ביבי התבוסתן משלם פרוטקשן לחמאס

הפרבולה

New member
הכנסת הכסף עוד יותר עלולה לקרב את המילחמה

בגלל שזה עוזר להם להתעצם צבאית יותר בקלות .
אם לא נעביר את הכסף דרכינו הם יאלצו לעשות זאת דרך מיצריים, וזה יהיה יותר מאמץ על חשבון ההתעצמות הצבאית.
בנוסף אי הכנסת הכסף דרכינו תקרב את המטרה הקדושה של לנתק את ישראל מהאחריות על עזה,והרבה יותר קל להלחם באויב שאתה לא אחראי על "המצב ההומניטרי" שלו, למשל אין לך בעיה להשמיד תשתיות של האויב כי לא אתה הוא זה שאמור לדאוג לשיקומם אחר כך.

תראה כול מה שכתבת זה משני

עבורי וזה לא מה שחשוב מה מעביר את הכסף ודרך איזה מדינה זה טקטיקה לא חשובה דרך מצרים או לא לא משנה
המטרה הקדושה זה לא מה שכתבת אלא מניעת הקמה של מדינה פלסטינית ביו"ש
ובשביל זה צריך את החמאס שולט העזה
אך זה לבצע את במינימום נזק למדינת ישראל אם העברת הכסף תחדל מלעבוד נמצא דרך יצירתית אחרת

מדינה פלסטינית ביו"ש זה רע , ובעזה זה טוב ? נפלת על הראש ?

בכל השטח של ארץ ישראל המנדטורית לא צריך ערבים בכלל .
לא ביו"ש . לא בעזה , ולא בכפר קאסם .

jj25

New member
כסף תמורת החזרת שו"נ ופירוק מנשק כבד

בתור התחלה.
לפני שאני נותן משהו,לפני שמעבירים גרגיר אחד לרצועת עזה,
שישחררו מייד את האזרחים והגופות הישראלים.
יתפרקו מכל תעשיית הרקיטות והמינהרות שלהם.
ואז נדבר.

ayb1

Well-known member
שקרניהו חזק מול החמאס

אתם חייבים להחליף את הפרובוקציה

המטופשת הזאת כולם יודעים שכול המטרה זה חיילים הרוגים כדי שתוכלו לרקוד על הדם כמו הכלבה יחימוויץ`

500 טילים (=דוגמית) בלילה אחד וכו' וכו' וכו' וכו' .....

זה אפילו במלחמת העולם לא קרה .

מצב צבירה בזיון

של אין בטחון .

אני תוהה מתי יכנס לראש החלול

שלך שכניסה לעזה ומיטוט החמאס לא רק שלא יביא בטחון אלא יסבך את מדינת ישראל מדינית

בולשיט

לא צריך להיכנס לעזה
אבל על כל הפרה של הפסקת האש צריך להוריד רחוב במרכז העיר עזה
זה רק מה שהם מבינים

אתה סבור שלחמאס בעזה אכפת

מאזרחים שם הדבר היחידי שיעזור זה הקמת גוש קטיף מחדש אבל זה בלתי אפשרי עכשיו אז מה שיש יש

הפרבולה

New member
כמו שאמרתי ביבי הוא שמאלני במסווה של ימני

זה אופייני לשמאל לדאוג לקטע המדיני, במקום להלחם באויב כמו שצריך ( ולא חייבם להכנס קרקעית לשם זה ), ממשלת ביבי דואגת למה יגידו בעולם, האם לשם זה בחרנו בממשלת ימין ?
ביבי מטייל בעולם ובמדינות ערב ( עומאן ) כדי לקטוף "פירות מדיניים" , ולהביא "מזרח תיכון חדש" , בקיצור בחרנו ביבי וקיבלנו את שמעון פרס.

