בוקר טוב ליום שיבוא

מינהר

New member
בתחן, לדעתי אסד אשם פחות מן הקבוצות

החמושות שהחלו במהומות בסוריה, ויצרו את התהו ובוהו. לפחות אצלו, ואצל אביו ביחוד, היתה יציבות, למרות שהעם חי בעוני.

בת חן191

New member
אני לא חושבת כך,,,אפילו שיצאו חמושים נגדו

אין לו זכות לטבוח בעם שלו,,אין לו לב הוא אדם רע,,איך הוא יכול להסתכל בעיני האמהות שאת ילדהן הורגים בגז גם לו יש ילדים

אבל סופו יגיע ,,,,הוא יהיה שבוי בידי אחרים שעזרו לו שאנן הוא לא יכול להיות
כי סופו יגיע אם לא מהעם אז מאלו שעזרו לו,

נימה3

New member
הבקר אני נוסעת לקבוצת הכתיבה שלי

כותבות סיפורים אולי בסופו של דבר יצא עוד ספר ואולי בסופו של דבר גם אלמד הבנת הנקרא
ובסוד אני רוצה לספר לכם כי מכיון שאנחנו פורום פתוח יש אנשים שנכנסים לפורום אבל לא משתתפים רק קוראים. ואיך אני יודעת זאת כי אחדים מהם טרחו לשלוח לי מסרים תומכים .
שיהיה יום טוב לכולנו וקצת פחות שנאה גם לא יזיק.

מינהר

New member
נימה, במשטרים הכי חשוכים יש נטיה ליחס לאנשים

דברים שהם לא אמרו, ולסלף לגמרי את מה שהם אמרו.
ואם יש לך תומכים בנושאים שנידונו- הם מעוותי חשיבה ורגש כמו שאת התבטאת. וזה לא יעזור קבוצות כתיבה, למי שנוטה לסלף. זוכרת את ה"פראבדה", ששיקרה את העם שלה שנים? זו רק דוגמא לדמגוגיה מכוונת ואכזרית.

בת חן191

New member
לא חידשת כלום ידוע שיש בארץ עוד אנשים שהם לטובת הערבים

זה לא חדש,,ושקוראים גם ידוע שיקראו אפשר לחשוב מה כותבים בקומונות סגורות אותו שנאה ליהודים לדאבוננו זה קים,,

superman1234

New member
למה רק מסרים, קבלי בריש גליי.

לעיתים הפורום הזה הוא פורום גיאטרי לכל דבר ועיניין. עצוב ככל שזה יכול להיות, אבל בסדר, זה פורום של אנשים מבוגרים.
מה שמתחיל להיות קצת יותר מגוחך זה שפתאום הגיאטרים הופכים להיות פרשנים צבאיים ופוליטיים, כאשר אין להם בכלל מושג מה באמת קורה.
נימה, מבוגרת ככל שתהה, נבונה מכל אחד ואחת בפורום הזה. היא מציגה את עמדתה בתבונה, לא מתלהמת, לא מטיחה אשמות ולא מחלקת ציונים, היא פשוט נאמנה לעמדותיה.
ולנימה באופן אישי, הרבה בריאות ונחת. תני "לנערים ולנערות" לשחק לפנייך...

יוליקה

Member
מנהל
מותר לשאול בן כמה אתה שאתה מזלזל בתבונה שלנו??

לקרוא לנו גריאטרים... אז למה אתה קורא אותנו??
לאף אחד כאן בפורום אין מונפול על דעות...
כל אחד רשאי להביע את דעתו בעד או נגד...
זה לא מוצא חן בעינך? אז אל תקרא... אבל אתה כן קורא
עובדה שיש לך דעה מגובשת לגבי מי שאינך מסכים עמו/ה...

משתפרת

New member
רגע... הוא לא כתב גריאטרים

המשתתף המכובד כתב פורום גיאטרי והתיחס למשתתפים הגיאטרים.
עד כמה שאני מסוגלת לפשפש בעמקי זכרוני המטושטש (הגיל... הגיל...) אינני מוצאת מילים כאלה בלכסיקון. אה, יכול להיות שהמכובד עצמו לא מסוגל לזכור מילה מסוימת ומעוות אותה? ושלא יאמר שגיאת מקלדת, זו אותה טעות פעמיים.

ההודעה שלי יכולה להוכיח שניתן לכתוב ביקורת על כתיבה של אדם בלי לקרוא לו בשמות גנאי, ובלי לפסול אותו אישית, רק את תוכן דבריו.

superman1234

New member
יוליקה חביבה, חבל שאת מוצאת שאני

מזלזל בתבונה שלכן כאשר הנושא העיקרי של הפוסט הוא ההתיחסות של חלקכן לנימה. וכן, לחלק מכם/ן אין מושג על מה הן/ם מדברים/ות. מה לעשות.
ומדוע שלא אקרא כאן ?
אומנם לא פעם עיקרי השרשורים הינם על כל סוגי ה"קרכצן" שאפשר להעלות על הדעת וזה בסדר.
אני אוהב לקרוא את מה שנימה כותבת, בהחלט, אני גם נהנה לקרוא את ניצת השקד אז ......?
ובינינו , אני גם מאוד אוהב לקרוא כותבים/ות אחרים וגם הם גורמים לי הנאה רבה אבל מסוג אחר לגמרי....

