בחיי שישראלים זה העם הכי ריגשי שיש

Ron W

New member
בדיוק.

מותר לצבוט אדם קרוב אבל פחות נראה סביר להיטפל לזר ברחוב.

Ron W

New member
ארץ נהדרת הם ישראלים וזכותם לסאטירה מעצם השותפות לעשיה.

הם משקרים ואתה משקר . העובדות הן לרעתך .

1 - רצועת עזה לא כבושה כי ב-2005 יצאו אחרוני חיילי צהל מהרצועה .
2 - תושבי רצועת עזה מדוכאים ע"י החמאס ולא ישראל .
3 - לא ירו במפגינים אלא באנשים שניסו לפרוץ את גבול מדינת ישראל .
שקרים מהסוג שאתה ואחרים כותבים ומפיצים הם החומר שאיתו עשו את הפארודיה בהולנד .
כנראה היה צריך לעשות סאטירה ממשלת ישראל המטומטמת שמאפשרת למאות משאיות עם מזון ותרופות להכנס לרצועת עזה . זה בנוסף למים , דלק וחשמל . ממשלת ישראל המטומטמת שמאפשרת למי שרוצים לרצוח אותנו לקבל בישראל טיפול רפואי .

אבי בן 1231

Well-known member
כובשייים
האם עזה היא שטח כבוש, חוששתני שאתה טועה

מפגיניייייייייייייים, לא ראית את התוכנית של החמאד לערוך מסיבות ניצחון בשלושה קיבוצים בעוטף עזה.
רק כשתראה מאות גופות של יהודים/ישראלים שנטבחו ע"י ה"מפגינים התמימים" תתעורר

מזמן לא הוכנסה על ידך השואה למשוואה

בלתי ניתן להתמודד עם הטיעון הזה
לכן אתה סותם את הגולל על הדיון עוד בראשיתו.

אני לא יודעת על מה מדובר וזה לא משנה בכלל

לא ראיתי את השיר ולא ראיתי את מה שאתם מדברים עליו,
אני סתם ציינתי שמזמן לא הועלתה השואה במשוואה שלך...
לאנשים מאוד קשה להתמודד עם טיעונים הקשורים לשואה ולכן אתה סותם את הדיון ולא משנה על מה הנושא. לא ביקשו ממך שתתלהב משיר נאצי או מסאטירה עם מוטיבים נאציים. אבל לא חייבים להכניס את השואה לכל נושא ונושא.
אני לומדת עכשיו בהיסטוריה על מרד גטו וורשה,
אני כבר שנתיים לומדת על השואה. וזה מבלי להזכיר את יום השואה.
בשבוע הבא יקרינו לנו את הפסנתרן כדי ש"נבין" יותר טוב את השואה.
מה אני אגיד לך?
אני מגיעה לכאן והנה גם כאן אתה מזכיר לנו שוב ושוב שהייתה שואה.
לא. באמת לא ידעתי שהייתה שואה.

Faria

New member
שיר נאצי

כל מי שמבקר את ישראל הוא נאצי?
אילו אלמנטים נאציים יש בשיר הזה?

חביף

New member
זו הרטוריקה של הימין

אבי החטא היה כמובן מנחם בגין, שהזנה את זכר השואה בכל הזדמנות שחיפש הצדקה למהלכים בטחוניים-פולטיים שרצה לעשות. ממשיכיו המשיכו בדרך הקלוקלת הזו, וכמובן רה"מ דימינו, זה הלחם והמלח של התעמולה שלו, הפרד ומשול שחביב עליו והצדקת מכונית משורינת לשרה ב- 2 מליון ש"ח.
כל שאר כלבלביו של הביבי נוקטים בשיטה הזו שלו. קוראים לזה "פורנוגרפיזציה של השואה".

dory141

New member
תגובה

נולדתי בערך כשבגין הפציץ את הכור, אבל משמיעה ומקריאה (עשיתי גם עבודה על הפצצת אוסיראק באוניברסיטה), אין מה להשוות בינו לנתניהו. סמל לצניעות ואחדות העם, לעומת הסכסכנות והזלזול בשלטון החוק. בגין פרש כשהבין את מידת הנזק של מלחמת לבנון הראשונה, לנתניהו לא אכפת. מצידו שכל המזרח התיכון יישרף, רק להישאר בשלטון. פוליטיקאי פח, ראוי להיזכר כאחד מראשי הממשלה הגרועים בתולדות הציונות, ביחד עם ברק ואולמרט.

