בישראל ציבור גדול של אנשים חסרי מוסר התומכים

חביף1

New member
לנין המתוק גם שכנע כך את האינטלקטואלים "לרדת אל העם"

או בציטוט מ-ויקי אהובתי:
"במרץ 1902 פרסם את הספר "מה יש לעשות?", שהפך לאחד מכתביו החשובים ביותר.[7]בספר תיאר את המבנה הארגוני של המפלגה המתוכננת, שעליה להיות מורכבת מקומץ של אינטלקטואלים מסורים, "מהפכנים מקצועיים", שיחדירו בפועלים את התודעה המעמדית וינהיגו אותם לעבר המהפכה - או במילותיו, "תודעה סוציאליסטית אינה יכולה להתקיים בקרב הפועלים. יש להחדיר אותה אליהם מבחוץ".[8] לנין דחה את הדמוקרטיזציה של המפלגה וטען כי על הארגון המהפכני להיות מיליטנטי ובעל משמעתנוקשה, דבר ממנו הסתייגו חברי מפלגה רבים."
ואם סתומי הימין המטורלל לא מבינים עדיין שעילית משכילה, מערבית ואנטי מזרחית מנהיגה אותם ומפעילה אותם לצרכיה, נו מה אנחנו נגיד, ב'מת??

חביף1

New member
אגב, "טוויסט" רך על כך, או גרסת כיסוי ישראלית

התרחש ב- 2011 בתקופת המחאה.
אכן האינטלקטואלים ירדו לרחוב ולבני האדם, פתחו שולחנות עגולים. דא עקא, שבמהפיכה הכל מהר יותר, בתהליך הרך של ההתערבות מ- 2011 יקח עוד זמן עד שיבשיל משהו.

חביף1

New member
לרגע לא חשבתי אחרת

ולנין ה"שמאלני" והמרקסיסט [ כולם שווים, כולם אחים וכו' ] ייצר מעמד ייחודי - אינטלקטואלים, [ חקר הרעיונות יוביל כמובן מייד לאפלטון ולממשלת הפילוסופים, אינטלקטואלים] פלא שאח"כ מאו זרק את כולם לחינוך מחדש, א-לה-טרוצקי וגם לנין?

ממשלת הפילוסופים של אפלטון איננה מה שרוב האנשים מדמים

המלך הפילוסוף של אפלטון הוא אידאה פאראפיזית כמו אידאל הכסא הפאראפיזי , אידאל השולחן הפאראפיזי , אידאל האבן הפאראפיזית
ולמעשה כל עולם האידאה הפאראפיזית של אפלטון .
אפלטון מעולם לא התכוון שמלך בשר ודם יהייה פילוסוף .

למה חינוך מחדש ? לא עדיף המהלך של פול פוט ?

חביף1

New member
המהלך של פול פוט בעייתי מסיבה אחת

בניקוי/בניכוי [ מה הכתיב הנכון, כי השני מתייחס לניכוי צ'קים ואולי לניכוי של דבר בחשבונות?] כל הסיבות האחרות [ שהן מהותיות יותר] - תמיד יהיה עוד אחד שלא יעמוד בתקן.
בישיבות מורים תמיד יהיו אותם מורים שיבקשו להוציא מהכיתה לעד את המפרעינים הקבועים. בכך הם מאמינים תרגע הכיתה ויבוא שלום על הכיתה. הבעיה היא, שברגע שהוצאת את בריון א' מייד בריון ב' יגלה שיש לו מקום.. בסוף תשאר לבד בכיתה. כך גם עם הסמולנים ורציחתם כניקוי ה"סמול" מהשטח. תמיד יהיו עוד

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
נִיכּוּי - זכר חִסּוּר, הַחְסָרָה. יש ניכוי שקים וניכוי מס

אבי בן 1231

Well-known member
זה שהוא ראש ממשלה זמן רב, זה נכון, אך ......................

לא באשמתו, ביום הבוחר תוכלי לנסות לשנות זאת.

נכון . הוא לא אשם . אני אשם

יש מספיק מטומטמים שמצביעים ליכוד ובזה מאפשרים לאיש סמול , פחדן , חלש מול החמאס , להמשיך במדיניות סמול תוך השמצת כל מי שלא מצביע ליכוד .
זה 75% מהמצביעים בישראל .

dory141

New member
לא זאת הבעיה

עם נתניהו ודומיו (כ"ץ, דרעי ואחרים), הסיפור הוא שהם יתמכו בו גם אם יורשע, כי הוא משלהם. אני גם לא חושב מנגד, שהציבור צריך להרשיע בעל תפקיד, שטרם הורשע בידי רשויות החוק. כולי תקווה, שיעלה שלטון שאכפת לו מהעם ולא מעצמו, כפי שאמרו מטעם גנץ. ימין ושמאל (או מה שביניהם), זה כבר שולי.

הפעם כתבת דברים של טעם.

כבר התיחסתי לנושא הזה בזמנו. המקרה הקלאסי של או ג'י סימפסון שיצא זכאי [מחמת הספק] מאשמת רצח בדם קר כאשר כל בר בי רב יודע את האמת.
גם במקרה של ראש הממשלה [שהוא חשוב כיפליים מהמקרה של אפי נווה], האמת ברורה לחלוטין בכל התיקים מ 1000 ועד 4000. השאלה מה יחליט מנדלבליט ובעקבותיו מה יוחלט בבית המשפט היא פחות חשובה [לדעתי].
אתה מחמיא לאותם אנשים כאשר אתה מכנה אותם חסרי מוסר. אדם חסר מוסר בד"כ כלל הוא אדם בעל בינה ויכולת חשיבה, כל אלו שמגינים על ביבי [כמו נסיך האופל למשל] ומוכנים לשכב עבורו על הגדר [לא סתם גדר, גדר תייל דוקרנית] עושים זאת מתוך בורות .
לחילופין גם כל המחנה השחור מוכן להישכב על הגדר [אבל בזהירות שלא יידקרו] בכדי שלא יפגעו להם בליטרת הבשר.

אי כנראה טעיתי אם אתה מסכים איתי .

המיעוט המשכיל הוא המוביל את העם .
אבל
גם בתוך ציבור משכיל יש טועים
ולפעמים
מגיע משכיל אחד והופך על פיה דיעה שהוחזקה זמן רב .
כך כדוריות הארץ
כך מרכזיות השמש
כך אבולוציה
כך מרחב-זמן .
כך הקומוניזם
כך ההומניזם

אני מבין שאחרי שיצא לך פוסט סביר, אתה

מתעקש להראות שזה היה ממש במקרה ?
אין ספק שהמיעוט האינטלגנטי [שכולל גם את מרבית המשכילים] מוביל את המדינה [לא את העם].
זה נכון ברוב המדינות המפותחות בעולם.
עד כאן. אין צורך בהמשך.

סופרמן, כתבת שטויות כהרגלך..

כתבתי בכל מקום וגם פה, אם ביבי אשם שילך לכלא,
אני לא נשכב על הגדר בשבילו, אני נשכב על הגדר למען הדמוקרטיה האמיתית, לא הסמי דמוקרטיה שלכם.. בורות?? תבדוק את עצמך...
אני מבין שאתה יודע יותר טוב מהמשטרה (שנרתמה לרדיפה) ויותר טוב מהפרקליטות (שרודפת), ואם הם יחליטו שאין פשע אז כנראה שהם נכנעו ללחץ, נכון? התשובות שלך מוכרות ונדושות..

למעלה