בואו נשחק זה או זה

X יו יו S

New member
משה מלצר חולון או פרסטר ?

ואני אשמח אם תוסיפו עוד כי אין לי עוד השואות שזה לא בין אנשים
וזה קצת חוזר על עצמו

סוף סוף משהו שאני יכולה גם לענות עליו...

משה דן, למרות שאני כבר לא כל כך זוכרת אותו.
ולהלן נימוקי:
א. כי מפרסטר היו לי ציפיות, ממשה דן לא.
ב. משה דן לא התפשט.
ג. משה דן לא ניהל שיחות עם האי, לפחות לא בקול רם.

הראשונה הישראלית

האולסטארס (4?) אבל בצורה מאוד חלקית,
וזו.

מהאמריקאית רק את שתי הראשונות.

את הישראלית או האמריקאית?

האמריקאית הייתה בערוץ 2, אחר כך עברה לכבלים או ללויין ולי אז לא היה.

את הישראלית הפסקתי לראות אחרי העונה הראשונה כי היא הייתה גרועה. את האולסטארס ראיתי קצת עם חברים שראו, בבית בעצמי לא הייתי רואה עד כמה שאני זוכרת אז המידע שלי על העונה הזו חלקי ביותר.

X יו יו S

New member
אמריקאית

כי את ישראלית ברור לי למה מפסיקים לראות (לפחות אלו שראו את אמריקאית)
כי יש הרבה דברים שונים ומעצבנים
אבל אני יותר אוהבת את הישראלית

אז למה עכשיו חזרת לראות? ואם תראיאת עונה הבאה או שזה תלוי עם תהיי עונה סלב או לא?

אגב עשית השלמות לעונה 16 כמו שאנשים (חוץ ממני
)המליצו לך?
(זאת היית את שהמליצו לה נכון?
)

למה את אוהבת יותר את הישראלית?

לא יודעת למה חזרתי לראות, נראה לי שהייתי בשוונג אחרי האח הגדול...

אם אני אראה שוב? לא יודעת... זה תלוי בהמון גורמים. זו לא מהתוכניות שאני יכולה לומר לך שאין מצב שאפסיד וגם לא מאלו שאין מצב שאראה, אז תלוי במצב הרוח ובזמן הפנוי ובקאסט (אם זו תהיה עונת VIP, אם כי הפעם לא היה אף אחד שבשבילו ראיתי במיוחד, הייתי די אדישה לכולם בהתחלה).

לא אני זו שהמליצו לה, בכל מקרה אני לא זוכרת דבר כזה, אבל הסבירו לי איך רואים את העונות (
) ונראה לי שאתן צ'אנס לעונה האחרונה...

X יו יו S

New member
מה את מעדיפה האח או הישרדות?

ואני מעדיפה את ישראלית כי רגשית אני מחוברת יותר לאנשים מהארץ
וגם יש את כל הקטע שלדעת יותר פרטים מעבר למה שרואים בשידור שזה גם משהו שאני אוהבת

כמובן שההיתי רוצה שזה יראו כמו

למה דווקא אותה? אני שואלת כי יש מצב במידה וזה יהיה לך יפה ותרצי לראות עוד את תדעי דברים שקרו ולא תוכלי לעשות השלמות לעוד עונות (לא שלי יש מושג אם תדעי דברים אני עדיין מחכה לעונה 20)

או שאת מתכונות לראות מעונה הזאת והלאה במידה וז יהיה לך יפה?

זה כמו תפוצ'יפס וביסלי

same same but different
מה שבטוח הוא ששניהם משמינים.

האח יותר מסוכנת בעיני, היא הרבה יותר ממכרת והרבה יותר סוחפת רגשית. בהישרדות יש את המשחק אבל באח האנשים באים על תקן מי שהם, או לפחות - אמורים.

למה דווקא אותה? כדי שיהיה לי עם מי לדבר עליה, עם מי אני אדבר על עונות ישנות? וזו לא סדרה עלילתית אז אין ספויילרים לעונות קודמות.. לא?

