בהכרזתו כי יעכב משלוחי נשק התקפי לישראל ביידן בעצם חרץ את גורלו וגורלה של

חבל שביידן הופך את זה לפשוט כל כך (אם כי לא בטוח עד כמה הוא לא אמין. הוא די עומד בהבטחותיו, גם אם אלו לרעתנו :)).

לא מדויק. מי שבאמת ובתמים סבור שנתניהו גרוע למדינה לא יצביע עבורו ולא משנה מי המועמדים האחרים. אלו שמצביעים בעדו בגלל שאין מועמד טוב יותר לדעתם, אמנם עושים זאת כברירת מחדל, אבל לא באותה רמה שמישהו יצביע בבחירות הקרובות בארה"ב לביידן רק כדי שטראמפ לא ייבחר.

עוד פעם אני מסביר לכם שלא משנה מי יבחר כל הבחירות אצלכם זה פייק אחד גדול.
אתם כבר לא דמוקרטיה. אתם דיקטטורה משפטית והפיכה צבאית ואין לכם ריבונות וסוברניות לקבל החלטות על העתיד של מדינת העם היהודי.
בקרוב מאוד עניין של כמה שנים תתחיל בריחה המונית של יהודים ממדינת ישראל כי כולם יבינו שאין ערך להצבעות שלהם. הרוב במיוחד במדינת ישמעאל הם מזרחים . האשכנזים מהשמאל הם מיעוט ואילולא הערבים הם לעולם לא יצליחו להרכיב ממשלה.
הם יודעים זאת. לכן הם לוקחים את השלטון בכוח אלים כשהמשפט לצידם והתקשורת בעדם.
4 חודשים ראש ממשלה בישראל פונה לציבור ואומר אנחנו ניכנס לרפיח ונחסל את החמאס צבאית ושלטונית והצבא מחרסן עליו ומקבל פקודות מאמריקה. והתקשורת יורדת עליו רצח כאילו והוא מונע את שחרור החטופים כשבעצם מי שמונע את שחרור החטופים אלה הם החמאס והמצרים והקטארים וממשל ביידן הדפוק.
4 חודשים ראש הממשלה שלכם מקבל מטחים של חרא מהאמריקאים , מהצבא , מהתקשורת וממי לא?
זאת לא דמוקרטיה. זה לא רצון העם. זאת דיקטטורה צבאית ומשפטית.
לכן כל המושג הזה סקרים של בחירות ומי מקבל מספר מנדטים כזה או אחר זה הכל בלוף .

Harrington

Well-known member
מנהל
עוד פעם אני מסביר לכם
מודה לך על כך שאתה טורח "להסביר לנו שוב". אלא שאין לי עניין מיוחד בקריאת הודעות מתנשאות ויהירות מתושבי חו"ל (משום מה זה קטע מאפיין של גולשי הפורום שאינם מתגוררים בארץ :)). כך שתצטרך לסלוח לי, אבל לא רואה טעם מיוחד להשקיע בקריאת המשך הגיגיך בתת-השרשור הזה.

שבת שלום.

מודה לך על כך שאתה טורח "להסביר לנו שוב". אלא שאין לי עניין מיוחד בקריאת הודעות מתנשאות ויהירות מתושבי חו"ל (משום מה זה קטע מאפיין של גולשי הפורום שאינם מתגוררים בארץ :)). כך שתצטרך לסלוח לי, אבל לא רואה טעם מיוחד להשקיע בקריאת המשך הגיגיך בתת-השרשור הזה.

שבת שלום.

שבת שלום.
מעניין את הפלוץ שהפרחתי עכשיו מה דעתך על מה שאני כותב.
לא הכרחתי אותך לקרוא את הודעותי שאינן מתנשאות ואינן יהירות אלא פרשנות אמיתית לגועל נפש הזה בו אתה חי ומתקיים הקרוי מדינת ישמעאל.
משום מה כל פעם אתה מגיב להודעות שלי בתוכחה כאילו ונראה על פניו שאתה כועס על מה שאני כותב אז אנא ממך אל תקרא את הודעותי ככה לא תתעצבן ולא תצטרך מעצבים להגיב לדברי.
שתהיה לך שבת שלום ורק נוייחס נוייחס זה לא קללה זאת ברכה אצל החרדים שיהיה לך נוייחס זה שיהיה לך נחת.:)

אם כי לא בטוח עד כמה הוא לא אמין.
היה לו כבר סיפורים מהפעם האחרונה עם להרוג את הוירוס עם אקונומיקה ותקיפת אין סוף נשים בצעירותו.

מי שבאמת ובתמים סבור שנתניהו גרוע למדינה לא יצביע עבורו ולא משנה מי המועמדים האחרים. אלו שמצביעים בעדו בגלל שאין מועמד טוב יותר לדעתם, אמנם עושים זאת כברירת מחדל, אבל לא באותה רמה שמישהו יצביע בבחירות הקרובות בארה"ב לביידן רק כדי שטראמפ לא ייבחר.
תתפלא יש אנשים שאוהבים להצביע משינאה - הם שנואים ממש מישהו אחד אז דווקא מצביעים לאחר.

למעלה