה שעושה קצת שטויות זה לא קל לרוץ 18-0.

למעלה