בוקר טוב לכולם
למי קראת אנרכיסטים?

זה בסדר...

מדי פעם בפעם אפשר לקחת פסק זמן מהפוליטיקה ומהכנסת
ולפרוק קצת מעלינו דברים שנראים לנו מעוותים. כמובן שזכותו של כל אחד
לדלג על ההודעות הללו מכיוון שמי שמבין את הנושא את הנשוא ואת המושא
רשאי לא להתייחס ולהתמקד בנושאים אחרים שמעניינים אותו.
ברוך השם, יש לנו אין ספור נושאים לדון בהם כאן. מדי פעם בפעם אני מרשה לעצמי
גם לדון בשאר ירקות

poseidon111

Active member
אלו בדיחות פנימיות שבעיקרון מיועדות לקבוצה מסויימת כאן.

זו אינה חשיבות
זו "שעת לצון" וכך צריך להתיחס אליה.

גפני: "לא ידעתי שהחילונים הם פרימיטיביים"

https://www.calcalist.co.il/articles/0,7340,L-3729749,00.html

מר גפני הופתע.
הוא רגיל שהחילונים מטומטמים וכל הזמן מגישים את הלחי השנייה.
הרי החכמה והאינטליגנציה והעורמה והנכלוליות ניתנה בשפע למפלגות החרדיות,
והמפלגות החילוניות מורידות את הראש ומקבלות בהכנעה את כל הגזירות.

בנוסף קיבלנו גם סרטון מחליא של אורן חזן מול ח"כ רוזנטל שבו מערב אורן חזן את אשתו ובתו של רוזנטל ובהזדמנות הוא גם מצייץ ואומר:
כן אני אשם. תמיד אני אשם. אני גם רצחתי את אלנבי...
אז ח"כ שמתבלבל בין ארלוזורוב לאלנבי זה די מביש, אבל לא נורא. זאת הרמה
כיום של חברי הכנסת. אין לצפות שיידעו גם מי היה גנרל אלנבי.

אז בעוד הירקן ממול צורח - רק היום רק היום! בזול! הנכדה של פרס משתמטת!
מכירת חיסול!
אני רוצה להזכיר שלא הילדים של אולמרט ולא הנכדים של פרס ולא של שרון ולא של ברק מנהלים את המדינה אלא חברי הכנסת של הליכוד בשיתוף עם החרדים והבית היהודי, הם אלה המנהלים לנו את המדינה ועושים בה כרצונם.

והיום, עוד אירוע עצוב, התבשרנו על מותה של סולנית הקרנבריז בגיל 46 בלבד.

superman1234

New member
הייתי בהופעה שלו כאשר ביקר בארץ בסוף שנות השבעים.

זה היה בהיכל התרבות. והוא היה צעיר.
בפארק ברעננה ראיתי את ההופעה של להקת "בלונדי" לפני כ 12 שנה.
מתקינים במיוחד להופעה "קונכייה" והקהל יושב על הדשא, דומה קצת לפארק הירקון רק קטן יותר.
טוב, עכשו הצצתי למחירי הכרטיסים וראיתי שהיקצו שני סקטורים לישיבה שלא על הדשא. יפה.

אז זהו שבהתחלה מרוב התלהבות לא שמתי לב שזה בפארק רעננה

וחשבתי שמדובר על פארק הירקון. אבל זה לא משנה אני אעשה מאמץ להגיע
גם לפארק רעננה. לא הייתי שם אף פעם ואני מקווה לא להתאכזב. אני לא יכולה להרשות לעצמי לפספס אותו. השנה פיספסתי יותר מדי זמרים ויותר מדי להקות.
את דון מקלין אני לא מפספסת.

דרך אגב,
גם את בלונדי אהבתי מאוד פעם

Ron W

New member
קיטשי במיטבו, עדיף בלוזז ליום קודר (ליהיר שנשאר בבית)

אני מאוד אוהבת את הסגנון, אך לא לשעות הבוקר

מה גם שיש לי יום לימודים היום, וגם ככה אני מתלבטת אם ללכת כשאני מרגישה את תחילתה של השפעת איך היא לוחצת לי בגרון ובחזה ולמרות שהתלבשתי היטב אני
עדיין חוככת בדעתי אם לצאת לאוויר הקר או להישאר בבית ולהאזין למוזיקה עם איזה דקסמול מר

Ron W

New member
לצאת ולהזיז את הגוף עדיף על כימיקלים

להתלבש חם ולשתות כמה שיותר, גם עלי עבר משהו בגרון ונותר שיעול קל.
בינתיים הביטקויין מתפרק. מעניין שנתניהו התחבר לבלוף.. מצא מין את מינו

תהיה טלטלה בשווקים מאות מיליארדים ימחקו בבת אחת.