אנ עדיין אתייחס לך ברצינות

למרות שאני סבור שזה פרובוקציה
תראה לדאוג לקטע המדיני זה שמאל זה ימין אם אתה סבור שימין זה ללכת עם הראש בקיר זה זכותך אני לא סבור כך ואני שמח שגם נתניהו לא
לא יודע מה זה להלחם האוייב כמו שצריך עושים מה שצריך לעשות בהתאם למגבלות המדיניות
מה זה "בחרנו" תכתוב בשם עצמך כי לפי דעתי אני בחרתי ימין וקבלתי ימין
נתניהו נוסע לקדם את האינטרסים של מדינת ישראל אם אתה רוצה את ישראל מבודדת מדינית זה זכותך אבל מחייב אותי ולא את נתניהו
בקיצור תביע דעות בשם עצמך כי אני בחרתי נתניהו וקבלתי נתניהו
ואני לא פחות ימני ממך וגם נתניהו לא

הפרבולה

New member
זה לא ההגדרה שלי לימין, זה בדיוק ההיפך מימין

"לקדם אינטרסים של ישראל בעולם" זה בדיוק ההיפך מימין, זה מתאים יותר למשנתו של שמעון פרס. בין גורין המפאיניק לא היה כזה ( "עתידנו אינו תלוי במה יאמרו הגויים אלא במה יעשו היהודים." )

אצל ימין אמיתי זה אמור להיות בעדיפות יותר נמוכה. וכן ימין זה "ללכת עם הראש בקיר" כלומר להכות באויב ( או לסגור את הגבול היבשתי הרמטית) אפילו אם זה יביא לגינוי שלנו על ידי האו"ם ונשיא צרפת. לא ברור למה לביבי "הימני" חשוב לא להרגיז את האיחוד האירופי האנטישמי על רקע התמיכה של ארה"ב בנו. יותר חשובו לו להפגש עם איזה מנהיג עלוב של עומן.

ביבי הוא זה שמקרב מדינה פלסטינית ביו"ש ועזה כי הוא דואג להנשים את הקשר בין עזה ליו"ש בכל הכוח על ידי זה שהוא מאפשר מעבר כספים סחורות דלק חשמל ומים ומתווכים מיצריים דרך שיטחינו , כלומר הוא מנציח את המטרה של האיחוד האירופי והערבים שהקשר לעזה חייב להיות רק דרך שטח ישראל.

הניתוק בין עזה ליו"ש הוא לא בזכות ביבי אלה למרות ביבי , הוא בזכות הפילוג הפלסטיני והנתק הגאוגרפי הטבעי בין עזה ליו"ש, רק חבל שביבי לא צומע את הקשר לגמרי ומאפשר למתווכים מיצריים לנסות השיג "פיוס".

בדיון האחרון לקיזוז כספי הטרור הרשות מערכת הבטחון השמאלנית התנגדה לזה בטענה שזה יעצור הזרמת כספים מיו"ש לעזה ביבי מסכים לעמדה הזאת של קשר כלכלי בין עזה ליו"ש, אבל הפעם הוא אישר בכל זאת את הקפאת הכספים אבל לא בגלל שזה מנתק את עזה מיו"ש אלה בגלל שזעקות קורבנות הטרור היה חזק ( בגלל הפיגוע המזוויע האחרון ), יש להניח שאחרי הבחירות ביבי ישחרר את הכספים.

הסבר טוב ונכון .

נתניהו מסייע לרצועת עזה "מסיבות הומניות" זה בדיוק סמול .
ואם אתה תומך בזה אז גם אתה סמול .

בסדר לא כתבתי שאתה חייב

להסכים איתי כתבתי שאתה לא תקבע לי שאני ימין לא אמיתי כי אני תומך בנתניהו
אלא אם כן אתה רוצה לעורר פרובוקציות כמו גוטי
בין גריון אמר את המפשט הזה אבל עשה בדיור הפוך
הוא נטש את המערכה לעצמאות ישראל בגלל מלון המלך דוד והשאיר את בגין לבד במערכה נגד הבריטים
הוא הפקיר את ירושלים במלחמת העצמאות
הוא נכנע האופן מביש למעצמות ונסוג מסיני באופן מביש אחרה המלחמה
בששת הימים הוא פחד פחד מוות מלצאת למתחמה ללא הסכמת המעצמות

למעלה