X יו יו S

New member
צודקת באמת אין אם לדבר

אותי מסקרנות מעניין לראות עונות שלא ראיתי
אבל זה באמת יותר כיף לראות משהו שאנשים אחרים רואים
למרות שאם יס יועילו בטובם לשדר עונות שלא ראיתי אני אקרא בארכיון של פורום של זה בתפוז ובעיני זה טוב באותו מידה כי במילא לא נראה לי שאני יהיה פעילה

צודקת אח והישרדות באמת שונה
רק שאני מרגישה מה שכתבת על אח בקשר להישרדות
אולי בגלל שהם מעטים כי מראים בהתחלה כל קבוצה בנפרד אז קל יותר לעכל 8-9 אנשים לעומת 16 בבת אחת

ולא הבנתי את המשפט הבא
"בהישרדות יש את המשחק אבל באח האנשים באים על תקן מי שהם, או לפחות - אמורים"

זה יתרון או חסרום של הישרדות?

לא יתרון ולא חסרון, פשוט משהו שמבדיל בינה

לבין האח הגדול.

נגיד, פרוייקט מסלול, מה שחשוב הוא הכישרון העיצובי של המשתתפים, יכולת טכנית, עמידה בזמנים וטיפה עבודת צוות. האישיות של המתחרים לא חשובה, כבר עלו אנשים בלתי נסבלים לגמר (ואפילו זכו).
בכוכב נולד מה שחשוב הוא כישרון השירה ונוכחות על הבמה, פה יש יותר חשיבות לאישיות של האדם כי זו תוכנית שהקהל בבית מסמס למתחרים אבל לפחות על הנייר אמורים לבחור בזמר או בזמרת הטובים יותר ולא למי שהכי בא לך לעשות לו ילד או להיא שהכי נשמה ומאמי.
הישרדות זה גם משחק שבו נדרשות תכונות מסויימות כדי להצליח ולזכות ובארה"ב אין בכלל משקל להצבעת הקהל ככה שזה נקי יותר, המשחק נטו. אדם צריך להיות תכמן, להיות שקרן טוב, להיות בעל תושיה וחשיבה טקטית וגם לדעת להתחבר עם אנשים ולגרום להם לסמוך עליך וגם להתחבב עליהם ככה שהם לא ישמרו לך טינה או לפחות, יכעסו עליך פחות מאשר על היריבים שלך. אני לגמרי רואה איך אנשים שהם ישרים ואמינים בחיי היום יום יכולים לשחק את המשחק טוב ולהצליח כי זה משחק, המשחק מאפשר לך להתנהג בצורה שונה מהרגיל, לא רק מאפשר אלא מאלץ אותך, אחרת לא תשרדי בו.
באח הגדול הרעיון הוא שהאנשים לא נמדדים על סמך איזה כישרון מיוחד שמבדל אותם משאר האוכלוסיה (כמו כישרון שירה, עיצוב, בישול וכדומה) וגם לא אמורים לשחק משחק אסטרטגי (אם כי בתכלס חלקם כן עושים את זה ברמה מסויימת) אלא אמורים להיות הם עצמם ולהתנהג בצורה טבעית בכל מיני סיטואציות. פה הקהל כן אמור לבחור לפי האישיות והאופי ולא לפי קריקטריונים של כישרון ויכולת.

X יו יו S

New member
אוקי הבנתי

מה דעתך על משימות באח לעומת הישרדות ?
כי בהישרדות יש אולי משימות שהן בגדר התעללות אבל באח רוב משימות בגדר התעללות בצופים

ככה שמצד אחד בא לי שאח גדול יתחיל כבר אבל מצד שני בא לי שזה יתחיל רק בגלל שעד הישרדות תתחיל יקח מלא זמן
ובא לי כבר לראות אינטראקציה בין אנשים

אשכרה התעללות בצופים

רובן משעממות, אבל בשביל הדיירים זה דווקא בדר"כ טוב כי משעמם להם בלעדיהן, הן מכניסות קצת עיניין לאקשן לשגרה, אני כמובן מתכוונת למשימות שהם צריכים לעשות קליפ או לשחק או לרקוד, לא למשימות מבאסות כמו משימת החצי (גם במשימת השלג רובם סבלו מאוד, אני יודעת שאני סבלתי).

חצי מכל דבר

חצי משעות השינה, חצי מהסיגריות, חצי מהאוכל. גם הבית היה מחולק לחצי ואביבית ויעל היו בחצי השני בלי שהשאר ידעו שהם שם. הן סובבו גלגל והשפיעו על המשימה של השאר בלי שהשאר יבינו מה קורה (היה להם שעון גדול בסלון). סופי הייתה זו שניחשה שהן חוזרות ושגם ההדחה הייתה הדחת חצי.

השורד

New member
משה מלצר

הוא היה לוזר מצחיק, פרסטר לוזר מציק (אפילו שעשה את הבחירה הנכונה בסוף).

למעלה