תרשי לי להתעלם ממה שכתבה החברה שלך, לא שווה תגובה.
הופה, והעיקר שכחתי, אני בן 25.....

מינהר

New member
כיון שזה פורום לגימלאים, אני מציעה לך סופרמן

לא לכתוב כאן יותר. למה לך, אם כולנו לא מבינים מימיננו ומשמאלנו, ורק אתה מבין?
אתה בכלל יהודי? או שאתה שטוף מוח על ידי החמאס וארדואן?

ואני עדין לא מבינה , למה

אם נהרגים 50 מחבלים , שבאו , במקרה הטוב , להתגרות בנו , ובמקרה הפחות טוב , להרוג בנו , לנו אסור לשמוח ולחגוג את זכייתה של ארצנו [ונטע ] בארוויזיון, ופתיחת השגרירות . לא חגגו את מותם של אנשים חגגו ארועים שחלו באותו תאריך . בפעמים הבאות אם הם רוצים שנראה [לפחות מהשפה וחוץ ] סימפטיה לאבלם , שיבדקו קודם בלוח השנה אם היום פנוי ואין בו ארועים משמחים, או חגי ישראל .

superman1234

New member
מינה לא מינתה אותי לייצג אותה. כל מה שאני כותב הוא מהרהורי

ליבי בעקבות ההתנפלות שלכם/ן עליה.
היא כתבה שעל הגדר נהרגו 58 ערבים מהם 8 ילדים. המספרים האחרונים כפי שדווח הם 62 הרוגים מהם 50 חמאסניקים והשאר אזרחים וילדים . (לגבי 50 החמאסניקים, יש סיפור מעניין אבל זה לא חשוב כעת לעיניין התגובה שלי)
אני בהחלט חושב שהיא טעתה כאשר היא קישרה בין מה שקרה על הגדר לבין ארועי השמחה בגין הזכיה באירוביזיון, אבל אלו היו הרהורי ליבה, וכפי שנאמר כאן, לכל אחד ואחת יש זכות למחשבות עצמאיות.
ד"א אני מניח שברור לכל בר בי רב שאם האירוביזיון היה מתקיים ביום שאחרי אירועי הגדר, לבטח לא היינו זוכים. זו לא השערה שלי, זו בדיקה שנעשתה על ידי עיתונאי ידיעות אחרונות. (ולא שזה משנה הרבה).

superman1234

New member
חחח איך אוכל לעזוב כאשר אני מאוהב בך אנושות ?

לגבי הדת שלי, אני צריך רגע להציץ ולראות.....המתיני בבקשה רגע קט......
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.

.
או קיי, נראה לי שיש לי סימנים שאני יהודי. התינשאי לי יקירה ? (אבל רק בחתונה רפורמית....)

יוליקה

Member
מנהל
להסכים ולתמוך בדעה אחת זה לא אומר לזלזל בדעה אחרת

אני זוכרת אותך מ-50+ גם שם לא דילגת על אף אחד
שלא היסכמת עם דבריו...
לא להסכים זה לגיטימי...
אבל "לרדת" על מי שאינך מסכים זה כבר ענין אחר...
נימה חברה שלנו ואנחנו מכבדים אותה גם אם לא כולם
מסכימים עמה... לכל אחד שמורה הפרוילגיה להביע את דעתו....

superman1234

New member
בואי ותנסי להיות ישרה עם עצמך ולו במקצת, OK.

כתבתי שהפורום הזה נראה מידי פעם כמו פורום של גריאטרים. לדעתך טעיתי ?
כתבתי שיש כאן כמה שאין להם/ן מושג מהחיים שלהם . לדעתך טעיתי ?
במידה ותרצי, אני אביא קישורים לפוסטים מהפורום הזה לכל אחת מההצהרות הללו.
לגבי פורום 50+ אני יכול להזכיר לך הרבה דברים משם, אני לא בטוח שתרצי להיזכר....
והכי חשוב, כשמציעים למישהי שמלה שהיא אוהבת ב 207 ש"ח ויש לה רק 200 ש"ח, אני אהיה מוכן לתרום כגמ"ח את שבעת השקלים . במיוחד כשהיא תסתובב עם השמלה בדירה הענקית שלך (128 מ"ר)......

בת חן191

New member
לא קראתי מה שכתבת אני לא מתעסקת עם ילדים בני 25 והדיעות

שלהם עוד תחליף אותן כמה פעמים

למעלה