בוקר טוב. יום שלישי פעמיים כי טוב. מה עשינו בשביל

צליליתה

New member
לגבי ארץ אלהים...

הייתי מעדיפה לראות להם טיפה פחות, אבל זה לא מאוד הפריע לי. לעומת רבים מהקהל שיצאו. (האלימות בסרט תברח היתה קשה לי הרבה יותר)

איך אני מחליטה לגבי סרט? היו קצת ביקורות מפסטיבל ירושלים, ואם אין, בדרך כלל אפשר למצוא משהו באנגלית. האם הבדיקה המוקדמת תמיד מצליחה? ממש לא. מה שאומר, שאני גם בטח פוסלת דברים שממש יכולתי להנות מהם.

אבל כמו ש6417 העוקבים בוודאי שמו לב, פשוט, השבוע עשיתי לי שבוע סרטים. כשהיה לי זמן, נכנסתי לסרט בשיטת מה שיוצא אני מרוצה, וסך הכל, היה ממש מוצלח.

לא פעם אני מתקשה להחליט אם אלימות בסרט משרתת את הסיפור

או שהיא פורנוגרפיה לשמה. יש סרטים של טרנטינו, למשל, שאני לא סובל בגלל מה שנראה לי כאלימות לשם אלימות - ויש אחרים (כלבי אשמורת, למשל) שרק אחרי כמה צפיות קיבלתי אותה כחלק בלתי נפרד מהסרט.

אתמול בלילה ראיתי במקרה את החצי השני של סרט כלא אנגלי אלים וקשה בשם 'חסר תקנה' ('Starred Up') של דייויד מקנזי, עם השחקן האוסטרלי המצוין בן מנדלסון. האלימות שם היא לב הסיפור, קשה ככל שתהיה, ואני רוצה מאוד לראות אותו שוב, מתחילתו.

ruven7

Active member
בעניין סרטים

שמעתי על "הכול,הכול"- everything,everythng
אהבה בין נערה כבת 16 החולה במחלה נדירה בה מערכת החיסון שלה למעשה לא קיימת ואסור לה לצאת מהבית ונער כבן גילה,שכן חדש.
עם טוויסט בסוף.
אמור להיות נהדר ומרגש,אז"ש שלא
האמת,לא התרשמתי עד כדי כך.
הורדתי את עונות 4-6 של הומלנד (הוט מציעה 3), ראיתי 4-5 פחות טובות מהמחצית הראשונה

סופהו

New member
סופסוף יצאתי לחופשה אז קפצתי לחול

טוב, לא לחו"ל.
רק לחולון ומשם לבת-ים. בעצם, לטיילת של בת-ים.
לא הייתי בבת-ים בערך שלושים שנה (ליווי חולים לבת-ימון, לא נחשב
)... ובחוף הים שם לא הייתי מעל לארבעים שנה. והיום...
מה אגיד? הופתעתי לטובה.
ממש שידרוג רציני לחוף הים.
האיזור המוזנח הפך לטיילת יפיפיה. (הטיילת שעוברת בין כל חופי בת ים, אמורה להתחבר לטיילת של ראשל"צ וגם לטיילת יפו ותל אביב).
בקיצור, חוף יפה, ים רגוע, חברה נעימה ושקט יחסי.. זה מה שעשיתי היום בשביל עצמי.
היה נהדר...
ושימשיך כך.

שילה1

New member
כמה תיקונים של כף בבית ובעיקר-

הייתי ספ'תוש בתורנות.כלומר:הבת למדה שיעורים פרטיים,וסבא לספ'תא עזרו קצת
בעשייה עם בנכדים.כף של ממש!(הם רגועים ומבינים וממושמעים)

סופהו

New member
היום היה רק לעצמי.. עם הנכדים

בפעמים אחרות.
פעם הצגה לילדים במוזיאון תל אביב (יש מה לראות במוזיאון והצגת הילדים בהחלט טובה. הסתבר שיש גם פעילות יצירה בנושא קיץ לילדים-כיף נוסף).
כשאי אפשר היה לצאת מרוב חום ולחות, התנסינו בהכנת עוגיות גזר ושיבולת שועל שיצאו טעימות!!!
ופעם אחרת, חדר בריחה לילדים... יצאנו בשלום.

באמת כיףףףףףףףףףףף

צליליתה

New member
רגע לפני שנגמר יום שלישי

הספקתי לעשות צ׳י קונג על שפת הים מול השקיעה.
כבר כמה שנים עיריית חיפה מציעה כל מיני פעילויות ספורט על שפת הים, ובגנים הציבוריים, בחינם. תמיד אני מבטיחה לעצמי, ובסוף לא מקיימת. (יוגה בשעה 7 בבוקר בים? נשמע לי לא שפוי). היום ניסיתי, והיה נעים מאוד.

האם הצטרפת לאימון או שיעור של קבוצה, עם מנחה, או שעשית את זה

לבד? הזכרת פעילויות של העיריה, אבל אני לא בטוח אם הבנתי לגמרי.

צליליתה

New member
עיריית חיפה מארגנת פעילויות, עם מדריכים

הקבוצה היא פתוחה, לא משלמים, לא נרשמים, מי שבא ברוך הבא.
היה נורא נחמד, כי במהלך התרגול הצטרפו עוברים ושבים.

המון פעמים חשבתי לעשות, אני עם עצמי, יוגה על החוף. טרם העזתי. יש משהו בבטחון של הקבוצה שאיפשר לי לתרגל לעיני כל העולם ואשתו, לבד, קצת מפחיד אותי.

אפשר להבין שאני משבחת כאן את עיריית חיפה. אז איפה שמגיע להם, מגיע להם, אך בכל כך הרבה דברים אחרים - לא מגיע להם. כמו העובדה שאני משלמת ארנונה של איזור א, וחיה בעולם השלישי - בורות פתוחים במדרכות ובכביש, וכו. אז אם במקרה כבוד ראש העיר קורא כאן בפורום - איני תושבת מרוצה. למרות שהיה לי אתמול כיף גדול.

ורק לסבר את האוזן, או מה שלא מסברים, כתבתי לעצמי כעת

עבור שבוע הבא את הדבר שעשיתי השבוע למען עצמי, כי הדברים הטובים קורים לי כמעט תמיד ביום שלישי ואני שוכח אותם עד יום שלישי הבא... וגם נחמד שיוצא לי מזה מין יומן של הדברים הטובים האלה.

לרשום דברים, גם אם מוחקים אותם אחרי ההעלאה בפורום, ממחיש וכנראה גם מטמיע בנו את הדברים הטובים שאנחנו עושים למען עצמנן.

אני מאוד מחשיב לטובה את המדור הקטן הזה.

חיפשתי משהו באחורי מגירה שמזמן לא הפכתי

מצאתי רשימה של משאלות. רובן מומשו :) [מלבד אחת שלא ממש מעניינת אותי עכשיו]
בין היתר - אני עובדת במקצוע בו רציתי כשכתבתי את הרשימה.
היום היה לי יום מוצלח בעבודה - הצלחתי לפתור בעיה מורכבת :)
השאלון הזה נחמד :) "מאלץ" לחשוב על הדברים הטובים בחיים!
תודה!

למעלה