ברקת מריח דם ולכן הוא מתבכיין ויוצא נגד נתניהו וגלנט: "הביאו את ישראל לשפל ביטחוני חסר תקדים"

Cranio

Well-known member
הוא רק "שכח" שהוא , ברקת, הביא אותנו לשפל כלכלי כשלא עצר את עליית המחירים המשתוללים.

הוא רק "שכח" שהוא , ברקת, הביא אותנו לשפל כלכלי כשלא עצר את עליית המחירים המשתוללים.
זה לא ביכולתו.

רוב עליית המחיר היא בגלל עליה בכמות הכסף ולכן עליה בהוצאות של היצרנים.

חלק ממנה היא בגלל האנטיגלובאליזציה בעולם.

Cranio

Well-known member
זה לא ביכולתו.

רוב עליית המחיר היא בגלל עליה בכמות הכסף ולכן עליה בהוצאות של היצרנים.

חלק ממנה היא בגלל האנטיגלובאליזציה בעולם.
בוודאי שכן.
הוא שר הכלכלה שצריך לעמוד על רגליו האחוריות בכל פעם שהחברות רק מתכוננות להעלות את המחירים .
אבל אתה ואני לא מעניינים אותו כמו גם את שאר השרים הכושלים שדואגים לתחת ולבייס שלהם בלבד.

בוודאי שכן.
הוא שר הכלכלה שצריך לעמוד על רגליו האחוריות בכל פעם שהחברות רק מתכוננות להעלות את המחירים .
אבל אתה ואני לא מעניינים אותו כמו גם את שאר השרים הכושלים שדואגים לתחת ולבייס שלהם בלבד.
מצטער זה שטויות.

ככל שיש יותר כסף המחירים עולים זה חוק טבע.

כל הפרעה שלו היא זמנית.

ולכן מחיר של דירה ב 1950 היא כמה לירות ועכשיו...

להתעורר אתה נמצא בקנוניה קפיטליסטית.

Cranio

Well-known member
מצטער זה שטויות.

ככל שיותר כסף המחירים עולים זה חוק טבע.

כל הפרעה שלו היא זמנית.

ולכן מחיר של דירה ב 1950 היא כמה לירות ועכשיו...

להתעורר אתה נמצא בקנוניה קפיטליסטית.

על כתיבת השטויות אתה אחראי ולא אני.

המחירים עולים כי הביקוש גדול מההיצע.
ולמה הביקוש גדול? כי הממשלה לא משחררת קרקעות לבנייה ולכן אל תספר לי כמה עלתה דירה בשנות החמישים ותשווה את המצב אז להיום.
.

המחירים עולים כי הביקוש גדול מההיצע.
זה מה שמאכילים אותך ואחרים בלימודי הכלכלה אבל מה שלא מספרים לך שיש עוד גורם חשוב יותר

והוא כמות הכסף.

הרי מה זה ביקוש והיצע - בסוף זה מתאזן.

בוא נעזוב דירות ששם אפשר לטעון שיש חוסר תמידי ולכן מחירים גבוהים,

שגם שם זה לא הגיוני כי לא ניתן להסביר מאות אחוזים של עליה ב 50 אחוז יותר ביקוש מהיצע.

אבל ננית שאני טועה וכן ניתן.

מה עם מוצרים עם ביקוש והיצע מאוזן?

למשל יוגורט - אף אחד לא יכול להגיד שיש מחסור ביוגורט או כולם רק קונים יוגורט של תנובה ושטראוס

שבכוונה מייצרים מעט בשביל למכור אותו במחיר של מאות אחוזים גבוה יותר מערכו האמיתי.

המחסור אם כבר נולד מהאינפלציה - נגיד שכר העבודה התייקר ואז מייצרים פחות יוגורט כי לפי הערכת

החברה עליה גדולה מידי במחיר תוריד את המכירות אז מעדיפים לייצר פחות בשביל להגיע לתמורה מקסימלית.

זאת ועוד הביקוש וההיצע תלוים במחיר.

Cranio

Well-known member
זה מה שמאכילים אותך ואחרים בלימודי הכלכלה אבל מה שלא מספרים לך שיש עוד גורם חשוב יותר

והוא כמות הכסף.

הרי מה זה ביקוש והיצע - בסוף זה מתאזן.

בוא נעזוב דירות ששם אפשר לטעון שיש חוסר תמידי ולכן מחירים גבוהים,

שגם שם זה לא הגיוני כי לא ניתן להסביר מאות אחוזים של עליה ב 50 אחוז יותר ביקוש מהיצע.

אבל ננית שאני טועה וכן ניתן.

מה עם מוצרים עם ביקוש והיצע מאוזן?

למשל יוגורט - אף אחד לא יכול להגיד שיש מחסור ביוגורט או כולם רק קונים יוגורט של תנובה ושטראוס

שבכוונה מייצרים מעט בשביל למכור אותו במחיר של מאות אחוזים גבוה יותר מערכו האמיתי.

המחסור אם כבר נולד מהאינפלציה - נגיד שכר העבודה התייקר ואז מייצרים פחות יוגורט כי לפי הערכת

החברה עליה גדולה מידי במחיר תוריד את המכירות אז מעדיפים לייצר פחות בשביל להגיע לתמורה מקסימלית.

זאת ועוד הביקוש וההיצע תלוים במחיר.
די כבר עם המאכילים שלך.
התיאוריות שלך הזויות .

lemner40

Well-known member
נכון. ברקת הוא נחש חסר עקרונות.
אבל במקרה הזה הוא צודק
הממשלה הזאת הביאה את ישראל לשפל ביטחוני , כלכלי , הסברתי , חברתי ולכל תחום אחר

Cranio

Well-known member
נכון. ברקת הוא נחש חסר עקרונות.
אבל במקרה הזה הוא צודק
הממשלה הזאת הביאה את ישראל לשפל ביטחוני , כלכלי , הסברתי , חברתי ולכל תחום אחר
וברקת שלא עושה כלום הוא חלק מהממשלה הכושלת לכן "המומחה "לא צודק וגם אתה שעושה לברקת הנחה .

למעלה