בוקר טוב שבוע נפלא

offe

New member
בוקר מוזהב מבין העננים

ושוב מתחיל שבוע ולוואי חבוק ב- אופטימיות עניין ריגושים החלטות חדשות יצירתיות וכל הנותן כוח להמשיך ולהסתכל קדימה בתקווה לימים טובים. המשך יום נעים offe

nypx

New member
בוקר טוב

לפתוח את היום בנהימת מנועים ולשאוט לדרך ==>

meshi4

New member
../images/Emo39.gif בוקר טוב לכם ../images/Emo141.gif

סוף שבוע מול המחשב.וואו....התמכרתי.הבטחתי לעצמי לצאת ,לטייל לבקר חברה.לקרוא,וכלוםםםםםםם.בעוד אני מתארגנת לצאת.הגיעה בתי לביקור.שמחתי כל כך ששיתפה אותי במשהו שהציק לה.הקשבתי והדמעות ירדו לי מהתרגשות.אחכ' הבעתי את דעתי ויעצתי לה. זהו כהורה יחיד האחריות כפולה ומכופלת. אוףףףףףףף בעיות אהבה. המשך יום נעים לכם.

buffy61

New member
בוקר טוב ושבוע קסום !!

מאחלת לנו שבוע כייפי ומעניין, השמש ומזג האויר יתמכו בנו, הפריחה בעיצומה, מרבדים צהובים עם כתמים אדומים וכחולים איך אפשר שלא לראות את הטוב בחיים, להביט קדימה ולמצות את הזמן שלנו על פניה של אמא-אדמה! לראות את מה שיש לנו ולא את מה שאין לנו או את מה שיכול היה להיות שלנו.....

041

New member
וואו

מדהים לראות את גישתכם האופטימית...נותן קצת תקווה ללב הכואב נכון, מסכימה עם זה שבסופו של דבר הבחירה בידינו אך עדיין המרחק בין לחשוב ולעשות הוא די גדול...ולקרוא את כל האיחולים האלה ליום טוב ואופטימי....הלוואי שיכולתי באמת לחוש בזה ולא רק לאמר זאת....העניין הזה של לראות את מה שאין לנו וכמו שכתבת "את מה שיכול היה להיות שלנו" הוא כ"ך נכון...אני חיה בתחושה שאני הרי יודעת מה היה העתיד שלי ולקחו לי אותו...שיכולתי להיות היום פה...ולהרגיש ככה....ולקחו לי את זה...הרי זה כ"ך לא נכון...אף אחד לא יודע מה יהיה שלו ואיתו מחר או בעוד שעה....רק מה שקיים עכשיו ניתן לדעת ותו לא.... וכל השאר..?זכרונות, חוויות- זה רק שלנו, אבל הלוואי שיכולתי לשאוב מזה טיפ טיפת נחמה....

meshi4

New member
041 ../images/Emo24.gif מאחלת לך

שהאופטימיות תמלא את ליבך. מתחילים בצעדים קטנים,לאט לאט ובקצב שלך,להביע את הכאב בשיחה עם חברה טובה,אפשר לכתוב במחברת אישית על התחושות שלך.הרצונות והתקוות שלך.לחזק את עצמך עי' חשיבה חיובית. לעשות למען עצמך.אצלי זה התבטא בהתחלה בקניית בגדים,נהיגה לבד וכו'.

041

New member
זה מצחיק

שהזכרת קניית בגדים..כי אני כבר חשבתי שיש לי מאניה....ממצב שלא רציתי לקנות לעצמי כלום הגעתי למצב שאני מבזבזת מלא כסף על בגדים..פשוט כך...קונה בלי לחשוב ובלי להתלבט..כשבראש שני קולות תמידיים...מצד אחד- מגיע לי, אני קונה עכשיו מה שבא לי וכל זה ומצד שני, בשביל מה אני עושה את זה? בשביל מי?...אבל אני ממשיכה בזה...אם יש משהו שעטשה קצת טוב...למה לא?

meshi4

New member
עכשיו גם אני נרגעתי.../images/Emo9.gif

כי גם אני חשבתי שיש לי איזה מאניה.אבל זה כנראה איזה שהוא פיצוי עצמי.

שולשול1

New member
גם אני עשיתי את זה אבל יותר רציתי

שוקולדים בכל הטעמים. עד שהבן שלי נכנס לתמונה וביקש אמא די ואז הפסקתי. אומרים שזו בריחה ממשהו אבל זה מרגיע.

למעלה