במיוחד לשאול רזניק

אין קשר ממשי בין הלאומנות האוקראינית לשואה

אתה חושב שאותם האזרחים הסובייטיים בני 30-40 שהתגוררו בקייב והתגייסו למשטרה בפיקוד הנאצים, היו קשורים לסטפן בנדרה? המצב הרבה יותר פשוט: יש יהודים ויש גוים, כשמותר להרוג יהודים באין מפרגע, הגויים עושים זאת ברצון רב, בלי קשר אם מדובר באוקראינים, רוסים או צרפתים.

איליה40

New member
מדהימה אותי הבורות.

בהיותך בלוגר בנושאים יהודיים כנראה לא טרחת לקרוא מחקרים בעניין השואה.

RubberSoul92

New member
לא מן הנמנע כי, בראשית דרכו, פוטין נסחף בזרם הים הסוער

אולם כשספינתו עלתה על הנחשול הוא שכיוון את מפרשיה.

בכל אופן, הספר מעורר עניין - אקרא אותו בזמן הקרוב, תודה.

beatman

Member
ברוכה הבאה לפורום

beatman

Member
לפי הפרופיל - בחורה

נדע כאשר תענה (או יענה במקרה וצדקת).

lEchoesl

New member
איך אתה יודע?בפרופיל שלו או שלה לא רשום מה מינו או מינה. פעם

לפני כמה זמן השארתי תגובה באיזה פורום בתפוז למשתמש, והייתי בטוחה שזאת בחורה כי היה כתוב שהוא נקבה בקיצור הוא התעצבן עליי חחח ושלח אותי לקיבינימט. לא מבינה מה עובר על המשתמשים ולמה הוא כתב שהוא נקבה. בקיצור, מצחיק.

לאימא שלי הייתה פאדיחה דומה

בצעירותה היא התכתבה עם נוער קומוניסטי בגרמניה, בולגריה ושאר מדינות הגוש, במסגרת Клуб интернациональной дружбы. בין היתר, אימי שלחה מכתב לילדה שהתגוררה וייטנאם, אך התברר שזה בן, והוא גם נורא התעצבן

lEchoesl

New member
איזה נחמד. זה היה בתקופה של ששכחתי מתי היא הייתה

כשהיה איזשהו אירוע ספורט כמו אולימפיאדה אבל לא אולימפיאדה [נראה לי] איפשהו בשנות ה50-60 שבאו סטודנטים מכול העולם להשתתף בו. יצא לאמא שלך גם להיפגש איתם?

ב-1956 היא הייתה בת 9

אבל ההתכתבויות התחילו, מן הסתם, כמה שנים מאוחר יותר, כל התופעה הזאת של חברי תנועת הפיונרים ששולחים מכתבים ל"מדינות הידידותיות" הייתה מאוד נפוצה. אימא גם הייתה נוסעת לכנסים של הפיונרים, ישנה באוהלים, שרה שירים - יש לה בבית שירון עם כל מיני יצירות מופת כמו Орленок, орленок, взлети выше солнца

beatman

Member

בסה"כ טעות שהוא עצמו אשם בה.
&nbsp
במקרה הנ"ל, יש תמונת צללית של נקבה וכתוב בבירור: "מה RubberSoul92 עשתה לאחרונה"

למעלה