ציטוט מביזפורטל: "
המטבעות הדיגטליים רושמים נפילה חדה של עשרות אחוזים. האית'ריום נופל ב-26% ונסחר מתחת ל-1,000 דולר. הביטקוין נופל בכ-25% ונסחר סביב רמה של 11,000 דולר. לפני כחודש, ב-16 בדצמבר, נגע הביטקוין ברמה של כ-20,000 דולר. כך שאיבד כמחצית ממחירו.
מטבע הריפל צונח ב-44% ונסחר מתחת לדולר אחד. לפני מספר ימים נגע הריפל במחיר של 3 דולרים.
קריסה זו כעת היא המשך של יום של ירידות שהקיף את רוב המטבעות הדיגיטליים. זאת בהעקבות התבטאות של בכיר בבנק המרכזי של סין כי יש לאסור את המסחר במטבעות. המטבעות מחקו השקעות בסכום עתק.

בתוך שבוע אחד: הביטקוין ירד משווי שוק של 240 מיליארד דולר ל-170 מיליארד, האת'ריום ירד מ-137 מיליארד ל-85 מיליארד, והריפל ירד מ-90 מיליארד ל-35 מיליארד דולר. כך ששווי השוק של שלושת המטבעות המובילים ירד כ-180 מיליארד דולר בתוך כשבוע - שווי המקביל לשווי השוק של חברת קוקה קולה העולמית.
"
בהמשך קראתי שהזינוק במחירו נוצר ממסחר בין רובוטים שמכרו
אחד לשני בסכומי עתק - ככה הם ישתלטו על העולם

אולי אני אצא מאוחר יותר לכיוון הניו-פארם

ללכת ללימודים היום, זה אומר להיות בתוך כיתה עם עוד ארבעים חבר'ה והסיכוי להידבקות הוא הרבה יותר גדול מאשר להסתובב בבית לבד, לסדר, לאוורר, לשתות תה קמומיל ולהקשיב ל-99FM...
בכל אופן,
תהרגו אותי, אבל לא הצלחתי להבין איך אפשר לקנות מטבע ווירטואלי? מה ההבדל בין המטבעות הללו לבין 'הפירמידה' שבזמנו גרמה למספר מצומצם של אנשים להתעשר על חשבון שכבה עצומה של אנשים שביזבזו את כספם?
פעם לפני שנים רבות,
חבר טוב הזמין אותנו לאיזשהו מפגש של מאות אנשים באיזשהו היכל ובו ניסו לשכנע אותנו לשים כסף במשהו שעד היום לא ברור לי מה הוא, והאיש שלי שהוא כל כך תמים מטבעו ורצה לעשות טובה לחבר הטוב שלו, היה מוכן לבזבז את כספו ככה בצ'יק בלי להניד עפעף מתוך בטחון שזה ייתן לו רווח או תשואה נאה. אני התנגדתי בכל תוקף כי אני לא מאמינה בשום דבר שאני לא רואה בעיניים.
כשיצאנו מהכנס הזה, החבר אמר לי, את יודעת שבגללכם הפסדתי עכשיו המון כסף כי לא הצטרפתם. אני התנצלתי ואמרתי שאני מאוד מצטערת, אבל אין לי כסף למשחקי פירמידה. לא זמן ולא עצבים. וכך, בשום פנים ואופן לא איפשרתי לאישי להשקיע או לשחק במשחקים כאלו. עבדנו יותר מדי קשה בחיים בשביל כל אגורה כדי לא לזרוק את הכסף על אשליות.

Ron W

New member
עדיף להשקיע ביינות מיוחדים או ציורים / יצירות אומנות עם אופי

אם ככה יש לי שאלה

יש לי שני בקבוקי ירדן-גולן
אחד מ-1984 והשני מ-1987
שניהם באריזה מיוחדת מעץ.
יש להם ערך כלשהו?
נאמר לנו שאחד מהם הוא יקר מאוד. אני לא זוכרת איזה.

Ron W

New member
אולי בפורום אספנות

בתנאי שנשמרו במקום מוצל וקריר..

למעלה