Faria

New member
אם כבר הזכרת את ברק

הוא היה פוליטיקאי נוראי. בעיקר בשנים אחרי שהיה ראש ממשלה, אבל קשה לי להגדיר אותו כראש ממשלה גרוע.
בסופו של דבר, הוא ראש הממשלה עם הכהונה הקצרה ביותר בהסטוריה הקצרה שלנו, ועדיין עשה את המהלך הכי חשוב, טוב ואמיץ שראש ממשלה כלשהו עשה בתולדות המדינה - ורק על כך שהוציא אותנו מלבנון מה שפחדנים כביבי ואולמרט לא היו עושים - לא מגיע לו להיות ברשימת הגרועים.

dory141

New member
חיזבאללה לא הפסיקו להתחמש

נכון, מסכים שהנסיגה חסכה בקורבנות רבים. למרות זאת, הנסיגה התפרשה כחולשה ישראלית. בלי קשר, ניהול המלחמה היה רע, בייחוד שר הביטחון פרץ. המשקפת היה רק סימבול, צריך היה מישהו אחראי ולא להתנסות עם מנהיג פועלים.

Faria

New member
המלחמה היתה 6 שנים אחרי ברק

אי אפשר להאשים אותו בניהול הכושל של אולמרט/פרץ/חלוץ.
&nbsp
אבל זה לא משנה את העובדה שהיינו חייבים לעוף משם, וחבל רק שזה קרה באיחור של 17 שנה.
&nbsp

E טי

New member
בגין?! אתה צוחק? אתה כנראה מתכוון בן גוריון

הוא הרי קרא לבגין היטלר.
בגין מעולם לא עשה שימוש כזה בשואה.

בואו ונהיה הוגנים לרגע

יש סכסוך ישראלי ערבי
שבצרפת עשו סטירה כנגד המוסלמים וטענו שהם אלימים, המוסלמים פרצו בהפגנות סוערות ואלימות כדי להוכח שהם לא אלימים, עורך העיתון והמאייר עד היום חיים בפחד ומסתובבים עם מאבטחים.

סטירה כנגד מוסלמים לא יעשו כנראה בזמן הקרוב (וכן, לאט לאט יש להם בעיה איתם)
לכן זה לא ממש חוכמה לעשות סטירה נגד ישראל ... זה גם מאוד סקסי לפחות בעני המוסלמים שבהם.

בביתה של אנה פראנק בסוף הסיור מציגים מצגת אנטי ישראלית או מאוד פרו פאלסטינאית, לי אישית זה לא נראה מתאים....

עוד עובדה מעניית היא שהולנד הייתה המדינה בה אחוז היהודים שגורשו ונרצחו במלחמת העולם השניה היה הגבוה ביותר במערב אירופה.

לדעתי ההולנדים לא פועלים מאהבת מורדכי .....

shayCn

New member
הפגנות סוערות ואלימות?

הם יצאו לפיגוע ורצחו את עורכי 'שארלי האבדו' בגלל קומיקס על האיסלאם. 10 עיתונאים ו-2 שוטרים נהרגו באותו פיגוע ועוד עשרות פצועים.

דינהמית

New member
יש איזשהו קישור לתרגום של הסאטירה?

קצת קשה לי לדון בדברים שאני לא יודעת מהם,
קיימת אנטישמיות או במסווה החדש שלה אנטיישראליות,
אבל לא כל ביקורת על ישראל או על חו"ח ראש ממשלתנו הנערץ (ורעיתו) היא אנטישמיות או אנטי ישראליות.
מה בדיוק אמרו שם?

דינהמית

New member
לא נרעשתי

יש שם ביטוי בעייתי hunt palestinians,
אני מניחה שהקהיליה היהודית המקומית נרעשה מהביקורת על הכשרות,
&nbsp
תכלס? חוץ ממשפט אחד שנראה לי בעייתי נראה לי בגבול המותר.
עם חלק גדול מהביקורת אני לא מסכימה, למשל חומת ההפרדה לא הוקמה כי כך התחשק לישראל אלא כדי למנוע טרור מתאבדים שרצח מאות ישראלים (חלקם ערבים) אבל מותר לפרסם ביקורת שאני לא מסכימה איתה.
&nbsp

למעלה